22 травня 2026 року в 165-ту річницю перепоховання Тараса Григоровича Шевченка Перший заступник голови СОУ Сергій Мартинюк нагадав присутнім, що «Нехай цей день нагадає кожному з нас про силу духу, незламну віру в краще майбутнє та незгасну любов до рідної землі. Вшановуючи Шевченка, ми шануємо себе, свою мову, історію і право бути вільними. Не маємо права програти. Не маємо права забути! Борітеся — поборете!»