Всеукраїнська громадська організація Спілка офіцерів України з найкращими побажаннями вітає Голову Львівської обласної організації Спілки офіцерів України полковника Петра КОСТЮКА з Днем народження!

???????????????????????????????Всеукраїнська громадська організація Спілка офіцерів України з найкращими побажаннями вітає Голову Львівської обласної організації Спілки офіцерів України полковника Петра КОСТЮКА  з Днем народження!

Високий професіоналізм, багаторічна послідовна, цілеспрямована та наполеглива службова і громадська діяльність, принциповість і безкомпромісність, виваженість рішень і невичерпна енергія в їх реалізації – ці, закладені генетично і набуті протягом життя, якості вивели Петра Івановича у визнані лідери громадського руху, викликають глибоку повагу і шану однодумців.

Спілка офіцерів України бажає щоби доля і надалі дарувала Петру Івановичу міцного здоров’я і достатку, невичерпного оптимізму, нових планів, бажань і сподівань, досягнення виплеканих мрій, палкої любові близьких і глибокої поваги однодумців! І, звичайно, переможного завершення російсько-української війни і мирного неба над головою!

Слава Україні! Героям слава!

Голова Всеукраїнської громадської організації         Спілка офіцерів України

полковник  Олександр Сасько

     16 липня 2022  року.

 

Comments are closed.