З Днем Незалежності, Україно!

З_Днем_незалежностіВсеукраїнська громадська організація Спілка офіцерів України вітає побратимів і весь Український народ з Днем Незалежності України!

Ми відзначаємо день, який дістався ціною життів і доль мільйонів українців, загинувших у боях, закатованих у буцегарнях і психіатричних катівнях, замордованих голодоморами і перетертих у “лагерную пыльˮ.
Але все це не зламало устремління до свободи, не лишило українців національної ідентичності, не розчинило нас в інших націях і народностях.
Вічна пам’ять Героям, полеглим в національно-визвольній боротьбі за відновлення Незалежності України!
31 рік тому збулася віковічна мрія українців – ми відновили незалежність, повстала надія на будівництво нової України і віра в її світле, мирне і щасливе майбутнє.
Науковці і поети, спортсмени і співаки, вчителі і лікарі, аграрії і металурги гордо понесли прапор України по світу, здобули і здобувають його визнання і повагу. А слово “Майданˮ у світі стало символом стремління до свободи, незламності духу і віри у своє майбутнє…
Глибока шана всім, хто своїм трудом славив і славить Україну!
Проте у північно-східного сусіда інші марення та інші бачення – дев’ятий рік московіти ведуть війну на винищення українців та українства, знищення України, як держави, масовим державним терором вчергове прагнуть поставити нас на коліна, стерти українську ідентичність із світової цивілізації.
31 рік Незалежності України ми зустрічаємо під ракетно-авіаційні удари, артилерійську канонаду та тріск стрілкотні в опорних пунктах на російсько-українських фронтах, супроводжуючи волонтерські та гуманітарні конвої, вірогідно, у бомбосховищах і укриттях. У нас невеликий вибір – жити або померти, але кожен з нас знає, що треба жити і перемагати. І вільна, незалежна та щаслива Україна – то наш вибір і ми за нього будемо боротися.
І в цей день Спілка офіцерів України бажає всім співвітчизникам перемоги над жорстоким, підступним і цинічним московитським ворогом, відновлення територіальної цілісності Батьківщини, повернення до мирного життя і щасливого його облаштування! Дай нам Бог зробити це якнайшвидше!
Ми вітаємо наших воїнів сил оборони і бажаємо їм зберегти життя і здоров’я та якнайшвидше повернутися із перемогою до мирного життя!
В цей день ми вшановуємо пам’ять всіх, хто віддав життя за свободу і незалежність України, за право жити так, як нам хочеться. Вічна їм пам’ять! Ми низько вклоняємося тим, хто втратив здоров’я і сили в боях і походах. Вічна вам слава!
Тож нехай вічно і гордо майорить наш синьо-жовтий Прапор над Україною, єднаючи всіх нас у прагненні до щасливого, вільного і рівноправного життя в єдиній родині держав Європи та Світу!
З Богом до перемоги!
Слава Україні! Героям Слава!

Голова Всеукраїнської громадської організації Спілка офіцерів України
полковник Олександр САСЬКО
24 серпня 2022 року

Comments are closed.