Склад Виконавчого комітету ВГО СОУ

Склад Виконавчого комітету
ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ
СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ

1. Голова СОУ полковник Сасько Олександр Вікторович
2. 1-й заступник Голови СОУ підполковник Мартіян Сергій Михайлович
3. Заступник Голови — голова Київської СОУ полковник Осінчук Остап Мирославович
4. Заступник Голови СОУ полковник Лазоркін Віталій Ілліч
5. Заступник Голови полковник Лисенко Петро Олексійович
6. Член Проводу підполковник Баротов Тимур Хікматулович
7. Член Проводу підполковник Мельник Володимир Володимирович;
8. Член Проводу майор Зубко Михайло Володимирович
9. Член Проводу капітан Мартинюк Сергій Якович
10. Cкарбник полковник Білик Євген Петрович

Керівники регіональних організацій

11. Вінницька обласна організація — полковник Окуленко Ігор Миколайович
12. Волинська обласна організація — полковник Мірошніченко Віктор Валентинович
13. Дніпропетровська обласна організація — капітан Нагній Василь Михайлович
14. Донецька обласна організація-
15. Житомирська обласна організація — підполковник Лібер Михайло Степанович
16. Запорізька обласна організація — ст. лейтенант Шевченко Анатолій Вікторович
17. Івано-Франківська обласна організація — полковник Лазор Іван Максимович
18. Київська обласна організація — підполковник Шапочук Петро Васильович
19. Кіровоградська обласна організація — майор Бойко Андрій Миколайович
20. Львівська обласна організація — полковник Костюк Петро Іванович
21. Миколаївська обласна організація — полковник Антонюк Микола Олександрович
22. Одеська обласна організація — майор Герасименко Іван Сафронович
23. Одеська міська організація — полковник Ролінський Володимир Іванович
24. Полтавська обласна організація — підполковник Шелудченко Анатолій Антонович
25. Рівненська обласна організація — ст. пр-к Матвійчук Анатолій Олександрович
26. Сумська обласна організація — ст. л-т Мозговий Іван Павлович
27. Тернопільська обласна організація — полковник Кравчук В’ячеслав Васильович
28. Харківська обласна організація — підполковник Бакуменко Сергій Іванович
29. Херсонська обласна організація — старший лейтенант Морозов Євген Олександрович
30. Хмельницька обласна організація — капітан Петренко Ірина Юрівна
31. Черкаська обласна організація — полковник Самозван В’ячеслав Федорович
32. Чернівецька обласна організація — полковник Ткачук Олександр Володимрович

До участі у засіданнях Виконавчого комітету та Центрального Проводу запрошуються

33. Почесний Голова генерал-лейтенант Скіпальський Олександр Олександрович
34. Почесний Голова генерал-лейтенант Омельченко Григорій Омелянович
35. Почесний Голова полковник Білоус В’ячеслав Олександрович
36. Почесний Голова капітан І рангу Лупаков Євген Олександрович