Воєнний злочинець путін і його терористичний режим ПОВИННІ БУТИ ЗНИЩЕННІ як ракова пухлина на тілі планети Земля

«Фашисти майбутнього будуть

називати себе антифашистами»

(Г’юї Лонг, сенатор США в 1932-1935 рр. 

Вислів помилково

приписується Уїнстону Черчиллю

1

Вкотре повертаючись до теми, що ЗЛО повинне бути покараним (оскільки непокаране зло породжує абсолютне зло, яким була і є імперська росія), я думаю, що ще повинен зробити  злодійського терористичний режим на чолі з воєнним злочинцем путіним, щоб цивілізований світ нарешті знищив його (економічно, фінансово, політично, юридично, фізично)?

Невже дійсно кривавий кремлівський карлик так залякав весь світ, що його всі бояться, окрім одного народу — Українського, який чинить йому героїчний опір, рятуючи цивілізацію від загибелі. Невже Європа цього не розуміє?

Скільки ще потрібно доказувати, що в росії ми маємо справу не з людьми, а з біологічним видом твариноподібних, звіроподібних  нелюдів-рабів-загарбників, які мріють про світове панування все своє життя?

 Проникнемо разом в трьохсотрічну історію росії, познайомимося з нею і повернемося в сьогодення, щоб ще раз переконатися з ким ми маємо справу. Кожен зробить власний  висновок, що робити з російською імперією, чи має вона право на майбутнє у її теперішньому вигляді і кордонах…

   «Тварини, яких хотіли переробити на людей»

 Перший всеросійський імператор (1721-1725 рр.) Петро І дав влучну характеристику  своїм підданим росіянам: «З другими європейськими народами можна досягнути мети людино люблячими способами, а з російським — не так… Я маю справу не з людьми, а з ТВАРИНАМИ, яких хочу переробити в людей».

Щодо українців (малоросів), Петро І висловився так: «Сей малороссийский народ и зело умен и зело лукав: он, яко пчела любодельна, дает Российскому государству и лучший мед умственный, и лучший воск для свещи Российскаго просвещения, но у него есть и жало. Доколе россияне будут любить и уважать его, не посягая на свободу и язык, дотоле он будет волом подъяремным и светочью Российскаго Царства; но коль скоро посягнут на его свободу и язык, то из него вырастут драконовы зубы, и Российское царство останется не в авантаже».

 Чи вдалося Петру І та його наступникам «переробити тварин в людей» і що з них вийшло, читаємо далі.

Через 114 років після смерті Петра І французький мандрівник і письменник маркіз Астольф Луї Леонор де Кюстін  (1790–1857 р.) приїхав у російську імперію, де з червня по вересень 1839 року вивчав росію, її устрій, порядки, звичаї вищого суспільства, життя підданих імператора Миколи І, який удостоїв маркіза прийомом. По поверненню в Париж Кюстін написав книгу  «росія в 1839 році», яка була видана в 1843 році. В ній він дав вбивчу характеристику тим «тваринам», яких Петро І хотів «переробити в людей» і самій імперії, яка «мріє про  світове панування».

2-ге видання 1844 року

2-ге видання 1844 року

Переклад уривків з книги процитую російською, щоб москалі змогли прочитати і зрозуміти хто вони є  насправді без перекладача, оскільки для  вивчення української мови у них не вистачає інтелекту (лауреат Нобелівської премії, академік, фізіолог Іван Павлов у 1932 зауважив: «Взагалі я повинен висловити свій сумний погляд на російську людину. Російська людина має таку слабу мозкову систему, що вона не здатна сприймати дійсність як таку. Для неї  існують лише слова. Її умовні рефлекси координовані не з дійсністю, а зі словами. Російський розум не прив’язаний до фактів. Це вирок над російською думкою,  яка знає лише слова і не бажає  доторкнутися до дійсності»).

 Слово Леонору де Кюстіну: «В сердце русского народа кипит сильная, необузданная страсть к завоеваниям — одна из тех страстей, что вырастают лишь в душе угнетенных и питаются лишь всенародною бедой. Нация эта, захватническая от природы, алчная от перенесенных лишений, унизительным покорством у себя дома заранее искупает свою мечту о тиранической власти над другими народами; ожидание славы и богатств отвлекает ее от переживаемого ею бесчестья; коленопреклоненный раб грезит о мировом господстве, надеясь смыть с себя позорное клеймо отказа от всякой общественной и личной вольности.

 Россия – это лагерная дисциплина вместо государственного устройства, это осадное положение, возведенное в ранг нормального состояния общества.

Россия – нация немых, какой-то чародей превратил шестьдесят миллионов человек  (сьогодні приблизно 144 млн. – Авт.) в механических кукол, и теперь для того, чтобы воскреснуть и снова начать жить, они ожидают мановения волшебной палочки другого чародея… Рабство сделалось не только реальностью, но и основополагающим законом российского общества.

 Этот народ, лишенный досуга и собственной воли, — не что иное, как скопище тел без душ; невозможно без трепета думать о том, что на столь огромное число рук и ног приходится одна единственная голова.

Деспотизм и тирания в россии — столь близкие родственники, что почти никогда не упускают возможности заключить на горе людей тайный союз. При деспотическом правлении тиран остается у власти долгие годы, ибо носит маску… (сталін, путін – Авт.).

 Империя эта при всей своей необъятности не что иное, как тюрьма, ключ от которой в руках у императора (сьогодні у путіна – Авт.). Нужно жить в этой пустыне без покоя, в этой тюрьме без отдыха, которая именуется россией, чтобы почувствовать всю свободу, предоставленную народам в других странах Европы, каков бы ни был, принятый там образ правления… Прощение было бы опасным уроком для столь черствого в глубине души народа, как русский. Правитель опускается до уровня своих дикарей подданных; он так же бессердечен, как они, он смело превращает их в скотов, чтобы привязать к себе: народ и властитель состязаются в обмане, предрассудках и бесчеловечности…

 Научный дух отсутствует у русских, у них нет творческой силы, ум у них по природе ленивый и поверхностный. Если они и берутся за что-либо, то только из страха. Страх может толкнуть их на любое преступление, но он же мешает им упорно стремиться к заранее намеченной цели. Гений по натуре сродни героизму, он живёт свободой, тогда как страх и рабство имеют лишь ограниченную сферу действия, как та посредственность, орудием которой они являются…

Уму русских не хватает импульса, как их духу – свободы. Вечные дети, они могут на миг стать победителями в сфере грубой силы, но никогда не будут победителями в области мысли.

 Я не упрекаю русских в том, что они таковы, каковы они есть, я осуждаю в них притязания казаться такими же, как мы. Пока они еще не образованы – но это состояние по крайней мере позволяет надеяться на лучшее; хуже другое: они постоянно съедаемы желанием подражать другим нациям, и подражают они точно как обезьяны, оглупляя предмет подражания.  Видя все это, я говорю: эти люди разучились жить как дикари, но не научились жить как существа цивилизованные, и вспоминаю страшную фразу Вольтера или Дидро, забытую французами: «Русские сгнили, не успев созреть». Я пришел к выводу, что страна, которую ее жители покидают с такой радостью и в которую возвращаются с такой неохотой, — дурная страна».

 Кюстін також зазначив: «Правительство в россии живет только ложью, ибо и тиран, и раб страшатся правды. Тому, кто имел несчастье родиться в этой стране, остается искать утешения только в горделивых мечтах о мировом господстве. Лгать здесь — охранять власть, говорить правду — разрушать ее. Русские могут на миг стать победителями в сфере грубой силы, но не могут стать победителями в области мысли. А народ, не способный ничему научить покоренные народы, недолго остается сильнейшим. Наибольшее удовольствие этому народу доставляет пьянство, иначе говоря — забытье».

Земляк Кюстіна, історик Жуль Мішле (1798-1874), побувавши в Росії після нього, зробив висновок: «Дивлячись на росіян, ясно розумієш, що це плем’я поки що не розвинулося до кінця, росіяни — ЩЕ НЕ ЗОВСІМ ЛЮДИ. Їм не вистачає головної якості людини — морального відчуття, уміння відрізняти добро від зла» (для москалів їх мовою: «Глядя на русских, ясно понимаешь, что это племя пока не развилось до конца, русские — ЕЩЕ НЕ ВПОЛНЕ ЛЮДИ. Им недостает главного свойства человека — нравственного чутья, умения отличать добро от зла»).

«В росії всі, від малого до великого, обманюють і брешуть… росія — це царство брехні.  Брехня — в общині. Брехня — в поміщику,  священнику і цареві!», — наголосив Жюль Мішле.

Поет, драматург, член кореспондент імперської АН, почесний доктор Оксфордського Університету Іван Тургенєв (1818-1883) підтвердив висновки французів: «росіянин є найбільшим і самим нахабним брехуном у сьому світі» («A Russian is the greatest and the cheekiest of all liars in the world») і додав: «Якби провалилася росія, то не було б ніякого ні ущербу, ні хвилювання у людства».

 У передмові до американського видання цієї книги (1951р.), колишній дипломат і посол в  СРСР генерал Уолтер Сміт написав: «Тут ми зустрічаємо яскраві драматичні і точні описання росії і росіян… Перед нами політичні спостереження настільки проникливі, настільки позачасові, що книга може бути названа кращим твором, коли не будь написаних про радянський союз».

 В анотації до нового видання книги американський політик Збігнєв Бжезинський у 1987 році зазначив: «Ні один совєтолог ще нічого не добавив до прозрінь Кюстіна в тому, що торкається російського характеру і візантійської природи російської політичної системи. Щоби зрозуміти сучасні радянсько-американські відносини у всіх їх складних політичних і культурних нюансах, потрібно прочитати лише дві книги: «Про демократію в Америці» Токвіля і кюстінську «росія в 1839 році».

 В передмові до американського видання 1989 року історик, професор Бурстін зазначив, що «натхненна і красномовна книга Астольфа де Кюстіна  нагадує нам, що під ковдрою СРСР все ще ховається росія – нащадок імперії царів».

 В росії книга із-за її змісту про хижацьку сутність росії і росіян була відразу ж заборонена.  Контрабандно було завезено декілька екземплярів. В радянському союзі книга була видана в 1931 році під назвою «Миколаївська росія» в дуже скороченому і цензурованому варіанті. Лише в 1996 році російський читач зміг ознайомиться з повним перекладом і коментованим видавництвом цієї книги.

 Бажаючі прочитати книгу «росія в 1839 році», зможуть знайти її різними мовами в мережі інтернет; також існує скорочене українське видання «Правда про росію» у перекладі О. Мерчанського.

 «росія — помилка історії»

Польський публіцист  Мачей Павлицький (Maciej Pawlicki) дав точну і лаконічно повну   характеристику росії за всі триста років її існування по цей день.

Цитую москалям їхньою ординською мовою, щоб було зрозуміло: «россия — ОШИБКА истории. Она выросла на ПОРАБОЩЕНИИ собственных граждан — и при царской, и при советской, и при нынешней модели власти, которая представляет собой комбинацию первых двух и столь же эффективно «сковывает души в кандалы». 

Она выросла на ПОЖИРАНИИ государств, социальных групп, народов, на беспрерывных актах (успешных, неуспешных, временно успешных) АГРЕССИИ против соседей, ТЕРРОРИЗМЕ на других континентах, НАСАЖДЕНИИ и  ПОДДЕРЖКЕ кровавых царьков, ДЕСТАБИЛИЗАЦИИ целых регионов, РАЗВРАЩЕНИИ части элит многих стран Запада, на ВНЕДРЕНИИ цивилизационных и этических антистандартов, на регулярном ШАНТАЖЕ в отношении, по сути, всего мира.

Она выросла на АБСОЛЮТНОЙ БЕСПОЩАДНОСТИ, которая позволяла ей МАССОВО УБИВАТЬ собственных граждан, когда сатрап считал это необходимым, и тем более — без зазрения совести УНИЧТОЖАТЬ граждан других стран…

Кремль строит свою государственную пропаганду на ГИПЕРЛЖИ и ГИПЕРНАГЛОСТИ, которые незнакомы западной цивилизации, и поэтому Запад так часто оказывается в отношении них бессильным».

 Письменник, член-кореспондент петербурзької АН Федір Достоєвський (1821-1881) стверджував, що росіяни це: «Народ, який блукає по Європі і шукає, що можна зруйнувати, знищити лише заради розваг» (People who roam across Europe in search of what to destroy and obliterate, only for the sake of gratification).

Навесні 1918 року в Санкт-Петербурзі лауреат Нобелівської премії в галузі медицини (фізіології), академік Іван Павлов прочитав три лекції, які об’єднав під умовною назвою «Про розум взагалі, російський зокрема».

У своїх лекціях академік, зокрема, відзначав (цитую мовою оригіналу): «Русский человек, не знаю, почему, не стремится понять то, что он видит. Он не задает вопросов с тем, чтобы овладеть предметом, чего никогда не допустит иностранец. Иностранец никогда не удержится от вопросов… Русский ум не привязан к фактам. Он больше любит слова и ими оперирует. Это приговор над русской мыслью, она знает только слова и не хочет прикоснуться к действительности».

Далі Павлов говорить: «Возьмите наших славянофилов. Что в то время россия сделала для культуры? Какие образцы она показала миру? А ведь люди верили, что россия протрет глаза гнилому Западу. Откуда эта гордость и уверенность? И вы думаете, что жизнь изменила наши взгляды? Нисколько! Разве мы теперь не читаем чуть ли не каждый день, что мы авангард человечества! И не свидетельствует ли это, до какой степени мы не знаем действительности, до какой степени мы живем фантастически. Ведь это общая характерная черта русского ума».

 10 жовтня 1934 року академік Павлов написав міністру охорони здоров’я РРФСР Камінському листа, у якому, зокрема, вказав (цитую): «К сожалению, я чувствую себя по отношению к вашей революции почти прямо противоположно Вам. Многолетний террор и безудержное своеволие власти  превращает нашу азиатскую натуру в позорно рабскую. А много ли можно сделать хорошего с рабами? Пирамиды? Да, но не общее истинное человеческое счастье».

Упродовж усього життя Іван Павлов називав жовтневий переворот 1917 року «більшовицьким експериментом» і просив Раднарком (уряд) СРСР у листі від 21 грудня 1934 року «припинити експеримент над народом, пощадити батьківщину і її громадян».

«Єврейська державність в СРСР»   

Провідні російські та західні історики зазначають, що 1917-1939 роки — це період «ЄВРЕЙСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ» в росії, а з 1922 року і в СРСР. Не погодитися з цим дуже важко. Це підтверджує об’єктивний, неупереджений аналіз історії і архівні документа за той час, які я вивчав в архівах ЦК КПРС, КДБ і МВС. Багато з них опубліковані в ЗМІ.

 Зауважу лише, що за даними зарубіжних і вітчизняних істориків-дослідників, під час   єврейської більшовицької тиранії в 1917-1939 роках було знищено понад 30 мільйонів громадян, в основному це були українці, росіяни, білоруси. Були депортовані цілі народи.

 Єврейський більшовицький тоталітарний режим Леніна-Троцького-Сталіна організував  в Україні штучний масовий голод в 1921-1922 роках (померло 3 500 000 українців), Голодомор-геноцид в 1932 – 1933 роках (померло 10 500 000 українців, з них 4 000 000 дітей), штучний масовий голод в 1946-1947 роках (померло 1 500 000 українців). Всього було вбито голодною смертю 15 500 000 мільйонів українців

Українська інтелігенція була знищена майже повністю.

 Наведені дані підтверджені матеріалами досудових розслідувань та комплексними судовими експертизами, які опубліковані у науковому збірнику Національної академії правових наук України, Національної академії наук України, Інституту української археографії та джерелознавства імені  М. С. Грушевського, Інституту української мови, Національного музею Голодомору-геноциду, Інституту дослідження Голодомору Служби безпеки України (Київ: Видавництво Мельника Марка, 2021. – 520 с.).

Я був ініціатором порушення 22 травня 2009 року кримінальної справи № 475 щодо геноциду українців під час Голодомору в Україні 1932-1933 рр. Брав безпосередню участь у зборі доказів по справі і в достатній мірі володію матеріалами і даними слідства.

Не дивно, що Ізраїль і росія до цього часу не визнали і в майбутньому не визнають  Голодомор геноцидом Українського народу. Про це я неодноразово писав і публічно говорив на різних міжнародних форумах.

Ізраїль керується своїми інтересами. Його політики вважають, що лише Голокост (знищення 6 000 000 євреїв), вчинений нацистами Німеччини на чолі з Гітлером під час Другої світової війни, може вважатися геноцидом.

Єльцинська росія на законодавчому рівні визнала себе правонаступницею єврейського  більшовицького тоталітарного режиму в СРСР, який вчинив ці злочини проти українців.

 Керівникам і політикам України непотрібно принижуватись перед Ізраїлем і просити його визнати Голодомор геноцидом українців.

Важливо те, що ми, українці, самі на законодавчому і судовому рівнях встановили цей злочин проти людяності актом геноциду Української нації і десятки цивілізованих країн світу уже визнали голодомор геноцидом українців. Наше завдання – довести до народів світу всю правду про цей злочин єврейсько-більшовицького режиму в колишньому радянському союзі, назвати злочинців поіменно, їх партійну і національну приналежність. Нікого з учасників цих страшних злодіянь уже немає в живих. Нам потрібна лише історична Правда.

Єврейський народ і Держава Ізраїль, яка утворена у травні 1948 року, не мають ніякого відношення до євреїв-більшовиків — катів українців. Чи вибачиться Ізраїль за своїх співвітчизників (нелюдів-більшовиків) перед українцями (як Німеччина перед євреями  за вчинений Голокост) і чи визнає Голодомор геноцидом українців — це його вибір.

30 листопада ц. р. німецький Бундестаг (парламент) визнав Голодомор в Україні 1932-1933 років геноцидом українського народу.

На сьогодні уже 23 країни світу визнали Голодомор геноцидом українців.

Громадянин Ізраїлю, ортодоксальний рабин, доктор юридичних наук Михайло Фінкель заявив: «Мені соромно і боляче за євреїв-революціонерів,  які внесли свою значну лепту у розвал російської імперії, винних у багато чисельних злочинах Громадянської війни, знищенні Православ’я, духовенства, аристократії та інтелігенції російського народу. Прокляті рабинами того часу безбожники і атеїсти євреї Троцький, Свердлов, Юровський, Каменев, Зінов’єв, Ягода… Ці прізвища – лише верхівка айсбергу.  Їхні страшні і кроваві злочини залишили незгладимі рани на душі і тілі російського народу. Минуло вже майже століття з того часу, але біль все не стихає. Чи не тому, що ніхто не попросив прощення за ці гріхи? Мені боляче й соромно за цих людей, як минулого, так і сучасних».

 Напередодні 90-х роковин до Дня пам’яті жертв голодоморів в Україні сталася цинічна ганебна і, навіть, незбагненна антиукраїнська подія. За ініціативи міністра інформаційної політики Олександра Ткаченка по всій Україні було розпочато знищення біл-бордів, розроблених низкою громадських організацій, до вшанування пам’яті 10 млн 500 тис. українців, винищених більшовицьким тоталітарним режимом в 1932-1933 роках.

По всій Україні знищують біл-борди до вшанування пам’яті  саме 10 млн 500 тис. українців - жертв Голодомору.

По всій Україні знищують біл-борди до вшанування пам’яті
саме 10 млн 500 тис. українців — жертв Голодомору.

Як зазначається у зверненні, підписаному політичними і громадськими діячами, митцями, в тому числі і іноземними (серед них є і мій підпис), організатором цієї протиправної, антиукраїнської акції є саме Ткаченко, який з перших днів на посаді міністра продовжив проросійську політику Табачника та здійснює політичні переслідування науковців, які займаються дослідженням геноциду українців. Навіть в часи Януковича, який публічно заперечував Голодомор як злочин геноциду, не переслідували науковців та не знищували соціальну рекламу, яка інформувала про злочини комуністичного тоталітарного режиму.

 Підписанти звернення просять президента Зеленського негайно звільнити Ткаченка з займаної посади, притягнути його до встановленої законом відповідальності та вжити заходів для припинення діяльності «п’ятої колони» в Україні.

Повний текст звернення тут: https://umoloda.kyiv.ua/number/0/196/171241.

 Ви можете собі уявити щось подібне в Ізраїлі по відношенню до Голокосту євреїв? Щоб трапилося з тим, хто вчинив би подібну акцію? Уже сидів би у в’язниці (це у кращому випадку), а швидше за все, такий негідник був би трупом з проломленою головою.

Відгуки з цього приводу на адресу Ткаченка від фронтовиків-захисників України уже були. Раджу пану міністру добровільно подати у відставку і не випробовувати свою долю…

 Продовження політики геноциду українців

 Путінський фашистський терористичний режим сьогодні вчиняє новий геноцид проти українського народу, умисно наносячи системні масовані ракетні удари по критичній інфраструктурі, щоб позбавити мирне населення тепла, світла, води в зимовий час, що може привести до катастрофічних трагічних наслідків для мільйонів людей.

У заяві Верховної Ради України від 1 грудня щодо енергетичного тероризму російської федерації зазначено, що «методичне знищення росією об’єктів енергетичної інфраструктури України є продовженням російської політики ГЕНОЦИДУ Українського народу».

 Полковник Служби безпеки України Валерій Удовиченко, виступаючи на VI Міжнародній науково-практичній конференції «Геноцид як зброя у боротьбі проти української нації в XX-XXI ст.: інтердисциплінарні підходи», яка відбулась у Києві 24–25 листопада та була присвячена 90-м роковинам Голодомору-геноциду, провів паралель між Голодомором в Україні та путінським геноцидом українців у розв’язаній ним війні.

 Він зазначив: «Провівши історичні паралелі між Голодомором-геноцидом в Україні та путінським геноцидом українців у сучасній російсько-українській війні можемо зробити такі висновки: так само як московським керівництвом було організовано та вчинено Голодомор в Україні в 1932-1933 роках так і наразі в сучасній російсько-українській війні путінський режим росії організовано вчиняє «ЕНЕРГОМОР», «ЕНЕРГОЦИЦ».

Знову повторюється злочин геноциду українців, що проявилося у системних діях росії, спрямованих на створення умов, що розраховані на поступове знищення українського народу через підрив економічного потенціалу та безпеки, які проявляються у знищенні об’єктів господарської інфраструктури (пошкодження зерносховищ, перешкоджання посівній кампанії, блокада морських торговельних шляхів, руйнування електричної та газотранспортної інфраструктури тощо).

Таким чином був Голодомор в Україні 1932-1933 рр., а тепер у 2022 році росія вчинює в Україні «ЕНЕРГОМОР», «ЕНЕРГОЦИЦ», у значенні якого маємо розуміти геноцид українського народу».

Удовиченко закликав науковців, істориків та юристів долучитися до опрацювання цих термінів для практичного застосування.

Повний текст виступу Валерія Удовиченка і відео тут:

https://kolo.news/category/suspilstvo/33380

 Погляд через століття

 Минуло понад сто років після прочитаних академіком Павловим лекцій. І що змінилося в «мозковій системі росії загалом і росіянина зокрема»?

Аморальність, деградація, дебілізація росії досягли такого рівня, що  стали  невилікуваною душевною хворобою суспільства. Московія перетворилася на психіатричну  лікарню закритого типу, в якій знаходиться майже все населення країни.  Ще 2009 року відомий вчений, доктор фізико-математичних, віце-президент російської  академії природничих наук Сергій Капіца повідомив: «Дебілізація росії вже відбулася. Дані наукових досліджень засвідчують те, що ми, нарешті, прийшли до того, до чого прагнули всі ці 15 років, — виховали країну ідіотів».

Доктор історичних наук, головний науковий співробітник Інституту світової економіки і міжнародних відносин РАН Георгій Мирський заявив: «Деградація російського народу йде невідворотно».

На основі великого масиву історичних фактів і архівних матеріалів  письменник Максим Горький зробив шокуючий для багатьох висновок: «Головною рисою російського національного характеру є жорстокість, і то жорстокість садистська. Кажу не про окремі вибухи жорстокості, а про психіку, про душу народу. Ми жорстокі звірі, в наших жилах все ще тече темна і зла  рабська кров — отруєна спадковістю татарського і кріпацького ярма».

 Перебуваючи у 1922 році в Берліні, Горький написав відому скандальну статтю «Про російське селянство», яка ніколи не друкувалася в радянському союзі. Наведу окремі її положення, якими він характеризував росіян.

«Винятково російському народу притаманне почуття особливої жорстокості, холоднокровної, яка випробовує межу людського терпіння і ніби вивчає чіпкість, стійкість до життя. У російській жорстокості відчувається диявольська витонченість, у ній є щось тонке, вишукане», — наголосив письменник.

Горький також зазначав: «Жорстокість — ось, що все життя вражало і мучило мене. В чому, де коріння людської жорстокості? Я багато думав над цим і — нічого не зрозумів і не розумію…».

Зауважу, коли Максим Горький шукав відповіді на своє запитання, ще не було наукових пояснень генетиків і сучасної психіатрії щодо найважливіших характерних рис народу та про спільні біологічні і спадкові риси його характеру.

Детальніше в статті «Генетика рабів-загарбників…» (Україна молода, 14.12.2016).

Понад п’ять років тому в цій же газеті (за 07.04.2017) я опублікував статтю «Москалі-садисти: чому росіяни жорстко катують українських військових», яка викликала гнів і обурення в росії і у так званих «рускоговорящіх» в Україні. В ній були викладені масові історичні факти і наукові висновки про «садистську жорстокість росіян, як національну рису характеру», в «жилах» яких до цього часу «тече темна і зла рабська кров».

У статті я дав відповідь на запитання, яке мучило Горького – «В чому і де коріння людської жорстокості росіян?» і навів приклади їхнього сьогоднішнього садизму.

Але те, що було виявлено в Бучі, Ірпені, Гостомелі та інших містечках і селах Київської області після звільнення їх від рашистів-нацистів не підлягає визначенню і розумінню!

4

Це —Аушвіц, Сребрениця, Руанда, Геноцид ХХІ століття разом взяті! Тисячі мирних людей різного віку, діти, неповнолітні — вбиті, розшматовані, закатовані, згвалтовані (в тому числі 10-12-річні дівчатка і навіть —немовлята!), розстріляні з зав’язаними руками і очима (серед них і діти), вбиті з особливим звірячим садизмом, масові поховання по декілька сотень в одній могилі, присипаній землею. Над тілами згвалтованих і розстріляних дівчат і жінок москальські нелюди глумилися — їздили по них танками…

Такими ж садистами москалі були в усі часи Російської імперії, і під час більшовицького комуністичного тоталітарного режиму («червоний» і «великий терор», Голодомор-геноцид в Україні, масові депортації цілих народів), і в часи Другої світової війни, і в Афганістані, і залишаються ними й сьогодні. Прикладів цьому безліч.

Слово російським філософам,

письменникам, журналістам…

Російський філософ Іван Ільїн наголошує: «росія — найпаскудніша, до блювоти мерзенна країна в усій світовій історії. Методом селекції там вивели жахливих моральних виродків, у яких саме поняття Добра і зла перевернуте. Всю свою історію ця нація борсається у лайні, при цьому бажає потопити у ньому весь світ».

Письменник Михайло Булгаков стверджує: «росіяни — це не народ, а скотина, хами,  дика орда душогубів і злодіїв».

Від себе додам: москальські — це  виродки-нелюди, гібрид, який появися на світ від «пса», що перебував на ланцюгу (як раб) і «свині»-алкоголічки, яка все життя копирсалася в хліву в багнюці — так звані, «собако-свині»/«свино-собаки» (на фото).

5

Релігійний і політичний філософ Микола Бердяєв (1874-1948, уродженець Київської губернії) писав: «россия — самая безгосударственная, самая анархическая страна в мире. И русский народ — самый аполитический народ, никогда не умевший устраивать свою землю. Великая беда русской души в женственной пассивности, переходящей в «бабье», в недостатке мужественности, в склонности к браку с чужим и чуждым мужем. Русский народ слишком живет в национально-стихийном коллективизме, и в нем не окрепло еще сознание личности, ее достоинства и ее прав. Этим объясняется то, что русская государственность была так пропитана неметчиной и часто представлялась инородным владычеством».

 Сподіваюся, що москалі читали свого співвітчизника Олександра Солженіцина, якого я зараз цитую: «Немає в цьому світі дрібнішої, сволочної і хамовитої особі, чим кацап. Народжений в нацистській країні, вгодований пропагандою нацизму, цей ублюдок ніколи не стане Людиною. У його країни немає друзів: або холуї, або вороги.  Його країна здатна лише погрожувати, принижувати і вбивати. І за збереження цього статусу росією рядовий кацап готовий пожертвувати власним життям, життями своїх батьків і дітей. Воістину:  кацапи – звірі. Люті, кровожерливі, але…смертні».

 Дійсно, так звана «друга армія світу» виявилася «смертною» і, навіть дуже. Її кадровий  професійний контрактний склад (серед якого 13 генералів і тисячі офіцерів), який брав участь у бойових діях, за вісім місяців війни був повністю знищений Збройними силами України і став органічним добривом в українській землі. Мобілізованих москалів ласкаво просимо до пекла!

Про реальні втрати путінської армії читайте у статті «Чому путін просить мирних переговорів з Україною» ( див. тут:

https://ukrreporter.com.ua/war/chomu-putin-prosyt-myrnyh-peregovoriv-z-ukrayinoyu.html).

 Телеведуча, ленінградка Ксенія Собчак заявила: «… росія стала країною генетичного непотребу, бидлом.  Ця риса, до речі, притаманна саме росіянам. Я б взагалі заборонила цю країну».

 Її земляк (ленінградець), журналіст Валерій Паншкін (1969 р. н.) переконаний: «россии пора вразнос… Всем на свете стало бы легче, если бы русская нация прекратилась. Самим русским стало бы легче, если бы завтра не надо было больше являться национальным государством, а можно было бы превратиться в малый народ наподобие води, хантов или аварцев. Нет у русского патриота инстинкта продолжения рода и инстинкта самосохранения, а есть инстинкт бессмысленного уничтожения чужих со значительными потерями для себя».

 Втішимо Ксенію словами журналіста, москвича Аркадія Бабченка  (1977 р. н.), який, на відміну від неї, бореться на інформаційному фронті проти путінської фашистської московії, щоб «такої країни не стало».

З приводу російсько-української війни Бабченко зазначив: «Это будет последняя война для россии, потому что процесс распада этноса уже практически завершен. Моральная деградация нации уже практически состоялась. И эта война только добьет её. Да и нет уже больше никакой нации. Нет никаких общностей, которые могли бы сказать о каждом своем члене — «мы». Эта территория населена отдельными группками и сообществами агрессивных озлобленных людей, случайно соединенных друг с другом внешними обстоятельствами, ненавидящих всех прочих, кто не входит в их стаю — и никакой нации здесь уже не существует».

 Висновки російських експертів

У серпні 2015 року російський лікар-психіатр вищої категорії, провідний спеціаліст iз розробки і впровадження федеральних програм з надання психологічної і психіатричної допомоги населенню Олександр Федорович заявив, що 4,3 млн жителів російської  федерації страждають шизофренією.

У лютому 2016 року російські спеціалісти у сфері психіатрії вдарили на сполох, заявивши, що в росії кількість людей з різними психічними розладами досягла критичного рівня — 70%, тобто двоє з трьох мають психічні розлади.

Психічні розлади мають близько 20% підлітків у віці від 14 до 19 років, понад мільйон громадян похилого віку страждають від різних форм маразму. На сьогодні, за оцінками російських експертів, психіатричної допомоги потребують майже 21 млн. жителів росії  (або 14,3%). Шизофренія, маніакально-депресивний психоз, епілепсія — на другому місці після серцево-судинних захворювань.

«Як психіатр бачу дві проблеми сучасного російського суспільства: деградація і дебілізація», — заявив відомий російський психіатр, доктор медичних наук Олександр Бухановський в інтерв’ю газеті «Аргументы и факты» від 17 квітня 2013 року.

Хто такий російський народ, підсумував Володимир Жириновський (нині на вічному концерті у Кобзона): «Ми роз’яснимо нашому народу, що таке російський народ. Це дикість взагалі! Хто з нами залишився? Ми з вами залишилися — Шарікови. Преображенські виїхали».

Станом на початок 2022 року, за офіційними даними федеральної служби рф з контролю за обігом, кількість наркоманів в росії понад 6 млн. осіб: 20% від загального числа — школярі 9-13 років; 60% — молоді люди 16–30 років, 20% — старше 30 років.

Експерти стверджують, що ця цифра занижена мінімум удвічі.

Згідно з даними МВС росії, приблизно 90% злочинів у росії відбувається на ґрунті наркоманії.

Головний нарколог мінздраву росії Євген Брюн стверджує, що в країні офіційно зареєстровано понад 3 млн. хронічних алкоголіків і, як мінімум — 10 млн. осіб, які зловживають алкоголем. За оцінками експертів, кількість алкоголіків більша у 3-5 разів від офіційних даних. Алкоголізм — одна з характерних генетичних рис росіян.

Російські вчені б’ють на сполох: на сьогодні епідемія наркоманії і алкоголізму в росії, якою охоплено, за оцінками експертів, не менше 50 млн. росіян, поширюється з величезною швидкістю, захоплює і вражає, перш за все молодих людей, підлітків і навіть дітей, загрожуючи майбутньому. Наркотики і алкоголь проникли майже в кожну сім’ю.

Серед мобілізованих російських військових і їх найманців, які воюють в Україні, третина – хронічні п’яниці, алкоголіки, наркомани, гомосексуалісти, психічно хворі, схильні до самогубств, засуджені вбивці, гвалтівники, розбійники, які поміняли в’язницю на війну.

Такий УЗАГАЛЬНЕНИЙ морально-психологічний і фізіологічний портрет вояків  путінської армії, яка «…от тайги до британских морей всех сильней…».

Зверніть увагу на запис у військовому квитку російського солдата (на фото): «Склонен к употреблению алкогольных и наркотических веществ, воровству и анальным оргиям»

Зверніть увагу на запис у військовому квитку російського солдата (на фото): «Склонен к употреблению алкогольных и наркотических веществ, воровству и анальным оргиям»

Російський релігійний філософ Василь Розанов зазначив: «Московія — це моральний бруд, чудовисько, яким навіть пекло з огидою зригнуло б на землю. Не народ, а пекельний виродок. росія не має в собі ніякого здорового і цінного зерна. росії власне — немає, вона — лише уявляється. Це — жахливий фантом, жахливий кошмар, який давить душу освічених людей».

 

На фото: військовополонений москаль-нацист

На фото: військовополонений москаль-нацист

Відомий український журналіст, лауреат багатьох премій, шеф-редактор журналу «Універсум», кандидат філологічних наук Олег Романчук написав унікальну за змістом  статтю  «Лоботомія для рашиста? Про причини катастрофи російського суспільства», яка розміщена на сайті «Главком».

Настійливо рекомендую ознайомитися з нею. В ній автор розкриває рівень мислення середньостатистичного москаля, його людиноненависницьку маячню, якою просякнутий мозок росіян. Стаття Романчука яскраво перегукується з оцінками і висновками зазначених мною відомих вчених, філософів, істориків, письменників та раніше опублікованих мною статей на цю тематику.

Поясню медичний термін «Лоботомія» – видалення лобових часток мозку, відповідальних за самоусвідомлення та ухвалення рішень. Форма нейрохірургії, операція, що полягає в розрізанні тканин, які з’єднують лобові частки мозку з його іншими частинами. Наслідком такого втручання є нівелювання впливу лобових часток мозку на інші структури центральної нервової системи.

Романчук зазначає, на Youtube розміщений доволі скандальний відеосюжет: «Хохлов надо давить, убивать и резать, бл*дь! Пленных надо убивать на*ер, это мрази!».

Попри провокаційність назви, оприлюднений діалог більш ніж яскраво віддзеркалює рівень антиукраїнського мислення пересічних рашистів. Маємо наочний приклад людиноненависницької маячні, якою просякнутий мозок середньостатистичного московита. Амбулаторне лікування тут безсиле – рівень мислення, який демонструють двоногі істоти з-за «порєбріка», сформований, треба думати, на генному рівні.

Автор приводить кілька фрагментів з цього повчального відео у перекладі українською.

Журналіст запитує літнього чоловіка:

«Як ви ставитесь до рішення властей про виведення військ з Херсона?»

– Ну як? Я не знаю. Цих хахлов теба давити і убивати. Різати… Я ненавиджу цю мерзоту. Це фашисти

– А що ми повинні, по вашому, робити с полоненими українцями?

– Убивати! Це мерзота. І все.

У розмову втручається дружина московита:

– Це правда. Вони ж виродки. Вони не люди. І навіщо їх нам утримувати?.. Роздовбати їх усіх треба…

Статтю Олега Романчука і відео див. тут:  (https://glavcom.ua/publications/lobotomija-dlja-rashista-pro-prichini-katastrofi-rosijskoho-suspilstva-893333.html).

***

Ось така вона дика, душевно хвора, аморальна, деградована, дебільна ординська Московія–Моксель — планетарна імперія ЗЛА! Якою була триста років тому, такою і залишилась, озброївшись ядерною дубиною. Вона повинна бути ЗНИЩЕНА (УТИЛІЗОВАНА) економічно, фінансово,  політично, юридично і ФІЗИЧНО як воші, клопи, таргани, колорадські жуки, скорпіони, як короста, сифіліс, трипер, як соціально-біологічне сміття нелюдів-виродків і цивілізаційний непотріб.

Планета Земля повинна бути очищена від москальського ординського племені раз і назавжди. В цьому — порятунок Людства!

«Горбатого могила виправить»

 Минуло майже сто вісімдесят років з часу виходу книги Луї Леонора де Кюстіна «росія в  1839 році». Проте своєї варварської дикунської людожерської загарбницької брехливої природи сучасна росія не змінила, лише підсилила її ядерною зброєю. Змінити свою сутність московія НЕ МОЖЕ в силу своєї хижацької природи. Змінювалися лише назви імператорської росії та прізвища її царів, імператорів (генсеків, президентів).

Народне прислів’я говорить: «Горбатого могила виправить».

 Настійливо рекомендую нинішній владі, так званих «слуг народу», прочитати книгу  «росія 1839 році». Бажано, щоб вона була у них завжди під руками, коли почнуть виникати дурні думки щодо мирних переговорів з путінською фашистською росією.

Думаю, що «слуги» не збідніють, якщо закуплять книги на французькій, англійській, німецькій та інших мовах і будуть їх дарувати іноземним лідерам, політикам, західним переговорникам, які будуть пропонувати варіанти «мирних переговорів» з москвою, а також «корисним ідіотам» і «політичним повіям» путінського режиму на Заході.

Книгу «росія в 1939 році» обов’язково треба вручити президенту Макрону, щоб почитав свого земляка Кюстіна. Може перестане корчити  з себе президента «la gran de France» і плазувати перед кривавим здихаючим кремлівським карликом.

 Подарувати книгу (є на німецькій мові) необхідно і політичній європовії путіна, ветерану-агенту «Штазі-КДБ» Ангелі Меркель, яка  поділилася журналістам спогадами про своє стажування в Міністерстві державної безпеки НДР (Штазі) в 1986-1988 роках. Куратором їй був  призначений офіцер КДБ СРСР володимир путін, який потім став президентом росії, розповіла Меркель. Як і всі держслужбовці НДР, вона зобов’язана була пройти трирічне стажування в Штазі в якості таємного агента (інформатора). За словами Меркель, путін показався їй тоді строгим, але справедливим начальником.

«Никогда на меня не кричал и матом не ругался. Всегда был очень вежливым, но строгим. Вникал во все подробности каждой моей операции и строго спрашивал в случае неудач, однако и за успехи хвалил. В целом, Владимир Владимирович запомнился мне строгим, но справедливым начальником. Первое время, встречаясь с ним уже в качестве президента, мне так и хотелось вытянуться по стойке «смирно» и отдать ему честь», - зазначила  Ангела Меркель.

Більш детально про це тут: https://alpenforum.forum2x2.ru/t134954-topic

 Дасть Бог, на старості років усвідомить, що є політичною співучасницею воєнних злочинів свого куратора путіна проти і несе громадянську моральну відповідальність перед світовим співтовариством.

Може прокинеться совість і вона знайде в собі мужність приїхати в Україну і вибачиться перед українським народом. Хоча, на мою думку, їй як жінці, яка немає рідних дітей, не знайомі біль, горе, сльози українських матерів, які втратили своїх дітей від путінських ракетних, бомбових, артилерійських ударів або були згвалтовані і розстріляні російськими покидьками.

Разом з книгою «росія в 1839 році» фрау Меркель потрібно вручити фотоальбом звірячих злочинів, вчинених її співвітчизниками під час Другої світової війни і такий же фотоальбом  злочинів, скоєних в Україні рашистами, вирощених кремлівським кривавим карликом, у якого вона стажувалася як агент КДБ-«Штазі», а ставши канцлером Німеччини, впродовж 16 років виконувала роль політичної маріонетки, затягнувши Європу в енергетичну залежність від росії і заблокувавши вступ України в НАТО.

 На агенті ФСБ і агенті політичного впливу путіна в НАТО і ЄС, прем’єр-міністрі Угорщини Вікторі Орбані і його уряді можна зекономити і книгу Леонора де Кюстіна не  дарувати. Цих прихильників путінського фашизму вже і могила не виправить. Чим  швидше вони підуть в небуття, тим краще для угорського народу, якому я бажаю процвітання і якомога швидшого звільнення від авторитаризму Орбана.

Як, коли, за яких обставин Орбан був завербований ФСБ, читайте у моєму розслідуванні «Диверсант-шпигун чекіста Путіна в Євросоюзі і НАТО. (Біжи, Вітя Орбан, біжи, поки не пізно!)». Див. тут: https://ukrreporter.com.ua/golovne/dyversant-shpygun-chekista-putina-v-yevorosoyuzi-i-nato-bizhy-vitya-orban-bizhy-poky-ne-pizno.html    Необхідно декілька сотень примірників книги відправити в НАТО, Конгрес, Державний департамент США і особисто президенту Джо Байдену. Хай читають, можливо, задумаються над написаним Леонором  де Кюстін майже 180 років тому, яке і сьогодні є  актуальним щодо росії: «Все, що я вам можу сказати, це те, що від часу, коли я в росії, бачу дуже чорне майбутнє Європи. (…) Чому ж росія так залежить від того, щоб відчувати себе тяжкою загрозою для Європи? Впливати на європейську політику? (…) росія бачить в Європі здобич, яка через наші роздори, раніше чи пізніше, буде їй віддана на поталу».

 Сподіваюся, що книжка допоможе позбутися зайвих ілюзій, розвіє оманливий туман «руского міра», напущений європейцям московською пропагандистською машиною, — і світ нарешті зрозуміє, що з брехливою терористичною росією немає ніякого сенсу ні про що домовлятися. Вона розуміє лише силу. Грубу силу. Все інше — порожні балачки, на які не потрібно витрачати час.

З терористами не домовляються, їх — ЗНИЩУЮТЬ!

 Сенатор-республіканець США Джон Маккейн (нині покійний, світла йому пам’ять, був справжнім другом України, добре знайомий з ним особисто) неодноразово наголошував, що «з путіним потрібно говорити саме з позиції сили, як це робив президент Рональд Рейган!».

Сьогоднішні європейські лідери і сам  президент  США Байден повинні вчитися у Рейгана і Маккейна як треба поводитися з такими як путін.

 Експрезидент Польщі Лєх Валенса заявив, що з путіним треба було розмовляти по іншому з самого початку. Усадіть його і скажіть: «У тебе є ракети, але знаєш, що є у нас? Ми просто не хочемо тебе розстрілювати. Ми не хочемо тебе руйнувати, не змушуй нас використовувати наші можливості, ти не виживиш, хлопче. Не віриш, тоді подивись на наші пушки». Ось так і потрібно розмовляти з президентом росії, а не якась там дипломатія, — наголосив Валенса в інтерв’ю виданню Interia.

Подвійні стандарти

Свого часу демократичний світ не відреагував належним чином на дві війни, розв’язані президентами росії єльциним і путіним проти Чеченської Республіки Ічкерія, яка на законних підставах проголосила незалежність. Не визнав її незалежності, як, наприклад, Республіки Косово (входила як Автономний край до складу Сербії).  Незалежність Косово на сьогодні визнали 114 країн світу (США, Франція, Велика Британія, Італія, Німеччина та інші).

Проголошення незалежності, обрання президента і парламенту Ічкерії відбувалося на підставі чинного на той час законодавства і не було оскаржено чи скасовано урядами або верховними радами радянського союзу або росії. Чеченська Республіка Ічкерія, відповідно до діючого на той час законодавства і норм міжнародного права, ЗАКОННО  стала незалежною суверенною державою і відкрила свої представництва в Афганістані, Азербайджані, Грузії, Литві, Естонії, Туреччині, Катарі та ще приблизно в десяти країнах.

 Через подвійні стандарти сильних світу цього Ічкерія не отримала міжнародної підтримки у вигляді визнання її суверенітету і незалежності провідними світовими країнами, зокрема США, Великою Британією, Францією, Німеччиною, Канадою, Австралією, Японією, а також ООН.

Це стало однією з головних причин для військового вторгнення росії в Чечню 11 грудня 1994 року на підставі указу президента росії єльцина про проведення в Чеченській республіці «військової операції з метою деескалації військового конфлікту», а на справді – знищення незалежності Ічкерії (як повномасштабне вторгнення в Україну 24 лютого з метою «демілітаризації і денацифікації України»).

З точки зору міжнародного права це був акт воєнної агресії росії проти незалежної суверенної держави Ічкерія. Російська сторона звинуватила чеченське керівництво на чолі з президентом Дудаєвим в ескалації внутрішнього військового конфлікту (організованого ФСБ і ГРУ), попри постійні пропозиції Дудаєва вести переговірний процес для його врегулювання. Спровоковане ФСБ загострення конфлікту єльцин використав як привід для введення військ в Чечню. Окрім того новостворена держава російська федерація (як правонаступниця СРСР) де-юре не визнавала незалежність Чеченської Республіки Ічкерія і вважала її територію  територією в складі рф.

За наказом президента єльцина 21 квітня 1996 року спецслужби у взаємодії з авіацією провели операцію і ракетою, випущеної з літака, вбили першого президента Чеченської республіки Ічкерія Джохара Дудаєва.

 Світлій пам’яті генерала Дудаєва (знайомий особисто з ним і його дружиною Аллою) прошу подивитися 5-ти хвилинне відео або прочитати текст його інтерв’ю.

В далекому 1995 році (27 років тому) він передбачив війну росії з Україною і заявив:  «росія зникне, коли зійде Українське сонце!»

Відео дивіться тут: https://www.youtube.com/watch?v=XazxDcH4JkQ

Більше читайте тут: https://www.telegraf.in.ua/kremenchug/10110698-rosija-znikne-koli-zijde-ukrajinske-sonce-u-kremenchuci-vshanuvali-dzhohara-dudayeva.html

  Ніхто не хотів вірити в

неминучість війни з росією…

Будучи членом ПАРЄ, у квітні 2008 року на засіданні Політичного комітету і на сесії Парламентської асамблеї я попередив, що впродовж півроку росія вчинить воєнну агресію проти Грузії, окупує її території – Південну Осетію і Абхазію, визнає їх незалежність і розмістить там свої військові бази (що і трапилося в серпні 2008 року).

Для запобігання цьому я пропонував створити комісію з питань раннього попередження воєнних конфліктів в Європі. Не прислухалися. Комісія була створена лише після завершення російської воєнної агресії проти Грузії, яку тодішній президент росії медведєв назвав «примушенням Грузії до миру». Прем’єр-міністр путін скорегував заяву медведєва, зазначивши, що «росія доведе свою миротворчу місію до логічного завершення». І довів на свій лад і в своїх інтересах…

Міжнародна спільнота: ООН, ОБСЄ, НАТО, ЄС, ПАРЄ та провідні країни світу США, ФРН, Велика Британія, Франція, Китай «проковтнули» анексію 20% території Грузії й змирилися з воєнною агресією росії.

Наведу фрагмент із свого виступу на засіданні Комітету ООН з правових питань в листопаді 2008 року (в складі делегації ПАРЄ я брав участь у роботі ГА ООН).

«Продовжуючи залишатися світовою системою безпеки, ООН сьогодні потребує корінної реформи. В першу чергу – позбавлення феодального права вето, яким володіють постійні члени Ради безпеки ООН, використовуючи його у власних інтересах, а не на благо людству. Останні три десятиріччя діяльності ООН засвідчують про низьку її ефективність у сфері раннього попередження і запобігання військових конфліктів, що призвело до масштабних воєн в Афганістані, Югославії, Іраку, Африці, Чечні, Грузії, воєнних конфліктів в самій Європі і на Близькому Сході…

Пані та панове, привертаю вашу увагу, що в міжнародних відносинах стали нормою: подвійні стандарти, лицемірство і відверта брехня, підміна понять і підходів справжньої міжнародної співпраці, відкритості і дружби між народами; диктат права сили; відверті інформаційні війни; економічний і енергетичний шантаж і погрози застосування військової сили; втручання у внутрішні справи суверенних держав, не лише інформаційними і економічними, але й військовими засобами.

Особливо заражена цим небезпечним агресивним політичним вірусом, як «свинячим грипом», зовнішня політика ядерної росії… Проголосивши себе правонаступницею колишнього радянського союзу – імперії зла, росія сьогодні – це неосталінський авторитарний фашистський режим, де немає свободи, демократії і масово порушуються права людини і цілих народів. В росії все гучніше звучать голоси про реабілітацію сталіна і його злочинного режиму…

Ми підійшли до небезпечної межі, коли політичне керівництво росії почало проти України енергетичну, торгову, інформаційну та ідеологічну війни, після яких неминуче  послідує воєнна кривава агресія…».

На Світовому форумі (Франція, м. Страсбург, 24-25.09.2009), в якому брали участь представники ООН, ПАРЄ, ОБСЄ, НАТО, ЄС, Європарламенту і на сесії ПАРЄ (29.09.2009) я попередив, що через п’ять років російська федерація розпочне воєнну агресію проти України і анексує Крим як Південну Осетію та Абхазію в Грузії. Різко засудив агресію  росії проти Грузії, анексію її територій і закликав учасників Форуму і Раду Європи не визнавати незалежності самопроголошених республік Південної Осетії і Абхазії і належним чином засудити агресію росії, застосувавши до неї дієві економічні, фінансові,  юридичні і політичні санкції.

Ознайомтесь з фрагментами цих виступів на Форумі і сесії ПАРЄ 29 вересня і 1 жовтня 2009 року (на мою думку, це – важливо і сьогодні!).

«…Застосування російських збройних сил на території інших держав узаконила держдума росії. Окремі російські політики уже з погрозами заявили, що у випадку порушення прав росіян в інших державах, у ці країни буде висаджений повітряний десант і введена бронетехніка для їх захисту.
Виникає запитання: хто наступний після Грузії? Україна, на території якої в Севастополі базується Чорноморський флот РФ і бригада морської піхоти, а десятки тисяч етнічних росіян – громадян України, які там проживають, отримали в порушення Конституції України російські паспорти і вважаються громадянами РФ, як і мешканці Південної Осетії і Абхазії, які отримали російські паспорти перед воєнною агресією росії проти Грузії?
Експерти з воєнних питань попереджають, що через п’ять років, після завершення військової реформи і створення нової армії в росії, вирішення проблеми Криму може бути переведене з теоретичної у воєнну площину»
(Із виступу 29 вересня 2009 року з питання «Війна між Грузією і Росією: рік потому», документ №12010).

1 жовтня 2009 року на сесії ПАРЄ у своєму виступі я наголосив: «Сьогоднішня росія – це авторитарний фашистський режим, де немає свободи, демократії, масово порушуються громадянські права. Убивства журналістів і правозахисників, які кажуть правду і борються за права людини, стали нормою внутрішньої політики Кремля. Під прапором боротьби з тероризмом московська влада втопила в крові проголошену незалежність Республіки Ічкерія, за наказом президента єльцина убила першого президента Чечні Джохара Дудаєва, знищила десятки тисяч ні в чому невинних чеченців – дітей, жінок, стариків. росія вчинила воєнну агресію проти суверенної Грузії, окупувала її територію і  розмістила свої воєнні бази. Все це робилось під приводом захисту проживаючих там так званих російськомовних громадян, яким перед війною  масово були видані паспорти російської федерації…

Шановні колеги! Я хочу достукатися до ваших сердець і розуму, щоб ви побачили і почули, що реально відбувається сьогодні у відносинах між Україною і росією, в тому числі і в Криму, щоб нам не прийшлося в пожежному порядку розглядати на сесії ПАРЄ чи в Раді безпеки ООН питання про чергову агресію росії, на цей раз проти України.

Попереджаю, що років через п’ять анексія Криму росією стане реальністю, як анексія Абхазії і Південної Осетії в Грузії.
Зовнішня політика росії переслідує мету перетворення незалежної і суверенної України в державу-сателіт, збереження своєї бази в Севастополі, блокування вступу України в НАТО і ЄС та ліквідацію в Україні верховенства права, свободи і демократії, які є більмом в оці авторитарної кремлівської влади.

З метою недопущення нових воєнних агресій росії в інших регіонах Європи і, зокрема, в Україні, я звертаюся до ПАРЄ і других європейських організацій зробити реальний вклад в захист України від постійного втручання росії у її внутрішні справи, як незалежної держави, реально гарантувати Україні, яка добровільно відмовилася від ядерної зброї, недоторканість її кордонів… Зробивши це, Європа захистить своє майбутнє і загальноєвропейські надбання: ВЕРХОВЕНСТВО ПРАВА, СВОБОДУ, ДЕМОКРАТІЮ!» (Із виступу 1 жовтня 2009 року з питання «ООН: реформа і держави-члени Ради Європи, документ №12018).

Повні тексти виступів опубліковані у ЗМІ і транслювалися ПАРЄ в онлайн режимі.

Як член ПАРЄ я проінформував про НЕМИНУЧІСТЬ воєнної агресії росії проти України Президента ПАРЄ Луїса де Пуча, в.о. Генерального секретаря Ради Європи Мод де Бор-Букіккіо, голів національних делегацій в Парламентській Асамблеї і політичне керівництво України.

Через шість років після воєнної агресії проти Грузії, будучи не покараним, воєнний злочинець путін в лютому 2014 року за допомогою військового спецназу, так званих «зелених чоловічків» влаштував проти України гібридну війну (воєнну агресію), анексував Крим, окупував частину територій Донецької і Луганської областей, створив там так звані «ДНР» і «ЛНР» і визнав їх «незалежними державами».

На воєнну агресію росії європейські і світові лідери змогли відреагувати лише безкінечними «занепокоєнням», «стурбованістю», та шаманськими заклинаннями «не дратувати і не сердити путіна», щоб  «не провокувати ядерну росію» і відмовилися надати нам зброю для захисту України.

Нагадаю засідання РНБО України 28 лютого 2014 року за введення воєнного стану у зв’язку з початком анексії Криму, за яке проголосував один лише Олександр Турчинов, який на  той час був головою Верховної Ради і виконував обов’язки президента України. На засіданні невідомо яким чином була присутня лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко, яка на той час не була ні народним депутатом, ні членом РНБО (щойно достроково була випущена із в’язниці). Ні для кого не було таємницею, що вона агент  політичного впливу путіна, публічно виступала проти вступу України в НАТО, будучи прем’єр-міністром.

 Так, під час президентських виборів 2010 року Тимошенко запевнила Путіна, що, ставши Президентом України, вона продовжить термін перебування ЧФ Росії в Севастополі на 50 років, відмовиться від вступу України в НАТО та ЄС, а Україна приєднається до Митного і Євро-Азійського союзів та Ташкентського договору про колективну безпеку (військово-політичний союз, до якого входять Росія, Вірменія, Білорусь, Казахстан, Киргизстан, Таджикистан, зі штаб-квартирою в Москві, об’єднаний штаб якого перебуває під керівництвом РФ).

Через три тижні після підписання газових контрактів Юлія Тимошенко взяла участь у 45-й безпековій конференції, яка проходила в Мюнхені 6-7 лютого 2009 року (я брав у ній участь в складі делегації ПАРЄ). Її промова стала декларацією, якою вона бачить Україну за свого президентства: «Україна не готова і не хоче в НАТО».

Вступ України в НАТО росією, на думку Тимошенко, буде розцінено як загрозу  національній безпеці росії. За твердженням Тимошенко, Україну вона хоче бачити учасником якоїсь міфічної європейської системи і оборони разом з росією, щоб «більше не було стресів для ЄС та інших країн від того, що між Україною і росією не врегульовані відносини».

У кінці квітня 2010 року, після зустрічі в Києві з Януковичем, путін заявив журналістам: «Я з Юлією Володимирівною обговорював питання продовження строку перебування російського флоту в Севастополі. І ніхто не заперечував. У розмові зі мною Юлія Тимошенко була готова обговорювати цю проблему. Йшлося лише про одне — ціну питання».

  У ЗМІ були опубліковані матеріали, як вона, будучи президентом ЄЕСУ,  була завербована ФСБ у липні 1995 року, коли була затримана в аеропорту «Внуково» в Москві при спробі контрабандним шляхом вивезти 100 тис. доларів, та її таємну співпрацю зі спецслужбами РФ упродовж багатьох років.

 Більше про це ви можете прочитати у статті «Баронеса брехні…» https://www.umoloda.kiev.ua/number/3438/180/131712/

 Перед голосуванням Тимошенко закликала членів РНБО не запроваджувати воєнного стану в країні: «Ми маємо сьогодні благати все міжнародне співтовариство стати на захист України. Це наша єдина надія. Жоден танк не повинен виїхати з казарми, жоден солдат не повинен підняти зброю, тому що це означатиме програш. Ніякого воєнного стану та активізації наших військ. Ми маємо стати найбільш мирною нацією на планеті, просто поводитися, як голуби миру» (витяг із розсекреченої стенограми засідання РНБО від 28.02.2014, повний текст якої опублікований у ЗМІ).

Олександр Турчинов, який зараз знаходиться на фронті, розповів, як у 2014 році президент США Обама і Європа просто кинули Україну. Про це він сказав, відповідаючи на питання, чи звертався він за допомогою до Барака Обами у 2014 році, і що тодішній президент США йому відповів.

Наведу основні фрагменти промови Олександра Турчинова в американському місті Портленд у лютому 2020 року:

«Ви знаєте, що Україна колись мала ядерну зброю. Росія, Сполучені Штати, Велика Британія виступили гарантами нашої безпеки. Нам сказали, що вам не потрібна ніяка ядерна зброя, ми гарантуємо, що територіальна цілісність України буде назавжди. I один із гарантів напав на нашу державу. Я звернувся до президента Сполучених Штатів Обами і сказав йому, що на нас напали, і нам потрібна ваша допомога. У нас з вами є підписані угоди. І він прислав мені віце-президента Байдена (нині президент США – Авт.) і держсекретаря Керрі, які мені пояснили, що Будапештський меморандум це виключно політична декларація і вона не несе ніяких зобов’язань.

Тобто зброя була реальна, Україна мала третій ядерний потенціал у світі, нам не був страшний ніякий ворог, ніхто б не посмів напасти на Україну. Але тоді потрібні були кредити, потрібні були ресурси. Ніхто не думав, що прийдеться воювати, і захищати країну. І ми легко відмовилися від зброї, на папірці, які, як виявилось, нічого не варті.

Мені сказали: «Пане президенте Турчинов, ми вас поважаємо, ми вас любимо, і будемо вам допомагати. На дипломатичному рівні».
«І тоді я просив зброю, збройну допомогу. І мені не дали жодного набою. Нам не дали жодного шолому, жодного захисного засобу. Нам не дали навіть одягу», -заявив Турчинов і додав, що «ні Європа, ніхто, летальної зброї в Україну не поставляв».

Турчинов зазначив: «Вони казали: «Ми не хочемо дратувати путіна, не хочемо дратувати ядерну росію». А хто її дратував, коли вони напали на Крим? А хто її дратував, коли вони напали на Донбас?, — запитував я у них».

Далі Турчинов розповів: «Коли я об’явив мобілізацію по країні, мені зателефонували з Європи, керівники Німеччини та інших країн, та і пан Керрi мені телефонував і запитували: Навіщо ви провокуєте росію?».

«Я відповів: «Ми не провокуємо, ми захищаємо свою країну, в нас немає іншого вибору. Мені сказали: «Не провокуйте росію!». Я подякував за співчуття і поклав трубку», – заявив Олександр Турчинов.

Повний текст виступу Турчинова читайте тут:

 Через вісім років, відчуваючи повну вседозволеність і безкарність, знаючи про  міжнародну, політичну, юридичну і військову імпотентність НАТО, ООН, ПАРЄ, ОБСЄ,  керівників країн Великої сімки (G7), енергетичну залежність Європи від росії, корумпованість європейських чиновників, багато з яких на гачку спецслужб російської федерації і є агентами впливу росії в НАТО (Меркель, Макрон, Орбан) «кремлівський божевільний з ядерною кнопкою» путін 24 лютого 2022 року розпочав повномасштабну війну проти України (як Гітлер 1 вересня 1939 року проти Польщі), яку назвав спеціальною військовою операцією з «демілітаризації і денацифікації України».

При цьому Путін пригрозив іншим країнам, які намагатимуться втрутитися у ситуацію, що «відповідь буде негайною і призведе до таких наслідків, про які ви досі не знали». «Ми готові до будь-якого розвитку подій. Усі необхідні рішення прийняті. Сподіваюся, я буду почутий», – наголосив «бункерний кривавий карлик».

Налякані США і його «зоопарк жирних пінгвінів» – колективне НАТО відразу «почули путіна» і терміново вивезли посольства своїх країн з Києва. Відчутним був і запах їхньої нижньої білизни, яку вони по декілька разів міняли на день після погроз путіна, якого до цього називали «вбивцею».

Захід дав українцям від трьох до семи днів до капітуляції перед путіним. Нам готували  грузинський сценарій:2.  Дебіли були ті, хто пропонував нам капітуляцію і  ще більші ідіоти ті, хто прийняли рішення напасти на нас.  Ні ті, ні інші не знали, яку СИЛУ ДУХУ  вони пробудили в серцях українців! Про це  читайте в статті «Вселенський дух українців  — воїнів світла. Роздуми щодо майбутнього нашої країни», опублікованій мною 27 березня на сайті «Український репортер» (див. тут:  https://ukrreporter.com.ua/golovne/vselenskyj-duh-ukrayintsiv-voyiniv-svitla-rozdumy-shhodo-majbutnogo-nashoyi-krayiny.html).

Коли ж переляканий Захід побачив, що таке «ДУХ УКРАЇНЦІВ», то став боятися Збройних сил України, які сьогодні є найсильнішою Армією в Європі. Франція, Німеччина та інші країни Старої Європи почали затягувати  постачання Україні важкої зброї, танків,  літаків, систем ППО, боєкомплектів, необхідних  для розгрому ворога і звільнення окупованих територій. Угорщина, Ізраїль взагалі відмовилася надавати нам зброю і  військову техніку.

Президент США Джо Байден пафосно підписав багатообіцяючий для українців закон про ленд-ліз, який повинен був запрацювати з 1 жовтня (початку нового фінансового року 2022-2023 рр. в США). Церемонія відбулася у Білому домі 9 травня під телекамери.

Під час підписання були присутні, зокрема, віцепрезидентка Камала Гарріс та членкиня Палати представників, конгресвумен українського походження Вікторія Спартц.

Вашингтон, 9 травня 2022 року. Президент США Джо Байден підписує  «Закон про ленд-ліз для оборони демократії Україною від 2022 року».

Вашингтон, 9 травня 2022 року. Президент США Джо Байден підписує
«Закон про ленд-ліз для оборони демократії Україною від 2022 року».

«Ми підтримуємо Україну. Ці кроки є витратними, але ховатися від агресії ще дорожче. Така програма була минулого разу під час Другої світової війни. Зараз Європа потребує ще більше нашої допомоги», – прокоментував Байден після підписання закону.

Як зазначили у New York Times, акт про ленд-ліз «насамперед спрощує бюрократичну процедуру надання будь-якого озброєння для союзників у війні. Це дозволило б Сполученим Штатам швидше постачати зброю Україні, «усунувши різноманітні процедурні перешкоди» та дозволивши «адміністрації Байдена передати Києву величезні транші зброї».

 На тому все і закінчилося. На вулиці середина грудня. До цього часу за ленд-лізом Байден не поставив в Україну ні патрона. «Казав пан – кожух дам, та слово його тепле», — говорить народне прислів’я…

 «Бункерний карлик» путін  від безсилля проти ЗСУ почав масовані  ракетні удари по критичній цивільній інфраструктурі, щоб позбавити мирне населення тепла, води, світла і примусити військово-політичне керівництво України припинити  вогонь і почати мирні переговори. Проте від військового і політичного керівництва України отримав таку відповідь, від якої навіть США в шоці.

Ніяких переговорів з путіним. Це очевидно.  Він не знає, що таке гідність і чесність. Ми готові до діалогу з росією, але вже з іншим президентом росії. Тільки шлях посилення України і вигнання окупантів з усієї нашої території повертає мир. Саме в Україні вирішується доля демократії у протистоянні з тиранією, — написав на своїй фейсбук сторінці президент Зеленський після введення в дію рішення РНБО України, яким визнано,  що проведення переговорів з воєнним злочинцем, терористом путіним НЕМОЖЛИВЕ.

 Американський журнал Time назвав президента України Володимира Зеленського та «Дух України» людиною 2022-го року. Про це йдеться у статті, що вийшла 7 грудня.

«Незалежно від того, чи битва за Україну сповнює надією чи страхом, Володимир Зеленський зарядив світ так, як ми не бачили десятиліттями», — пояснив свій вибір  головний редактор журналу Едвард Фелсенталь.

«Через кілька тижнів після того, як російські бомби почали падати 24 лютого, його рішення не тікати з Києва, а залишитися і згуртувати підтримку, стало доленосним. Від свого першого 40-секундного допису в Instagram 25 лютого, який показав, що Кабмін України і громадянське суспільство були непорушними та на своїх місцях, до щоденних промов, які дистанційно виголошувалися в парламентах, Світовому банку та церемонії вручення премії Греммі, президент України був скрізь», — додав Фелсенталь.

 Раніше, 5 грудня, британське видання Financial Times також обрало президента Зеленського людиною року за власною версією. На думку редакції Financial Times, президент України «став втіленням хоробрості та стійкості українського народу».

 Роблячи коментар щодо визнання Зеленського «Людиною  2022-го року» (в  країні різні думки з цього приводу), я акцентую вашу увагу на визнанні американським журналом Time людиною року саме «ДУХ УКРАЇНИ» — хоробрість, мужність та стійкість Української нації в боротьбі з ядерним монстром — російською імперією!  Саме з цих причин Financial Times і обрала Зеленського як президента України «Людиною року», — йдеться у матеріалі.

Зеленський зауважив: «Це честь для мене — представляти боротьбу українців і Дух України. Це Дух вільного світу. І давайте зробимо все, щоб наш Дух переміг!».

 Філософ Віталій Пономарьов справедливо зазначив: «Затятий спротив українців проти  різного етнічного походження навалі кочівників зі Сходу викликав в одних західних європейців захват і спонукав їх підтримати цей опір, натомість інших мешканців Заходу він здивував і навіть роздратував: мовляв, навіщо оборонятись і тим збільшувати число жертв і руйнування? І така реакція показала напрямок ціннісного дрейфу Заходу впродовж кількох останніх десятиліть: від свободи — до безпеки («заради миру віддайте наїзнику частину своєї країни»), від гідності — до вигідності (бо «бізнес є бізнес»), від волі — до покори (бо «гроші люблять тишу»), від цінностей — до інтересів (бо важить лише «прагматична» — і навіть «реальна», — політика), від розвитку — до стабільності («Та дайте ж нам нарешті спокій!»), від настанови «The bad land, but the my land» / «Погана країна, але це моя країна» — до переконання «Ubi bene, ibi patria» / «Де добре, там і батьківщина».

 «Отак, розбурюючи деякі звичні для Західної Європи ідеї та уявлення, нинішня війна тим самим надає їй шанс позбутися застарілих стереотипів сприйняття і шаблонів власного мислення, а відтак і дарує їй добру нагоду повернутися до своїх

(європейських!) цінностей і водночас виробити нове, сучасне бачення світу, який нині так швидко змінюється. Звісно, якщо вона хоче і надалі залишатися собою», —  додав  Пономарьов (повний текст статті тут:

https://nv.ua/ukr/opinion/viyna-rosiji-proti-ukrajini-yak-zminilosya-stavlennya-zahodu-do-rosiji-ostanni-novini-50287190.htm).

Рекомендую читачам (віруючим і атеїстам) ознайомитися з першим історично-релігійним дослідження учениці Майстрів Далекого Сходу ОМ-І-РА (Сила Слова, що випромінює Світло) «Україна – Месія людства. Біблія і війна». Сатанинська московська церква на чолі кірілом гундяєвим (агент КДБ «Михайлов») разом з ФСБ бісяться від цієї публікації і блокують її розміщення на російських сайтах.

Повний текст дослідження тут: https://censor.net/ru/blogs/3355830/ukraina_messiya_chelovechestva_bibliya_i_voyina

 Американські діти грають в «Українців» 

Для американських дітей «Українець» вже такий саме герой і приклад для наслідування, як Людина-павук, Капітан Америка, Бетмен тощо.

«Я думав, що мене вже нічого не може здивувати, – пише на своїй сторінці у фейсбуці волонтер Лесь Якимчук. – Але щойно спілкувався зі своїм колегою із США. Так от, з недавнього часу його діти граються в «Українців». Уявляєте? Ми стали для них моделлю поведінки, героями, яких вони наслідують у своїх дитячих іграх. На рівні з Тором, Людиною павуком у них є Українець. Ще раз. В США. На вулицях. Діти грають в «Українців», які роздають тягла поганим росіянцям.

Тож тепер, коли вам в голову прийде думка, що ми «всього лиш Українці» згадайте цю історію.

Ми зараз робимо неможливе. Кожен день, кожен з нас. Навіть ті, хто не воює – ми працюємо, тоді коли «прилітає», ми волонтеримо, коли вже далеко за межами виснаження, ми мріємо і вперто фігачимо навіть тоді, коли з передової приходять невтішні новини.

Тож не вішайте носа! Нам ще з вами робити в Криму фестивалі. Слава ЗСУ!»

 «Що ж, це не дивно, зазначила Ірина Омельченко (ОМ-І-РА). Обидва наші Майдани мали великий резонанс у світі. Україна стала символом боротьби за свободу. Російсько-українська війна ще посилила героїчний образ українця. 

Колись, після Великої французької революції пісня «Марсельеза» стала своєрідним гімном революційних рухів самої різної спрямованості. 

Сьогодні Україна і українська символіка стали міжнародним символом боротьби за волю. 

Прапори України підіймають на акціях протесту у різних країнах. Є багато відео акцій протесту в Гонконзі, Венесуелі, Чилі та інших країнах, де маніфестанти підіймали український прапор саме як символ боротьби за свободу. 

Тож не дивно, що діти слухають розповіді дорослих і хочуть бути схожими на тих далеких загадкових «Українців», якими так захоплюються батьки й старші друзі. 

10

Тому що Українці доводять Світові те, що яким би великим не було зло, якою б глибокою не була темрява, її можна перемогти в ім’я Життя, Добра, Справедливості і Любові.

Людству, що погрузло в брехні, жорстокості, байдужості, духовної апатії, що звикло упокорюватися і не чинити опір наростаючому злу, необхідна була рушійна духовна сила, здатна пробудити в людях те найкраще, що даровано їм було колись Великим Творцем.

Таким натхненником, міг і став Дух вільних людей — Українців. 

Дух Волі і  Перемоги кується у серцях українців. А із сердець українців йдуть хвилі по всьому світу, які наповнюють, охоплюють його та змушують людей прокидатися та змінювати світогляд. Це означає, що Український народ перетворює своїм Духом всю планету Земля», — підвела підсумок ОМ-І-РА (Сила Слова, що випромінює Світло).

Формулу порятунку земної цивілізації

 Історія не раз підтверджувала, що коли політику роблять бездушно, розтоптавши  моральні людські цінності, вона приносить людям горе і страждання в одній країні.

Коли ж таким чином роблять велику політику заради мільярдних статків, задоволення власних політичних амбіцій — життя людей може ставитися в ніщо у декількох сусідніх  державах.

А коли на арену виходить геополітика сильних світу цього, які хочуть  перерозподілу  сфер політичного впливу, встановити на свій розсуд новий світовий порядок, контроль над природними ресурсами життєзабезпечення — починаються світові війни, ллється море людської крові, в жертву приносяться сотні тисяч, мільйони, десятки мільйонів людських життів…

 Після завершення Першої світової війни (1914-1918), у якій загинуло майже 20 млн.  військових і цивільних, поранення і каліцтва отримали 23 млн. солдатів і офіцерів,  Майстри Далекого Сходу вивели Формулу порятунку земної цивілізації. На їх переконання, вона повинна змінити методи ведення війни і з часом дозволить повністю з нею покінчити.  Формула була обнародувана 1924 року (цитую): «Сьогодні уже не тисячі, а мільйони кажуть: «Ні війні!». Людство усвідомило той факт, що ще одна велика битва буде рівнозначна його повному знищенню, і досить багато людей стверджують, що краще нехай зникне правитель або цілий народ, які оголосили війну, але цивілізація уціліє» (Baird Spalding. Life and teaching of The Masters of the Far East, 1924р.).

Світ не прислухався…

 Два психопати гітлер і сталін, вступивши у таємну змову, розпочали Другу світову війну (1939-1945), розділивши суверенну Польщу у вересні 1939 року. Війна забрала життя понад 71 млн.  людей (військових і цивільних).

У березні 1946 року колишній прем’єр-міністр Великобританії Уїнстон Черчилль виступив із знаменитою промовою в американському штаті Міссурі, якою попередив майбутні покоління «про небезпеку російської агресії й тиранії».

 Він привернув увагу присутніх на те, що Другої світової війни можна було уникнути.  «Ніколи не було в історії війни, якій можна було б запобігти, ніж та, котра щойно спустошила величезну область на нашій планеті», заявив Черчилль і застеріг від повторення помилки наступні покоління —  ми не змогли зупинити Гітлера, але потрібно зупинити совєтській союз.

 Великий політик Черчилль наголосив: «… совєтська росія жадає плодів війни і необмеженого розширення своєї влади та ідеології. З того, що я бачив під час війни в наших російських друзях і соратниках, я роблю висновок, що вони нічим не захоплюються більше, ніж силою, і нічого не поважають менше, ніж слабкість, особливо військову слабкість».

Слова Уїнстона Черчилля виявилися пророчими…

 Повномасштабним військовим вторгненням в Україну, путін розв’язав по суті Третю світову війну.

Причини цих воєн схожі. Міжнародна політика «умиротворення» гітлера (Мюнхенська зрада Чехословацької республіки 1938 року) привела до Другої світової війни.

Постійні «занепокоєння» та «стурбованість» Заходу, щоб «не злити і не провокувати путіна», після нападу росії на Грузію 2008 року і анексії 20% її території, а згодом – окупації Криму і частини Донецької і Луганської областей в 2014 році закінчилися повномасштабною воєнною агресією росії проти України – початком Третьої світової війни.

Сьогоднішній психопат путін погрожує світу ядерною війною заради задоволення своїх політичних амбіцій. На пресконференції 9 грудня в Киргистані він заявив, що допускає включення концепції превентивного ядерного удару в російську воєнну доктрину,  повідомляє «Європейська правда».

Згідно соціологічних досліджень, проведених у кінці квітня понад 83% росіян підтримують війну проти України і схвалюють дії путіна. Опитані заявляють, що відчувають такі емоції як «гордість», «радість», «надихання», «повагу», «довіру», «надію» на путіна і армію (подібне було і в нацистській Німеччині гітлера).

Згідно дослідження, проведеного Activegroup, 86,6% росіян підтримують потенційний напад путіна на території країн Європейського Союзу.

У вересні в Інституті вивчення війни заявили, що кількість росіян, які категорично підтримують війну проти України, впала, у порівнянні з березнем, на 7%. Однак на початок вересня 76% респондентів схвалювали війну російських військ.

Більшість росіян вважають, що розв’язана РФ війна в Україні має тривати. Про це свідчать дані закритого соцопитування, проведеного на замовлення Кремля у другій половині жовтня. Результати дослідження наводяться у колонці журналістки Фариди Рустамової Faridaily.

Так, із графіків опитування на 20 жовтня випливає, що 68% росіян вважають, що війна  має продовжуватися і лише 22% опитаних відповіли, що її слід зупинити. Стільки ж – 68% – вважають, що війну необхідно було розпочати і лише 16% – що не слід.

Більшість тих, хто підтримує бойові дії з Україною, – респонденти віком від 45 років.

ВИСНОВОК: результати неодноразових досліджень засвідчують, що путін – це «колективний путін-вбивця», якого підтримує майже 70% таких же вбивць-рашистів, які підлягають фізичному знищенню разом з «бункерним кривавим карликом»!

Викладене є черговим підтвердженням правильності Формули Майстрів Далекого Сходу, як можна було запобігти розв’язанню путіним Третьої світової війни, яка може перерости у ядерну і призведе до загибелі Цивілізації.

 Про необхідність застосування Формули порятунку світу — ФІЗИЧНЕ ЗНИЩЕННЯ путіна і його режиму я неодноразово нагадував світовій спільноті впродовж останніх шести  років, направляючи відповідні обгрунтування в ООН і НАТО, де мене знали як народного депутата, члена ПАРЄ, генерала української спецслужби.

Неодноразово пропонував ПАРЄ, ОБСЄ, ЄС, ООН, лідерам ведучих країн світу застосувати проти російської федерації, особисто путіна, його оточення, військово-політичного керівництва росії дійсно смертельні — «пекельні» фінансові, економічні, міжнародні, дипломатичні і юридичні санкції ( які  почали застосовуватися лише після повномасштабної воєнної агресії і то по чайній ложці). Вони б давно привели росію до фінансового і економічного краху і могли б  упередили велику війну проти України.

ВИСНОВОК: росія (московія) була, є і залишиться «генетичним смітником», «дурною країною», «загарбницькою німою нацією від природи», «нацією, в серці якої кипить неприборкана пристрасть до завоювань чужих земель», «скопищем тіл без душ», «пекельних виродків», «садистів», «душогубів», «дурнів», «брехунів», «історичним прокляттям людства», «помилкою історії», «державою терористом», «імперією зла», постійною загрозою людству, допоки не буде ПОВНІСТЮ ЗНИЩЕННА, а на її уламках не виникнуть незалежні національні держави.

Імперська росія НЕ має права на майбутнє існування у її теперішньому вигляді і кордонах. Самим своїм існуванням росія як імперія  планетарного зла є реальною ядерною загрозою існуванню Цивілізації.

Московія сьогодні — це заразна суха гілка на Древі Життя Людства, ракова пухлина на тілі планети Земля. РОСІЙСЬКА ІМПЕРІЯ ПОВИННА БУТИ ЗНИЩЕНА РАЗ І НАЗАВЖДИ!

 НАГАДУЮ: і у Першій, і у Другій світових війнах агресор був розгромлений і змушений був капітулювати. Це неминуче чекає путіна і фашистський терористичний режим російської федерації!

Детальніше про це читайте у статтях: 1.«Має бути повна і беззастережна капітуляція путінської фашистської Росії як гітлерівської нацистської Німеччини у травні 1945 року»  (19.03.2022 — https://ukrreporter.com.ua/golovne/statti/maye-buty-povna-i-bezzasterezhna-kapitulyatsiya-putinskoyi-fashystskoyi-rosiyi-yak-gitlerivskoyi-natsystskoyi-nimechchyny-u-travni-1945-roku.html); 2.«Момент істини – або ми знищимо москальську чуму, або вона нас. Третього не дано» (07.06.2022) https://ukrreporter.com.ua/war/moment-istyny-abo-my-znyshhymo-moskalsku-chumu-abo-vona-nas-tretogo-ne-dano.html.

ТО, МОЖЕ ЛЮДСТВУ, ЩОБ ВРЯТУВАТИ СЕБЕ, ПОРА ПРИСЛУХАТИСЬ ДО МАЙСТРІВ ДАЛЕКОГО СХОДУ?!

10

НАТО, Європо, якщо у вас й досі трусяться від страху піджилки, дайте нам необхідну кількість сучасної зброї (не обмежуючи її дальність стрільби і не по чайній ложці) і ми самі врятуємо Цивілізацію (і вас у тому числі)  від ядерної пожежі, яку погрожує розпалити «бункерний» путін. Ми знищимо путіна і терористичний режим російської федерації без жалю і пощади!   

Українському народу і його Збройним силам у цьому допоможуть віра в Ісуса Христа і наш незламний УКРАЇНСЬКИЙ ДУХ, який ви визнали «Людиною 2022-го року».

Воєнних злочинців (путіна і всю його шоблу «руского міра») визбираємо по всьому світу і як «сухе галуззя, кинемо у вогонь і спалимо його» (Євангеліє від Івана: 15:5-6).

В Євангеліє від Матфея (7,15-21) сказано: «Погане дерево і плоди погані родить (як  москалі своїх виродків-нелюдів – Авт.).  Не може дерево погане плоди добрі родити». «Тож за їхніми плодами пізнаєте їх».

«Всяке дерево, що не дає плоду доброго, зрубують і у вогонь кидають» (Євангеліє від Матфея (7:19). Так і з москалями-загарбниками будемо чинити, допоки останній не згорить у Вогні праведнім.

«Суху гілку на Древі Життя, ракову пухлину на тілі планети Земля, центр світового зла — Московію» СПАЛИМО до тла, а попіл розвіємо.

Українці виконають волю Небесного Отця — здобудуть ПЕРЕМОГУ СВІТЛА над пітьмою, ДОБРА над злом, ПРАВДИ над кривдою!

Остання імперія планетарного зла російська федерація буде ЗНИЩЕНА!

СЛАВА УКРАЇНІ! СЛАВА ЗСУ! ГЕРОЯМ СЛАВА! СМЕРТЬ ПУТІНУ І МОСКОВІЇ!

 

Григорій ОМЕЛЬЧЕНКО,

Герой України,

кавалер ордену ООН «Діяння на благо народів», 

генерал-лейтенант,

народний депутат України 2-6 скликань, 

член ПАРЄ (2006-2010)

Comments are closed.