З ДНЕМ ПІХОТИ!

originalВсеукраїнська Громадська організація Спілка офіцерів України щиросердно вітає всіх військовослужбовців — офіцерів, сержантів, солдатів, працівників Збройних Сил, ветеранів, членів сімей з Днем піхоти Збройних Сил України.
День піхоти — свято сильних і мужніх людей, справжніх патріотів своєї країни, її надійних захисників.
Ще від часів зародження української нації наше наземне військо вважалося одним із наймогутніших у Європі. Наших вояків охоче брали на службу в багатьох країнах. А за часів Богдана Хмельницького козацька піхота визнавалася найкращою у світі. І саме 6 квітня 1648 року завдячуючи, зокрема, вирішальному внеску козацької піхоти, військо під проводом Богдана Хмельницького одержало першу перемогу у Національно-визвольній війні 1648-57 років.
Гідні нащадки цих традицій, українські піхотинці є представниками найпотужнішого і найчисельнішого роду Збройних Сил України, гордістю України. З вами український народ пов’язує свої надії і сподівання на незалежне, мирне і квітуче майбутнє.
Нині ви, разом з представниками інших видів і родів Збройних Сил України, під покровительством Юрія Змієборця з честю виконуєте військовий і громадянський обов’язок, захищаєте суверенітет нашої держави від російського агресора. Віримо, що Українська армія переможе і надалі буде прикладом боєздатності та професіоналізму, беззастережної відданості своєму народові.
Спілка офіцерів України бажає воїнам-піхотинцям і членам їхніх родин оптимізму, міцного здоров’я, родинного щастя, твердості духу в боротьбі з ворогом, перемоги Україні та миру і процвітання на нашій Богом даній українській землі!
Слава Україні! Героям Слава!

Голова Всеукраїнської громадської організації
Спілка офіцерів України
полковник Олександр САСЬКО

Comments are closed.