Про портал

Портал українських офіцерів було створено за ініціативою членів Всеукраїнської організації Спілки Офіцерів України. На момент створення (23.01.2009) він не мав статусу офіційного інтернет-представництва СОУ, але став основним ресурсом, через який Всеукраїнська громадська організація Спілка Офіцерів України всебічно висвітлює свою діяльність.

З 5 квітня 2011 року за ініціативою адміністративної групи сайту Провід Спілки офіцерів Україн прийняв рішення про створення офіційного інтернет-представництва СОУ (як окремого сайту-візитівки СОУ у мережі сайтів СОУ) до якого портал увійшов основною складовою частиною мережі, що найбільш широко висвітлює діяльність Спілки. Керівником офіційного інтернет-представництва ВГО Спілки офіцерів України призначено редактора Порталу українських офіцерів (Спілки офіцерів України) полковника Петра ЛИСЕНКА.

portal SOU

Адміністративна група Порталу здійснює свою діяльність на громадських засадах.
Метою проекту є надання інформаційної підтримки українським офіцерам, які стоять на позиціях національно-патріотичних традицій Української держави і Українського війська на засадах вимог статуту СОУ та Кодексу честі членів СОУ.
Адміністративна група запрошує всіх небайдужих до спілкування. Ви маєте можливість не тільки давати свої коментарі, але й надавати свої матеріали з цього приводу.

При використанні інформації посилання на портал officers.org.ua обов’язкове.

Відповідальність за точність наведених фактів, цифр, та імен несуть автори матеріалів.

79064468

Петро Олексійович Лисенко

керівник Порталу СОУ
полковник
+38(066)9717132