З ДНЕМ УКРАЇНСЬКОГО ДОБРОВОЛЬЦЯ!

d949ff3f6f4341f7f028512074204ef5Всеукраїнська громадська організація Спілка офіцерів України щиро вітає бойових побратимів із Днем українського добровольця (volunteer, англ.)! Феномен українського громадянського суспільства, яке генерувало добровольчий рух, як зі зброєю в руках, так і лави беззбройних бойових помічників — волонтерів, його мотиви і походження, можливості і силу не зуміли оцінити ні вороги, ні союзники. Перші нарвались на відчайдушній опір, другі у зАхваті зрозуміли, що війна через три дні до них не прийде. На жаль, силу добровольчого руху вчасно і належним чином не врахували і власні можновладці. Проте сьогодні мільйони добровольців на всіх фронтах відстоюють незалежність Батьківщини, вселяють віру у перемогу, кличуть до бойових звитяг.
Вшановуючи українських добровольців, бажаємо якнайшвидчої перемоги над підлим і підступним ворогом, звільнення окупованих українських земель і людей, здоров’я та оптимізму!
Вічна слава захисникам України! Згадаймо і тих, хто віддав своє життя у боротьбі із московською навалою. Вічна їм пам’ять!
Слава Україні! Героям слава!

Голова Спілки офіцерів України
полковник Олександр САСЬКО

Comments are closed.