Москальський фюрер путін: «русский народ не сохраниться…»

Як варіант майбутнього рашистської імперії зла

Як варіант майбутнього рашистської імперії зла

У прощену Неділю (26 лютого) в інтерв’ю телеканалу «росія» для програми «москва. кремль. путін»  бункерний фюрер продовжив  свою панахиду і мітинг-реквієм за убієнними орками, яких він послав як стадо баранів на заклання з метою  «денацифікації і демілітаризації нацистського режиму в Україні».

На цю тему стаття  «Панахида роковин вторгнення або останнє послання московського фюрера» (див. тут:  https://umoloda.kyiv.ua/number/0/2006/173431).

 Відповідаючи на запитання журналіста Павла Зарубіна російський карлик-фюрер заявив (цитую мовою оригіналу): «Если Западу удастся развалить российскую федерацию и установить контроль над ее осколками, русский народ может не сохраниться – будут московиты, уральцы и другие» (див. тут: https://news.obozrevatel.com/russia/putin-vpervyie-zagovoril-o-polnom-razvale-rossii-budut-moskovityi-uraltsyi-i-drugie.htm).

Нагадаю, що раніше секретар РНБО Олексій Данілов заявив:  «развал России станет лучшей гарантией безопасности для Украины и мира».

Почувши запізнілі прозріння кривавого карлика, пригадав публікацію  «Москальську гадину порвемо як Тузик ганчірку…», опубліковану у вересні минулого року, у якій зазначено майбутнє російської федерації (див. тут: https://ukrreporter.com.ua/war/moskalsku-gadynu-porvemo-yak-tuzyk-ganchirku.html).

Процитую фрагменти статті (цитую): «Виданню «Українського репортера»  стали відомі тези виступу генерал-лейтенанта СБУ Григорія Омельченка 12 вересня на закритій нараді «УкРАїнського СМЕРШу» (СМЕРТЬ РАШИСТАМ»).

Подаємо дослівно: «Аляску ми залишимо нашим стратегічним партнерам США, приєднавши до неї Чукотський півострів через Берінгову протоку. Курильські острови і Сахалін повернемо – Японії, а Сибір – Китаю в обмін на повернення Тайваню в ООН, членом якої він був до 1971 року».

Грузії допоможемо відвоювати Південну Осетію і Абхазію, а Молдові — Придністров‘я, території на яких Московія розмістила свої військові бази.

Зображення2

Наші споконвічні ЕТНІЧНІ українські території – Кубанський, Ставропольський краї, Ростовська, Курська, Воронізька, Білгородська, Брянська, Волгоградська областіНенька Україна обійме, зігріє і пригорне до себе навіки як рідних дітей.

Тимчасово окуповані Крим і Донбас ми звільнимо. Це навіть не питання. Вони – наші. Чужого нам не потрібно. Свого не віддамо. Забране – відберемо назад», — наголосив генерал Омельченко.

Зображення3

Карта України 1918 року, видана в Австрії. На неї вперше нанесли державні кордони України станом на жовтень 1918 року, які були визнані Росією у ході прелімінарного мирного договору з Україною, підписаного 12 червня 1918 року.

«Карти України 1918 року цілеспрямовано знищували в радянські часи і за їх збереження можна було отримати до 10 років ув’язнення.  Останню рашистську імперську гадину порвемо на шматки як Тузик ганчірку. Її територію обмежимо москальською областю (колишнім князівством) за умови відмови нею від ядерної зброї. Допоможемо поневоленим колоніальним народам проголосити незалежні національні держави на уламках знищеної москальської імперії», — підкреслив Григорій Омельченко.

 «НАКАЗУЮ: розпочату в березні операцію «Лють Меча Арея» АКТИВУВАТИ від Москви до Владивостока і Сахаліна (на «острові» повинна бути «прекрасна погода»), на північ – до Санкт-Петербурга, Мурманська, Архангельська, на південь – до Сочі і Новоросійська. Операцією повинні бути охоплені міста з населенням понад 100 тисяч мешканців. Пріоритетні цілі і орієнтовний час проведення операції «Лють Меча Арея» в цих містах вам відомі. Цілі повинні бути дзеркальними тим, по яким рашисти наносять ракетні удари в Україні. Ніяких сумнівів і пощади! «Око за око!». «Зуб за зуб!»,- жорстко заявив керівник «Українського СМЕРШу» генерал Омельченко».

Відповідно до ст. 65 Конституції України ЗАХИСТ Вітчизни, незалежності, територіальної цілісності України і ЗНИЩЕННЯ ворога, де б він не знаходився, є ОБОВ’ЯЗКОМ кожного громадянина України. ЗАХИСТ УКРАЇНИ І ЗНИЩЕННЯ ВОРОГА – НАШ СВЯЩЕННИЙ КОНСТИТУЦІЙНИЙ ОБОВ’ЯЗОК!» — підкреслив генерал Омельченко на закритій нараді організації «Український СМЕРШ».

Нагадаємо, 5 квітня «Український репортер» опублікував статтю Григорія Омельченка «Українська операція “Лють меча Арея”: знищимо москальський фашизм-нацизм – врятуємо цивілізацію».

Китай показав карту розподілу росії після перемоги України (на фото).

 

Зображення4

Україну у війні з російською федерацією підтримує безліч країн, проте Китай дотримується у цьому питанні нейтральної позиції, не висловлюючи засудження Кремля. Проте Telegram-канал «Чорна Туфелька» поділився скріншотом карти, зробленої під час ефіру одного з китайських каналів, де показаний можливий розпад країни-агресора росії.

У повідомленні йдеться, що поки російські пропагандисти говорять про нову модель міжнародних відносин російської федерації та  Китаю, в ефірі з’являється карта того, як на думку Піднебесної, виглядатиме росія після її розподілу, який відбудеться після перемоги України у війні.

На карті можливого поділу рф видно, що Україна отримає назад свої етнічні землі – Кубань та Слобожанщину, великі шматки «імперії» розділить між собою Китай, Монголія та Казахстан, а Японія поверне назад Курильські острови. США та Норвегія також отримають частину території (див. тут: https://realist.online/ukr/news/kitaj-pokazav-kartu-rozpodilu-rf-pislja-peremohi-ukrajini).

Дай Боже, щоб так сталося!

Прошу прощення

Так трапилося, що панахида роковин за убієнними загарбниками-москалями і річниця НЕЗЛАМНОСТІ УКРАЇНИ відбулися перед  прощеною неділею.

Зображення5

У цей День прошу ПРОЩЕННЯ у свого Народу, рідних, друзів, знайомих за провини і гріхи. Я вас теж прощаю! Господь простить нас і благословить народ України на ВЕЛИКУ ПЕРЕМОГУ над фашистською росією – планетарним злом!

Споконвічному ворогу України – москальській орді ніякого ПРОЩЕННЯ. Лише – СМЕРТЬ! СМЕРТЬ! СМЕРТЬ! До повного ЗНИЩЕННЯ московії!

Нагадую, наші пращури орії-руси заповіли нам: «Ворога Роду твого знищуй без пощади і жалю!». «Не вір раненому ворогу і вбивці побратима твого!».

Головнокомандувач ЗСУ генерал Валерій Залужний наголосив: “Найважливіший досвід, який ми мали і який ми практикуємо майже як релігію, це те, що росіян і будь-яких інших ворогів, треба ВБИВАТИ, просто ВБИВАТИ, і головне, ми не повинні боятися цього робити. І це те, що ми робимо”.

Ще раз НАГОЛОШУЮ: дії «УкРАїнського СМЕРШу» і заклики Валерія Залужного вбивати росіян та інших ворогів України, де б вони не були, відповідають нормам міжнародного права. Зокрема, ст. 51 Статуту ООН (право держави на самооборону), Загальній Декларації прав людини, прийнятій Генеральною Асамблеєю ООН 10 грудня 1948 року, Декларації про надання незалежності колоніальним країнам і народам, прийнятій ГА ООН 14 грудня 1960 року».

Нагадаю, що за рік повномасштабної російської воєнної агресії Український народ і його доблесні Збройні Сили знищили більше, ніж 200 000 і зробили каліками понад 150 000 військовослужбовців, так  званої «другої армії в світі». Реальні безповоротні втрати «лєгєндарной і нєпобєдімой» армії росії складають більше, ніж 350 000 орків.

Трупів рашистів так багато, що українці змушені їх ховати в братські могили, щоб уникнути антисанітарії, оскільки російська сторона відмовляється їх забирати (див. тут: https://umoloda.kyiv.ua/number/0/2006/173431).

На закритій частині засідання Контактної групи «Рамштайн» 20 січня розвідка США повідомила, що втрати росіян становлять понад 188 000 загиблих (за 11 місяців гарячої фази війни – Авт.).

Рекомендую переглянути відео про це (4 хв. 30 сек., див. тут:  https://www.youtube.com/watch?v=YgktRCsH730).

За офіційними даними МО України, за 12-й місяць (з 24 січня по 25 лютого) повномасштабної війни втрати росіян лише вбити становили майже 26 000 орків.

              «Опущені півні» ПВК «ВАГНЕРА» уже ніколи не прокукурікають…

«Опущені півні» ПВК «ВАГНЕРА» уже ніколи не прокукурікають…

Таким чином, число загиблих росіян за 11 місяців війни 188 000 (дані  розвідки США) і 26 000 вбитих за 12-й місяць (дані МОУ) в сумі складають 214 000 загиблих рашистів (земля їм стекловатою!). Це не  враховуючи понад 150 000 тяжко поранених і інвалідів (щоб вони  здохли!), які  відносяться до категорії безповоротних військових  втрат.

ВИСНОВОК: загальні безповоротні втрати фашистської росії  становлять не менше 375 000 орків (вбиті на полі бою і  померлі від ран – 214 000; тяжко поранені, інваліди – 150 000, зниклі безвісти і полонені –  понад 11 000). З чим і вітаю фюрера путіна і всю московію!

Від імені «Українського СМЕРШу» запрошую москалів до повномасштабного наступу по всій лінії фронту. Безкоштовні квитки на концерт кобзона – гарантуємо! Ласкаво просимо до ПЕКЛА!

Ніякого прощення москалям-нелюдям! Смерть путіну і російській імперії !!!

СЛАВА УКРАЇНІ! СЛАВА ЗСУ! ГЕРОЯМ СЛАВА!

10

Григорій ОМЕЛЬЧЕНКО,

Герой України,

кавалер ордену ООН “Діяння на благо народів”,

медалі ЄС “Європа – союз цінностей”,

народний депутат України ІІ-VІ скликань,

член ПАРЄ (2006-2010),

почесний голова СОУ, генерал-лейтенант

Comments are closed.