МІСТЕРЕ ПРЕЗИДЕНТЕ США, НЕ БІЙТЕСЯ! (Mr. President of the USA, do not be afraid!)

Прапори Свободи і Демократії

Прапори Свободи і Демократії

Містере Президенте, пишу Вам у бомбосховищі під час чергової масованої ракетної атаки москалів. Сьогодні (16 грудня) терорист путін запустив по нас 76 крилатих ракет. Напередодні атакував десятками іранських дронів-камікадзе. Зруйновано житлові будинки, об’єкти критичної інфраструктури, знеструмлено залізниці, міста, села. Є загиблі й поранені, серед них діти. Не американські — українські. Люди залишилися без води, світла, тепла. На вулиці мінусова температура. В домівках холодно.

Заступник глави Ради безпеки росії дмитро медведєв заявив, що практично будь-які об’єкти в Україні є воєнними цілями для ударів російських військ, зокрема, цивільна інфраструктура, мости, транспортні станції, дороги, об’єкти енергетики, будь які заводи. Він озвучив нові погрози у бік України та Заходу, при цьому образив американських сенаторів, назвавши їх «русофобними маразматиками».

Містере Президенте, а Ви й досі думаєте, чи поставляти в Україну сучасні системи ППО/ПРО, літаки, танки, далекобійні гаубиці, ракети, якими можна було б знищувати військові об’єкти на території росії…

«Отже, не бійтесь їх…»

Містере Президенте, звернутися до Вас публічно мене змусив ваш постійний страх перед «бездушним вбивцею путіним», з яким ми обоє знайомі.

Як віруючий католик, Ви повинні знати запис в Євангеліє від Матфея: «Отже, не бійтеся їх, бо немає нічого прихованого, що б не відкрилося б, і потайного, що не стало б відомим» (Мф. 10:26).

Містере Президенте, не бійтеся тіні мерця путіна!

Пам’ятаєте, 11 років тому в інтерв’ю журналу «New Yorker», будучи віце-президентом, Ви  розповіли  про свій візит до путіна в 2011 році, який на той час був прем’єр-міністром росії?

«Я сказав йому: «Пане прем’єр-міністре, я дивлюся вам в очі і мені здається, що у вас немає душі». Він поглянув на мене, посміхнувся і відповів: «Ми з вами розуміємо один одного», - розповіли Ви журналісту.

Я зустрічався з путіним в далекому 1990 році і можу підтвердити, що у нього  дійсно «немає душі». Здороваючись з путіним за руку, я декілька секунд дивився в його скляні, риб’ячі очі. Я бачив у них темну прірву його бездуховності, від якої віяв могильний холод… Тоді ж пригадалася й тибетська мудрість: «Очі — дзеркало душі».

В архіві ЦК КПРС я ознайомився з доповідною запискою КДБ на ім’я генерального секретаря компартії Микити Хрущова, що сліпа провидиця з Болгарії Ванга на початку 60-х років минулого століття  передбачила, що в «Україні буде війна, яку розв’яже «карлик з чорною душею» на ім’я Володимир — правитель росії і кінець його буде трагічним…».

Містере Президенте, я живу за заповідями своїх древніх предків оріїв-русинів:

«НЕ бійся!». «НЕ зраджуй!». «НЕ мовчи!».

«Ворога роду твого знищуй без жалю і пощади!».

«Не вір ворогу раненому та вбивці брата твого».

«Держись правоти і правди, вони приведуть до перемоги».

«Не відповідай добром на зло. Не покаране зло породжує ще більше — абсолютне зло. Зло  повинно бути знищеним».

«Усе, що залежить від чужої волі, — зло. Усе, що залежить від власної волі, —  добро. Рід твій повинен знати це коротке визначення добра і зла».

Ключовими словами світогляду наших предків були «ВОЛЯ» і «ТВОРЧІСТЬ».

 Григорій Богослов (один із отців церкви, великий християнський святий) говорив на проповідях: «Бог не в силі, Бог у Правді. Мовчанням зраджується Бог».

 Мій духовний Учитель, афонський старець (світла йому пам’ять) любив повторювати: «Мова фактів (фактологічна мова) — це мова Бога. Мова дипломатів — це мова диявола. Яку вибереш тим і будеш…».

 Я був ініціатором усунення від влади в порядку імпічменту п’яти президентів України і вимагав притягнути їх до кримінальної відповідальності. На жаль, більшість парламентаріїв не підтримали мою ініціативу. Лише після перемоги Революції Гідності один із них — втікач Янукович був засуджений за державну зраду.

 У березні 2021 року в інтерв’ю телеканалу ABC News Ви заявили, що путін  «поплатиться за спроби втручання в недавні американські вибори. Ціну, яку він заплатить, ви побачите невдовзі» і назвали його «вбивцею».

Після повномасштабного вторгнення росії в Україну Ви  зазначили, що «путін — воєнний злочинець».

Поділяю вашу точку зору і додам: путін — терорист №1, який підлягає знищенню як Усама бен Ладен.

Наше знайомство

Містере Президенте, ми знайомі з Вами з 1999 року. Ви були сенатором і автором резолюції, яку підтримав Сенат, про початок військової операції в Югославії. Я — народний депутат України і експерт-консультант Міжнародного громадського трибуналу, який розслідував злочини в Югославії і правомірність нанесення бомбових і ракетних ударів НАТО по всій території Союзної Республіки Югославії.

Познайомилися ми восени 1999 року на міжнародній конференції, на якій  підводилися підсумки війни в Косово (потім зустрічалися в Сенаті у 2001 і  2003 роках, тоді ж я мав зустрічі і з вашими колегами, демократом Карлом Левіним, бойовим офіцером, республіканцем Джоном Маккейном та іншими сенаторами). Гарні, запам’ятовуючі були зустрічі. Дяку вам за них…

 

Вашингтон, 2001 рік. Під час зустрічі народних депутатів України Анатолія Єрмака, Олександра Жира і Григорія Омельченка (крайній справа) з сенатором США Карлом Лєвіним, який зробив дарчу надпис на світлині «Григорію – з найкращими побажаннями».

Вашингтон, 2001 рік. Під час зустрічі народних депутатів України
Анатолія Єрмака, Олександра Жира і Григорія Омельченка (крайній справа)
з сенатором США Карлом Лєвіним, який зробив дарчу надпис на світлині
«Григорію – з найкращими побажаннями».

Містере Президенте, Ви були одним з доповідачем на конференції. На моє запитання як юриста, чому НАТО на чолі з США розпочало військову операцію (з сербської точки зору, воєнну  агресію) проти Югославії без мандату Ради безпеки ООН, Ви відповіли: «росія неодноразово блокувала резолюції Радбезу і НАТО вимушене було піти на крайні міри, щоб врятувати мирне населення Косово від винищення президентом Югославії Мілошевичем, солдати якого вчиняли етнічні чистки, вирізали беззбройних людей, гвалтували жінок, неповнолітніх дівчат…».

Ви праві, пане сенаторе, — зауважив я Вам тоді.

Дійсно, в тих умовах треба було діяти негайно, як в стані необхідної оборони і крайньої необхідності для порятунку людей. Тому на підставі резолюції Сенату США (автором якої Ви були) та рішення керівництва НАТО (без формального дозволу Ради безпеки ООН, яка в умовах блокування з боку росії не могла прийняти жодної резолюції, яка б примушувала центральну владу Югославії припинити етнічні чистки й вивести регулярні військові частини з території Косова) і було прийнято рішення про  проведення військової операції проти Союзної Республіки Югославії.

Під час зустрічі міністрів оборони країн—членів альянсу з генеральним секретарем Хав’єром Соланою, секретар оборони США Вільям Коен та  Солана аргументували, що з метою уникнення гуманітарної катастрофи треба відмовитися від необхідності авторизації операції резолюцією Ради безпеки ООН.

Військова операція, яка включала бомбардування і нанесення ракетних  ударів по всій території Югославії, була названа «Союзна сила» (Operation Allied Force) і тривала в період з 24 березня по 10 червня 1999 року. Вона стала завершальним етапом Косовської війни, яка привела до виводу югославських військ з території краю Косово й Мехотія та до його переходу під контроль сил НАТО, а пізніше — ООН.

Варто нагадати

Містере Президенте, коротко нагадаю Вам і Європі (адже час летить і  багато, що забувається), які цілі президент США Білл  Клінтон і керівництво НАТО поставили перед військовою операцією «Союзна сила».

З військової точки зору, Північноатлантичний Альянс поставив собі за ціль провести повітряну операцію проти військових об’єктів на території всієї Союзної Республіки Югославії з метою зменшення сербської здатності до продовження репресій проти етнічних албанців у Косові. Виходячи з цього, НАТО створило низку стратегічних цілей для застосування сили в Косові, які згодом було представлено президентові Мілошевичу як умови завершення бомбардувань. Тими цілями були:

 • залякування президента Мілошевича від продовження і ескалації сербських атак на беззбройне цивільне населення та встановлення умов для ліквідації наслідків етнічних чисток (ні у Вас, містере Президента, ні у НАТО не вистачило духу публічно попередити путіна, що він буде фізично ліквідований, якщо не припинить руйнування критичної інфраструктури і вбивати мирне населення України. Буде знищений Чорноморський флот, військові аеродроми і стратегічні бомбардувальники, які наносять ракетні удари по Україні. Такий же ультиматум потрібно було зробити політичному і релігійному керівництву Ірану, якщо вони не припинять поставок в росію ракет і дронів-камікадзе, а краще – розбомбити заводи, де вони виробляються і склади їх зберігання.  Місце їх знаходження Вам відомі);
 • знищення сербської здатності вести війну проти Косова та розширення військових дій на території сусідів Югославії в майбутньому завдяки знищенню або зменшення здатності Сербії вести військові операції (надавши своєчасно ЗСУ необхідну кількість сучасної летальної зброї, вони б уже знищили здатність російської армії вести війну проти мирного населення України).

За словами президента США Білла Клінтона, операція «Allied Force» мала три головні цілі:

 • демонстрація реакції Альянсу у відповідь на агресію в Косові (містере Президенте, а хіба США і НАТО не могли реально продемонструвати щось подібне у відповідь на агресію путіна?);
 • стримання президента Мілошевича від продовження чи ескалації атак на беззбройне цивільне населення (містере Президенте, а що, Ви і НАТО не в змозі стримати путіна?);
 • значне обмеження операційних можливостей Сербії проводити збройні дій в Косові завдяки великому скороченню бойового потенціалу югославської армії (містере  Президенте, а США і НАТО хіба не здатні на аналогічні обмеження можливостей путіна?).

Остаточно однією з головних цілей НАТО було завдання югославській армії таких втрат, які би понизили можливості проведення репресій щодо населення Косова (містере Президент, а чому НАТО і США бояться нанести аналогічних втрат російській армії?).

В плані операції «Союзна Сила» (Allied Force), було закладено п’ять фаз її проведення:

 1. нульова фаза — експлікація літальних засобів на європейському театрі дій;
 2. перша фаза — встановлення панування в повітрі над територією Косова шляхом заборони польотів та виведення з ладу підсистеми командування (а в подальшому — всієї системи повітряної оборони) Союзної Республіки Югославії;
 3. друга фаза — знищення військових об’єктів у Косові та югославських збройних сил на південь від 44 паралелі, що могли би підтримати війська в Косові;
 4. третя фаза — розширення повітряної операції на боротьбу проти всього спектру військових об’єктів великого значення на терені всієї Югославії;
 5. четверта фаза — переміщення Сил операції та їх зміцнення (якщо ця потреба виникала із ситуації).

 Містере Президенте, невже США і НАТО виявилися не здатними на проведення хоча би декількох із зазначених фаз щодо росії?

Воєнні злочини путіна – геноцид ХХІ століття

Зауважу, що злочини вчинені путіним в Україні не зрівняні зі  злочинами, скоєними Мілошевичем в Косово. Те, що було виявлено в Бучі, Ірпені, Гостомелі та інших містечках і селах Київської області після звільнення їх від  російських окупантів не підлягає визначенню і розумінню!

Сотні свіжих могил дітей, жінок, людей похилого віку в Ірпені, вбитих російськими окупантами / Фото The New York Times

Сотні свіжих могил дітей, жінок, людей похилого віку в Ірпені,
вбитих російськими окупантами / Фото The New York Times

Це —Аушвіц, Сребрениця, Руанда, Геноцид ХХІ століття разом взяті! Тисячі мирних людей різного віку, діти, неповнолітні — вбиті, розшматовані, закатовані, згвалтовані (в тому числі 10-12-річні дівчатка і навіть —немовлята!), розстріляні з зав’язаними руками і очима (серед них і діти), вбиті з особливим звірячим садизмом, масові поховання по декілька сотень в одній могилі, присипаній землею. Над тілами згвалтованих і розстріляних дівчат і жінок москальські нелюди глумилися — їздили по них танками…

Буча. Мирні жителі. Закатовані і розстріляні російськими окупантами.

Буча. Мирні жителі. Закатовані і розстріляні російськими окупантами.

Містере Президенте, за час повномасштабної воєнної агресії росії в Україні загинуло щонайменше 450 дітей, поранено — понад 840, близько 240 —  пропали безвісти, серед загиблих є зовсім немовлята, які прожили на білому світі добу-дві. Не американських, а українських дітей… Путінськими виродками-нелюдами вбиті десятки тисяч беззбройних людей.

Близько 13 мільйонів українців залишили свої домівки, тікаючи від війни в інші регіони України або за кордон. За даними Міжнародної організації з міграції, понад 6,6 млн осіб в Україні є внутрішньо переміщеними. Ця цифра становить 15% від загальної кількості населення України.

До Європи, за даними ООН, виїхали 6,65 млн українців. Із них майже 4 млн — переважно жінки та діти, які отримали тимчасовий захист в європейських країнах.

путін розуміє лише силу

Містере Президенте, скажіть, яку ще кількість людських жертв і  знищеної  цивільної інфраструктури українці повинні принести Вам і НАТО в «жертву», що ви надали нам необхідну кількість сучасної зброї для знищення російського агресора і відновлення територіальної цілісності України в кордонах 1991 року, визнаних всім світом?

Скільки часу Ви, НАТО, Європа ще будете жувати гумку, годуючи нас обіцянками-цяцянками, даючи по чайній ложці озброєння і спостерігати як путін убиває, калічить, нищить Україну?!

Чому Ви як президент самої могутньої країни у світі і ваше НАТО (зоопарк наляканих путіним «пінгвінів») не стали на захист України аналогічно захисту  Косово?!

Ви і НАТО злякалися погроз, шантажу і блефу путіна…

Сенатор-республіканець США Джон Маккейн (нині покійний, світла йому пам’ять, був справжнім другом України, добре знайомий з ним особисто) в 2016-2017 роках неодноразово підкреслював: «Усі знають, що путін бандит, вбивця, м’ясник, головоріз» і наголошував: «з путіним потрібно говорити саме з позиції сили, як це робив президент Рональд Рейган!».

Сьогоднішні світові і європейські лідери, в тому числі і Ви, містере Президенте, повинні вчитися у Рейгана і Маккейна як треба поводитися з такими як путін.

Містере Президенте, ваш польський колега, експрезидент Лєх Валенса заявив, що з путіним треба було розмовляти по іншому з самого початку. Усадіть його і скажіть: «У тебе є ракети, але знаєш, що є у нас? Ми просто не хочемо тебе розстрілювати. Ми не хочемо тебе руйнувати, не змушуй нас використовувати наші можливості, ти не виживиш, хлопче. Не віриш, тоді подивись на наші пушки». «Ось так і потрібно розмовляти з президентом росії, а не якась там дипломатія», — наголосив Валенса в інтерв’ю виданню Interia.

 Ексголовнокомандувач Силами оборони Естонії, а нині – член Європарламенту генерал-лейтенант Ріго Террас заявив, що США можуть закінчити війну дуже швидко, за два тижні, якщо вони цього забажають.  Достатньо пари ескадрилей F-35, щоб закінчить війну з росією, - наголосив він.

 Містере Президенте, за декілька місяців до повномасштабної агресії росії Ви неодноразово публічно попереджали світ і президента Зеленського, що путін прийняв рішення про вторгнення в Україну, називали дати вторгнення і, навіть, ознайомили його з розвідданими, які мали США.

Чому Ви, знаючи, що буде вторгнення, не надали  нам необхідної зброї для оборони України? Боялися…

У день вторгнення росії (24 лютого) ваш уряд запропонував Зеленському залишити Київ, тобто втекти з України до США, щоб уникнути захоплення або вбивства російськими військами, що наступали.

Але в українського Президента, на відміну від західних «лідерів», виявилися  залізні фаберже. Він не покинув Україну, а попросив Вас, містере Президенте, надати зброю для оборони країни.

Ви ж зволікали в її поставці, «тягнули кота за хвіст». Чому? Боялися…

 Під час звернення до народу 25 лютого Зеленський заявив: «Я залишусь у столиці. Моя родина також в Україні. Ворог позначив мене як ціль номер один. Мою родину як ціль номер два. Вони хочуть знищити Україну політично, знищивши Главу держави.

Ми залишаємось наодинці у захисті нашої держави. Хто готовий воювати разом з нами? Не бачу таких. Хто готовий дати Україні гарантію вступу до НАТО? Всі бояться. Я кажу всім партнерам нашої держави: зараз вирішується доля нашої країни. Я запитую у них: ви з нами? Вони відповідають, що з нами. Але нас із собою в Альянс брати не готові. Я запитав у двадцяти семи лідерів Європи, чи бути Україні в НАТО. Прямо запитав. Всі вони бояться. А ми не боїмося. Зараз доля країни повністю залежить від нашої армії, наших сил безпеки, усіх наших захисників. І нашого народу», — резюмував президент України Зеленський.

Захід дав українцям три дні до капітуляції

Містере Президенте, Ви і перелякане НАТО в перші місяці російської агресії боялися надати нам реальну сучасну зброю для оборони України.

Остерігалися, що воно може потрапити у руки путінським загарбникам. Ви  давали нам озброєння для ведення партизанської війни («джавеліни», «стінгери», боєприпаси), як свого часу США озброювали афганських моджахедів у війні з радянським союзом. Що це таке я добре знаю…

Захід був впевнений, що Україна протримається три дні і капітулює.

Ексголовнокомандувач Силами оборони Естонії, генерал-лейтенант Ріго Террас в інтерв’ю Радіо Свобода заявив: «На початку повномасштабного вторгнення росії в Україну, у Вашингтоні могли сподіватися на грузинський сценарій 2008 року: невеликий конфлікт, мало жертв, нова влада, яка не надто рветься у Євросоюз. США могли розглядати це як сприятливий сценарій і для України. Я бачив ознаки, які, на мою думку, демонструють, що для адміністрації Байдена найкращим сценарієм був би сценарій конфлікту у Грузії 2008 року. Байден навіть сказав, що у випадку невеликого конфлікту, вони не втручатимуться. Щоправда, його слова потім виправила пресслужба, ніби він не це мав на увазі. Але я думаю, що це був перший натяк. Другий це те, що американське посольство втекло з Києва раніше за інших, тож вони насправді показали, що можуть його здати. А ідея уряду США евакуювати Зеленського була ще одним знаком. Тому я думаю, що вони думали так: «три дні, нова влада в Україні, яка вестиме якісь розмови про нейтралітет, можливо, вступ до ЄС, але не в НАТО». 

Містере Президенте, невже Ви дійсно готували Україні  «грузинський сценарій-2» і через це не надали нам сучасної зброї для оборони країни?

 Якби США надали нам своєчасно необхідну кількість зброї, російські загарбники не підійшли б до Києва, не захопили б південь України, атомні електростанції, не вбили б десятки тисяч мирних беззбройних людей.

 Українські жінки і діти просили, благали Вас зі сльозами на очах закрити небо над Україною. Ви щось обіцяли, але не давали систем ППО і далекобійних гаубиць. По чайній ложці підносили лише легке озброєння. Забороняли свої снаряди і ракети використовувати по військовим об’єктам на території росії.

 Генерал-лейтенант Ріго Террас говорить: «Майже відразу після 24 лютого я написав навіть листа до НАТО разом із генералом Філіпом Брідлавом, і деякими іншими генералами про те, що нам потрібно створити перевагу в повітрі над Україною. НАТО це НЕ схвалив. Неважливо, чи це робить НАТО як альянс, чи країни НАТО окремо. Я вважаю, що нам все ж потрібно контролювати повітряний простір над Україною».

 Містере Президенте, чому Ви проігнорували пропозицію генералів країни-члена НАТО Естонії закрити небо над Україною? Боялися…

Це коштувало НЕ американцям чи європейцям, а українцям десятки тисяч людських життів. Про знищенні міста і села я умовчу…

 Вселенський Дух Українців —

«Людина 2022 року»!

 Вибачте містере Президенте, за, можливо, не дипломатичний вислів. Але дебіли були ті, хто пропонував нам капітуляцію і ще більші ідіоти ті, хто  прийняли рішення напасти на нас.  Ні ті, ні інші не знали, яку ВСЕЛЕНСЬКУ СИЛУ ДУХУ  вони пробудили в серцях українців — ВОЇНІВ СВІТЛА, ВІЙСЬКА ХРИСТОВОГО.

Український народ виявився єдиним у світі, який героїчно і жертовно протистоїть і перемагає сатанинську диявольську орду Антихриста путіна! 

Як віруючий католик, Ви, містере Президента, повинні розуміти про що йде мова. Більше про це Ви можете прочитати у аналізі-дослідженні учениці Майстрів Далекого Сходу ОМ-І-РА «Україна – Месія людства. Біблія і війна» (https://censor.net/ru/blogs/3355830/ukraina_messiya_chelovechestva_bibliya_i_voyina).

 Зеленський: переговори з путіним неможливі

 Коли ж переляканий Захід побачив, що таке «ДУХ УКРАЇНЦІВ», то став боятися Збройних сил України, які сьогодні є найсильнішою Армією в Європі. Путінські «голубки миру» почали воркотіти про припинення вогню і мирні переговори із вбивцею, воєнним злочинцем, терористом путіним.

 Але отримали таку відповідь від українців (щось на зразок листа запорізьких козаків турецькому султану — див. тут: https://getmanat.org/pismo/), від якої Ви, містере Президента, ваша  адміністрація і Європа були шоковані.

 30 вересня Президент Зеленський своїм указом ввів в дію рішення РНБО України, яким констатував НЕМОЖЛИВІСТЬ проведення переговорів з воєнним злочинцем, терористом і вбивцею путіним.

 Після підписання указу Зеленський на своїй фейсбук сторінці написав:

«Щойно завершилось засідання Ради національної безпеки і оборони. Ми маємо рішення.

Перше тільки шлях посилення України і вигнання окупантів з усієї нашої території повертає мир. Ми пройдемо цим шляхом.

Друге — Україна була й залишається лідером у переговорних зусиллях. Саме наша держава завжди пропонувала росії домовитись про співіснування на рівних, чесних, гідних та справедливих умовах. Очевидно, що з цим російським президентом це неможливо. Він не знає, що таке гідність і чесність. Тому ми готові до діалогу з росією, але вже з іншим президентом росії.

І третє ми маємо зафіксувати юридично все те, чого ми вже досягли фактично. Саме в Україні вирішується доля демократії у протистоянні з тиранією» (https://uk-ua.facebook.com/zelenskiy.official/posts/3180846545499033). 

 «Масований обстріл українських міст під час G20 — це приниження росією  всіх лідерів, які підтримали ідею «діалогу» з агресором. Запам’ятайте: російська федерація не пропонує переговори, а висуває територіальні ультиматуми. Будь-які загравання з терористами завжди закінчуються ракетою в житловому будинку», — написав на своїй сторінці в соцмережі  радник голови офісу президента Михайло Подоляк.

 Додам, путін не лише витер свої брудні від крові руки і ноги об ініціаторів «мирного діалогу», він в черговий раз зневажливо наплював на всі міжнародні організації (ООН, ОБСЄ, ПАРЄ, ЄС, G20, G7) і продемонстрував, що  він не боїться НАТО з його мертвою «5-ю статтею», з якою Альянс «носиться як дурень з торбою».

Тому рішення нашого Президента — абсолютно вірне!

 Містере Президента, лише повну і беззастережну капітуляцію фашистської терористичної росії (як нацистської Німеччини у травні 1945 року)  приймуть

Український народ і ЗСУ, які є єдиним міжнародним суб’єктом України. Це єдине, на що може погодитися Україна і підписати акт капітуляції з росією в присутності керівників США, Великої Британії, Німеччини, Франції, Польщі та інших країн за їх бажанням, які засвідчать капітуляцію московії.

Вашингтон. 1 вересня 2021 року. Перша зустріч президентів України і США Володимира Зеленського і Джо Байдена в Овальному кабінеті Білого дому.

Вашингтон. 1 вересня 2021 року. Перша зустріч президентів
України і США Володимира Зеленського і Джо Байдена
в Овальному кабінеті Білого дому.

«ДУХ УКРАЇНИ» — «Людина 2022-го року»

 Містере Президенте, наш Президент Володимир Зеленський увійшов у список 50 найвпливовіших людей світу у 2022 році за версією одного з ведучих американських агентств  Bloomberg.

 «…Президент Зеленський відхилив пропозиції США допомогти йому втекти на початку війни та за допомогою нічних звернень у соціальних мережах переконував українців, що вони переможуть. Зеленський, який здобув популярність як актор, зігравши випадкового президента в популярному телешоу, застосував свої таланти артиста, щоб виступати перед парламентами по всьому світу та заручатися підтримкою боротьби своєї нації. Це спрацювало», — повідомляється на сайті агентства.

 Американське видання Politico назвало Президента України Зеленського  найвпливовішою людиною в Європі, повідомляє сайт видання.

«Європа змінюється. Континент переглядає свої стратегічні відносини, серйозно ставиться до оборони, переосмислює політику у сфері торгівлі, приєднання та енергетичної безпеки. У широкому сенсі це — переосмислення того, що означає бути європейцем, і багато в чому завдяки українському коміку, який став Президентом», — йдеться у публікації.

Укладачі рейтингу зауважують, що Україна не вперше зазнає нападу з боку росії, однак до повномасштабної агресії президента російської федерації  путіна решта Європи мало що робила.

«Причина, з якої цього разу все по-іншому, полягає у Володимирі Зеленському — постаті, якій Європа не лише довіряє, а й захоплюється й іде за нею — на відміну від попередніх президентів України», — наголошується у статті.

Зазначається, що європейські лідери, які перемогли на виборах у своїх країнах, прагнуть якнайшвидше відвідати Київ, щоб сфотографуватись з Президентом України.

При цьому Зеленський також зміг переконати решту Європи в тому, що її майбутнє пов’язане з Україною, у що мало хто вірив до повномасштабного вторгнення росії.

«Його комунікативні навички були ключовими. Його риторика різко описує недоброзичливість російського режиму, проти якого він бореться, розсіюючи більшу частину віри Європи — особливо в Берліні та Парижі — у те, що москва може бути партнером», — пишуть журналісти.

Американський журнал Time назвав президента України Зеленського та «Дух України» (The Spirit of Ukraine) «Людиною 2022-го року».

«Незалежно від того, чи битва за Україну сповнює надією чи страхом, Володимир Зеленський зарядив світ так, як ми не бачили десятиліттями», - пояснив свій вибір  головний редактор журналу Едвард Фелсенталь.

 «Через кілька тижнів після того, як російські бомби почали падати 24 лютого, його рішення не тікати з Києва, а залишитися і згуртувати підтримку, стало доленосним. Від свого першого 40-секундного допису в Instagram 25 лютого, який показав, що Кабмін України і громадянське суспільство були непорушними та на своїх місцях, до щоденних промов, які дистанційно виголошувалися в парламентах, Світовому банку та церемонії вручення премії Греммі, президент України був скрізь»,- додав Фелсенталь.

Британське видання Financial Times також обрало президента Зеленського людиною року за власною версією. На думку редакції Financial Times, президент України «став втіленням хоробрості та стійкості українського народу».

Головний інформаційно-політичний журнал Австрії Profil назвав Президента України Зеленського «Людиною року» через його вплив на долю України та Заходу загалом, повідомляє сайт видання.

У статті під назвою «Володимир Зеленський: Людина, яка сколихнула вільний світ» зазначається, що цього року «Людиною року» (Mensch des Jahres) було обрано Президента України Володимира Зеленського. При цьому вказується на те, що Зеленський сприймається у світі «не лише як представник України, яка зазнає нападу з боку росії, але і як людина Заходу».

«Кожен, хто вважає себе частиною Заходу в думках, ідеологічно та в реальності а це стосується як Австрійської Республіки, так і журналу новин Profil  приходить до неминучого висновку: Зеленський це наша людина. І це не пов’язано з нестачею оригінальності, коли британська газета Financial Times, американський журнал «Time», а тепер і журнал Profil вважають одну й ту ж особу найбільш важливою і впливовою у цьому році», — йдеться у матеріалі.

Profil вказує на те, що Зеленський після повномасштабного російського вторгнення в Україну вирішив не залишати свою країну і не здаватися, натомість віддавши наказ українській армії чинити опір. «Цим вчинком хоробрості він заслуговує на повагу», — зазначається у статті.

При цьому Президенту Україну вдалося переконати союзників на Заході допомогти Україні та зберегти цю підтримку.

Містере Президенте, знайомлячи Вас з публікаціями про визнання  Зеленського «Людиною  2022-го року», я акцентую Вашу увагу на визнанні американським журналом Time людиною року саме «ДУХ УКРАЇНИ» — хоробрість, мужність та стійкість Української нації в боротьбі з ядерним монстром — російською імперією!  Саме з цих причин Financial Times і обрала президента України «Людиною року», — йдеться у матеріалі.

Зеленський зауважив: «Це честь для мене — представляти боротьбу українців і Дух України. Це Дух вільного світу. І давайте зробимо все, щоб наш Дух переміг!».

Премія Сахарова вручена

мужньому Українському народу!

 У Європарламенті відбулася церемонія вручення премії Сахарова «За свободу думки» за 2022 рік, яку було присуджено мужньому народу України в особі Президента, обраних лідерів та громадянського суспільства.

Серед лауреатів — українська волонтерка, парамедик, колишня військовополонена Юлія Паєвська (Тайра), голова Центру громадянських свобод Олександра Матвійчук, міський голова Мелітополя Іван Федоров, представники Державної служби України з надзвичайних ситуацій, представник руху громадського опору «Жовта стрічка».

Премія Сахарова «За свободу думки» — щорічна відзнака Європейського парламенту, започаткована 1988 року. Нагорода вручається за досягнення в таких сферах: захист прав людини та її основних свобод; розвиток демократії і відстоювання верховенства права; повага до міжнародного законодавства; захист прав меншин.

Цього року премія ВПЕРШЕ присуджена цілому народу, і українці заслуговують на неї як ніхто, заявила голова Європейського парламенту Роберта Мецола на пресконференції після церемонії вручення премії.

«Не було нікого, хто б заслужив на цю премію більше, ніж нагороджені, мужній народ України справді заслуговує на цю нагороду. Вона для всіх українців, які борються на місцях, і всіх тих, хто був змушений залишити Україну, для тих, хто втратив рідних, хто бореться за те, у що справді вірить. Уперше ця премія присуджується НАРОДУ в особі Президента, обраних лідерів і громадянського суспільства… Ми вручаємо премію кожній людині, кожному громадянину України, який захищає вашу країну, свободу, ваші будинки, ваші родини», — сказала Мецола.

«Зараз українці ризикують своїми життями заради Європи та цінностей. Я  знаю, що хоробрий народ України не здасться. І я впевнена, що інакше бути не може», — заявила голова Європейського парламенту Мецола.

 Виступаючи на врученні премії Сахарова Українському народу Президент  Зеленський заявив: «Треба діяти вже зараз, не чекаючи закінчення війни, щоб притягнути до відповідальності всіх, хто її розв’язав, і щоб не допустити будь-якого повторення агресії.

Це буде найефективнішим захистом свободи, прав людини, верховенства права та інших наших із вами спільних цінностей, які уособлює, зокрема, ця відзнака Європарламенту премія імені Сахарова».

З повним текстом виступу  Зеленського можна ознайомитися на сайті Президента України.

Параліч страхом від погроз і шантажу путіна

Містере Президенте, кремлівський кривавий карлик дивиться на ваш і  європейських лідерів переляк (у страху очі великі!), сміється з вас і наносить регулярні масовані ракетні удари по мирним містам і селам, вбиває дітей, жінок, старих, знищує лікарні, пологові будинки, школи, дитячі садки, житлові будинки, стирає з лиця землі цілі міста і села, руйнує критичну цивільну інфраструктуру, залишає людей без світла, тепла, води на зиму.

На ваших очах бункерний путін свідомо чинить геноцид Українського народу за те, що він захищає свою свободу, свою суверенну незалежну державу, своє право на щасливе життя і одночасно своїми життями рятує наляканих Європу і НАТО.

А Ви, містере Президенте, десятий місяць думаєте чи дати Україні сучасні системи ППО/ПРО, літаки, танки, ракети, якими можна знищувати військові аеродроми, бази, техніку, живу силу ворога на його території, що не заборонено міжнародним правом на самозахист від агресора.

Ви і НАТО паралізовані страхом, погрозами і шантажем путіна.

Ви навіть боїтеся визнати, що російська ракета, не важливо як, випадково чи навмисно спровоковано, влучила по території країни-члена НАТО Польщі і вбила двох  поляків. Адже в такому випадку постало б питання про застосування 5-ї статті НАТО. А так, не потрібно навіть 4-ту статтю розглядати.

Містере Президенте, признайтесь (хоча б собі), Ви боїтесь розгрому  російської так званої «другої армії світу» і повної беззастережної капітуляції імперської терористичної росії як нацистської Німеччини в травні 1945 року.

Ви боїтесь розвалу російської федерації і утворення на її уламках незалежних  національних держав.

Містере Президенте, так розпад імперій це закономірний об’єктивний історичний процес, хочете Ви цього, чи ні!

Ви боїтесь втратити контроль над ядерними ракетами, боєголовками, снарядами, мінами, у випадку розпаду росії, які  можуть потрапити невідомо кому.

Містере Президенте, якщо у Вас і вашого НАТО й досі трусяться від страху піджилки, дайте нам необхідну кількість сучасної зброї (не обмежуючи її дальність стрільби і не по чайній ложці) і ми самі врятуємо Цивілізацію (і вас у тому числі)  від ядерної пожежі, яку погрожує розпалити «бункерний» путін. Ми знищимо путіна і терористичний режим російської федерації без жалю і пощади! Українці знають, як забезпечити контроль за ядерною зброєю, щоб вона не попала в руки екстремістам і терористам.

Не бійтесь, містере Президенте! Прочитайте Євангеліє від Матфея (10:26) і… ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!

Де обіцяний ленд-ліз?

Містере Президенте, 9 травня Ви урочисто, навіть пафосно, підписали багатообіцяючий для українців закон про ленд-ліз, який повинен був запрацювати з 1 жовтня (початку нового фінансового року 2022-2023 рр. в США).

Вашингтон, 9 травня 2022 року. Президент США Джо Байден підписує «Закон про ленд-ліз для оборони демократії Україною від 2022 року».

Вашингтон, 9 травня 2022 року. Президент США Джо Байден підписує
«Закон про ленд-ліз для оборони демократії Україною від 2022 року».

«Ми підтримуємо Україну. Ці кроки є витратними, але ховатися від агресії ще дорожче. Така програма була минулого разу під час Другої світової війни. Зараз Європа потребує ще більше нашої допомоги», – оптимістично заявили Ви після підписання закону.

 У New York Times зазначили, що «акт про ленд-ліз насамперед спрощує бюрократичну процедуру надання будь-якого озброєння для союзників у війні. Це дозволить Сполученим Штатам швидше постачати зброю Україні, усунувши різноманітні процедурні перешкоди і дасть адміністрації Байдена можливість передавати Києву величезні транші зброї».

 Як раділи цій події українці! Та радість була не довгою.

Скоро Різдво Хрестове і Новий рік. А Ви, містере Президенте, за ленд-лізом не поставили в Україну ні патрона. «Казав пан – кожух дам, та слово його тепле», — говорить українське народне прислів’я…

Поширюється думка, що США поки що не надають Україні зброю в рамках ленд-лізу, оскільки використовує інші військові програми допомоги, які в майбутньому допоможуть заощадити український бюджет.

 Містере Президенте, прошу Вас прислухатися до пропозицій, висловлених  двома героїчними бойовими генералами Збройних сил України Валерієм Залужним і Михайлом Забродським.

Валерій Залужний        Михайло Забродський

Валерій Залужний                                               Михайло Забродський

Герой України, перший заступник Голови парламентського Комітету з питань національної безпеки, оборони і розвідки, генерал-лейтенант Михайло Забродський наголосив: «Наявний чисельний склад сил і засобів ППО фізично не дозволяє створити ешелоновану ППО над усією територією країни. Наразі у нас обмежені  можливості ефективно перехоплювати балістичні ракети, боротися із крилатими ракетами та ударними БПЛА, абсолютна більшість яких на маршруті летять на гранично малих висотах в 50–100 метрів. В цьому діапазоні висот наявними зенітними ракетними комплексами можна прикривати незначну територію країни. Саме тому, коли кажемо про перехоплення 70-90% ракет противника, це лише завдяки майстерності особового складу наших Повітряних Сил. Додатково можливості з виявлення повітряних цілей і наведення засобів перехоплення можуть надати системи контролю повітряної обстановки, в яких реалізовано стандарти НАТО щодо обміну інформацією Link-16. Нам потрібен авіаційний «ленд-ліз». Це можуть бути багатоцільові винищувачі тупу F-16 модифікації Block 50/52 або навіть Block 40/42».  

 Головнокомандувач ЗСУ генерал-лейтенант Валерій Залужний в інтерв’ю британському журналу The Economist заявив: «Я знаю, що можу перемогти цього ворога (росію – Авт.). Але мені потрібні ресурси. Мені потрібно 300 танків, 700 БМП, 500 гаубиць. Тоді, я думаю, абсолютно реально вийти на  рубіж 23 лютого».

 Містере Президенте, у США і НАТО цієї та іншої зброї у достатній кількості,  вона пилиться на складах. Ви можете її передати Україні без болісно і без будь якого ослаблення своєї обороноздатності.

Чи знову заявите, що не треба  «провокувати і дратувати путіна»?

 Військові експерти стверджують, що якби США і країни члени НАТО надали Україні в квітні-травні необхідну кількість сучасної наступальної зброї (яку просила Українська сторона), то ЗСУ до осені звільнили б всю окуповану частину материкової України і уже стояли б на перешийку з Кримом, знищуючи російські  військові об’єкти на території окупованого Криму і Чорноморський флот в Севастополі і Новоросійську.

А саме головне — втрати серед українських військових і цивільних були б набагато меншими. В рази! Ось така виходить арифметика, містере Президенте! 

 Містере Байден, не повторіть помилок Трампа

 Нагадаю, у січні 2018 року подібне робив президент Трамп з приводу НЕ  застосування санкцій до осіб з найближчого оточення путіна, так званого «чорного кремлівського списку» («кремлівська доповідь»).

 У статті під  заголовком «Ігрища на крові: «Фіговий листок» американських санкцій проти росії» (газета «Україна молода» за 07.02.2018 р.) я розповів про політичні ігри путіна і Трампа, спецслужб США і росії та їх «специфічні» контакти і домовленості у зв’язку з російською агресією проти України і збиттям малайзійського пасажирського літака МН17 російським екіпажом ПЗРК «Бук» 53-ї Курської зенітно-ракетної бригади ППО росії (більше див. тут:

https://www.umoloda.kiev.ua/number/3271/180/120326).

 За змістом стаття була відкритим листом до Президента США Дональда Трампа.

 Містере Президенте, Ви повинні пам’ятати ті події. Але коротко нагадаємо їх американцям і українцям, щоб не забували.

Напередодні оголошення «кремлівської доповіді», 27 січня 2018 року, до Вашингтону інкогніто одночасно прибули три керівники спецслужб росії  Олександр Бортніков (ФСБ), Сергій Наришкін (СЗР) та Ігор Коробов (ГРУ), які перебувають під міжнародними санкціями і їм заборонений в’їзд до США. Впродовж двох днів вони вели таємні переговори з директором ЦРУ Майком Помпео, директором Національної розвідки Даном Коатсоном та іншими посадовими особами США.

 Після візиту керівників спецслужб росії «невідомий високопоставлений чиновник» адміністрації президента Трампа вніс зміни у «кремлівський список».

Про це повідомив один із співавторів «кремлівської доповіді», шведський економіст, експерт Атлантичної ради Андерс Ослунд, заявивши, що «оприлюднений зі змінами список є насмішкою над американськими санкціями щодо росії».

 За його словами, початковий варіант «кремлівського списку» містив прізвища російських чиновників та олігархів, які здобули свої статки незаконним шляхом через наближеність до президента путіна та за допомогою контактів із Кремлем (60 осіб. — Авт.).

 Американські сенатори і співробітники розвідок США вважають незрозумілим візит керівників спецслужб росії за два дні до оголошення «кремлівського списку», за яким так і не відбулося розширення санкцій проти російської федерації.

Лідер демократів у Сенаті Чак Шумер звинуватив адміністрацію Трампа в нехтуванні Закону 3364 «Про протидію супротивникам Америки через санкції», який вимагає накладення санкцій проти росії, та виступив iз вимогою дати роз’яснення цілей і змісту переговорів iз керівниками російських спецслужб у Вашингтоні.

Колишні працівники розвідслужб США заявили, що присутність одночасно трьох керівників російських спецслужб у Вашингтоні, яким заборонено в’їзд в Америку, коли розслідують можливість втручання росії в президентські вибори США в 2016 році, є «дуже незвичним».

 До того ж в офіційному звіті американської розвідки, опублікованому в січні 2017 року, зазначено, що російські ФСБ і ГРУ контролювали хакерську кампанію, спрямовану на президентські вибори США в 2016 році.

Колишній керівник місії ЦРУ в Москві Стівен Холл зазначив: «Я не можу згадати такого за останні 15 років».

 Виникає мінімум два риторичних запитання.

Перше: чи могли три керівники спецслужб росії, які перебувають під міжнародними санкціями і яким заборонений в’їзд у США, інкогніто прибути до Америки і вести таємні переговори з керівниками ЦРУ, ФБР та високопоставленими особами Державного департаменту без відома і дозволу президента США Дональда Трампа?

Друге: чи міг «невідомий високопоставлений чиновник адміністрації президента США» без доручення або дозволу Трампа самостійно внести зміни в «кремлівський список»?

Відповідь на обидва запитання однозначна — НІ!

 Враховуючи, що президент Трамп iз самого початку був проти закону №3364,  який змушений був підписати лише тому, що за нього майже одноголосно проголосували Конгрес і Сенат, а також таємний візит у США напередодні опублікування «кремлівської доповіді» керівників російських спецслужб,  який, можливо, і відіграв вирішальну роль, можна зробити наступний висновок.

 Президенту Трампу через керівників спецслужб росії були передані від президента путіна якісь «особливі побажання» і досить «впливові» на Трампа  матеріали.

І він, порушуючи зазначений закон, вимушений був особисто або за його дорученням «невідомий високопоставлений чиновник його адміністрації» вжити заходів, у результаті яких не відбулося оприлюднення оригінального «кремлівського списку», зміненого в останні хвилини 29 січня, про що заявив співавтор «кремлівської доповіді» Андерс Ослунд.

 Порівняльний аналіз виступів Трампа в Конгресі й міністра фінансів Стівена Мнучина в банківському комітеті Сенату та коментарів експертів і осіб, наближених до адміністрацій президентів Трампа і путіна, а також отримана мною конфіденційна інформація дають підстави стверджувати, що між Трампом і путіним були досягнуті певні домовленості для торгів з урахуванням того, що путін через місяць «переобере» себе втретє  президентом росії на шість років.

 Є ще й третє запитання: чи спілкувалися керівники ФСБ, СЗР і ГРУ росії iз самим Трампом і які матеріали та побажання від путіна вони передали Трампу, що так вплинули на нього при прийнятті рішення по «кремлівській доповіді»?

 Викладені у статті фактичні дані вказували на те, що президент США Дональд Трамп міг бути завербованим КДБ СРСР ще в молоді роки «на перспективу» і пояснювали його  проросійську політику і «цілування дупи путіна».

В статті я передбачив, що Трамп закінчить свою кар’єру імпічментом. Що і сталося.

Оприлюднення тексту липневої 2019 року телефонної розмови між Трампом і Зеленським  стало початком процедури імпічменту щодо президента Трампа.  Стенограма їх розмови була оприлюднена напередодні їхньої зустрічі 25 вересня 2019 року на полях 74-ї сесії ГА ООН.

Колишній кадровий офіцер зовнішньої розвідки КДБ СРСР, який свого часу працював в резидентурі в Вашингтоні, Юрій Швець розповів британському виданню The Guardian, що 45-го президента США Дональда Трампа радянські та згодом російські спецслужби вербували в якості «активу» впродовж 40 років.

Видання зазначає, що у книзі Крейга Унгера «Американський компромат» (American Kompromat: How the KGB Cultivated Donald Trump, and Related

Tales of Sex, Greed, Power, and Treachery, дата публікації 26 січня 2021 року) йдеться про те, що Трамп вперше потрапив «на радар» КДБ ще 1977 року, коли одружився на чеській моделі Івані Зельнічковській. Тоді його кандидатуру почали опрацьовувати спецслужби тодішньої Чехословаччини під кураторством КДБ СРСР.

За словами Швеця (який має громадянство США), Дональд Трамп був залюбки готовим ретранслювати антизахідну пропаганду.

«Це приклад того, як людей вербують, коли вони ще студенти, а потім вони займають важливі посади. Щось подібне трапилося у випадку з Трампом. Вони досконально вивчили його особистість, розуміли, що він за людина. У КДБ знали, що він надзвичайно вразливий інтелектуально та психологічно, схильний до лестощів», — наголосив Швець.

Обставини вербовки Трампа, з ким із спецслужб радянського союзу, а потім росії він мав зв’язки та як був «злитий» в пресу можна подивитися на ютуб каналі Юрія Швеця «Як вербували Трампа», відео №19 і №20:

https://www.youtube.com/watch?v=5vPb5aklcrA (№19).

https://www.youtube.com/watch?v=fWAnvkiHR3o (№20).

 До викладеного додам, що в серпні поточного року агенти ФБР провели санкціонований обшук у будинку колишнього президента Трампа в Мар-а-Лаго і вилучили 11 добірок секретних документів, у тому числі з грифом «цілком таємно», а також призначених для ознайомлення лише в спеціальних державних установах». Це близько 13 тисяч документів, 103 з яких були засекречені, а 18 — цілком таємні.

 Як повідомляє видання The Washington Post з посиланням на власні джерела, деякі з секретних документів, вилучених ФБР з будинку та приватного клубу Дональда Трампа в Мар-а-Лаго, містили «дуже чутливі» розвідувальні дані щодо Ірану і Китаю. За словами людей, знайомих з цим питанням, якщо інформація буде передана третім особам, вона може викрити методи збору розвідданих, які США хочуть приховати від світу.

Принаймні один з документів, вилучених ФБР, описує ракетну програму Ірану. В інших документах описується «дуже чутлива» розвідувальна робота, спрямована на Китай, — кажуть джерела.

 Раніше The Washington Post повідомляло, що в одному з документів, вилучених під час обшуку ФБР, йшлося про військову оборону іноземної держави, в тому числі про її ядерний потенціал.

Деякі з вилучених документів детально описують надсекретні операції США, які настільки ретельно охороняються, що багато високопоставлених чиновників національної безпеки не поінформовані про них, повідомляє видання. Тільки президент, деякі члени його кабінету або чиновники,  наближені до кабінету, могли уповноважити урядовців знати деталі цих програм спеціального доступу.

 За інформацією CNN, Міністерство юстиції США має два відомі активні розслідування, пов’язані з колишнім президентом, одне про спробу скасувати президентські вибори 2020 року та «6 січня 2021 року» (штурм Капітолія), а інше щодо  поводження з президентськими документами, включаючи секретні документи, які Трамп забрав додому.

У Конгресі США звернулись до ЦРУ оцінити збитки від зберігання Трампом секретних документів.

Спеціальний комітет Палати представників рекомендував оголосити кримінальні звинувачення Трампу через штурм Капітолія 6 січня 2021 року.

 Містере Президенте, про Трампа Ви знаєте набагато більше, а ніж я. Не повторіть його помилок. Від цього залежить Ваше майбутнє, яке мені відоме…

Тому коротко розповім Вам про мудрість, яку мені передав мій Учитель, тибетський монах Церін, у якого я проходив духовні практики і тренування зі східних бойових мистецтв (кунг-фу – ушу).

 Було це давно, понад 50 років тому. Якось Учитель сказав: «Історія не знає (не терпить) умовного способу. Дивлячись з вершини свого часу на історичні події і тих, хто за ними стояв, даючи їм оцінку, ми нерідко використовуємо умовні конструкції, а що було б, якби він зробив так або інакше…».

Проте, пам’ятай: сьогоденням, яке завтра уже буде минулим, можна відкривати майбутнє. Яке воно буде – залежить від тебе, не становись лише  рабом обставин. Роби все, що від тебе залежить і Світ зміниться на краще, стане добрішим, — наголосив Учитель.

Тибетська мудрість вчить: «ЖИТТЯ – це лише три дні. Вчора, сьогодні і завтра. ВЧОРА уже минуло і ми нічого вже не можемо у ньому змінити. ЗАВТРА ще не настало і може не наступити. Тому спробуй СЬОГОДНІ прожити так, щоб ЗАВТРА (яке також буде минулим) було не соромно і ти не жалів про 

ВЧОРАШНЄ…», — зауважив Учитель з лагідною посмішкою в очах…

По завершенні навчань Учитель сказав: «Зерна, які я посіяв в тобі, проростуть лише тоді, коли ти до цього будеш готовим, як земля, в яку їх саджають, щоб вони проросли і дали врожай».

Сьогоднішнім політикам я раджу: вчитись ніколи не пізно і не соромно.  Подумайте  над мудрістю мого Учителя. Якби люди нею керувалися, світових трагедій удалося б уникнути…

 Неприємне нагадування…

Містере Президенте, вибачте за неприємне Вам нагадування, як Ви, будучи віце-президентом у президента Обами, весною 2014 року, разом з ним  відмовили Україні в наданні зброї, коли росія захопила Крим і  частину території Донбасу. Це для кращого розуміння нинішньої ситуації з ленд-лізом, який Ви підписали.

Тодішній голова Верховної Ради, виконуючий обов’язки президента України Олександр Турчинов звернувся до президента Обами за допомогою. Обама прислав до нього Вас і держсекретаря Керрі. Ви  пояснили Турчинову, що  Будапештський меморандум це виключно політична декларація і вона не несе ніяких зобов’язань і заявили: «Пане Турчинов, ми вас поважаємо, ми вас любимо, і будемо вам допомагати. На дипломатичному рівні».

 Турчинов просив у вас збройну допомогу. Ви не дали України жодного набою, жодного шолому, жодного захисного засобу. Не дали навіть одягу.

Ви, Обама і Керрі говорили: «Ми не хочемо дратувати путіна, не хочемо дратувати ядерну росію».

 Пане Байдене, а хто дратував росію, коли вона напала на Крим, на Донбас? — запитував у вас Турчинов.

Коли ж Турчинов об’явив мобілізацію по країні, йому зателефонував Керрi і почав запитувати: «Навіщо ви провокуєте росію?».

Турчинов відповів йому, що «ми не провокуємо, ми захищаємо свою країну, в нас немає іншого вибору». На тому «допомога США» і завершилася…

  Формула порятунку Цивілізації

 З урахуванням Вашого політичного міжнародного досвіду, Ви не гірше за мене знаєте, що коли політику роблять бездушно, безбожно,

розтоптавши моральні цінності, вона приносить людям горе і страждання в одній країні.

Коли ж таким чином роблять велику політику заради мільярдних статків, задоволення власних політичних амбіцій — життя людей ставитися в ніщо уже на цілому континенті.

А коли на арену виходить геополітика сильних світу цього, які хочуть перерозподілу сфер політичного впливу, встановити на свій розсуд новий світовий порядок, контроль над природними ресурсами життєзабезпечення — починаються світові війни, ллється море людської крові, в жертву приносяться сотні тисяч, мільйони, десятки мільйонів людських життів…

Містере Президенте, після завершення Першої світової війни (1914-1918), у якій загинуло майже 20 млн. військових і цивільних, поранення і каліцтва отримали 23 млн. солдатів і офіцерів, Майстри Далекого Сходу вивели Формулу порятунку земної цивілізації. На їх переконання, вона повинна змінити методи ведення війни і з часом дозволить повністю з нею покінчити.

 Формула була обнародувана 1924 року (цитую): «Сьогодні уже не тисячі, а мільйони кажуть: «Ні війні!». Людство усвідомило той факт, що ще одна велика битва буде рівнозначна його повному знищенню, і досить багато людей стверджують, що краще нехай зникне правитель або цілий народ, які оголосили війну, але цивілізація уціліє» (Baird Spalding. Life and teaching of The Masters of the Far East, 1924р.).

 Світ не прислухався… Тоді два психопати гітлер і сталін, вступивши у таємну змову, розпочали Другу світову війну (1939-1945), розділивши суверенну Польщу у вересні 1939 року. Війна забрала життя понад 71 млн. людей (військових і цивільних), поранення різної ступені тяжкості отримали майже 100 млн. військових і цивільних.

 Містере Президенте, у березні 1946 року колишній прем’єр-міністр Великобританії Уїнстон Черчилль виступив із знаменитою промовою в американському штаті Міссурі, якою попередив майбутні покоління «про небезпеку російської агресії й тиранії».

 Він привернув увагу на те, що Другої світової війни можна було уникнути. «Ніколи не було в історії війни, якій можна було б запобігти, ніж та, котра щойно спустошила величезну область на нашій планеті», — заявив Черчилль і застеріг від повторення помилки — ми не змогли зупинити Гітлера, але потрібно зупинити совєтській союз.

 Великий політик Черчилль наголосив: «… совєтська росія жадає плодів війни і необмеженого розширення своєї влади та ідеології. З того, що я бачив під час війни в наших російських друзях і соратниках, я роблю висновок, що вони нічим не захоплюються більше, ніж силою, і нічого не поважають менше, ніж слабкість, особливо військову слабкість».

Слова Уїнстона Черчилля виявилися пророчими…

Повномасштабним військовим вторгненням в Україну, «божевільний з  ядерною кнопкою» путін розв’язав по суті Третю світову війну. Причини воєн схожі. Міжнародна політика «умиротворення» гітлера (Мюнхенська зрада Чехословацької республіки 1938 року) привела до Другої світової війни.

Постійні «занепокоєння» та «стурбованість» США і Європи, щоб «не злити і не провокувати путіна», після нападу росії на Грузію 2008 року і анексії 20% її території, а згодом – окупації Криму і частини Донецької і Луганської областей в 2014 році закінчилися повномасштабною воєнною агресією росії проти України 24 лютого 2022 року — по суті початком Третьої світової війни.

Підпалювачі Другої світової війни гітлер і сталін та їх послідовник путін, який повномасштабним військовим вторгненням в Україну розв’язав по суті Третю світову війну.

Підпалювачі Другої світової війни гітлер і сталін та їх послідовник путін, який повномасштабним військовим вторгненням в Україну розв’язав по суті Третю світову війну.

Сьогоднішній психопат путін (гітлер-сталін ХХІ століття) погрожує світу ядерною війною заради задоволення своїх політичних амбіцій. На пресконференції 9 грудня в Киргизстані він заявив, що допускає включення в російську воєнну доктрину  концепції превентивного ядерного удару.

 Містере Президенте, результати неодноразових незалежних досліджень  засвідчують, що путін – це «колективний вбивця», якого підтримує, що найменше  70% населення росії, яке підлягає фізичному знищенню разом з «бункерним кривавим карликом»!

Це чергове підтвердження правильності Формули Майстрів Далекого Сходу, як можна запобігти розв’язанню путіним ядерної війни, яка призведе до загибелі Цивілізації.

 Про необхідність застосування Формули порятунку світу — ФІЗИЧНЕ ЗНИЩЕННЯ путіна і його терористичного фашистського режиму я неодноразово нагадував світовій спільноті впродовж останніх шести років.

Обгрунтування правових підстав знищення президента росії путіна, перелік вчинених ним злочинів проти миру, безпеки людства і міжнародного правопорядку, терористичних актів і воєнних злочинів, висновки експертів про його психологічний і психічний стан, який має явні ознаки шизофренії і педофілії, я неодноразово направляв (травень 2017, жовтень 2018, січень 2021 рр.) у Генеральний комітет і Комітет з правових питань ООН, ПАРЄ, Європарламент, ОБСЄ і НАТО, де мене знають як народного депутата, члена ПАРЄ, генерала української спецслужби.

Матеріали про злочини, вчинені президентом путіним і військовим командуванням росії, я  офіційно направив у березні 2014 року Генеральному прокурору України для порушення кримінальної справи,  взяття їх під варту і оголошення у  міжнародний розшук.

 З 2016 року я стверджую і наголошую тепер, що путіна, за ради порятунку Цивілізації, необхідно ФІЗИЧНО ЗНИЩИТИ, як Усаму бен Ладена, якщо  «бункерний кремлівський карлик» не припинить війну в Сирії і Україні, не звільнить окуповані українські території і добровільно не здасться міжнародному правосуддю (а цього він ніколи не зробить добровільно!).

З початком повномасштабної воєнної агресії проти України я звернувся з відкритим листом до офіцерів росії «Врятуй світ — вбий путіна!».

Повний текс звернення тут: https://ukrreporter.com.ua/golovne/statti/spasy-myr-ubej-putyna-obrashhenye-grygoryya-omelchenko-k-ofytseram-rossyyanam.html

Мою пропозицію вбити путіна підтримали сенатор-республіканець  Ліндсі Грем і екскомандувач британської армії полковник Річард Кемп.

Сенатор Грем заявив, що найпростіший спосіб завершення агресії росії — фізична ліквідація путіна.

Полковник Кемп наголосив, що Захід не повинен виключати можливості вбивства путіна. На його думку, знищення путіна може допомогти врятувати тисячі життів, тому НАТО та західні союзники не повинні категорично заперечувати таку можливість.

Американський психіатр, професор Каліфорнійського університету Джеймс Феллон на основі візуального аналізу поведінки, висловлювань, розмов і  міміки путіна  прийшов до висновку, що президент російської федерації путін є ПСИХОПАТОМ З ОЗНАКАМИ САДИСТА.

Містере Президенте, зауважу, що Усама бен Ладен, який був ліквідований за наказом президента США Обами, у якого Ви були віцепрезидентом, являв собою  набагато меншу загрозу для світу, аніж путін сьогодні.

За наказом вашого попередника експрезидента Трампа був знищений генерал Касем Сулеймані, який командував елітним спецпідрозділом «Кудс» у складі Корпусу вартових ісламської революції, який підпорядковується безпосередньо Верховному лідеру Ірану аятолі Хаменеї (такий же терорист як путін) і спеціалізується на терористичних операціях за кордоном. Сулеймані називали другою особою в державі після аятолі Хаменеї і прогнозували, що він буде майбутнім президентом країни.

Містере Президенте, а як розуміти, що Ви і ваша адміністрація хотіли завадити ЗСУ ліквідувати начальника ГШ ЗС росії генерала Валерія Герасимова, коли він у кінці квітня прибув на фронт, щоб безпосередньо здійснювати командування військами на Донбасі?

Спочатку Вашингтон навмисно приховав від Києва інформацію своєї розвідки, що Герасимов прибув на фронт, побоюючись, що замах на його життя може призвести до війни між США та росією.

Господи, які ж Ви всі полохливі, власної тіні уже боїтеся!

Зауважу, що українська розвідка раніше від американської дізналася, що Герасимов знаходиться під Ізюмом Харківської області і готувала таємну операцію по його знищенню.

 Після «дебатів», що вбивство начальника ГШ ЗС росії є недоцільним «з геополітичної точки зору», Вашингтон пішов, на мою думку, на зрадницький крок, попросивши керівництво ЗСУ припинити атаку на Герасимова.

Українські військові повідомили американцям, що вони вже розпочали атаку на позицію генерала і зупинити її не можуть,- повідомило 17 грудня  видання The New York Times.

Здійснити замах на генерала Герасимова не вдалося. Буквально через декілька хвилин, як ЗСУ запустили перші ракети, він і декілька російських генералів, які були з ним, в «пожежному порядку» покинули командний пункт.

Зазначу, що під час нанесення ракетного удару по території, де повинен був перебувати Герасимов, було знищено понад сотню російських військових, серед них десятки старших офіцерів — командирів структурних підрозділів військових частин росії.

Як начальник відділу військової контррозвідки в минулому заявляю, що це НЕ МОГЛО бути щасливою фортуною генерала Герасимова. Переконаний, що американська сторона встигла його попередити, щоб він негайно втік, побоюючись ескалації з росією. Іншого пояснення я не нахожу. За таких обставин випадковостей НЕ БУВАЄ!

Коли ж США визнає росію

державою-спонсором тероризму?

 Я неодноразово пропонував ООН, ПАРЄ, ОБСЄ, ЄС, НАТО, лідерам ведучих країн світу (в тому числі і Трампу) застосувати проти російської федерації, особисто  проти путіна, його оточення, військово-політичного керівництва росії дійсно смертельні — «пекельні» фінансові, економічні, міжнародні, дипломатичні і юридичні санкції ( які почали застосовуватися лише після повномасштабної воєнної агресії і то по чайній ложці). Вони б давно привели росію до фінансового і економічного краху і могли б упередили велику війну проти України.

Лише в жовтні-листопаді поточного року міжнародні інституції ПАРЄ, Парламентська асамблея НАТО, Європарламент, ряд країн Європи визнали російську федерацію «терористичним режимом», «державою-терористом», «державоюспонсором тероризму» та «державою, яка використовує засоби тероризму»

Відомі політики заявили: «путін  постійна і смертельна загроза»; «путін – законна військова мішень»; «путін і росія – воєнні злочинці».

«Врятуй світ — вбий терориста №1 путіна!»

«Врятуй світ — вбий терориста №1 путіна!»

Містере Президенте, а чому Ви до цього часу боїтеся визнати росію державою–спонсором тероризму?

У травні Верховна Рада України звернулася з проханням до обох палат Конгресу США визнати російську федерацію країною–спонсором тероризму. З таким же закликом до Вас і світової спільноти регулярно звертається Президент Зеленський.

У липні Сенат одноголосно ухвалив резолюцію, яка закликала Державний департамент оголосити «росію спонсором тероризму» через її дії в Україні, Грузії, Сирії, Чечні, що призвело до загибелі незліченної кількості мирних людей. Але ні Ви, ні держсекретар Ентоні Блінкен формально не затвердили резолюцію, щоб вона набрала законної сили і вступила в дію.

 Містере Президенте,  скільки ще росія має вбити мирного населення, знищити житлових масивів, шкіл, дитячих садків, лікарень, об’єктів критичної інфраструктури, щоб Ви нарешті визнали російську федерацію державою–спонсором тероризму і запровадили проти неї санкції, передбачені законодавством США? 

Невже Ви не розумієте, що імперська росія НЕ має права на майбутнє існування у її теперішньому вигляді і кордонах?

Самим своїм існуванням росія як імперія планетарного зла є реальною

загрозою існуванню Цивілізації.

 Знищити раз і назавжди!

Терористична фашистська росія сьогодні — це заразна суха гілка на Древі Життя Людства, ракова пухлина на тілі планети Земля.

РОСІЙСЬКА ІМПЕРІЯ ПОВИННА БУТИ ЗНИЩЕНА РАЗ І НАЗАВЖДИ!

Нагадаю, що у Першій і Другій світових війнах агресор був розгромлений і змушений був капітулювати. Це неминуче чекає путіна і терористичний  режим російської федерації!

ТО, МОЖЕ ВАМ, МІСТЕРЕ ПРЕЗИДЕНТЕ, І ЛЮДСТВУ, ЩОБ ВРЯТУВАТИ СЕБЕ, ПОРА ПРИСЛУХАТИСЬ ДО МАЙСТРІВ ДАЛЕКОГО СХОДУ?!

 Генеральний секретар НАТО Столтенберг говорить, що перемога росії у війні проти України буде означати поразку і Альянсу. Одночасно він боїться, щоб російсько-українська війна «не переросла у велику війну між НАТО і росією», що   «залучить більше країн і стане повноцінною війною в Європі».

 ЗВОЛІКАННЯ У ЗНИЩЕННІ ВОРОГА ВЕДУТЬ ДО ПОРАЗКИ, — вчили мене мої Вчителі.

У розгромі імперської росії Українському народу і його Збройним силам  допомагають віра в Ісуса Христа і наш незламний УКРАЇНСЬКИЙ ДУХ, який світ визнав «Людиною 2022-го року».

Воєнних злочинців росії (путіна, військово-політичне керівництво і «рускій мір») ми визбираємо по всьому світу і як «сухе галуззя, кинемо у вогонь і спалимо його» (Євангеліє від Івана: 15:5-6).

В Євангеліє від Матфея (7,15-21) сказано: «Погане дерево і плоди погані родить (як москалі своїх виродків-нелюдів – Авт.). Не може дерево погане плоди добрі родити». «Тож за їхніми плодами пізнаєте їх».

«Всяке дерево, що не дає плоду доброго, зрубують і у вогонь кидають» (Євангеліє від Матфея (7:19).

Так і з москалями-загарбниками будемо чинити, допоки останній не згорить у Вогні праведнім.

Суху гілку на Древі Життя, ракову пухлину на тілі планети Земля, центр світового зла — російську федерацію СПАЛИМО до тла, а попіл розвіємо.

 «Та не однаково мені…»

Містере Президенте, мені байдуже, яка буде реакція у світі, а тим більше в росії, на  мій публічний лист до Вас.

 Наш духовний батько Тарас Шевченко, пам’ятник якому стоїть у Вашингтоні, писав:

 Мені однаково, чи буду
Я жить в Україні, чи ні.
Чи хто згадає, чи забуде
Мене в снігу на чужині —
Однаковісінько мені.

 Та не однаково мені,

 Як Україну злії люди
Присплять, лукаві, і в огні
Її, окраденую, збудять…
Ох, не однаково мені.

 Містере Президенте, зі своїми недоумками і зрадниками у владі ми розберемося. І розберемося жорстко! Ті можновладці, які уже приміряють на себе корону переможців і вважають, що «переможців не судять», дуже помиляються. Судити будемо за законами воєнного часу! Покарання буде невідворотнім! Вищим справедливим правосуддям в Україні є Народ і ЗСУ!

 Понад п’ять років тому (29.03.2017) я написав: «Україна як незалежна держава перебуває на історичному зламі. Найближчі роки для України будуть визначальними — або вона, зламавши нав’язані їй міфи і стереотипи, відродить свою справжню історію і минулу велич і стане рівноправною державою серед сильних країн сучасного світу; або зійде з історичної арени як самостійна держава і буде розшматована. Третього шляху українцям не дано. Знаю, Українська нація — НЕЗДОЛАННА!».

(див. тут: https://www.umoloda.kiev.ua/number/3140/188/110150/).

 «Сьогодні Українська нація рятує світ від ядерної пожежі. Ми вистоїмо у війні з російським агресором і здобудемо Перемогу над путінським фашизмом. Майбутнє України — бути духовним та інтелектуальним центром об’єднаної Європи від Ла-Маншу до Уралу. Ми цього варті!» (14.12.2016. Див. тут: https://www.umoloda.kiev.ua/number/3092/188/106844/).

Стверджую і сьогодні: ТАК БУДЕ!

 Згадувана мною учениця Майстрів Далекого Сходу ОМ-І-РА на  ракетну атаку «кривавого кремлівського карлика» зауважила дописом у фейсбуці:

«Зроблене  Українцями зараз відгукнеться у віках! 

Україна та Український народ вийшли на сцену планетарних подій. 

І кожен із нас грає свою роль на світовій сцені. 

Вибір за Українським народом.

Він визначає зараз той курс, яким піде ця цивілізація.

Існує ймовірність як повної катастрофи, так і досконалого золотого століття. 

Велика Сила Духу України та рішучість Українців здобути Перемогу!

Як би не було боляче і важко, як би не затягували цю війну ціною життів наших воїнів, жінок, старих, дітей, не поставляючи нам достатньо зброї та постійно замовляючи «слівце» про мирні переговори з ворогом, Український народ не відступиться.

Навіть, коли нам кажуть «НІ», Україна продовжує боротися і стукати в усі двері  земні і небесні вдень і вночі, щоб добитися остаточної розгромної Перемоги над Мордором, захистивши Світ від війни та ядерної катастрофи, перетворивши епоху Водолія на золотий вік Людства».

 Наближається Різдво Хрестове і Новий рік.

Вітаю Вас, містере Президенте і  американський народ з цим Світлим Святом! Бажаю процвітання, миру, любові, щастя, добробуту кожній американській родині і спільної нам Перемоги над путінською терористичною росією! (Привітання тут:  https://www.youtube.com/watch?v=y7DlOSVJAB4).

 Щиро дякую американському народу за підтримку і допомогу українцям у смертельній війні з Антихристом путіним і його сатанинським військом, якого ми обов’язково ПЕРЕМОЖЕМО!

 Українці виконають волю Небесного Отця — здобудуть ПЕРЕМОГУ СВІТЛА над пітьмою, ДОБРА над злом, ПРАВДИ над кривдою! Остання імперія планетарного зла російська федерація буде ЗНИЩЕНА. Так буде!

 Лист завершую писати як і починав — у бомбосховищі, під час нічної путінської  атаки іранськими  дронами-камікадзе. Є руйнування житлових будинків і об’єктів інфраструктури. На жаль, є поранені і постраждалі…

Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерріш під тиском і погрозами путіна не направив до України офіційних осіб для перевірки використання росією іранських безпілотників, чим не виконав рішення Ради безпеки про  проведення розслідування.

 Господи, які ж ви налякані, що навіть рішення Радбезу ООН боїтесь виконувати!  Всі бояться «кривавого кремлівського карлика», окрім України, яка сміливо і  жертовно протистоїть путіну і рятує від нього світ.

То може вас всіх зводити до ворожки, щоб вона ваш переляк курячим яйцем викотила або воском вилила? Що ще з вами, боягузи треба робити, щоб ви перестали боятися тіні мерця  путіна?

 Містере Президенте, знайдіть можливість відвідати японське місто Нагасакі, яке зазнало американського атомного бомбардування в серпні 1945 року. А потім — зруйновані путіним Маріуполь, Харків, Бучу, Ірпінь, на Ваш  вибір…

 Настав ранок 19 грудня. Україна зустрічає Святого Миколая, який везе в своїй торбинці Перемогу українцям!

 Містере Президенте, не розцінюйте написане як докір і критику на Вашу адресу. Це відверта розмова двох сивочолих чоловіків, що мають великий життєвий, політичний і міжнародний досвід (я ще й армійський і правоохоронний), які знають біль втрати рідних і близьких людей…

Міцно тисну Вам руку!

 БОЖЕ, БЕРЕЖИ АМЕРИКУ І УКРАЇНУ!

 СМЕРТЬ ПУТІНУ І ТЕРОРИСТИЧНІЙ РОСІЇ!

Звернення англійською мовою тут:  Dear Mr. President of the USA, please do not be afraid!

 З повагою

 Григорій ОМЕЛЬЧЕНКО,

Герой України,

кавалер ордену ООН «Діяння на благо народів»,

генерал-лейтенант,

народний депутат України 2,3,4,5,6-го скликань,

член ПАРЄ (2006-2010),

кандидат юридичних наук

 

 

 

 

 

Comments are closed.