Партійні «гниди» небезпечніші ніж «москальські воші» (пане Президенте, наведіть військовий порядок у владі!)

          Незабаром виповниться рік, як путінська фашистська росія 24 лютого 2022 року вчинила повномасштабну воєнну агресію проти незалежної суверенної України. Загалом російсько-українська війна уже продовжується 9 років (2014 – 2023 рр.).

Війна, як ніхто інший, об’єднала український народ навколо ЗСУ у боротьбі  з російським агресором і окупантом, який чинить страшні звірячі злочини і геноцид українців. Загинули десятки тисяч ні в чому не  винних мирних людей, серед них понад тисячу дітей — вбитих, поранених, розтерзаних,  згвалтованих, покалічених…

Кращі сини і доньки героїчно жертовно захищають неньку Україну від російських нелюдів-терористів.

Мільйони громадян (пенсіонери, військові ветерани, діти, волонтери) як тільки можуть посильно допомагають ЗСУ, яким довіряє 96% українців.

Все для фронту! Все для Перемоги!

Про це у статті «Європа — це цінності, за які потрібно боротися» (тут:

https://ukrreporter.com.ua/suspilstvo/yevropa-tse-tsinnosti-za-yaki-potribno-borotysya.html ).

У цей відповідальний і тяжкий для країни час представники ВЛАДИ повинні бути взірцем у поведінці і протистоянні російській агресії. Своїм прикладом вони повинні мотивувати захисників України на передовій і в тилу.

У дописі акцент буде не на зрадниках чи  колаборантах. Про них я написав достатньо. Можете прочитати тут:

1. «ЗЕ!«кроти» Москви на Банковій» (https://argumentua.com/stati/ze-kroti-moskvi-na-bankov-i).

2. «Генерал Григорій Омельченко: «Вагнергейт» – пряма дорога Зеленського і Єрмака до тюрми» (https://argumentua.com/stati/general-grigor-i-omelchenko-vagnergeit-pryama-doroga-zelenskogo-rmaka-do-tyurmi).

3. «Президент Зеленський і здача півдня України: злочинна недбалість чи державна зрада?» (https://censor.net/ru/blogs/3369881/prezident_zelenskiyi_zdacha_pvdnya_ukrani_zlochinna_nedbalst_chi_derjavna_zrada).

«Партійні гниди»

Поговоримо про «партійних гнид» різних кольорів, яких виборці обрали до Верховної Ради, а та в свою чергу — уряд. Вони небезпечніші за агентів і шпигунів російських спецслужб, оскільки народ наділяє їх повноваженнями на виконання функцій держави.

У 20-х роках минулого століття мій земляк, український державний, військовий і політичний діяч Симон Петлюра застерігав українців: «Гірше ніж москальські воші можуть бути тільки українські гниди».

У радянські часи «українські гниди» і «московські воші» були одного кольору  — червоного. Зараз «московські воші» — це вже імперський триколор (білого, синього і червоного кольорів), а «гниди» в Україні стали різнокольоровими. Від ЗЕлених до біло-голубих (партія Регіонів — ОПЗЖ) і  білих з «Юлиним сердечком» (партія «Батьківщина»).

Після обрання цих «гнид» до влади країна занурилася в постійні зради  національних інтересів і гучні обурливі політичні скандали: закупівлі в Міноборони, багатотисячні хабарі на купівлі генераторів, подорожі чиновників на відпочинок під час війни, дорогі маєтки депутатів, мільярдні держзамовлення на близьких осіб…

Все це очікувано викликало гнівне емоційне обурення суспільства. Рівень обурення настільки високий, що фронтовики  запитують: за  що і за кого ми воюємо, гинемо, проливаємо кров… Злість українців досягає кипіння і підштовхує владу в особі президента до швидкого «спускання пару», щоб не  виник черговий майдан, який може бути спровокований «п’ятою колоною» під кураторством спецслужб росії. Наслідки такого «майдану» важко навіть уявити…

«Те, що стосується енергетики і закупівель. Те, що стосується відносин між центральною владою і регіонами. Те, що стосується закупівель для військових, тощо. Суспільство отримає повну інформацію, а держава зробить потужні необхідні кроки», – заявив Зеленський під час одного зі своїх щоденних звернень.

В «пожежному порядку» у відставку відправили заступника міністра оборонизаступника міністра інфраструктури, заступника Генерального прокурора, кількох обласних прокурорівголів ВЦА (військово-цивільна адміністрація) та колись близького до президента Зеленського заступника голови ОПУ Кирила Тимошенка

( див. тут: https://www.pravda.com.ua/articles/2023/01/30/7387043/).

Цими швидкими звільненнями президент, на мою думку, виводить з під удару критики і вимоги Білого дому звільнити главу ОП Андрія Єрмака, який для Зеленського (за його ж твердженням) «був і є другом, який прийшов з ним і піде разом з ним», а Єрмак, в свою чергу (за його словами) є «щитом  президента».

Більше про це у статтях «Генерал Григорій Омельченко: «Вагнергейт» – пряма дорога Зеленського і Єрмака до тюрми» (див. тут: https://argumentua.com/stati/general-grigor-i-omelchenko-vagnergeit-pryama-doroga-zelenskogo-rmaka-do-tyurmi) і «Домашні завдання» Зеленського: «Вагнергейт» та «токсичні» Коломойський і Єрмак» (див. тут: https://censor.net/ru/blogs/3287519/domashn_zavdannya_zelenskogo_vagnergeyit_ta_toksichn_kolomoyiskiyi_rmak).

«Спецзавдання» Тищенка у Таїланді

Наведу декілька прикладів «зашкварів» народних обранців.

Народний депутат від «Слуги народу» Микола Тищенко зараз перебуває у Таїланді. Про це стало відомо з розповсюдженої посольством України в Таїланді інформації.

Зокрема в посольстві анонсували зустріч з народним депутатом 27 січня.

«Шановні громадяни України! Посольство запрошує вас на зустріч з народним депутатом України 9-ого скликання паном Миколою Тищенко для обговорення питань покращення взаємодії з представниками української громади в Королівстві Таїланд», – йдеться у повідомленні.

Як зазначається, захід відбудеться 27 січня о 16.30. Також вказана адреса зустрічі. «Hotel Novotel 566 Ploenchit Road, Lumpini, Patumwan. 10330 Bangkok», – повідомили у посольстві.

Зображення1

Зазначу, що про мету своєї поїздки народний обранець не обмовився у жодній зі своїх  соціальних мереж.

ЗНардеп Тищенко і президент Зеленський

ЗНардеп Тищенко і президент Зеленський

Свій візит у Таїланд Тищенко прокоментував таким чином: «Чітко виконував поставлені Верховним Головнокомандуючим задачі» і заявив, що наразі не повернеться додому, адже має справи у Таїланді. До того ж про його робочу поїздку знає вище керівництво. Про це нардеп повідомив у соцмережах.

 Тищенко зауважив: «Наразі я дійсно перебуваю з відрядженням в Азії. Усі вищі керівники в курсі, як і голова моєї фракції. Триває війна і ми лише виконуємо накази. У політику я прийшов завдяки президенту і виборцям, всі свої обіцянки перед якими я виконав. І надалі продовжу, незважаючи на жодні брудні технології, чітко виконувати поставлені Верховним Головнокомандуючим задачі. І не відступлю, адже його вектор повністю відповідає моєму прагненню побудувати гідну країну та єдину націю» і  додав, що наразі його відрядження продовжиться, як і планувалось.

 Держприкордонслужба заявила, що Тищенко виїхав за кордон законно, згідно з правилами перетину кордону, які діють на сьогодні.

 Турне нардепа Миколи Тищенка до Таїланду (поєднання «корисного з приємним») висміяли у соцмережах. Суспільство не оцінило добрих намірів скандального нардепа Тищенка, і вибухнуло сотнями жартів на цю тему. Йому рекомендують «перевірити Монако та Куршавель», та заснувати власний «Батальйон Пхукет»: соцмережі шоковані «відпусткою» нардепа Тищенка.

 Як же відреагував Офіс президента на «чітке виконання Тищенком задач,  поставлених перед ним Верховним Головнокомандуючим»?

Поїздки народного депутата від «Слуги народу» Миколи Тищенка є неприйнятними, на подібні вчинки реагуватимуть миттєво, жорстко та публічно. Про це заявив радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк у коментарі Укрінформу.

 «Давайте відверто. Подібні вчинки абсолютно неприйнятні, і реакція має бути миттєвою, жорсткою і публічною. Бо такі, м’яко кажучи, дивні «ініціативи» сильно дратують як суспільство, так і державу. Зараз і надалі, можете вже не сумніватися, будуть суворі кадрові рішення щодо тих, хто продовжує поводитися демонстративно й зухвало», – зазначив Подоляк.

 Він підкреслив, що голова Верховної Ради Руслан Стефанчук уже підтвердив, що не підписував розпорядження про відрядження Тищенка до Таїланду, відповідно цей візит відбувся з порушенням процедури та не є офіційним.

 Радник очільника Банкової також нагадав, що була блискавична та справедлива реакція зі сторони керівництва партії та фракції «Слуга народу»  — нардепа звільнили з посади заступника голови фракції та виключили з партії.

 «Маємо вже оптимальний перелік жорсткої юридичної реакції. Я вже не говорю про категоричні репутаційні особисті втрати. І водночас держава демонструє правильну дисциплінарну поведінку. Попри війну ми залишаємося демократичною країною, у якій інституції та закон мають значення. Але політичної відповідальності, а головне — відповідальності перед суспільством не уникнути нікому», – наголосив Подоляк.

Про те, що Миколу Тищенка виключено зі складу парламентської фракції «Слуга Народу», зранку 27 січня повідомила речниця політсили Юлія Палійчук.

Напередодні про виключення Тищенка з партії повідомила голова парламентської фракції «Слуга народу» Олена Шуляк.

«Окупація» Дубаю

Від забороненої ОПЗЖ сумнозвісна депутатка Наталія Королевська та її чоловік, нардеп від ОПЗЖ Юрій Солод (громадянин рф) також облюбували відпочинок в ОАЕ (Дубай). Сімейство нардепів, за повідомленням ЗМІ,  придбало в Дубаї нерухомості на понад 10 мільйонів доларів.

Після скандалу з відпочинком в Дубаї Королевська написала заяву на складання мандату народного депутата. Крім того, відповідну заяву написав її чоловік Юрій Солод. Про це джерело у Верховній Раді повідомило виданню «РБК-Україна«.

«Заяви до Верховної Ради ще не надходили, але, за нашою інформацією, вони їх написали», — розповіло виданню джерело.

Як повідомляли Українські Новини, Національне агентство з питань запобігання корупції виявило у депутата Верховної Ради Наталії Королевської земельну ділянку під Москвою, яку вона не задекларувала.

НАЗК передало матеріали щодо Королевської до САП для вирішення питання щодо внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст.366-2, ст. 368-5 Кримінального кодексу України та здійснення досудового слідства, щоб притягнути її до кримінальної відповідальності.

Раніше народний депутат України від ОПЗЖ, заступник голови Комітету ВРУ з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва Юлія Льовочкіна подала заяву про складання депутатських повноважень.

Полюбляють відпочивати у Дубаї й інші нардепи від ОПЗЖ — Вадим Столар та Суто Мамоян.

Чи подали вони заяви про складання своїх депутатських повноважень наразі не відомо. Мені до них і тих, кого позбавили українського громадянства (Медведчука, Козака, Кузьміна, Деркача та інших) — зараз байдуже. Ще задовго до початку повномасштабної війни я неодноразово ставив питання перед владою «слуга народу» (президентом, керівниками правоохоронних органів) про притягнення їх до кримінальної відповідальності за вчинення злочинів проти України. Тоді  влада їх не чіпала. Вона укладала з фракціями  ОПЗЖ і «Батьківщина»  «договорняки», які «слугам народу» були потрібні за голосування необхідних рішень у Верховній Раді або використовувала ці  фракції проти патріотичної опозиції, фронтовиків, волонтерів.

Хто на сьогодні, на мою думку, заслуговує прискіпливої уваги з боку громадянського суспільства (слава Богу, воно у нас є!), то це Юлія Тимошенко і Володимир Зеленський.

«Баронеса брехні» або як Тимошенко здала Україну Путіну…

Чому «баронеса брехні»? Протягом 2018 року проект VoxCheck, до складу якого входять провідні фахівці, аналізували заяви українських політиків.

Результат — лідер партії «Батьківщина» Тимошенко отримала звання «баронеса брехні».

Про це йдеться у матеріалі популярного німецького журналіста Матіаса Брюггманна, що вийшла на шпальтах видання Handelsblatt.

Юлія Тимошенко отримала звання «баронеси брехні» через невідповідність її заяв і дій.

Повідомляється, що зі 248 заяв Тимошенко лише 31% були правдивими, 27% — маніпулятивними, 33% — явно брехливими і 8% — перебільшеними (тобто, можна стверджувати, що і ці 8% є також брехливими).

Юлія Володимирівна стала лідером рейтингу брехунів і маніпуляторів за 2018 рік і згідно з висновками аналітичної платформи VoxUkraine і журналу «Новий час», оприлюднених 7 лютого 2019 року на прес-конференції.

Більше про це у статті  «Баронеса брехні» і «слуга олігарха» — «дві різні вежі Кремля», або що треба знати українцям про Юлію Тимошенко з  Володимиром Зеленським» (газета   «Україна молода», 26 березня 2019 року, див. тут: https://www.umoloda.kiev.ua/number/3438/180/131712/).

 Читайте також в «Україні молодій» за 28 вересня 2016 року статтю «Жодної копійки не повернуто: «Тимошенко – «спільниця Лазаренка» (див. тут:

https://www.umoloda.kiev.ua/number/3053/188/103968/).

 Особливу увагу звертаю на перегляд відео «Генерал СБУ: Тимошенко здала Україну Путіну…», яке набрало 1,8 мільйонів переглядів (див. тут:

https://www.youtube.com/watch?v=5fzNorM9SbM).

 Шановні читачі, настійливо рекомендую уважно прочитати зазначені та інші мої статті і подивитися відео, щоб потім не було запитань чи голосувати на наступних президентських і парламентських виборах за партію «Батьківщину» і її лідера Юлію Тимошенко та партію «Слуга народу» і «Голобородька» — Володимира Зеленського. Врешті решт повинна ж впасти з ваших очей пилина, а з вух — локшина, яку вам вішають Тимошенко і Зеленський, щоб Ви зрозуміли,  хто вони є насправді!

 Ви слухаєте, але НЕ чуєте. Дивитися, але НЕ побачите. Читаєте, але НЕ  розумієте. Розумієте, але НЕ усвідомлюєте.

Ви робите помилку за помилкою у виборі ВЛАДИ. Наступаєте на одні і ті ж самі ГРАБЛІ.

Згодом обрана Вами влада стає внутрішнім ВОРОГОМ  для України і її народу. Ви критикуєте, проклинаєте цю владу. Робите владу (але не себе!) винуватою у всіх мислимих і немислимих гріхах (але ж Ви її обрали!).

Усуваєте владу революціями, остання завершилася кровопролиттям.

То може настав час обирати владу розумом, а не емоціями і по «приколу»?

 ОАЕ — друга батьківщина сімейства Юлії Тимошенко

 Зупинимося детальніше на «бідній церковній миші» (так, згідно поданій декларації  про доходи, українці назвали Юлію) — лідерці партії і парламентської фракції «Батьківщина», народній депутатці Юлії Тимошенко, яка з  чоловіком і онуками відпочивала у січні ц. р. в Дубаї.

Про це йдеться в розслідуванні “Української правди”  “Батальйон Дубай” Хто ховається в Перській затоці”.

Юлія Тимошенко не єдина, хто полюбила усім серцем Дубай

Юлія Тимошенко не єдина, хто полюбила усім серцем Дубай

За даними журналістів, Тимошенко відпочивала на віллі п’ятизіркового готелю «Kempinski», розташованому на насипному острові Палм-Джумейра,  де лише один номер коштує від 700 доларів за добу.

Вона намагалася не привертати до себе уваги, зокрема, політикиню неможливо було побачити в улюбленому місці відпочивальників — на набережній, пише «Українська правда».

Також Тимошенко користувалася підземним паркінгом, а не сідала в автомобіль на вулиці.

Попри це журналістам вдалося побачити, як Тимошенко та її чоловік відпочивають на приватному закритому пляжі готелю 5 січня. Як тільки лідерка «Батьківщини» помітила, що за нею спостерігають, вона одразу залишила пляж.

Через п’ять днів після цього Тимошенко непомітно повернулась до Києва, повідомили джерела видання.

 Сім’я доньки народної депутатки Євгенії переїхала до Дубая ще до початку  повномасштабного вторгнення росії в Україну, повідомили джерела «Української правди» у бізнес-колах. Там вона придбала нерухомість, живе і   зараз, ненадовго виїжджаючи до Європи.

 Нагадаю, вранці, 13 серпня 2021 року, при спробі покинути Україну

затримали керівника Державної продовольчо-зернової корпорації Андрія Власенка, призначеного на цю посаду за лобіювання лідерки партії «Батьківщина» Юлії Тимошенко (в обмін за підтримку фракції «Слуга народу» при голосуванні за Держбюджет).

Тимошенко пов’язана з ДПЗКУ не лише через затриманого керівника корпорації, про що свідчить документ, отриманий ZN.UA від джерел у Національній поліції. Зв’язок родини Тимошенко із Державною продовольчою зерновою корпорацією простежується ще й через заступницю Власенка – Олену Волкову.

Так, згідно з отриманою від джерел довідкою, у березні 2021 року донька Тимошенко Євгенія отримала від матері та чоловіка Артура Чечьоткіна 7 млн доларів. Зокрема, лідерка «Батьківщини» перерахувала доньці 4 млн доларів, а її зять – 3 млн доларів.

А вже Євгенія Тимошенко протягом березня перерахувала всю суму на користь ТОВ «Валея», як оплату за договором про надання послуг з пошуку, підбору та поставки обладнання.

Після цього протягом березня-квітня 2021 року компанія «Валея» переказала 7 млн доларів на користь компанії ELIOVP BVBA (Бельгія) як попередню оплату за обладнання. ELIOVP BVBA займається продажею обладнання для майнінгу.

Цікавим є те, що засновницею, директором та бухгалтером створеної 2014 року компанії «Валея» значиться Олена Волкова. Вона ж у лютому 2021 року стала в. о. заступниці голови правління АТ «Державна продовольчо-зернова корпорація» Андрія Власенка.

І це не єдина ниточка, яка пов’язує ДПЗКУ з родиною Тимошенко. Так, у серпні 2020 року Олена Волкова на власний рахунок внесла готівкою 2 млн грн. Пізніше ці кошти були перераховані на користь ТОВ «Валея» як безпроцентна зворотна фінансова допомога.

Сама ж Волкова отримала ці кошти як фінансову допомогу від Оксани Стаховської, яка попередньо отримала їх від продажу квартир. Однак примітно те, що під час продажу квартир від імені Стаховської за довіреністю діяв Леонід Чечоткін — батько зятя Тимошенко Артура Чечоткіна.

За даними ZN.UA, правоохоронці провели низку обшуків у компаніях, афілійованих з Артуром Чечоткіним.

 У Національній поліції повідомили, що Андрій Власенко зараз фігурує в справі про розтрату майна ДПЗКУ. Зокрема, як дізналося ZN.UA, ДПЗКУ мала поставити зерно китайській China National Complete Engineering Corp. Замість цього Власенко разом з директором Департаменту трейдингу та реалізації готової продукції Друзякою А.Є за кредитні кошти, отримані під держгарантії уряду, закуповували зернові через фіктивні підприємства та постачали їх у збиток нижче ринкової ціни Компаніям СН, Trans Trade RK SA, RL Prosperis Commerce SA, Trans Trade RK SA, Apiq Commodities Gmbh, Ai Amal General Traiding Limited, QAM7, GSteam. Станом на кінець липня 2021 року дебіторська заборгованість вищезазначених компаній перед АТ ДПЗКУ складає понад 57 млн доларів США.

За деякими повідомленнями в інтернеті,  частина з цих коштів, буцімто, йшла Юлії Тимошенко для фінансування партії і фракції «Батьківщина». Офіційних підтверджень або спростувань правоохоронними органами цієї інформації у ЗМІ не зустрічав.

 В соціальних мережах також повідомлялося, що арештований Андрій Власенко є братом Сергія Власенка – народного депутата від партії «Батьківщина», близького соратника Юлії Тимошенко.

 Зауважу, що в Дубаї немає фінансового моніторингу, під час купівлі нерухомості в українських політиків і олігархів не запитують, звідки гроші, тож саме тому вони обирають цю країну для того, щоб тут жити. Адже у Монако чи інших країнах, їх уже закликають ставати резидентами через тривале перебування і сплачувати податки. А платити податки вони не звикли.

Два місяці тому зять лідерки «Батьківщини» Артур Чечоткін побував у готелі «Kempinski» у Відні під час візиту Тимошенко до столиці Австрії з робочим візитом, відзначають журналісти видання.

Раніше стало відомо, що у січні 2022 року Тимошенко провела у Дубаї майже місяць.

 Як же відреагували члени парламентській фракції «Батьківщина» на неодноразові вояжі і відпочинки їх лідерки Юлії Тимошенко в ОАЕ?!

На момент підготовки допису, як у пісні примадонни Алли Пугачової: «А в ответ — тишина», а ні пари з вуст ні від самої Тимошенко, ні від її соратників по боротьбі за «щастя народу».

 Нагадаю, в інтерв’ю виданню «Главред» 7 грудня 2010 року голова СБУ  Валентин Наливайченко (грудень 2006 – березень 2010) заявив: «Я можу відкрити одну таємницю. В кінці травня 2006 року президент Ющенко поставив завдання з’ясувати і доповісти про зв’язки міжнародного злочинця, агента КДБ-ФСБ росії Семена Могилевича (знаходився в розшуку ФБР США) в українському політикумі і бізнесі. Підтверджую, що всі документи, які були в СБУ і торкалися виведення з бюджету України мільярдних коштів за тіньовими схемами, в яких брали участь злочинні угруповання, до яких були причетні Могилевич і президент компанії ЄЕСУ Юлія Тимошенко, були знищені ще в 2005 році попереднім керівництвом Служби безпеки».

Більше про це у статті «Диверсант-шпигун чекіста Путіна в Євросоюзі і НАТО. (Біжи, Вітя Орбан, біжи, поки не пізно!)», опублікованій 17 червня 2022 року виданням «Український репортер» (див. тут: https://ukrreporter.com.ua/golovne/dyversant-shpygun-chekista-putina-v-yevorosoyuzi-i-nato-bizhy-vitya-orban-bizhy-poky-ne-pizno.html).

Зараз Наливайченко — народний депутат, обраний за списком партії Юлії Тимошенко «Батьківщина».

Хотілося б почути від нього як ексголови СБУ коментар щодо відпочинку під  час війни лідерки фракції Тимошенко (в якій він перебуває) і про нерухомість в Дубаї на мільйони доларів, яку вона має з донькою.

Нагадаю, будучи головою Служби безпеки України Валентин Наливайченко  оформив собі статус учасника бойових дій в АТО на Донбасі.

Про це під час програми Шустер Live 10 липня 2015 року заявив голова Центру сприяння звільненню заручників Юрій Тандіт, передає Новое время.

Сам Наливайченко, який також був присутній у студії і сидів поруч з Тандітом, не став спростовувати цю інформацію.

Екс-глава СБУ Наливайченко також не відповів на питання, скільки часу провів у зоні бойових дій.

Після скандалу Наливайченко 13 липня 2015 року на своїй сторінці в Facebook повідомив, що подав заяву на ім’я голови Держслужби у справах ветеранів війни та учасників АТО Артура Дерев’янко з проханням позбавити його статусу учасника бойових дій і помістив фотокопію своєї заяви.

 Президент Петро Порошенко заявив, що статус учасника АТО повинні отримувати тільки особи, які безпосередньо задіяні в операції на місцях, а регулярні службові відрядження не можуть бути підставою для його отримання.

 Запитання: чи знайдеться хтось з народних депутатів фракції «Батьківщина»,  який не побоїться дати публічно принципову моральну і політичну оцінку Юлії Тимошенко і чи поставить питання про виключення її з партії і фракції?

Як це зробили у фракції партії «Слуга народу» по відношенню до народного депутата Миколи Тищенка.

Чи складе Юлія Тимошенко добровільно свої депутатські повноваження, як це зробила її колега Наталія Королевська (яка свого часу була у фракції БЮТ) ?!

Та головне загальне запитання: чи зроблять для себе висновки прихильники Юлії Тимошенко, які під час виборів кричали: «Юля — наше все!» і 13 541 528  виборців (73%), які голосували за Зеленського по «приколу» і за принципом «какая разніца кто», тільки б не Порошенко.

Брехати українському народу — це принцип діяльності і нинішньої влади — президента Зеленського, його  ЗЕ-парламенту і ЗЕ-уряду!

 У червні 2021 року після поширення Зеленським чергових російських фейків про війну Європейська Солідарність зробила заяву (цитую):

 «Як Путін х*йло, так Зеленський брехло. На цинічній брехні йшов на президентство. На такій же брехні намагається утримуватися при владі. І під час виборчої кампанії, і тепер головним його медійним інструментом залишається канал Коломойського-Медведчука, який власники здали в оренду Офісу президента».

 Підстав для НЕДОВІРИ Зеленському — більш, ніж достатньо. Наприклад, Зеленський безсоромно брехав про обставини свого таємного візиту з Єрмаком до Оману. Про подробиці цього візиту читайте в статті  «Домашні завдання» Зеленського: «Вагнергейт» та «токсичні» Коломойський і Єрмак».

 Зеленський і Єрмак цинічно брехали, що не було  спецоперації по затриманню бойовиків «вагнерівців» (операція «Авеню»).

Що цієї операції в принципі не могло бути нахабно брехали керівники СБУ і ГУР МО Баканов і Буданов, експозаштатний радник голови офісу президента Арестович і депутати фракції «Слуга народу».

Встановлені мною обставини і причини провалу спецоперації «Авеню», яку ГУР МО і СБ України проводили разом із спецслужбами країн НАТО, дають підстави зробити однозначний висновок: фінальна фаза спецоперації по затриманню «вагнерівців» була зірвана з вини президента Зеленського і глави його офісу Єрмака, в діях яких є ознаки злочину, передбаченого ст. 111 ККУ (державна зрада).

 На моє глибоке переконання (як слідчого і начальника відділу військової контррозвідки СБУ) Зеленський і Єрмак «проявили не суб’єктність», а державну зраду. Детально про це йдеться у моїй статті «Вагнергейт» — пряма дорога Зеленського і Єрмака до тюрми».

 Нагадаю, на 8-й день після інавгурації президента Зеленського (28 травня 2019 року) я звернувся  до нього з відкритим листом, в якому вказав, що він  призначив свого  «друга дитинства з одного двору» Івана Баканова головою СБУ з грубим порушенням чинного законодавства. Окрім того, Баканов і дня не проходив військової служби (як  і Зеленський, який ухилявся від призову в  армію по мобілізації). Він повний профан у безпековій і контррозвідувальній сфері діяльності спецслужб. Баканов не проходив медичної комісії на предмет придатності до військової  служби, алкогольної і наркотичної залежності та психологічного і психічного стану здоров’я. Щодо нього не було проведено спеціальної перевірки, він не мав допуску до військової і державної таємниці. Щоб отримати цей допуск в кадрах СБУ змушені були присвоїти Баканову військове звання «лейтенант». Дружина Баканова є  громадянкою росії — країни агресора.

 Я попередив, що таке призначення приведе до провалу в роботі СБУ, проникнення в неї агентури ФСБ і тяжких наслідків для України. Маю досвід роботи в правоохоронних органах майже 20 років і депутатського контролю (п’ять скликань) за їх діяльністю.

 Реакції президента на мій відкритий лист не було. Вона відбулася через три роки, коли Служба безпеки під керівництвом Баканова перетворилася по суті в службу НЕБЕЗПЕКИ для України.

 17 липня 2022 року Зеленський змушений був усунути Баканова з займаної посади з жорстким  формулюванням, відповідно до статті 47  Дисциплінарного статуту Збройних сил України, — за «невиконання  службових обов’язків, що призвело до людських жертв чи інших тяжких наслідків». 19 липня Верховна Рада дала згоду на звільнення Баканова з посади голови СБУ.

У своєму відео зверненні Зеленський повідомив, що питання до Баканова  виникли через колабораціонізм його підлеглих та в інших правоохоронних органах.

«Такий масив злочинів проти основ національної безпеки держави та зв’язки, які зафіксовані між працівниками силових структур України та спецслужбами Росії, ставлять дуже серйозні запитання до відповідних керівників. Кожне з таких питань отримає належну відповідь. Конкретні дії та будь-яка бездіяльність кожної посадової особи в секторі безпеки й в правоохоронних органах будуть оцінені», — зазначив президент.

 За словами Зеленського: зареєстровано 651 кримінальне провадження щодо державної зради та колабораціонізму співробітників органів прокуратури, досудового розслідування, СБУ та інших правоохоронних органів.

Понад 60 співробітників прокуратури та СБУ відкрито перейшли на бік ворога, залишилися на окупованій території та працюють на окупантів. У 198 провадженнях вже повідомлено про підозру основним фігурантам.

 Сподіваюся, що президент Зеленський пам’ятає, що керівників центрального апарату і обласних управлінь СБУ, які зрадили присязі і перейшли на бік ворога, він особисто призначив своїм указом на відповідальні посади і присвоїв їм генеральські звання.

 У травні 2019 року президент Зеленський НЕ прислухався до мої зауважень. Тепер разом з Бакановим повинен нести солідарну відповідальність як Верховний головнокомандуючий ЗСУ — за  «невиконання службових обов’язків, що призвело до людських жертв чи інших тяжких наслідків» (ст. 47 Дисциплінарного статуту ЗСУ).

 Як особа, яка має диплом про вищу юридичну освіту, Зеленський повинен знати, що діяння, за які він звільнив Баканова, є ЗЛОЧИНОМ, передбаченим ч. 4 ст. 425 КК України — недбале ставлення до військової служби, що спричинило тяжкі наслідки, вчинені в умовах воєнного стану, – караються позбавленням волі на строк від п’яти до восьми років.

 Запитання до Зеленського: чому за таких обставин Івану Баканову до цього часу не оголошена підозра у вчинені злочину, передбачено ч.4 ст.425 КК і він не взятий під варту, які інші працівники СБУ, які скоїли злочин?

 Знову «НЕНАЧАСІ»? Минуло півроку після звільнення Баканова.

Невже Зеленський допомагає «своєму другу дитинства з сусіднього двору»  уникнути в’язниці за  «невиконання службових обов’язків, що призвело до людських жертв та інших тяжких наслідків»? Виходить, що так.

 Вкотре публічно звертаюсь до Зеленського: пане Президенте, звільніть з займаної посади Андрія Єрмака, якого Ви вважаєте (як свого часу вважали і Баканова) своїм «другом, з яким прийшли і  разом підите» (невідомо тільки куди). Єрмак вважає себе Вашим щитом («щитом президента»).

Не повторіть помилки як з Бакановим — «другом дитинства з одного двору». Ваш «щит» (Єрмак) в дірках, з яких дуже витікає «Вагнергейт», «Оман», «Чонгар» і ще багато дечого.

 Пане Президенте, усуньте з посади заступника керівника Вашого офісу Олега Татарова, який за часів зрадника президента Януковича був заступником начальника Головного слідчого управляння МВС і під час Революції Гідності всіляко виправдовував агресивні насильницькі дії міліції проти мітингувальників і називав їхні побиття і викрадення провокаційними.

 В цей час Ваш 95-й Квартал зі сцен і телеекранів жартував про «ебонітові палочки», якими «беркутівці» могли б добувати електроенергію, б’ючи мирних протестуючих, якби їх вдіти у шерстяні светри…

У ті дні Татаров був фактично обличчям кривавого МВС, якому Янукович присвоїв звання «Заслужений юрист України».

 Пане Президенте, вдумайтесь лише за що (!) — «за умілу організацію роботи підрозділів органів внутрішніх справ із забезпечення захисту прав і свобод громадян», що призвело до вбивства понад сотні мітингувальників («Небесна Сотня») і тисячі поранених. Подання на присвоєння звання подав міністр Захарченко, який потім втік до росії.

 Татаров  тісно  пов’язаний з колишнім першим заступником глави Адміністрації президента-втікача Януковича Андрієм Портновим, агентом ФСБ під псевдонімом «Казбек», який перебуває під санкціями США.

 Ви і Татаров активно використовували Портнова як юриста у масових кримінальних переслідуваннях свого попередника – п’ятого президента Порошенка.

Портнов втік з України 3 червня 2022 року через пропускний пункт у Закарпатській області.

 Син Портнова, 29-річний Ігор Портнов на підставі підробленої довідки у  березні 2022 року отримав тимчасовий дозвіл на виїзд з України як волонтер, який прямує за гуманітарною допомогою. Після чого 23 березня 2022 року виїхав у напрямку Польщі і відтоді в Україну не повернувся. Українсько-польський кордон Портнов-молодший перетнув в пункті пропуску «Краківець».

 Хто допоміг Андрію і Ігорю Портному  покинути Україну під час воєнного стану? Думаю, запитання риторичне. Відповідь на нього лежить на поверхні — зв’язки з Татаровим.

 Пане Зеленський, прислухайтесь до порад Білого дому, ЦРУ США і МІ-6 Великої Британії, де Річард Мур пригощав Вас англійським чаєм з молоком…

Щоб переконатися до кінця, правий я, чи ні, прочитайте додатково ще й ці статті:

1). «Григорій Омельченко: «Недоумок при владі небезпечніший, ніж агент іноземної розвідки».

2). «Офіс Зеленського – резидентура спецслужб Росії».

3). «Під ковпаком спецслужб Путіна або Зеленський – загроза української державності».

4). «Державний переворот» Зеленського або як знайти «грибників-заколотників» часів Кучми».

 Думаю, достатньо, щоб після прочитаного, можна було зробити висновок, чи можна довіряти президенту Зеленському і голосувати за нього на наступних президентських виборах, якщо він братиме у них участь. Правда, Зеленський  неодноразово публічно заявляв, що йде лише на один президентський строк.

 Зеленського і його «друга дитинства» ексголову СБУ Баканова принциповий слідчий ще не допитував у справі про навмисне вбивство працівниками СБУ кадрового  працівника ГУР МО Дениса Кірєєва (який працював під прикриттям «банкіра», володів українською, російською, французькою та англійською мовами). Нагороджений Зеленським орденом «Богдана Хмельницького» (посмертно). З почестями похований на Байковому кладовищі.

 Допити Зеленського і Баканова чекають в недалекому майбутньому. Їм доведеться давати відповіді на запитання слідчого: за що, чому, за яких обставин підлеглі Баканова застрелили Кірєєва в салоні мікроавтобуса СБУ? Під час затримання Кірєєв  фізичного супротиву бійцям «Альфи» СБУ не чинив! Затримання Кірєєва  відбулося приблизно за 200 метрів від центральної будівлі СБУ, куди він зі своєю охороною їхав на автомобілі ГУР,  на запрошення керівника Департаменту контррозвідки СБУ.  Пересадивши Кірєєва в мікроавтобус, бійці «Альфи» повезли його не до офісу СБУ, а в сторону. За декілька кварталів від центральної будівлі СБУ бійці «Альфи» викинули тіло Кірєєва з мікроавтобуса на вулицю…

 Більше про це в інтерв’ю з Кирилом Будановим: «Денис Кірєєв —  співробітник ГУР, якого вбили в автівці СБУ, а тіло викинули на вулицю» (див. тут:

https://www.radiosvoboda.org/a/%D0%B2%D0%B1%D0%B8%D0%B2%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%BE-%D0%BA%D1%96%D1%80%D1%94%D1%94%D0%B2%D0%B0/32233661.html).

 Здача півдня України — зрада чи злочинна недбалість?

 Президенту Зеленському як до Верховному головнокомандуючому  ЗСУ і вищому воєнно-політичному керівництву країни доведеться також  відповідати на запитання слідчого про причини і обставини здачі  ворогу півдня України, зокрема:

 1. Чому, маючи в запасі цілу добу до взяття російськими військами під контроль Антонівський автомобільний міст, НЕ БУВ ВІДДАНИЙ НАКАЗ ЗНИЩИТИ його разом з Антонівським залізничним мостом та всі інші мости через р. Дніпро і водоканали зрошувальної системи в Херсонській області, що дозволило окупантам вийти на кордон Херсон – Нова Каховка – Каховка — Миколаїв?

 2. Чому він НЕ БУВ ВІДДАНИЙ НАКАЗ підірвати всі мости, які з’єднують Крим з материковою територією України, якщо вони, як стверджує Генштаб ЗСУ, були ЗАМІНОВАНІ?

 3. Чому не були знищенні мости, які з’єднували Крим з материковою територією України, як тільки ворог рано вранці 24 лютого наніс перші ракетні удари по позиціям українських військ і по мостам пішли танки і бронетехніка агресора?

Щоб запустити механізми підриву мостів достатньо  декілька секунд (це не часи Другої світової війни, що потрібно було підпалювати бікфордів шнур або використовувати динамо-машину для підриву електричного детонатора через довгий провід для забезпечення безпеки підривника).

 Військові експерти стверджують, що при знищенні цих мостів ворог НЕ ЗМІГ би  захопити Херсон і окупувати Херсонську область і значну частину Запорізької області.

 Аналіз встановлених мною фактичних даних, отриманих свідчень і конфіденційної інформації  дає підстави зробити наступний ВИСНОВОК:

 1). Загороджувальні  протитанкові мінні поля навколо пропускних пунктів «Чонгар»,  «Каланчак» і «Чаплинка»  на адміністративній межі з анексованим  Кримом були  РОЗМІНОВАНІ за НАКАЗОМ (розпорядженням)  Президента, Верховного головнокомандувача ЗСУ Володимира Зеленського.

 2). Мости, які з’єднували півострів Крим з материковою частиною України, мости через р. Дніпро і мости через водоканали зрошувальної системи в  Херсонській області НЕ БУЛИ ПІДІРВАНІ (або були розміновані) за НАКАЗОМ (розпорядженням) Президента,  Верховного головнокомандувача ЗСУ Володимира Зеленського.

 3). Наказ військовим (по команді) про РОЗМІНУВАННЯ міг віддати лише головнокомандувач ЗСУ генерал-полковник Руслан Хомчак (з 27 березня 2020 по 27 липня 2021), нині перший заступник секретаря РНБО.

 4). Ці накази Хомчак міг відати лише підлеглим йому воєначальникам:

- начальнику інженерних військ ЗСУ генерал-майору Юрію Лукашику,

- начальнику Центрального управління інженерних військ ЗСУ генерал-лейтенанту Кравчук Миколі Івановичу,

- командувачу Оперативного командування «Південь» генерал-майору Ігорю  Палагнюку (з липня 2019 – 2021) або генерал-майору Андрію  Ковальчуку (з 2021 року).

 5). Накази Хомчака повинні зберігатися в штабі Оперативного командування «Південь» (штаб знаходиться у м. Одеса) і у штабі  інженерних військ ЗС України, якщо до цього часу не знищені.

 6). Саме через ці ДІЇ з ознаками злочинної недбалості або державної зради Президента, Верховного головнокомандувача ЗСУ Володимира Зеленського і головнокомандувача ЗСУ генерал-полковника Руслана Хомчака російські війська впродовж тижня захопили  і окупували південь України.

 7). Це привело до жахливих трагічних людських жертв – загибелі десятків тисяч мирних жителів в окупованих містах і селах і декількох тисяч військових та інших тяжких наслідків.

 8). Звільнення окупованих південних територій України відбувається з  суттєвими втратами особового складу ЗСУ.

 ЗАГАЛЬНИЙ ВИСНОВОК.

Всю відповідальність за злочинну здачу півдня України з ознаками злочинної недбалості або державної зради, що призвело до багатотисячних людських жертв та інших тяжких трагічних наслідків, повинні нести в першу чергу Президент, Верховний головнокомандувач ЗС України Зеленський, головнокомандувач ЗСУ (на той час) генерал-полковник Хомчак, глава Офісу президента Єрмак, вище військове командування і члени уряду, які виконали злочинний наказ (письмовий чи усний – не має значення) про РОЗМІНУВАННЯ загороджувальних протитанкових мінних полів біля «Чонгара», «Каланчака», «Чаплинки» і наказ  про НЕ ПІДРИВ мостів (або їх розмінування), які з’єднували Крим з материковою частиною Україною, мости на р. Дніпро і  мостів через водоканали зрошувальної системи в Херсонської області.

 Перелік посадових осіб, які могли обговорювати з президентом Зеленським питання про розмінування мостів на всіх кримських перешийках і протитанкових мінних полів навколо «Чонгару», «Каланчака» і «Чаплинки» і ухвалити з президентом Зеленським спільне рішення про їх розмінування і не підрив мостів:

 Андрій Єрмак — глава Офісу президента, член РНБО ( з лютого 2020 р.). За моєю інформацією, Зеленський призначив Єрмака на ці посади після повернення їх з Оману за рекомендацією секретаря Ради безпеки росії Патрушева (вважай, що путіна), з яким Зеленський і Єрмак мали зустріч 8 січня 2020 року в посольстві рф в Омані.

 Іван Баканов – голова СБУ (з 29 серпня 2019 – 19 липня 2022 року).

Кирило Буданов – начальник ГУР МОУ (з 5 серпня 2020 року).

Денис Шмигаль — прем’єр-міністр (з 4 березня 2020 р.).

 Олексій Резніков — віце-прем’єр-міністр — міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій (з 4 березня 2020 до 3 листопада 2021 року). З 4 листопада 2021 року — міністр оборони.

 Тепер думаю зрозуміло, чому Резніков так наполягає, щоб розслідування обставин розмінування мостів на всіх кримських перешийках і полів навколо «Чонгару», «Каланчака» і «Чаплинки» в напрямку Херсону було проведене після перемоги у війні з росією…

 Ірина Верещук — віце-прем’єр-міністр — міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій (з 4 листопада 2021 року).

Владислав Криклій — міністр інфраструктури (серпень 2019 – травень 2021 рік).

Андрій Таран — міністри оборони (з 4 березня 2020 – 4 листопада 2021 року).

 Генерал-лейтенант Сергій Наєв — командувач об’єднаних сил Збройних Сил України з 27 березня 2020 року.

Генерал-майор Юрій Лукашик – начальник інженерних військ ЗС України,

Генерал-лейтенант Кравчук Микола Іванович – начальник Центрального управління інженерних військ ЗС України.

 Командувачі Оперативного командування «Південь»:

 генерал-майор Ігор Палагнюк (з липня 2019 – 2021),

генерал-майор Андрій Ковальчук (з 2021 року),

генерал-майор Сергій Шаптала — начальники штабу – перший заступник ОК «Південь» (з 2017 – квітень 2020 року),

 генерал-майор Андрій Соколов — заступник Командувача ОК «Південь» (з 2017 року).

 Мінуванням, розмінуванням, підривом замінованих споруд, об’єктів і т. д. займаються інженерні саперні війська України — рід спеціальних військ у Збройних силах України, що призначений для інженерного забезпечення бойових дій.

 Підрозділи інженерних військ є у кожному з видів Збройних сил України, а також окремо у Головному управлінні оперативного забезпечення.

 Центральне управління інженерних військ ЗС України знаходиться в м. Київ, якому, зокрема, підпорядковані 808-й окремий понтонно-мостовий полк (м. Білгород-Дністровський Одеської області) і 16-й окремий полк оперативного забезпечення (c. Семенівка, Мелітопольський район, Запорізька область).

 В той час, коли повномасштабне вторгнення російських військ йшло повним ходом, в офісі президента, як заявив Подоляк, продовжували думати, що «росіяни люди і що вони будуть дбайливо ставитися до будинків, мостів та іншої інфраструктури».

 Зауважу, що уже в перші години вторгнення 24 лютого москальські «люди»  розбомбили у Харкові, містах Київської та інших областей  житлові будинки, школи, лікарні, вбили мирних мешканців і дітей.

 По мостах рашисти ракетних, бомбових чи артилерійських ударів НЕ наносили, вони їм були потрібні для захоплення півдня України…

 Про це керівництву держави було добре відомо, але в їх очах, як зазначив Подоляк,  ще не було «блиску рішучості» підірвати мости, воно думало, що москалі-кацапи — «люди».

Злочинна бездіяльність з ознаками державної зради президента Зеленського, на мою думку, проявилася в наступному:

 1) в абсолютній неготовності президента Зеленського до повномасштабної  воєнної агресії росії проти України, хоча він знав, що вона буде.

 США і Велика Британія завчасно попередили Зеленського, що путін прийняв  рішення про широкомасштабне вторгнення в Україну у другій половині лютого  і надали йому повну  розвідувальну інформацію разом з картами і схемами про вторгнення російських військ.

 Свої неодноразові попередження про неминучість повномасштабного вторгнення путіна, опублікованих мною у відкритих листах до Зеленського і відправлених в Офіс президента, до уваги не беру (я генерал-лейтенант СБУ у відставці з 2010 року, тому президент Зеленський міг не звертати на них своєї  уваги);

 2) у прийнятті Зеленським спільно з військовим і урядовим керівництвом  країни РІШЕННЯ  про розмінування протитанкових мінних загороджень на полях  біля пунктів в’їзду/виїзду «Чонгар», «Каланчак», «Чаплинка», доріг сполучення і мостів через водоканали зрошувальної системи в Херсонській області;

 3) у НЕ підриві мостів, які з’єднують Крим з материковою Україною, мостів через р. Дніпро і транспортних мостів через водоканали зрошувальної системи, які були побудовані ще в радянські часи за проектом МО СРСР.

 На думку військових експертів, у випадку підриву мостів через водоканали танки і бронетехніка не змогли б їх подолати.

 Потрібно було б наводити понтонні мости, на що потрібен час, але  вони знищувалися б нашою артилерією і авіацією (що ми бачимо майже щоденно).

 Через не підрив мостів та розмінування протитанкових мінних полів навколо пропускних пунктів «Чонгар», «Каланчак» і «Чаплинка» на  адміністративній межи з анексованим Кримом  російські війська швидким  маршем (впродовж декількох днів) оточили Маріуполь, захопили Херсон і область, значні території Миколаївської (бої були у самому Миколаєві) і Запорізької областей разом з АЕС, підривом якої шантажує путін.

 Наведу фрагмент із звіту нашого розслідування (ч.2)

(повний текст тут: https://umoloda.kyiv.ua/number/0/2006/169915/):

 Здача України почалася з Оману, де Зеленський і Єрмак 8 січня 2020 року таємно зустрічалися з посланцем від путіна секретарем Ради безпеки росії Патрушевим, на літаку якого вони повернулися в Київ. Детально про це читайте у моїй статті «Домашні завдання» Зеленського: «Вагнергейт» та «токсичні» Коломойський і Єрмак».

 26 лютого 2020 року під час форуму Age of Crimea в Києві президент Зеленський пообіцяв побудувати повноцінний Центр надання адміністративних послуг на пункті пропуску «Чонгар» на адміністративному кордоні з анексованим росією Кримом.

 Зеленський заявив: «Дуже важливо, як Україну бачать кримчани. Це має бути освітлена, безпечна, комфортна країна з, вибачте, працюючими вбиральнями. Саме тому ми таку увагу приділяли облаштуванню комфортних КПВВ».

 «Окрім цього, держава спільно із компанією SOCAR до кінця року відкриє на «Чонгарі» великий хаб для обслуговування громадян. Там буде повноцінний центр надання адміністративних послуг, зона відпочинку та інші важливі об’єкти»,- наголосив Зеленський.

 Зображення4

«Наприклад, украй важливо убезпечити людей по обидва боки лінії зіткнення від величезної кількості СМЕРТОНОСНИХ МІН – наголосив Єрмак і додав: «Наша делегація доклала максимум зусиль, аби погодити у серпні (2021 р.) 20 ділянок для РОЗМІНУВАННЯ. Потрібно швидко виконувати цей план. Цю роботу може на власні очі побачити кожен, хто відвідає нові контрольні пункти на лінії розмежування, розбудовані за принципом сучасних сервісних хабів».

 7 квітня 2020 року у рамках міжвідомчої наради під головуванням

віцепрем’єр-міністра Олексія Резнікова (нині міністр оборони!) було обговорено поточний стан облаштування сервісних зон КПВВ «Чаплинка» і «Чонгар» на адміністративній межі з тимчасово окупованим російською федерацією Кримом», — йдеться у повідомленні Укрінформу.

 Нарада відбулася за участю представників Міністерства  реінтеграції, Міністерства інфраструктури, Херсонської ОДА, представництва президента України в АРК, АТ «Укрзалізниця» та ТОВ «Сокар Енерджі».

На адмінмежі з окупованим Кримом підписали меморандум про будівництво хабу на КПВВ «Чонгар» (Фото преслужби Херсонської ОДА).

На адмінмежі з окупованим Кримом підписали меморандум про будівництво хабу на КПВВ «Чонгар» (Фото преслужби Херсонської ОДА).

«23 листопада 2021 року віцепрем’єр — міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук пообіцяла, що впродовж трьох місяців команда Мінреінтеграції запустить автобусні шатли на КПВВ «Чонгар» та «Каланчак»: від пункту пропуску до адміністративної межі.

 14 лютого 2022 року на КПВВ «Чонгар» та «Каланчак» розпочали курсувати автобусні шатли від пункту пропуску до адміністративної межі. На тиждень раніше ніж обіцяли, відрапортувала Ірина Верещук.

 24 лютого 2022 року через КПВВ «Чонгар» та «Каланчак» на материкову  територію України увійшли російські війська, які захопили південь країни, Херсон, Мелітополь, Енергодар та заблокували Маріуполь.

 Повний звіт розслідування, мною опублікований у статті «Здача півдня України: злочинна недбалість чи державна зрада?» ( див. тут:

1. https://umoloda.kyiv.ua/number/0/2006/169909/;

2. https://umoloda.kyiv.ua/number/0/2006/169915/;

3. https://umoloda.kyiv.ua/number/0/2006/169938/;

4. https://umoloda.kyiv.ua/number/0/2006/169964/).

 Наша сила в єдності і правді

 Можливо, хтось із читачів оцінить мою статтю занадто критичною на адресу президента Зеленського, його парламенту і уряду. Зауважить, що сьогодні, під час війни НЕНАЧАСІ критикувати Верховного головнокомандувача ЗСУ, президента Зеленського, щоб не ослабляти єдність суспільства, не дискредитувати Україну на міжнародній арені перед нашими партнерами, які надають нам фінансову і військову допомогу у війні проти російського агресора.

 Я переконаний, що якраз навпаки – своєчасна об’єктивна справедлива критика лікує владу, очищає її від чиновників-хабарників, мародерів, колаборантів, зрадників. Зміцнює єдність народу і віру перемогу.

Своєю публікацією я хочу допомогти президенту Зеленському навести військовий порядок у владі.

Перемога над путінською фашистською російською імперією виборюється великою жертовністю українського народу, сльозами матерів, дружин, дітей.  Ті, хто під час війни вчиняють аморальні і злочинні вчинки, повинні каратися жорстко і безпощадно!

 Сьогодні, в переломний момент війни всі українці як ніколи повинні бути об’єднані в єдиний кулак, який одним ударом розтрощить череп рашистській орді.

Об’єднання повинно бути НЕ навколо президента чи лідера опозиції, а  навколо Збройних Сил України (яким довіряє 96% українців), їх головнокомандувача Валерія Залужного і його генералів, яким довіряє він.

 Залужний зазначив: «Я довіряю своїм генералам. З початку війни я звільнив десятьох, бо їм було не до неї. Ще один застрелився. Я не думаю, що я найрозумніший. Я маю слухати тих, хто на полі бою».  

 За декілька тисяч років до появи християнства і хрещення Київської Русi наші пращури орії, а потім — руси(ни) залишили своїм нащадкам — нинішнім українцям — заповіді, за якими ми повинні були жити, щоб бути вільним, сильним і рівноправним (рівновеликим) РОДОМ серед інших наРОДІВ.

 Заповіді наших предків, які мають Вселенську космічну силу, вороги Київської Русi нищили або  ховали, щоб ми ніколи не мали до них доступу і не змогли жити за ними.

 Наведу Заповіді наших предків, за якими ми повинні жити у цей тяжкий для українського РОДУ час, опубліковані мною в статті «Ми — не брати: як учені довели відсутність «рідства» між українцями і росіянами» (Україна молода, 29.03.2017, див. тут: https://www.umoloda.kiev.ua/number/3140/188/110150/).

 1.«Стій за Землю свою, земля нам дана нашими Світлими Богами, зорана нашими предками, зрошена потом і кров’ю батьків, дідів, прадідів твоїх».

2. «Ворога РОДУ твого знищуй без пощади і жалю, але не принижуй його».

3. «Захищайся сам і захищай по­братима твого, щоб РІД твій не скінчився (не перервався)».

4. «Будь вірним у дружбі, любові РОДУ твоєму та вірним і мужнім у праведній січі».

5. «Бачачи підступність ворога, тим же відповідай йому».

6. «Не вір ворогу раненому та вбивці брата твого».

7. «Держись правоти і правди, вони приведуть до перемоги».

8. «Не відповідай добром на зло. Не покаране зло породжує ще більше — абсолютне зло».

9. «Сила і непереможність РОДУ твого — в етнічній єдності РОДУ твого».

10. «Не опускай голови своєї, як раб. Не принижуйся ні перед ким і не давай нікому принижувати твій РІД.

11. Не зраджуй, не бійся, не плач, не жалійся, не мовчи. Живи, борись і переможеш!».

Слова цієї заповіді часто зустрічаються в українських віршах, прозі, піснях. Вони йдуть від наших пращурів, передаються нам iз покоління в покоління на генетичному рівні.

12. «Щоб руки наші трудилися о рала наші, а мечами добували незалежність нашу».

13. «Усе, що залежить від чужої волі, — зло. Усе, що залежить від власної волі, — добро. Рід твій повинен знати це коротке визначення добра і зла».

 Ключовими словами світогляду наших предків оріїв-русинів (русичів) були «ВОЛЯ» і «ТВОРЧІСТЬ».

 Головнокомандувач ЗСУ генерал-лейтенант Валерій Залужний в інтерв’ю виданню The Economist заявив: «Найважливіший досвід, який ми мали і який ми практикуємо майже як релігію, це те, що росіян і будь-яких інших ворогів, треба ВБИВАТИ, просто ВБИВАТИ, і головне, ми не повинні боятися цього робити. І це те, що ми робимо».     

 Відповідальність за майбутнє Нації

 На останок. Нагадаю своє звернення до українців під час президентських виборів 2010 року: «Наше зобов’язання перед Богом — обрати главою держави українця за національністю, душею і духом!», опубліковане в газеті  «Україна молода» 29 грудня 2009 року (див. тут: https://umoloda.kyiv.ua/number/1565/180/55141/).

 Не прислухалися. Обрали тричі судимого зека Януковича, не українця за національністю, який став зрадником-втікачем і разом з путіним розв’язав війну проти України.

 В цьому році ЗСУ і український народ здобудуть Перемогу над російським агресором.

Ми врятуємо Європейську цивілізацію і планету Земля від ядерної пожежі, яку погрожує розпалити божевільний путін.

 Найвідповідальнішим для українців буде наступний, 2024 рік – рік виборів президента і народних депутатів до Верховної Ради.

Чи зуміємо ми після Перемоги зберегти національну єдність, яка є нашою Духовною незламною силою, щоб викинути на смітник історії владу зелених та інших гнид?

Чи зможемо очистити органи державної влади, місцевого самоврядування, правоохоронні органи, суди від  метастаз корупції, розкрадань, корисливих зловживань?

Чи позбавимо  чиновників всіх рівнів від патологічної жадоби до неправомірного збагачення?

Чи притягнемо до кримінальної відповідальності воєнних злочинців, вбивць,  мародерів, хабарників, злодіїв, колаборантів, зрадників, які б посади вони не займали і де б воно не були?

Чи встановимо суспільну справедливість і рівність всіх громадян України  перед Законом і Судом не на словах, а на ділі, як це передбачено  Конституцією?

Ці та інші завдання по розбудові демократичної, правової, справедливої національної Держави Україна ми повинні будемо виконувати ЩОДЕННО!

Або знову ПОГРУЗНЕМО в болоті корупції, розкрадань, корисливих зловживань, зрад національних інтересів, партійно-політичних суперечок і чвар у боротьбі за владу, посади, ЗАБУВШИ про духовне, загиблих, поранених, скалічених фронтовиків, що матиме самі тяжкі наслідки для України.

Хто тоді дасть нам інвестиції для відбудови країни, кошти на соціальну допомогу, лікування фронтовиків та на інші вкрай необхідні потреби?

Нам потрібно усвідомити відповідальність за МАЙБУТНЄ Нації і Європейської цивілізації.

Пам’ятайте: сьогоденням відкривається майбутнє. Не будьте глухими, сліпими і байдужими.

ДУМАЙ ТЕ вже сьогодні, яка ВЛАДА потрібна Україні і прийдешнім  поколінням — нашим внукам, правнукам. Кого обирати Президентом і народними депутатами України. ДУМАЙ ТЕ!

Слава Україні! Слава захисникам України! Героям Слава!

Смерть путіну і фашистській російській імперії!

10

Григорій ОМЕЛЬЧЕНКО, Герой України,
кавалер ордену ООН «Діяння на благо народів»

і медалі ЄС «Європа – союз цінностей», 
генерал-лейтенант,

народний депутат України 2-6 скликань,
член ПАРЄ (2006-2010)

Comments are closed.