«ЗНАМЕННЯ …» (від Матфея:24:6-8)

71Сьогодні, 6 лютого на чотирьох континентах планети Земля  прокотилися землетруси. У Туреччині, Сирії, Лівані, Йорданії, Іраку, Казахстані, Пакистані, США, на Кіпрі,  вірмено-грузинському кордоні, в Румунії і Україні (недалеко від Одеси). Тисячі загиблих, поранених, великі руйнування…

В Україні, дякуючи Богу, без жертв і руйнувань. Їх нам щоденно  наносять ракетними ударами путінські орки.

 В липні 2022 року декілька сайтів опублікували моє історично-релігійне дослідження «Україна – Месія Людства. Біблія і війна» (див. тут:https://censor.net/ru/blogs/3355830/ukraina_messiya_chelovechestva_bibliya_i_voyina).

 Наведу цитату з нього мовою оригіналу: «Так, в Евангелии от Матфея (24:6-8) говорится о знамении возвращения Христа, которое уже сбылось: «Также услышите о войнах и о военных слухах. Смотрите не ужасайтесь, ибо надлежит всему тому быть, но это еще не конец: ибо восстанет народ на народ, и царство на царство; и будет голод, мор и ЗЕМЛЕТРЯСЕНИЯ по местам; все же это – начало болезней».

 Проведені мною дослідження дають відповідь на хвилюючі багатьох запитання про причини подій в Україні, що чекає нас, українців, та коли і як закінчиться війна.

 Російсько-українська війна – це війна між цивілізаційним вибором: ДЕМОКРАТІЄЮ і авторитаризмом; Світлом і пітьмою; Добром і злом, Творцем і Антихристом (путіним).

 Ця війна однозначно закінчиться у терміни вказані мною у публікації «Україна – Месія Людства. Біблія і війна».

Вона завершиться ПЕРЕМОГОЮ УкРАїни (країни Сонця – РА) над планетарним злом – ординською росією і смертю Антихриста.

В цьому у вас не повинно бути ніяких сумнівів!!!

 

Ірина ОМЕЛЬЧЕНКО (ОМ-І-РА)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Код українців. Нові вірші Ірини Омельченко

 

Comments are closed.