З Днем Соборності України!

326758959_920661539088251_2793841412894158976_nСьогодні Україна та українці вчергове відзначають День Соборності України.
Від Андрусівського договору, через лінію Керзона, проголошення Акту злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, Ризький договір 1921 року, ухвали Ялтинської, Потсдамської і Гельсінської конференцій Україна вийшла до визнання міжнародної суб’єктності в межах міжнародно визнаних кордонів 1991 року.
Трагічний шлях і жертви, принесені на вівтар Свободи і Незалежності, передбачали сподівання на мирний і поступальний розвиток держави. Але сьогодні не лише соборність і цілісність України під прицілом московського сусіда – наразі ним поставлене питання про існування України, як країни, та українців, як нації. І на це питання у нас є відповідь. На всіх фронтах – воєнному, енергетичному, медичному, освітянському, культурному – ми бачимо єдність помислів, дій, досягнень. Вічна слава всім, хто відстоює завтрашній день України! Сьогодні маємо й згадати українців всіх поколінь, хто віддав своє життя за майбутнє Батьківщини. Вічна їм пам’ять!
Сьогоднішній день спонукає нас вчергове озирнутися на свою історію, історію боротьби нації за життя, збереження національно ідентичності, культури і самосвідомості. Сьогоднішній день свідчить про унікальну єдність українців всіх земель, всіх сповідань і професій в боротьбі за життя, демократичний вибір і поступальний розвиток. Сьогоднішній день вселяє віру у нашу перемогу над цинічним і брутальним ворогом, у щасливе і благополучне завтра. І Перемога буде за нами!
Центральний Провід Спілки офіцерів України щиро вітає співвітчизників із Днем Соборності України, віри нам у Перемогу і мирне неба над Батьківщиною!
З нами Бог, за нами Україна!
Слава Україні! Героям слава!

Центральний Провід Спілки офіцерів України.

Comments are closed.