Панахида роковин або останнє послання московського фюрера

21 лютого бункерний фюрер путін перед федеральними зборами  російських фашистів відправив панахиду за убієнними орками,  яких він послав як стадо баранів на заклання з метою  «денацифікації і демілітаризації нацистського режиму в Україні».

Бездуховне двох годинне відспівування закопаних в землю як собак звірино-подібних нелюдів монотонно лилося (з переривом, щоб відкашлятися) з кривавого рота карлика, який тремтячими руками тримався за трибуну, щоб не  впасти. Панахида відбивалася мертвим відлунням в байдужих, неадекватних і сонних  очах присутніх в залі…

Московський фюрер путін під час панахиди

Московський фюрер путін під час панахиди

Квінтесенцією послання федеральним зборам був лише початок виступу путіна, а далі можна було і не слухати. Процитую (з уточненнями виділено):  «Сьогодні я виступаю у складний для нашої країни час (катастрофічних втрат другої армії у світі – Авт.).  У період кардинальних незворотних змін у всьому світі, найважливіших історичних подій, які визначають майбутнє країни та народу (початок розпаду імперії і отримання її народами незалежності – Авт.). На кожному з нас колосальна відповідальність (ви повинні добровільно здатися міжнародному правосуддю, а мене отруїть і спаліть як Гітлера – Авт.), — наголосив московський фюрер. І жодного слова хоча б про маленьку  перемогу «лєгєндарной і нєпобєдімой».

Наступного дня (22 лютого) путін відвідав свій мітинг-реквієм на стадіоні «Лужнікі» в Москві, де виступив з короткою промовою (не більше 10 хв.). Кремлівський фюрер традиційно пройшовся по найяскравішим пропагандистським кліше про «спеціальну військову операцію», кілька разів крикнув «ура!». «Просто зараз йде бій на наших історичних рубежах, за наших людей. Його ведуть такі ж мужні бійці, які стоять тут поруч з нами. Вони борються мужньо, героїчно, хоробро» (десятками здаються в полон і по тисячі щоденно гинуть за фюрера – Авт.), — сказав Путін.

Виступ фюрера путіна на стадіоні «Лужнікі», де він кричав «ура!»

Виступ фюрера путіна на стадіоні «Лужнікі», де він кричав «ура!»

На фразі «Вітаю з прийдешнім святом – Днем захисника вітчизни» (23 лютого)  путін зійшов зі сцени, перед цим потиснувши руки представникам генералітету (так Гітлер прощався зі своїми генералами у своєму бункері в Берліні перед тим, як застрелився 30 квітня 1945 року).

Двійники путіна

УВАГА! Московський фюрер, який виступав перед федеральними зборами і  фюрер, який на стадіоні «Лужнікі» кричав «ура!» – різні особи.

Це встановили психологи-фізіономісти за допомогою порівняльного візуального аналізу поведінки «двох путіних» і  комп’ютерної програми  ідентифікації особи по обличчю, голосу і рухів (руками, ногами, тілом і т. д.).

Більше того, експерти встановили: ЙМОВІРНІСТЬ того, що «путін», який виступав у залі 21 лютого, і «путін», який 21 квітня 2022 року слухав доповідь міністра оборони шойгу, одна і та сама особа – дорівнює не більше 84%, а того, хто кричав на стадіоні «ура» – 81%.

21 квітня 2022 р. шойгу доповідає путіну про хід «операції»

21 квітня 2022 р. шойгу доповідає путіну про хід «операції»

ВИСНОВОК експертів: справжнім путіним є той, перед яким сидить шойгу і  доповідає йому про хід «спеціальної військової операції» (на фото зверху).

На цю тему див. тут: https://www.youtube.com/watch?v=Eq_UMny9mN0

 Як змінювалися військові втрати росії впродовж року агресії 

Коротко нагадаю як мною були встановлені реальні втрати орків. Станом на ранок 24 квітня (два місяці війни) Генеральний штаб Збройних сил України оприлюднив приблизні дані про втрати російських військ від початку повномасштабного вторгнення 24 лютого. За даними штабу, безповоротні втрати особового складу рашистів склали близько 21 800 осіб.

У кінці квітня я вперше отримав конфіденційну інформацію з Москви (в достовірності якої не сумнівався), що втрати росії за два місяці війни значно більші, ніж повідомив Генштаб ЗСУ і становлять майже 38 000 вбитими, в тому числі 7 870 «вагнерівців» і понад 90 000 пораненими.

Про отримані дані я повідомив в МОУ і порадився, чи буде коректним їх оприлюднити. Заперечень не було. Під час розмови представник Міноборони заявив, що мої дані «більш достовірні». Згодом, це підтвердили і розвідувальні служби США.

Інформацію про реальні втрати рашистів я обнародував на одному із телевізійних ефірів і розповів, що у росії створили офіційний національний стандарт та інструкцію для швидкого облаштування братських могил під час війни. Про це йдеться на сайті Міністерства надзвичайних ситуацій країни-агресора.

У документі описується, скільки часу треба на створення братської могили, які в неї мають бути розміри і який бульдозер краще використовувати, аби її засипати. Передбачено також формування спеціальних похоронних команд для термінового поховання трупів рашистів.

Більше див. тут: https://censor.net/ru/blogs/3366651/laskavo_prosimo_do_ukranskogo_pekla

Одна із братських могил рашистів за стандартами МНС росії

Одна із братських могил рашистів за стандартами МНС росії

В попередніх публікаціях я наводив реальні данні про  загальні безповоротні втрати (вбиті і померлі від поранень) живої сили ворога за п’ять місяців війни. Вони склали понад 79 000 трупів.

Поранених за цей період військовослужбовців, росгвардійців, працівників ФСБ і МВД росії, «вагнерівці», місцевих найманців було нараховано майже  198 000 осіб. З них 79 200 (40%) – тяжкопоранені (поранення голови, втрата однієї або обох кінцівок, очей або ока, поранення черевної і грудної порожнини), які стали інвалідами, не придатних для несення військової служби під час війни (див. тут:

https://ukrreporter.com.ua/golovne/laskavo-prosymo-do-pekla-pro-realni-vtraty-rashystiv-v-ukrayini.html).

Станом на 25 серпня, за даними Генштабу ЗСУ, росія втратила 45 850 своїх військових (кількість поранених не вказано). Москва про свої втрати у війні проти України не повідомляє від березня.

За перевіреними даними моїх джерел вбитих ЛИШЕ військовослужбовців ЗС рф за півроку (з 24 лютого по 24 серпня) повномасштабної війни  нараховується 53 350 осіб. З урахуванням загиблих всіх інших військових формувань (росгвардійців, МВС, ФСБ, «кадировців», «вагнеровців», мобілізованих на тимчасово окупованих територіях і т. д.) загальні безповоротні втрати рашистів становлять приблизно 93 250 трупів (з них військовослужбовців понад 53 000).

Саме через ці колосальні втрати «божевільний з ядерною кнопкою» путін змушений був 25 серпня підписати указ, яким передбачається збільшення чисельності (гарматного м’яса) російської армії на 137 000 осіб і доведення складу ЗС рф до 1 150 628 військовослужбовців.

Після нищівного розгрому російської армії на Харківському напрямку і звільнення в першій половині вересня майже всієї території Харківської області, вранці 21 вересня (Міжнародний день миру) президент путін у телезверненні до росіян оголосив указ № 647 про «часткову» мобілізацію, заявивши, що росія перебуває у стані війни з «колективним Заходом».

Мобілізація почалася того ж дня. Міністр оборони шойгу після звернення путіна заявив про плани мобілізувати 300 тисяч резервістів і додав, що кількість загиблих військових за весь час війни становить лише 5 937 осіб, а  90% поранених вже повернулися на поле бою.

Після підписання путіним указу про «часткову» мобілізацію командирам військових частин була доведена усна директива генерального штабу ЗС росії – трупи і тяжкопоранених з поля бою не забирати. Встановлені непоодинокі випадки коли рашисти пристрілювали або закопували ще живих своїх важкопоранених товаришів по службі або примушували це робити місцевих жителів. Трупи і важкопоранених, яких звозили в канави, рівчаки або викопані ями, засипали землею (з морально-етичних застережень я не можу виставити оперативні відео і світлини про ці жахіття). Тепер ці військові будуть вважатися безвісти зниклими, а їх рідні не отримають «гробових».

Так російське військове начальство економить державний бюджет на загиблих і вирішує питання гасіння соціальної напруги, яка може вибухнути у випадку масової доставки «вантажу-200″ в росію.

Не будемо коментувати озвучені шойгу цифри загиблих і поранених, щоб не смішити курей. Курсант першого курсу військового училища знає, що при таких військових втратах, про які заявив Шойгу, «часткова» мобілізація не проводиться. Що творилося в росії у зв’язку з оголошеною мобілізацією Ви читали і бачили  в соціальних мережах.

ВАЖЛИВЕ і ГОЛОВНЕ в іншому. За даними заступника начальника Головного оперативного управління Генштабу ЗСУ Олексія Громова, станом на 16 червня 2022 року росія залучила до широкомасштабної агресії проти України близько 330 000 військових, з яких 220 000 — ті, хто безпосередньо бере участь у бойових діях (див. тут: https://suspilne.media/284212-ci-vpline-castkova-mobilizacia-v-rosii-na-vijnu-v-ukraini/).

Підписання путіним указу про «часткову» мобілізацію 300 000 резервістів (яка почалася з 21 вересня) засвідчило, що 220-ти тисячна професійна російська армія (до складу якої входили елітні частини повітряних десантних військ, морської піхоти, спецназу ГРУ, пілоти, офіцери ППО, командири танків), яка здійснила повномасштабне вторгнення в Україну 24 лютого (на момент вторгнення на кордоні з Україною було сконцентровано 190 000 військових) і брала безпосередню участь у бойових діях, за сім місяців війни понесла сто відсоткові (100% !) БЕЗПОВОРОТНІ ВТРАТИ в живій силі (вбиті, померлі від ран, отримали тяжкі поранення і інвалідність, зниклі безвісти, ті, хто потрапив у полон).

За офіційними даними українського Генштабу, станом на 21 вересня (день оголошення «часткової» мобілізації в росії) втрати російських військових лише вбитими становлять понад 55 тисяч військовослужбовців.

Колишній міністр оборони, голова правління Центру оборонних стратегій Андрій Загороднюк вважає, що втрати росіян, разом із померлими пораненими та полоненими вже становлять понад 100 тисяч. «Втрати катастрофічні, їм потрібно заповнювати частини, наповнювати бригади, фактично відновлювати збройні сили», — каже Загороднюк.

Те ж каже й директор воєнного напрямку благодійного фонду «Повернись живим» Андрій Римарук: «росія втратила більше третини наступальної бойової компоненти, яка була задіяна у війні проти України. Її потрібно було чимось компенсувати та наповнювати».

Президент Володимир Зеленський заявив, що оголошення часткової мобілізації у РФ свідчить про проблеми з офіцерами та армійським персоналом.

Згідно з отриманою мною конфіденційною інформацією з Москви, яка підтверджується даними Пентагону і розвідслужб НАТО, на день оголошення путіним «часткової» мобілізації (21 вересня – сім місяців війни) втрати лише серед військовослужбовців ЗС росії склали вбитими і померлими від ран  майже 62 000, близько 9 000 безвісти зниклих і тисячі полонених.

Цим оркам повезло, вони зустрілися не з бійцями «Українського СМЕРШУ», які в полон москалів НЕ БЕРУТЬ Див. тут: https://ukrreporter.com.ua/war/bijtsi-nevydymogo-ukrayinskogo-smershu-oderzhaly-nakaz-bez-poshhady-vbyvaty-okupantiv.html

Цим оркам повезло, вони зустрілися не з бійцями
«Українського СМЕРШУ», які в полон москалів НЕ БЕРУТЬ
Див. тут: https://ukrreporter.com.ua/war/bijtsi-nevydymogo-ukrayinskogo-smershu-oderzhaly-nakaz-bez-poshhady-vbyvaty-okupantiv.html

ВИСНОВОК: за сім місяців війни російська армія в кількості 220 000 військовослужбовців ЗС рф, які брали участь в бойових діях на території України, понесла сто відсоткові (100% !) БЕЗПОВОРОТНІ ВТРАТИ в живій силі (вбиті на полі бою, померлі від ран, отримали тяжкі поранення, стали інвалідами, зниклі безвісти, потрапили в полон), що становить 66,6% від 330 000 військових, залучених до повномасштабної агресії проти України, або 26% від загальної активної (діючої) чисельності 850 000 військовослужбовців ЗС рф станом на лютий 2022 рік.

З урахуванням загиблих всіх інших військових формувань (росгвардійців, МВС, ФСБ, «кадировців», «вагнеровців», мобілізованих на тимчасово окупованих територіях і т. д.) загальні втрати рашистів за сім місяців становлять вбитими і померлими від ран – приблизно 116 250 осіб, пораненими різного ступені тяжкості – майже 190 000, безвісти зниклих – близько 11 000.

Станом на 10 листопада (260-й день повномасштабної війни), згідно з отриманою конфіденційною інформацією, яка підтверджена розвідданими НАТО та російськими джерелами, Збройні сили рф втратили вбитими і померлими від ран понад 103 000 військовослужбовців. З урахуванням загиблих росгвардійців, працівників МВС, ФСБ, «кадировців», «вагнеровців»,  завербованих на службу засуджених та мобілізованих на тимчасово окупованих територіях України, загальні втрати рашистів становлять близько 144 000 вбитими і померлими від ран.

Загальні безповоротні втрати (вбиті, померлі від ран, тяжко поранені, інваліди, зниклі безвісти, потрапили в полон) так званої «другої армії у світі» становлять понад 260 000 військових (див. тут: https://censor.net/ru/blogs/3379787/chomu_putn_prosit_mirnih_peregovorv_z_ukranoyu).

Як «петух» пригожин прокукурікав своїх «вагнерівців-петушат»

Вранці наступного дня (22 лютого)  після панахиди фюрера путіна засновник російської ПВК «Вагнер» євгеній пригожин («опущений на зоні петух») опублікував фото десятків трупів «вагнерівців», яких ЗСУ знищили за один день  і виставив відео в соціальних мережах, звинувачуючи в загибелі своїх підлеглих міністра оборони шойгу і начальника генштабу герасімова (див. тут:  https://m.censor.net/ua/news/3401409/teroryst_prygojyn_pokazav_desyatky_trupiv_vagnerivtsiv_yakyh_zsu_znyschyly_za_odyn_den_foto_18

«Вагнеровці» засмагають на зимовому сонці України

«Вагнеровці» засмагають на зимовому сонці України

Вишенька на торті з «гарматного м’яса» рашистів, по яким московський фюрер путін 21 лютого справляв панахиду роковин – понад 200 000 вбитих на  полі бою, померлих від ран і зниклих безвісти. Майже 150 000 тяжко поранених і калік. Загальні безповоротні втрати «другої армії у світі» складають більше, ніж 350 000 орків.

Трупів рашистів так багато, що українці змушені їх ховати в братські могили, щоб уникнути антисанітарії, оскільки російська сторона відмовляється їх забирати. Фото 18+ див тут:

https://www.5.ua/suspilstvo/trupy-rosiiskykh-viiskovykh-dovodytsia-khovaty-u-bratskykh-mohylakh-shchob-unyknuty-antysanitarii-foto-18-270005.html

Рекомендую батькам росії на РОКОВИНИ подивитися відео, як один із їх виродків, який втратив обидві руки на війні в Україні, обмиває отриману за це медальку (див. тут: https://www.youtube.com/watch?v=6LeSu_wF4h0).

В соціальних мережах з цього приводу говорили: «нагороду вручили особисто в… руки».

З поминальними роковинами вас, болотні москалі!

«Український СМЕРШ» запрошує вас до повномасштабного наступу по всій лінії фронту.  Безкоштовні квитки на концерт кобзона і лекції жириновського –  гарантуємо! Ласкаво просимо до ПЕКЛА!

З РІЧНИЦЕЮ НЕЗЛАМНОСТІ, МОЯ РІДНА І НЕПЕРЕМОЖНА УКРАЇНО!!!

10

Григорій ОМЕЛЬЧЕНКО,

Герой України,

кавалер ордену ООН «Діяння на благо народів»,

медалі ЄС «Європа – союз цінностей»,

народний депутат України ІІ-VІ скликань,

член ПАРЄ (2006-2010),

почесний голова СОУ, генерал-лейтенант

Comments are closed.