Сьогодні 29 травня голова Спілки офіцерів України полковник Олександр САСЬКО разом з першим заступником голови СОУ капітаном Сергієм МАРТИНЮКОМ та представником Київської міської організації СОУ підполковником Ігорем ЛІСОДІДОМ взяли участь в роботі засідання Громадської ради при Мінстерстві Оборони України.
Голова Громадської ради Володимир ЧЕПЕЦЬ розпочав засідання з хвилини мовчання як вираження глибокої поваги до загиблих у війні з московськими окупантами.
Основне питання, що розглядалося — наукові розробки при департаментах Міністерства Оборони України.
Учасники засідання заслухали і обговорили доповіді науковців Національного Університета Оборони України, Військового інституту телекомунікацій та інформатізації, представників Міністерства Оборони, ГШ ЗСУ, громадських і благодійних організацій. Голова СОУ полковник Олександр САСЬКО у своєму виступі акцентував увагу присутніх на наших можливостях з використання наукового потенціалу, виготовленні БПЛА, допомозі війську. Зокрема він зауважив, що «мало хто хоче воювати, і ніхто не хоче помирати. Але тактика і стратегія сучасної війни змінюється і потрібно залучати науковців, інженерів і створювати нові види озброення. В цьому є виклик цієї війни».
Дебати були емоційними і гарячими. Але учасники зійшлися на головному, — нам можуть допомогти, але ніхто не буде битися за нас. Гуртуємось, створюємо, перемагаймо.
Перший заступник голови СОУ
капітан Сергій МАРТИНЮК
____________________________________________
Довідково. Громадська рада при Міністерстві оборони України є тимчасовим консультативно-дорадчим органом, утвореним для сприяння участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики в управлінні державними справами, здійсненні громадського контролю за діяльністю Міністерства оборони України, налагодження ефективної взаємодії з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики у військовій сфері.

