«РАМШТАЙН», ДОСИТЬ ЖУВАТИ ЖУЙКУ! (або Настав час знищити путіна і фашистський режим росії!)

Безымянный

      Історія останніх двісті років свідчить, що завжди паралельно існують особисті інтереси політичного лідера (царя, короля, президента, канцлера, прем’єр-міністра) і національні інтереси країни (імперії) геополітичні, економічні, фінансові і т. д.

Є також інтереси народу або окремих груп людей (партій). Якщо ж їх  інтереси не співпадають з політичним і соціальним курсом лідера і  загострюються, то народ шляхом революцій, повстань або  дострокових демократичних  виборів змінює свого поводиря, месію, диктатора або страчує його (Муссоліні, Чаушеску, Хусейн, Каддафі).

А є ще й хід цивілізаційного розвитку народів і земної цивілізації, який  визначений Основним  законом Всесвіту: «РОЗВИТОК І  ПРОЦВІТАННЯ В ГАРМОНІЇ» і  Законом «ЖИТТЯ БУМЕРАНГ», за якими повинні жити і розвиватися ЛЮДИ і ЦИВІЛІЗАЦІЇ ( див. тут:  https://www.youtube.com/watch?v=hATKA_380y8).

 Більше про це у статті «Вселенський дух українців воїнів Світла. Роздуми щодо майбутнього нашої країни» за 27.03.2022 (див. тут:

https://ukrreporter.com.ua/golovne/vselenskyj-duh-ukrayintsiv-voyiniv-svitla-rozdumy-shhodo-majbutnogo-nashoyi-krayiny.html).

 Зазначені закони Творця світові лідери і люди, як правило, ігнорують і грубо порушують. Що закономірно призводило до ЗАГИБЕЛІ попередніх земних Цивілізацій. Приклади наводити не буду. Ви повинні їх знати з історії або самостійно пошукайте в Гуглі.

 Історія не раз підтверджувала, що коли політику роблять  подвійними стандартами, бездуховно, розтоптавши моральні людські цінності, вона приносить горе і страждання простим  громадянам і фінансове (матеріальне) процвітання чиновникам  і політикам корумпованої держави, якою на сьогодні є Україна.  Посідає друге місце в Європі за корумпованістю.

Рівень корупції в державних органах влади є  реальною загрозою національній безпеці України, не менш небезпечною, ніж воєнна агресія росії.

Коли ж таким чином керманичі країни роблять політику заради по життєвого  збереження своєї влади і мільярдних статків, для задоволення  власних міжнародних політичних амбіцій життя людей в  державі ставиться в ніщо. В країні встановлюється авторитарний, диктаторський, поліцейський, терористичний  режими,  масово відбуваються позасудові розправи над політичними опонентами, чиняться політично вмотивовані кримінальні переслідування неугодних владі осіб,  знищуються свобода слова, верховенство права, громадянські права і свободи (росія, Білорусь, Іран, Сирія, Китай, Північна Корея).

А коли на арену виходить геополітика сильних світу цього, які хочуть перерозподілу сфер політичного впливу, встановити на свій розсуд новий світовий порядок (росія, Китай, Іран), контроль над природними ресурсами життєзабезпечення — починаються світові війни, ллється море людської крові, в жертву приносяться мільйони, десятки мільйонів людських життів. Ставиться під загрозу  існування людства.

Як врятувати земну цивілізацію

Формулу порятунку земної цивілізації вивели Майстри Далекого  Сходу після завершення Першої світової війни (1914–1918), яка забрала майже 23 мільйони людських життів (10 мільйонів військових і 13 мільйонів цивільних), понад 21 мільйон військових отримали поранення і каліцтва і майже 8 мільйонів зникли безвісти.   На переконання Майстрів, формула повинна змінити методи ведення війни і з часом дозволить повністю з нею покінчити.

 «Сьогодні уже не тисячі, а мільйони кажуть: «Ні війні!» Людство усвідомило той факт, що ще одна велика битва буде рівнозначна його повному знищенню, і досить багато людей стверджують, що краще нехай зникне правитель і цілий народ, який оголосив війну, але Цивілізація уціліє», - наголосили Майстри Далекого Сходу (Baird Spalding. Life and teaching of The Masters of the Far East, 1924р.).

Три психопати на фоні державного прапору росії.  Фюрер путін сьогодні — це Сталін-Гітлер 21-го століття.

Три психопати на фоні державного прапору росії.
Фюрер путін сьогодні — це Сталін-Гітлер 21-го століття.

Світ не прислухався. Чим це завершилося, загально відомо. Два  психопатами Сталін і Гітлер, вступивши у таємну змову, розв’язали Другу світову війну (1939–1945), в якій брала участь 61 країна (воєнні дії відбувалися на територіях 40 країн), що призвело до понад 71 мільйона людських жертв, iз них — 46,7 мільйона мирних жителів.

 У березні 1946 року колишній прем’єр-міністр Великої Британії  Уїнстон Черчилль виступив із знаменитою промовою в американському штаті Міссурі, якою попередив майбутні покоління «про небезпеку російської агресії й тиранії».

Він привернув увагу на те, що Другої світової війни можна було уникнути. «Ніколи не було в історії війни, якій можна було б запобігти, ніж та, котра щойно спустошила величезну область на нашій планеті», — заявив Черчилль і застеріг від повторення помилки наступні покоління — ми не змогли зупинити Гітлера, але потрібно зупинити совєтській союз.

Великий політик Черчилль наголосив: »Совєтська росія жадає плодів війни і необмеженого розширення своєї влади та ідеології. З того, що я бачив під час війни в наших російських друзях і соратниках, я роблю висновок, що вони нічим не захоплюються більше, ніж силою, і нічого не поважають менше, ніж слабкість, особливо військову слабкість».

Слова Уїнстона Черчилля виявилися пророчими…

Повномасштабним військовим вторгненням в Україну, російський фюрер путін розв’язав по суті нову (Третю) світову війну.

Причини цих воєн схожі. Міжнародна політика «умиротворення» Гітлера (Мюнхенська зрада Чехословацької республіки 1938 року) привела до Другої світової війни.

Постійні «занепокоєння» та «стурбованість» Заходу, щоб «не злити і не провокувати путіна», після нападу росії на Грузію 2008 року і анексії 20% її території, а згодом окупації Криму і частини Донецької і Луганської областей в 2014 році закінчилися повномасштабною воєнною агресією росії проти України 24 лютого 2022 року початком Третьої світової війни.

Сьогоднішній психопат путін погрожує світу ядерною війною заради задоволення своїх політичних амбіцій. На пресконференції 9 грудня 2022 року в Киргизстані він заявив, що допускає включення концепції превентивного ядерного удару в російську воєнну доктрину.

Згідно соціологічних досліджень, проведених у кінці квітня минулого року понад 83% росіян підтримують війну проти України і схвалюють дії путіна. Опитані заявляють, що відчувають такі емоції як «гордість», «радість», «надихання», «повагу», «довіру», «надію» на путіна і армію (подібне було в нацистській Німеччині Гітлера, фашистській Італії Муссоліні, тоталітарному Радянському Союзі Сталіна, такому ж Китаї Мао Цзедуна, в сьогоднішній Північній Кореї Кім Чен Ина, релігійно-фашистському  Ірані аятола Алі Хомені, скочується до них і лідер комуністичного Китаю Сі Цзіньпін).

Більшість тих, хто підтримує війну путіна з Україною, респонденти віком від 45 років.

Згідно дослідження, проведеного Activegroup, 86,6% росіян підтримують потенційний напад путіна на території країн ЄС.

Начальник ГУР МО України Кирило Буданов розповів у інтерв’ю виданню Obozrevatel, що періодично проводиться зріз соціальних настроїв у росії. І на сьогодні відомо, що абсолютна  більшість громадян країни-агресорки підтримують війну путіна проти України. Попри мобілізацію та поразки рф на фронті, росіяни все ще підтримують війну.

«На жаль 82% абсолютно підтримують бойові дії в Україні. Треба дивитися правді в очі. Ми воюємо не з російським режимом, як багато хто там вважає, а на жаль, з російським народом, 82% – це переважна більшість«, – наголосив Буданов.

ВИСНОВОК: результати неодноразових досліджень засвідчують, що путін це «росія як колективний вбивця» українців, якого підтримує 82% таких же моральних вбивць-нелюдів, які підлягають фізичному знищенню разом з «бункерним кривавим карликом-фюрером»!

Результати проведених неодноразових опитувань росіян є черговим підтвердженням правильності Формули Майстрів Далекого Сходу, як можна запобігти розв’язанню путіним ядерної світової війни, яка призведе до загибелі земної Цивілізації.

Про необхідність застосування Формули порятунку світу — ФІЗИЧНЕ ЗНИЩЕННЯ путіна, його режиму і тих, хто його підтримує,  я неодноразово нагадував світовій спільноті впродовж останніх семи  років, направляючи відповідні обгрунтування в ООН і НАТО, де мене знали як народного депутата, члена ПАРЄ, генерала української спецслужби.

Неодноразово пропонував (починаючи з 2014 року) ПАРЄ, ОБСЄ, ЄС, ООН, лідерам ведучих країн світу застосувати проти російської федерації, особисто путіна, його оточення, військово-політичного керівництва росії дійсно смертельні — «пекельні» фінансові, економічні, міжнародні, дипломатичні і юридичні санкції ( які почали застосовуватися лише після повномасштабної воєнної агресії і то по чайній ложці). Вони б давно привели росію до фінансового і економічного краху і могли б упередили велику війну проти України.

ВИСНОВОК: росія (московія) була, є і залишиться »генетичним смітником», »дурною країною», «загарбницькою німою нацією від природи», «нацією, в серці якої кипить неприборкана пристрасть до завоювань чужих земель», «скопищем тіл без душ», «пекельних виродків», «садистів», «душогубів», «дурнів», «брехунів», «історичним прокляттям людства», «помилкою історії», «державою терористом», «імперією зла», постійною загрозою людству, допоки не буде ПОВНІСТЮ ЗНИЩЕННА, а на її уламках не виникнуть незалежні національні держави.

Імперська росія НЕ має права на майбутнє існування у її теперішньому вигляді і кордонах. Самим своїм існуванням росія як імперія планетарного зла є реальною ядерною загрозою існуванню Цивілізації.

Російська імперія сьогодні — це заразна суха гілка на Древі Життя Людства, ракова пухлина на тілі планети Земля, яка ПОВИННА БУТИ ЗНИЩЕНА РАЗ І НАЗАВЖДИ!

Нагадаю, що і у Першій, і у Другій світових війнах агресор був розгромлений і змушений був капітулювати. Це неминуче повинно чекати путіна і фашистський терористичний режим російської федерації!

Детальніше про це читайте у статтях:

1.»Має бути повна і беззастережна капітуляція путінської фашистської Росії як гітлерівської нацистської Німеччини у травні 1945 року» (19.03.2022, див. тут: https://ukrreporter.com.ua/golovne/statti/maye-buty-povna-i-bezzasterezhna-kapitulyatsiya-putinskoyi-fashystskoyi-rosiyi-yak-gitlerivskoyi-natsystskoyi-nimechchyny-u-travni-1945-roku.html);

2.»Момент істини або ми знищимо москальську чуму, або вона нас. Третього не дано» (07.06.2022, див. тут: https://ukrreporter.com.ua/war/moment-istyny-abo-my-znyshhymo-moskalsku-chumu-abo-vona-nas-tretogo-ne-dano.html).

У ситуації, яка склалася у зв’язку з воєнною агресією росії проти України та погрозами путіна застосувати ядерну зброю, відповідно до норм міжнародного права, ст. 51 Статуту ООН, законів війни і національного законодавства України, фізична ліквідація путіна буде легітимною, правовою, законною і справедливою, як така, що вчинена у стані необхідної оборони і крайньої необхідності, за аналогією вбивства Усами бен Ладена (знищення якого, за твердженням міністра закордонних справ росії лаврова, «виправдано з точки зору міжнародного права і права на самооборону»).

Заради порятунку земної Цивілізації російський фюрер путін,  створений ним фашистський режим і ті, хто його підтримують повинні бути ФІЗИЧНО ЗНИЩЕНІ. 

Настав час, щоб НАТО і формат «Рамштайн» на чолі США нарешті прислухалися до порад Майстрів Далекого Сходу як зберегти цивілізацію!

Лідери країн-членів НАТО і ЄС не повинні ховати голову в пісок як струс і усвідомити, що російсько-українська війна це третя світова війна. Це війна за збереження людства і планети Земля. Це цивілізаційна війна між демократією і авторитаризмом.

Поразка України у цій війні сьогодні — це катастрофічна поразка всього цивілізованого світу, в першу чергу, США, Великої Британії, Канади, ЄС і Західної цивілізації на  сотні років.

Якби це трапилося в перший тиждень воєнної агресії, то російські солдати, підсилені своєю приголомшливою перемогою, вже через декілька днів були б на кордонах Польщі, облаштовуючи нові командні пункти, копаючи нові окопи. НАТО було б у хаосі; увесь Альянс був би змушений витрачати мільярди на підготовку до неминучого вторгнення у Варшаву, Вільнюс чи Берлін. Мільйони українських біженців жили б у таборах по всій Європі без жодної перспективи повернутися додому; хвиля співчуття, яка спочатку вітала їх, давно б спала; гроші б закінчилися, пішла б зворотна реакція. Економіка Молдови зазнала б повного краху, а проросійський уряд у Молдові, ймовірно, вже планував би включити цю країну до нової російсько-білорусько-української федерації.

Ця катастрофа не обмежилася б Європою. На іншому кінці світу реалізувалися б плани комуністичного Китаю щодо вторгнення на Тайвань, тому що Пекін припустив би, що Америка, яка не бажає захищати європейського союзника і яка повністю загрузла в тривалій боротьбі проти росії, що осміліла, ніколи не кине усі свої сили, щоб допомогти острову в Тихому океані. Іранські мулли, так само підбадьорені успіхом росії та поразкою України, сміливо оголосили б, що нарешті отримали ядерну зброю. Від Венесуели до Зімбабве та М’янми, диктатури по всьому світу посилили б свої режими та посилили б  переслідування своїх опонентів, тепер впевнені, що старі правила конвенції про права людини та геноцид, закони війни, табу на силове змінення кордонів більше не чинні. Від Вашингтону до Лондона, від Токіо до Канберри, демократичний світ похмуро зіткнувся б зі своєю історичною застарілістю…

Від цієї катастрофи світ врятував незламний Український народ і  його героїчні Збройні сили. Рік війни, що минув, став РІЧНИЦЕЮ НЕЗЛАМНОСТІ УКРАЇНИ і панахидою роковин, яку відправив у москві фюрер путін за знищеними в Україні орками.

ДОВІДКОВО: загальні безповоротні втрати фашистської росії (військовослужбовці, росгвардійці, працівники МВС, ФСБ, «кадировці», «вагнерівці» і завербрвані ними засуджені, мобілізовані на окупованих територіях бойовики) за рік повномасштабної війни становлять не менше 375 000 орків (вбиті на полі бою і померлі від ран – 214 000; тяжко поранені, інваліди – понад 150 000, зниклі безвісти і полонені – більше ніж 11 000).

 Більше про це див. тут: https://umoloda.kyiv.ua/number/0/2006/173503

Трупи «вагнерівців». Так буде з кожним рашистом.

Трупи «вагнерівців». Так буде з кожним рашистом.

 

Трупів орків так багато, що українці змушені їх ховати в братські могили, щоб уникнути антисанітарії, оскільки російська сторона відмовляється їх забирати (див. тут: 

https://censor.net/ru/blogs/3401244/peremoga_ukrani_neminuchaabo_scho_nam_chekati_pslya_24_lyutogo).

Рекомендуємо фюреру путіну переглянути це відео (4 хв. 30 сек., див. тут: https://www.youtube.com/watch?v=YgktRCsH730). 

Україна і цивілізований світ НЕ мають права  потерпіти поразку у війні з фашистською російською федерацією, яка є центром планетарного зла і реальною загрозою знищення світової цивілізації, демократії і верховенства права.

Московська ординська армія вбивць, гвалтівників, мародерів, нелюдів як загроза людству повинна бути розгромлена вщент!

 На цю тему читайте тут: Момент істини – або ми знищимо москальську чуму, або вона нас. Третього не дано (07.06.2022).

Російсько-українська війна — це війна між Вселенським Добром і злом, Світлом і пітьмою, Правдою і брехнею, Любов’ю і ненавистю, Творцем (БОГОМ) і Антихристом в особі путіна, який повинен бути фізично знищений!

Перемога України у війні це не лише історична НЕМИНУЧІСТЬ (вивчайте історію). Це Божественна місія Української Народу врятувати світ від ядерної пожежі, яку погрожує розпалити «божевільний» путін. Усвідомте це.

Більше про це у історично-біблійному дослідженні «Україна Месія Людства. Біблія і війна» (див. тут: (https://censor.net/ru/blogs/3355830/ukraina_messiya_chelovechestva_bibliya_i_voyina).

Керівники держав «формату Рамштайн» повинні в найближчий час підписати Договір про створення військово-політичного союзу з Україною (юридично утворити антипутінську військову коаліцію) і визначити стратегічну мету у цій війні.

Мета антипутінської коаліції, на мою думку, повинна передбачати:

1) повну і беззастережну капітуляцію російської федерації (за аналогією капітуляції нацистської Німеччини у травні 1945 року);

2) взяття зобов’язань щодо своєчасного надання Україні необхідної військової, технічної, матеріальної, медичної, фінансової та іншої допомоги;

3) невідкладне надання Україні зброї, яка забезпечить в цьому році повний розгром російських військ і отримання Перемоги, що позбавить московського фюрера можливості вести проти України «затяжну війну» впродовж декількох років «на виснаження»;

4) звільнення окупованих територій і відновлення територіальної цілісності України в кордонах 1991 року, визнаних ООН;

5) повне відшкодування Україні збитків, нанесених російською агресією;

6) виключення російської федерації зі складу ООН і ОБСЄ;

7) встановлення заборони російській федерації мати ядерну зброю та іншу зброю масового знищення, запровадивши на першому етапі жорсткий постійний контроль НАТО за її зберіганням з метою недопущення її використання;

8) створення Міжнародного спеціального трибуналу з розслідування злочинів рф, президента путіна, вищого політичного і військового керівництва росії, а також самопроголошеного президента лукашенка і керівництва Білорусі у зв’язку зі злочином агресії проти незалежної суверенної України (більше про це див. тут:

https://censor.net/ru/blogs/3399044/psihotip_putna_psihopat_shizofrenk_sadist_pedofl).

ЗАСТЕРІГАЄМО керівників держав «формату Рамштайн» і президента України:

1) президент росії путін ні за яких обставин добровільно у відставку НЕ піде. Владу нікому НЕ передасть ні під які гарантії особистої безпеки;  

2) московський фюрер ніколи НЕ визнає себе переможеним, НЕ змириться з поразкою і на поступки НЕ піде. Окупаційні війська з території України, включаючи Крим, путін добровільно НЕ виведе. Це буде рівноцінно його політичній і фізичній смерті;

3) ніяких з переговорів з путіним! Ніяких! Ні за яких обставин! Фізичне усунення його від влади (в тому числі, шляхом вбивства, отруєння) це єдиний спосіб не дати кремлівському фюреру розпочати ядерну війну.

Акт капітуляції підписують представники російської влади (які не вчинили злочинів агресії проти України) без участі путіна (який на момент підписання повинен бути арештований, повішений або вбитий), Україна як країна Переможець і лідери країн «антипутінської коаліції».

Воєнних злочинців (путіна, патрушева, шойгу, герасімова, лаврова, кіріла і весь їх сатанинський «рускій міра») необхідно визбирати по  всьому світу і як «сухе галуззя, кинути у вогонь» (Євангеліє від Івана: 15:5-6).

«Погане дерево і плоди погані родить (як москалі своїх виродків-нелюдів – Авт.). Не може дерево погане плоди добрі родити». «Тож за їхніми плодами пізнаєте їх» (Євангеліє від Матфея (7,15-21).

«Всяке дерево, що не дає плоду доброго, зрубують і у вогонь кидають» (Євангеліє від Матфея (7:19).

Так і з москалями-загарбниками треба чинити, допоки останній звірино-подібний  нелюдь не згорить у Вогні праведнім.

Суху гілку на Древі Життя, ракову пухлину на тілі планети Земля, центр світового зла — російську імперію СПАЛИМО до тла, а попіл розвіємо по вітру. Остання імперія планетарного зла російська федерація повинна бути ЗНИЩЕНА. І так буде!

Українці, виконаємо волю Небесного Отця — здобудемо Перемогу СВІТЛА над пітьмою, ДОБРА над злом, ПРАВДИ над кривдою! Довіряйте лише ЗСУ і їх головнокомандувачу генералу Валерію Залужному.

Після Перемоги військові-фронтовики повинні стати ПОЛІТИЧНОЮ ВЛАДОЮ в Україні, обраною народом. Серед них є достатньо  професійних політичних і державних діячів, професіоналів у оборонній, безпековій сферах та фахівців різних галузей народного господарства. Верховна Рада повинна бути оновлена народом на виборах не менше ніж на 90%. З новообраним Президентом України парламент сформує новий стабільний професійний уряд. 

Першочерговим завданням новообраної влади (президент і парламент) повинно бути юридичне знищення внутрішнього ворога України – це тотальна корупція, недобитки п’ятої колони, залишки олігархату. Винні у вчиненні злочинів повинні бути справедливо  покарані. Це запорука в отриманні зарубіжних інвестицій, успішної післявоєнної відбудови і процвітання України.

Єрмак, Зеленський і Татаров (колаж - Таїсія Зарянова/LIGA.net)

Єрмак, Зеленський і Татаров (колаж — Таїсія Зарянова/LIGA.net)

Вкотре публічно звертаюсь до президенте Зеленського з вимогою звільнити із  займаної посади свого друга Андрія Єрмака, який вважає себе «щитом президента» та його заступника Олега Татарова. За часів зрадника президента Януковича Татаров був заступником начальника Головного слідчого управляння МВС і під час Революції Гідності всіляко виправдовував агресивні насильницькі дії міліції проти мітингувальників. Татаров тісно пов’язаний з колишнім першим заступником глави Адміністрації президента-втікача Януковича Андрієм Портновим, агентом ФСБ під псевдонімом «Казбек», який перебуває під санкціями США.

Більше читайте у статті «Домашні завдання» Зеленського: «Вагнергейт» та «токсичні» Коломойський і Єрмак» (див. тут:

https://censor.net/ru/blogs/3287519/domashn_zavdannya_zelenskogo_vagnergeyit_ta_toksichn_kolomoyiskiyi_rmak).

Від імені нашої офіцерської організації «Український СМЕРШ» вимагаю від Генерального прокурора і директора ДБР оголосити підозру ексголові СБУ Івану Баканову (другу Зеленському з дитинства) у  вчиненні злочину, передбаченого ч. 4 ст. 425 КК України — недбале ставлення до військової служби, що спричинило тяжкі наслідки, вчинені в умовах воєнного стану, що карається  позбавленням волі на строк від п’яти до восьми років і взяти його під ватру без права внесення застави.

Нагадуємо, що 17 липня 2022 року Зеленський змушений був усунути Баканова з займаної посади з жорстким формулюванням, відповідно до статті 47 Дисциплінарного статуту Збройних сил України, — за «невиконання службових обов’язків, що призвело до людських жертв чи інших тяжких наслідків».

Нагадаємо, що Коломойський знаходиться під санкціями США. ФБР розслідує проти нього ряд кримінальних справ за відмивання коштів на сотні мільйонів доларів. 

В суспільстві вважають, що президент Зеленський допомагає «своєму другу дитинства з сусіднього двору Баканову» і «спонсору президентських виборів Коломойському» уникнути в’язниці.

Саме НА ЧАСІ президенту України навести військовий порядок в органах державної влади і почати саджати (весна уже прийшла!) воєнних злочинців, вбивць, мародерів, хабарників, злодіїв, колаборантів, зрадників, які б посади вони не займали, чиїми б друзями вони не були і де б вони не знаходилися.

Як раз НА ЧАСІ встановити суспільну справедливість і рівність всіх громадян перед Законом і Судом не на словах, а на ділі, як це передбачено Конституцією України.

З фронту все частіше і гучніше звучать запитання захисників: «За  що і за кого ми воюємо?!»

Настав час президенту Зеленському і «слугам народу»  відповідати на це та інші гострі запитання:

 Яка була справжня мета таємного візиту Зеленського і Єрмака в Оман, про що вони там домовилися з Патрушевим, хто був ініціатором і організатором цієї зустрічі?

 Хто з Офісу президента злив операцію «Авеню» по затриманню «вагнерівців»?

Детально про це в моєму розслідуванні «ЗЕ! «кроти» Москви на Банковій» (див. тут: https://argumentua.com/stati/ze-kroti-moskvi-na-bankov-i) і «Генерал Григорій Омельченко: «Вагнергейт» – пряма дорога Зеленського і Єрмака до тюрми» (див. тут:  https://argumentua.com/stati/general-grigor-i-omelchenko-vagnergeit-pryama-doroga-zelenskogo-rmaka-do-tyurmi).

Чому влада виявилася абсолютно неготовою до повномасштабної воєнної агресії росії, хоча керівництво держави знало, що  вторгнення буде?

 З вини конкретно яких посадових осіб найвищого рівня був зданий ворогу південь України? Що  це було — державна зрада чи злочинна недбалість?

 Чому не підірвали мости, які з’єднували півострів Крим з материковою частиною України, Антонівський і залізничний мости через Дніпро і транспортні мости на каналах зрошувальної системи в Херсонській області?

 Хто віддав наказ розмінувати загороджувальні протитанкові мінні  поля навколо пропускних пунктів «Чонгар», «Каланчак» і  «Чаплинка» на адміністративній межі з Кримом?

В сукупності це призвело до загибелі десятків тисяч військових і мирних жителів та інших тяжких наслідків — оточення і захоплення Маріуполя, окупації Херсону і області, значної території Миколаївської і Запорізької областей разом з ЗАЕС, підривом якої шантажує путін.

 Детально про це у моєму розслідуванні «Здача півдня України: злочинна недбалість чи державна зрада?» (див. тут:

https://umoloda.kyiv.ua/number/0/2006/169909).

 Хто віддав наказ на вбивство офіцера ГУР МО Дениса Кірєєва і чому з цього приводу рік мовчать президент Зеленський, ДБР і  керівництво СБУ, працівники якого вчинили це вбивство?

 Про це у статті: «Болівар не витримає двох? Про злочин і кару, або Непорозуміння ціною в життя» (див. тут:

https://censor.net/ru/blogs/3398040/bolvar_ne_vitrima_dvoh).

 Громадянське суспільство має право знати Правду про злочини влади!

Зараз чи пізніше, але на ці та інші запитання президенту і  високопосадовим особам доведеться давати відповіді слідчому і в суді. Невідомо лише в якому процесуальному статусі вони будуть на той час і що їх чекає в майбутньому. Проте, мені відомо…

Якось мій Учитель, тибетський монах Церін, у якого я понад 50 років тому  проходив духовні практики і тренування зі східних бойових мистецтв, сказав: «Історія не знає (не терпить) умовного способу. Дивлячись з вершини свого часу на історичні події і тих, хто за ними стояв, даючи їм оцінку, ми нерідко використовуємо умовні конструкції, а що було б, якби він зробив так або інакше…».

«Проте, пам’ятай: сьогоденням, яке завтра уже буде минулим, можна відкривати майбутнє. Яке воно буде – залежить від тебе, не становись лише рабом обставин. Роби все, що від тебе залежить і Світ зміниться на краще, стане добрішим», — наголосив Учитель.

Слава Україні! Слава ЗСУ! Героям Слава!

Смерть путіну і російській імперії!

Так і буде! Ніяких сумнівів!

10

Григорій ОМЕЛЬЧЕНКО,

Герой України,

кавалер ордену ООН «Діяння на благо народів»,

медалі ЄС «Європа – союз цінностей»,

народний депутат України 2-6 скликань,

член ПАРЄ (2006-2010),

почесний голова СОУ, генерал-лейтенант 

Comments are closed.