ІСУС: Я ПРИНІС МЕЧ, ЩОБ ЗНИЩИТИ ЗЛО…

«В ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа. Амінь.
Відтепер і на віки вічні нехай згинуть

«наші вороженьки» – москалі вонючі –

духовні і моральні виродженці,

що несуть смерть, руйнування, горе;
згинуть «як роса на сонці» їхні батьки,

що породили таких виродків-нелюдів;
згинуть їхні дружини, родичі, що

підтримують світове зло – путіна;
згинуть їхні діти, онуки,

що мають гниле насіння.
Відтепер і на віки вічні нехай згине

московія-моксель – суха гілка на Древі Життя,

ракова пухлина на тілі Землі,

центр світового зла.
Слава Отцю, і Сину, і Святому Духу,

і нині, і повсякчас, і на віки вічні. Амінь».

(Українська народна молитва)

Зображення1

До Дня народження духовного батька України Тараса Шевченка (9 березня)  «Український СМЕРШ» розпочав операцію під назвою «Z:З» (Zнайшов-Zнищив-Zник), яку опублікував «Український репортер» (читай тут: https://ukrreporter.com.ua/politic/war/operatsiya-ukrayinskogo-smershu-z-3.html).

Бійцям «Українському СМЕРШУ» був відданий наказ, який зокрема передбачав: «Взяти під тотальний жорсткий контроль діяльність РПЦ в Україні (УПЦ МП). Провести під відео/аудіо запис профілактичну бесіду «благословенну і теплу» з членами «диявольського синоду» на чолі з Онуфрієм і представниками місцевих російських церков та попередити про недопустимість вживати у церковних молитвах імена вбивць українців «диявола» Кирила і «антихриста» Путіна.

Систематично перевіряти дотримання зазначених вимог під час богослужінь. Перевірити Києво-Печерську лавру, церкви, храми, монастирі РПЦ в Україні на предмет виявлення зброї, боєприпасів, РДГ, поранених російських військових, проросійських агітаційних пропагандистських матеріалів. Про результати повідомляти СБУ і Національну поліцію».

На сьогодні частина операції виконана спільно з громадськими організаціями,  патріотично налаштованими священнослужителями РПЦ в Україні (УПЦ МП) і правоохоронними органами.

«Диявола» Кирила необхідно судити

Міжнародним церковним трибуналом

 

Впродовж місяця ведення операції «Z:З» майже 200 українських священиків із Московського патріархату підписали звернення, у якому вимагають провести Міжнародний церковний трибунал проти патріарха РПЦ Кирила. Їхнє відкрите звернення до предстоятелів помісних православних церков оприлюднив у Facebook протоієрей УПЦ МП Андрій Пінчук.

«Сьогодні, коли Московський патріарх Кирил відверто підтримує загарбницьку війну Росії проти України, ми, священники Української Православної Церкви (МП – Авт.), вирішили звернутися до Собору Предстоятелів Древніх Східних Церков з позовом проти патріарха Кирила», — написав Андрій Пінчук.

В історії Російської Церкви теж був прецедент звернення до суду Східних Патріархів. У 1666 році саме Східні Патріархи засудили Московського патріарха Никона, позбавивши його патріаршества та єпископського сану. Никона залишили простим монахом та відправили на каяття до монастиря, — нагадав Пінчук.

Священники звинувачують Кирила у тому, що він: 1) проповідує доктрину «русского мира», яка не відповідає православному вченню та має бути засуджена як єресь; 2) скоїв моральні злочини, благословивши війну проти України і повністю підтримавши агресивні дії російських військ на території України.

На думку підписантів відкритого звернення, «Дії патріарха Кирила викликали масове обурення серед духовенства та вірних Української Православної Церкви (МП – Авт.). Щонайменше п’ятнадцять єпархій Української Православної Церкви вже офіційно заявили, що припиняють поминання імені патріарха Кирила за богослужінням. Нам відомо, що в багатьох інших єпархіях правлячі єпископи дали усні дозволи духовенству не поминати імені патріарха Кирила. Тим самим єпископи, священники та прості парафіяни Української Православної Церкви висловили свою однозначну недовіру патріарху Кирилу.
Ми повністю підтримуємо відмову єпископів і духовенства нашої Церкви від поминання патріарха Кирила за богослужінням. Але сьогодні цього вже замало».

«Ми чітко заявляємо про неможливість для себе подальшого перебування у будь-якій формі канонічного підпорядкування Московському патріарху. Це є велінням нашого християнського сумління»,- наголошено у зверненні.

«Ми бачимо жорстокі дії російської армії проти українського народу, які фактично схвалюються патріархом Кирилом. Як пастирі Церкви, і просто як християни ми завжди були, є і будемо зі своїм народом, з тими, хто страждає та потребує допомоги. Ми повністю підтримуємо українську державну владу та Збройні Сили України в їхній боротьбі проти агресора. Наша позиція повністю відповідає Євангелію та церковному переданню. Захист Батьківщини від ворога є однією з головних християнських чеснот», — йдеться у відкритому зверненні.

В березні 2022 р. група православних богословів видала Декларацію з приводу доктрини «русского мира», яку на сьогодні вже підтримало більше 300 інтелектуалів з різних країн світу. Ми вважаємо, що ця декларація стала важливим кроком на шляху до осмислення тих викривлень православного вчення про Церкву, які сталися в Московському патріархаті.

Підписанти звернення закликали Предстоятелів Помісних Православних Церков:

1. Чітко і однозначно засудити військову агресію Російської Федерації проти України.
2. Закликати президента Російської Федерації В. В. Путіна негайно припинити війну та звільнити усі захоплені території суверенної України.
3. Розглянути публічні заяви Московського патріарха Кирила щодо війни проти України та надати їм оцінку в світлі Святого Письма та Священного Передання Церкви.
4. Розглянути на всеправославному рівні доктрину «русского мира», яку протягом багатьох років пропагує патріарх Кирил і яка стала одним з ідейних виправдань війни Російської Федерації проти України, та надати цій доктрині оцінку з точки зору православного вчення та в разі засудження цієї доктрини, притягнути патріарха Кирила до відповідальності та позбавити права обіймати патріарший престол.

16 квітня о 20:00 збір підписів було закрито. Відкрите звернення підписали 438 священнослужителів, троє підписантів під тиском керівників двох єпархій  відкликали свої підписи.

Повний текст звернення читайте тут: https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=5012948892114452&id=100001981718431

Звернення направлене Предстоятелям Помісних Православних Церков.

За час ведення операції «Z:З» підрозділи «Українського СМЕРШУ» посприяли вірянам понад 200 релігійних громад УПЦ МП офіційно зробити заяви про перехід до ПЦУ. Майже третина з них юридично оформили цей перехід.

Проводилася роз’яснювальна робота серед священників і вірян УПЦ МП на підставі звернення ПЦУ.

«Настав час зробити вибір — совістю і серцем: ви на боці агресора, безжального вбивці мирного населення чи на боці рідної вам землі, її людей, її Церкви? Не будьте помічниками «русского міра», мовчазними поплічниками Росії. Вчиняйте по-християнськи, на своїй Богом даній землі, будьте зі своїм народом, моліться за наших захисників», – йдеться у зверненні ПЦУ до віруючих, котрі наразі належать до УПЦ Московського патріархату.

Спільна робота дала результати. За даними наших неофіційних опитувань, проведених 20–23 квітня близько 75% респондентів підтримують ідею розриву зав’язків УПЦ МП (Онуфрій) з РПЦ (Кирил). Не підтримують цю ідею лише 7%. Решті опитаних — байдуже.  Майже 60% опитаних віруючих УПЦ МП вважають, що про відновлення «дружніх стосунків» українців з росіянами взагалі не може бути мови.

Бійці «Українського СМЕРШУ» допомогли працівникам СБУ виявити в Києві, на  Дніпропетровщині та в інших населених пунктах священників Московського патріархату та інших осіб, які працювали на московського агресора. У затриманих вилучені вибухівка, зброя, російські рублі, рашистська символіка, засоби зв’язку з кураторами російських спецслужб.  Всі вони взяті судом під варту. Однин із них – на ім’я Онуфрій. Символічно…

 «Твоя задача – стереть украинскую

нацию с лица земли»

Служителі антихристської роZійської православної церкви…

Служителі антихристської роZійської православної церкви…

За даними ГУР Міноборони України служителі РПЦ отримали чіткі вказівки агітувати батьків та родичів молодих росіян спонукати їх укладати контракт про військову службу.

Пропагандисти в рясах за вказівкою кривавого кремлівського карлика Путіна проповідують доктрину «руZкого міра», яка не відповідає православному вченню.

Виплодки пекла – антихрист Путін і диявол в рясі Кирил.

Виплодки пекла – антихрист Путін і диявол в рясі Кирил.

Услід за російською офіційною пропагандою, служителі РПЦ виправдовують російську агресію, геноцид українського народу та закликають своїх вірян поповнювати лави російських окупаційних підрозділів.

Від імені московського патріархату брянська митрополія РПЦ роздає солдатам, які йдуть воювати проти України,  пам’ятки із закликом вбивати українців (на фото).

«Твоя задача – стереть украинскую  нацию с лица земли»

«Твоя задача – стереть украинскую
нацию с лица земли»

 

«Твій обов’язок — захист Вітчизни від українських націоналістів. Твоє завдання — стерти українську націю з лиця землі. Твій ворог — ідеологія, яка завдає гріховні ушкодження людській душі», – йдеться у зверненні до «російського воїна».

Лист-пам’ятка підписана ієреєм Михайлом Агешиним. Видана пам’ятка «відділом по взаємодії зі збройними силами і правоохоронними органами брянської єпархії».

 Повний список служителів РПЦ, які співпрацюють з агресором, з його   пропагандистами та окупаційними підрозділами інформаційно-психологічних операцій спецслужб Московії дивіться НА САЙТІ ГУР.

Зазначу лише постійних членів диявольського синоду РПЦ:

РПЦ – «служителька Антихристу»

і «пристанище демонів»

 Москальська православна церква, очолювана патріархом Кирилом, в 2014 році оголосила Україні «священну війну», а окупацію частини території України назвала «Хрестовим походом православ’я» і благословила президента Росії Путіна на воєнну агресію проти України і війну в Сирії.

 У травні 2015 року президент Петро Порошенко під час урочистого засідання Верховної Ради зачитував імена Героїв України, половина з яких загинула в боротьбі проти російської агресії.

Щоб вшанувати хвилиною мовчання загиблих Героїв, піднялися всі присутні в парламенті представники церков і конфесій і навіть іноземці. Лише священики Московського патріархату на чолі з Онуфрієм демонстративно не встали.

РПЦ (Кирил) і УПЦ МП (Онуфрій) день і ніч моляться за Путіна, російську владу і за російське військо,- наголосив президент Порошенко на параді до Дня Незалежності України 2018 року.

 Представники МП у Криму і на Донбасі відкрито підтримують російську агресію, брали активну участь у проведенні референдумів та проголошенні так званих «ЛНР» і «ДНР» і приєднанні Криму до РФ, закликали парафіян брати в руки зброю і вбивати українців, благословили ватажків терористичних організацій «ЛНР» і «ДНР» на війну проти України, надавали бойовикам пристановище в культових і храмових приміщеннях, переховували в храмах і церквах зброю.

Навіть Святогірську лавру використовували як базу для російських диверсійних груп і сховище для зброї.

Російський диякон Андрій Кураєв так прокоментував появу бойовиків і російських військових у церквах і храмах Донбасу зі зброєю в руках: «Згідно з Правилами (69) Трулльського собору та традиції, яка зародилася ще в ранній Візантійський період, не тільки воїни, а навіть імператори перед тим, як зайти в Храм, знімали з себе зброю і залишали її поза храмом».

Патріарх Кирило на появу російських вояків зі зброєю у храмах зауважив: «Їм зі зброєю в храм дозволено — вони захисники».

 Зафіксовані непоодинокі випадки, коли російські священики зі зброєю в руках перебували в лавах окупаційних військ на Донбасі й на руках мають кров українців. Були випадки, коли вони катували українських військовополонених. Священики МП відмовлялися відспівувати українських військових, які загинули на війні.

 Митрополит РПЦ Ілларіон зазначає: «У нашому національному характері переважає холуйство і холопство, похабство і кровожерливість, безжальність і п’янство».

Існує ціла мережа російських священиків, які є таємними агентами або кадровими офіцерами ГРУ і ФСБ Росії і активно допомагають російським військовим та їх найманцям на сході України. РПЦ МП є важливою складовою війни, яку Росія веде проти України.

Заступник голови СБУ (березень 2014 – червень 2015) Віктор Ягун справедливо відмітив, що РПЦ МП на чолі з Онуфрієм є розгалуженою агентурною мережею, що працює як розвідка Росії і є небезпечною для України. На жаль, частина суспільства не розуміє цього,- наголосив Ягун. https://www.youtube.com/watch?v=pK6DlFiNtpM

 Незаконно народжена «служителька»…

Нагадаю, що московські священики у XV столітті у незаконний (неканонічний) спосіб відділилися від Київської митрополії. Майже півтора століття Вселенський патріархат не визнавав московську церкву, називаючи її «пристанищем демонів», «служителькою Антихриста». У 1589 році, коли патріарх Константинопольський Єремій ІІ прибув до Москви, російський цар Борис Годунов ув’язнив його у монастирі й утримував доти, поки той, під психологічним тиском і залякуваннями бути страченим, не підписав грамоти про визнання московської церкви.

Відколовшись від Київської митрополії в 1589 році, московська церква в неканонічний (незаконний) спосіб отримала в 1686 році Синодальний лист, який надав право московському патріарху в порядку ікономії висвячувати Київського митрополита.

Через 332 роки історична правда і справедливість були відновлені — Україна отримала Духовну незалежність від релігійної окупації Московії і духовну перемогу над нею!

11 жовтня 2018 року Синод Вселенського патріархату прийняв історичне рішення для України: 1) скасував неканонічний Синодальний лист 1686 року;  2) відновив Ставропігію (автономію православної церкви) Вселенського патріарха в Києві, одну з його багатьох Ставропігій в Україні, які зажди там існували (тобто УПЦ КП і УАПЦ визнані канонічними); 3) визнав недійсною анафему, накладену на Філарета і Макарія та канонічно поновив їх у єпископському і священицькому сані і відновив сопричастя їхніх вірних iз Церквою; 4) приступив до надання автокефалії Православній церкві в Україні.

 Зазначу, що на початку вересня 2018 року Вселенський патріархат у межах підготовки до надання автокефалії призначив своїх екзархів (повірених) у Києві. У РПЦ це викликало паніку. Московські попи розцінили направлення екзархів до Києва як «вторгнення на канонічну територію Російської церкви». Митрополит Онуфрій відмовився зустрічатися з екзархами, а Синод УПЦ МП виступив iз вимогою, аби вони покинули Україну, як «канонічну територію їхньої церкви».

 Прийняті Синодом Вселенського патріархату рішення викликали у Москві істерію і погрози на адресу патріарха Варфоломія. РПЦ прийняла рішення про повний розрив євхаристичного спілкування з Константинополем, патріарха Варфоломія назвали «розкольником» православ’я, його ім’я не згадуватимуть у богослужіннях московської церкви, незважаючи на те, що це заборонено церковними православними канонами, в яких прямо зазначено, що православні церкви зобов’язані це робити.

 Синод УПЦ МП і його митрополит Онуфрій (агент КДБ Орест Березовський) на догоду Москві категорично виступив проти автокефалії Української церкви і слідом за РПЦ розірвав стосунки з Вселенським патріархатом, чим підтвердив, що Московський патріархат у Києві (багато представників якого мають російське громадянство та архівні псевдоніми таємних агентів КДБ-ФСБ-СЗР) і Російська церква (попи, у яких під рясами погони кадрових офіцерів ФСБ і ГРУ Росії) — «служаки антихристу Путіну».

Президент Росії у «пожежному порядку» ввечері 12 жовтня 2018 року обговорив iз постійними членами Ради безпеки ситуацію навколо РПЦ в Україні. Прес-секретар президента Пєсков заявив, що Росія має намір захищати інтереси православних в Україні «винятково політико-дипломатичними» заходами («священиками» петровими, бошировими та їм подібними, під рясами яких — погони гереушників. — Авт.).

 РПЦ повністю підлегла винятково паханату Луб’янки, а піп Кирило, за канонами мафії, зобов’язаний цілувати руку «хрещеному батькові» Росії Путіну.

Понад триста років Центр православ’я всієї Русі-України був колонією Росії і перебував у духовному рабстві диявольської секти Московії.

 «Дух Святої Русі перебуває в Києві»

 Рішення Синоду Вселенського патріархату остаточно розвіяло імперські ілюзії і шовіністичні фантазії Москви, які не підкріплені жодним церковно-правовим документом про Україну як нібито «канонічну територію російської церкви».

Те, що так званий «перехід Київської митрополії у володіння Москви стався «не за приписами канонічних правил», Вселенський патріархат визнав ще у 1924 році. У жовтні 2018 року Синод ще раз підтвердив цю позицію.

Говорячи світською юридичною мовою, Вселенський патріархат визнав Московію злодієм (розбійником з великої дороги), який вкрав (привласнив) православ’я Київської Русі.

Головний юридично-церковний (канонічний) висновок: «Скасуванням Синодом Вселенського патріархату Синодального листа 1686 року СКАСОВАНА  адміністрація (керівництво) Московською церквою Київської митрополії і всіх єпархій в Україні», — заявив архієрей Константинопольської церкви, представник Вселенського патріархату при Всесвітній раді церков архієпископ Тельміський Іов (Геча).

«З канонічної точки зору, це означає, що сьогодні в Україні православної церкви МП більше не існує. Усі архієреї тепер в Україні де-факто, згідно з цим рішенням синоду, є архієреями Вселенського престолу, і вони тепер повинні чекати директиву Вселенського патріархату щодо свого подальшого існування»,— наголосив архієрей Іов.

Він також пояснив, що в Україні не можуть канонічно існувати дві православні церкви. «Згідно з канонами церкви, на території однієї держави має бути тільки одна православна церква», — зазначив Іов.

Тепер, згідно з церковними правилами й канонами, РПЦ є сектою, незаконною релігійною організацією, а не канонічною церквою, яку Вселенський собор, після її появи, довгий час називав «служителькою Антихристу» і «пристанищем демонів». Виявилось, що Вселенський патріархат ніколи не дарував РПЦ Томос на автокефалію. В Константинопольському патріархаті наголосили, що автокефалія РПЦ була самопроголошеною (на зразок так званих «ДНР» і «ЛНР». — Авт.): московського митрополита Іону вибрали у 1448 році в Москві без дозволу Константинополя, тобто Іона по суті був самозванцем, як і сама митрополія Московії.

Афонські старці понад тисячу років стверджують: «Дух Святої Русі перебуває в Києві». А Вселенський патріарх Варфоломій свого часу написав: «Світове православ’я — це сузір’я незалежних та рівних національних Церков».

Детальніше про це читайте у моїй статті «Хрестовий похід» Кремля: як московія привласнила православ’я Київської Русі та чому не хоче його втрачати» (Україна молода,06.11.2018.)

https://umoloda.kyiv.ua/number/3380/188/127758/

 Агенти Московії

 РПЦ в Україні (УПЦ МП) на чолі з Онуфрієм  (агент КДБ СРСР) – це агентурна мережа спецслужб Московії в нашій країні. Онуфрій внесений в базу даних сайту «Миротворець» як «агент впливу»

17 серпня 2021 р., Київ. Засідання диявольського синоду УПЦ МП  (агентура релігійного і політичного впливу Москви). В центрі Онуфрій.

17 серпня 2021 р., Київ. Засідання диявольського синоду УПЦ МП
(агентура релігійного і політичного впливу Москви). В центрі Онуфрій.

Усі дев’ять членів синоду УПЦ МП є «агентами впливу РПЦ», виступають проти вступу України в НАТО, не визнають автокефалії Православної церкви України, підтримують воєнного злочинця Путіна, відзначені високими відзнаками РПЦ, а п’ятеро з них нагороджені москальським орденом «Дружби» (Онуфрій, Лазар, Іларіон, Павел, Антоній).

Аналіз архівних матеріалів КДБ СРСР (з якими я ознайомився 1992 року в Москві як експерт парламентської комісії РФ у справі так званого «ГКЧП») засвідчив, що весь патріархат РПЦ і всі теперішні члени синоду РПЦ в Україні (УПЦ МП) були агентами КДБ, семеро з них можуть бути діючими агентами ФСБ або СЗР РФ.

Патріарх Алексій II (агент КДБ СРСР, псевдонім «Дроздов») і президент РФ Путін Фото: theins.ru

Патріарх Алексій II (агент КДБ СРСР, псевдонім «Дроздов»)
і президент РФ Путін Фото: theins.ru

Усі православні ієрархи у Радянському Союзі змушені були співпрацювати з Комітетом державної безпеки (КДБ). Про це в ефірі Радіо Свобода 23 грудня 2018 року розповів патріарх Філарет. https://www.radiosvoboda.org/a/29671187.html

 В іншому випадку, за його словами, священнослужителі не могли повноцінно виконувати свої обов’язки, бо їхні рішення не мали юридичної сили. «Не було жодного єпископа, який не мав би контактів з ними. Якщо він не мав контактів, то він не був єпископом. Тому, якщо хтось з архієреїв тих скаже, що він не мав контактів із КДБ, то це означає, що він говорить неправду. Я це точно знаю», – сказав патріарх.

Як розповів Філарет, без згоди радянських спецслужб ієрархи не могли призначити жодного священнослужителя. «Без згоди КДБ не ставили ні архієреїв, ні священиків. Треба було з ними погоджувати всі призначення. Тому й існувала реєстрація. Указ архієрея був недійсним, якщо немає реєстрації. Тому для того, щоб мати реєстрацію, треба було домовитися з ними, щоб вони погодилися на посвячення того чи іншого єпископа і призначення того чи іншого священика», – розповів Філарет.

Однак навіть за таких умов, наголосив Філарет, йому вдавалося не порушувати таємницю сповіді, хоча одного разу через таку непоступливість йому погрожували розстрілом. Така погроза була від працівників спецслужб через відмову доносити на людей. «Від мене на початку вимагали, щоб я їм відкривав те, що мені будуть люди говорити на сповіді. Я сказав: ні, священик повинен зберігати таємницю сповіді. Тоді він виймає пістолет, кладе на стіл і каже: ми можемо вас розстріляти. Я йому на це сказав: можете розстріляти мене, але для мене не має значення, помру я зараз, ви мене розстріляєте, чи я доживу до глибокої старості, а виконувати ці ваші умови не буду», – розповів Філарет

Патріарх додав, що після цього випадку його переслідування припинилися, однак контактувати із КДБ все одно доводилося.

«Але церква пройшла цей період і перемогла», – підсумував Філарет.

 Ще раніше,  2012 року в інтерв’ю українському журналу Weekly.ua патріарх Філарет, у миру Михайло Антонович Денисенко (агент КДБ під псевдонімом «Антонов»), розповідав, що «з комітетом держбезпеки були пов’язані всі без винятку архієреї. Усі без винятку. У радянські часи ніхто не міг стати архієреєм, якщо на це не давав згоди КДБ. Тому стверджувати, що я не був пов’язаним із КДБ, було б неправдою – був пов’язаним, як і всі».

https://df.news/2020/07/09/zapysky-kolyshnoho-pidpolkovnyka-kdb-rpts-i-spetssluzhby/

Про співпрацю Філарета з КДБ читайте в статті «Архіви КДБ. Філарет працював на радянські спецслужби». На думку почесного патріарха Філарета, «співпраця з КДБ – не гріх. Якщо Господь цю радянську безбожну владу допустив, то треба було жити в умовах цієї безбожної влади». https://risu.ua/ru/arhivy-kgb-kak-filaret-rabotal-na-sovetskie-specsluzhby_n98991

Як генерал української спецслужби зауважу, колишня співпраця священнослужителів (в тому числі і Філарета) з  органами КДБ – це минуле. У їхній  спільній історії було різне – і трагічне, і героїчне, і ганебне… Філарет один з небагатьох, який насмілився сказати правду про свою співпрацю з КДБ. З моменту воєнної агресії Росії проти України (2014 р.) священнослужителі  повинні були визначитися, кому служити — Богу і своєму народу чи мамоні —  антихристу Путіну і дияволу Кирилу.

Очолювана патріархом Філаретом УПЦ КП залишилася вірною Богу і українському народу!

РПЦ на чолі з сатаною Кирилом стала співучасницею злочинів проти людства і людяності, геноциду української нації, що вчиняють з його благословення кривавий кремлівський карлик-антихрист Путін і його варвари, яких підтримує 83% виродків-нелюдів нацистської Московії…

Російський історик Василь Ключевський зазначав: «Російське духовенство завжди вчило паству свою не пізнавати і любити Бога, а лише боятися чортів, яких воно ж і розплодило зі своїми священниками».

Заслуга патріарха Філарета (якого я добре знаю з 1992 року) у створенні УПЦ Київського патріархату (червень 1992 року), в проведенні 15 грудня 2018 року  Об’єднавчого собору і утворенні єдиної ПЦУ, обранні її предстоятеля Епіфанія та   отриманні 5 січня 2019 року  Томосу про автокефалію  — ІСТОРИЧНА!

Президент Порошенко справедливо назвав патріарха Філарета «духовним лідером України».

Голова СЗР України Єгор Божок 24 січня 2019 року заявив Укрінформу, що «на 99% священнослужителі РПЦ всередині Росії контролюються ФСБ, а ті, які працюють за кордоном, — СЗР РФ» (https://censor.net/ru/b3307380).

 Довідково: дев’ять постійних членів «Диявольського» синоду РПЦ в Україні (УПЦ МП) були агентами КДБ СРСР, а сьогодні є «агентами політичного і релігійного впливу Москви. Це:

1. Онуфрій (Березовський), предстоятель РПЦ в Україні;
2. Агафангел (Саввін), митрополит Одеський і Ізмаїльський;
3. Лазар (Швець), митрополит Сімферопольський і Кримський;
4. Іларіон (Шукало), митрополит Донецький і Маріупольський;
5. Марк (Петровцій), митрополит Хустський і Виноградівський;
6. Феодор (Гаюн), митрополит Кам’янець-Подільський і Городоцький, голова Церковного суду УПЦ МП (РПЦ в Україні);
7. Павел (Лебідь), митрополит Вишгородський і Чорнобильський;
8. Митрофан (Юрчук), митрополит Луганський та Алчевський, голова ВЗЦЗ УПЦ МП (РПЦ в Україні);
9. Антоній (Паканич), митрополит Бориспільський і Броварський, керуючий справами УПЦ МП (РПЦ в Україні).

Вони виступають проти вступу України в НАТО, не визнають автокефалії Православної церкви України, підтримують агресора антихриста Путіна і диявола Кирила, який благословив кремлівського кривавого карлика на вбивство українців.

Всі члени диявольського синоду відзначені вищими орденами РПЦ, п’ятеро з них (Онуфрій, Лазар, Іларіон, Павел, Антоній) нагороджені президентами РФ Путіним і Медведєвим державними нагородами Росії «Орденом Дружби», двоє (Марк і Феодор) внесені до бази даних Центру «Миротворець».

«Стережіться лжепророків, що приходять до вас в овечій одежі, а всередині хижі вовки» (Євангеліє від Матвія 7: 15).

 ГУР нагадало, що за злочини проти територіальної цілісності та населення України всі злочинці будуть притягнуті до відповідальності.

Подякуємо військовим розвідникам за наданий список священників РПЦ – служительки Антихристу. Розвідники свою роботу зробили. Тепер черга за «УкРАїнським СМЕРШЕМ», який, отримавши ці дані, повинен продовжити операцію «Лють меча Орея»: знищимо москальський фашизм-нацизм – врятуємо цивілізацію», яка опублікована «Українським репортером» https://ukrreporter.com.ua/golovne/statti/ukrayinska-operatsiya-lyut-mecha-areya-znyshhymo-moskalskyj-fashyzm-natsyzm-vryatuyemo-tsyvilizatsiyu.html

 «…Я приніс меч»

Меч, який Христос приніс на землю, не може не порізати. Дуже важливо правильно розуміти зміст і значення слів Христових: «…не мир прийшов Я принести, а меч».

Спаситель з мечем

Спаситель з мечем

 

На перший погляд ці слова здаються жорстокими. Але, насправді, Христос просто передбачає можливі наслідки проповідування Євангелія, коли не всі приймають Його Слово.

Слово Боже — це меч двосічний, який духовно розрізає тих, хто прийняв це Слово і тих, хто не прийняв. Цей меч не може не порізати. Наша справа полягає в тому, щоби Божим мечем, який нам приніс Ісус, ми відділили зрадників і колаборантів від народу і знищили їх разом з агресором, який  прийшов на нашу землю, щоб її загарбати, а нас знищити як націю («стереть украинскую нацию с лица земли» — пам’ятка РПЦ російському солдату).

УкРАїнці, меч Ісуса — це наш хрест. Хто не бере хреста — той не може йти за Ісусом (Світлом). Відмова від терпіння, від страждань, від випробувань, від болі, від віри в перемогу — це відмова від Ісуса Христа – Божого меча перемоги. Це заперечення «Євангелія успіху і перемоги». Ми зобов’язані взяти свій хрест, не відмовлятись від нього і нести його до повної Перемоги над нацистською московією-моксель, до повного знищення її як ракової пухлини на тілі Землі і світового зла.

Праведні й милостиві люди, розуміючи глибинне значення слів про меч Ісуса, все одно шукають  підтвердження. Тому Господь Сам відкриває їм таємниці Свої. «Якби ти був єдиним ковалем у Єрусалимі, коли євреї розпинали Господа, нікому було б викувати для них цвяхи».

«Не думайте, що Я прийшов принести мир на землю; не мир прийшов Я принести, а меч»,- сказав Господь.

Слова Ісуса треба розуміти так: «Не для того Я прийшов, щоб помирити істину й брехню, мудрість і дурість, добро й зло, любов і насильство, моральність і аморальність, цнотливість і розпусту, Бога й мамону; ні, Я приніс меч, щоб відітнути й відокремити одне від іншого, щоб не було змішання”, — говорить Святитель Миколай Сербський (Велімірович).
Чим же відітнеш, Господи? Мечем істини. Або мечем слова Божого, тому що це одне. Апостол Павло радить нам: «Візьміть меч духовний, котрий є Слово Боже». Святий Іоан Богослов в Одкровенні: «Бачив Сина Чоловічого, який сидів посередині сімох світильників, а з вуст Його виходив гострий по обидва боки меч. Меч, який виходить із вуст, не що інше, як слово Боже, слово істини! Цей меч і приніс Ісус Христос на землю, приніс заради спасіння світу, але не заради миру Добра зі злом. І нині, і прісно, і повік».

Правильність цього тлумачення підтверджують подальші слова Христа: «бо Я прийшов розділити чоловіка з батьком його, і дочку з матір’ю її, і невістку зі свекрухою її, і, якщо син піде за Христом, а батько залишиться в пітьмі неправди, меч істини Христової розділить їх». Чи істина не дорожча за батька? І якщо дочка піде за Христом, а мати буде вперто триматися своїх поглядів у запереченні Христа, що спільного може бути в них? Чи Христос не солодший за матір?.. Те ж саме між невісткою й свекрухою її.

Наведу духовне тлумачення цих слів Христа Феофілактом Охридським: «Під батьком, матір’ю й свекрухою май на увазі все старе, а під сином і дочкою – все нове. Господь же хоче, щоб Його нові Божественні заповіді перемогли наші старі гріховні звички й звичаї. Таким чином, слова про меч, який принесений на землю, цілком відповідають Христу Миротворцеві й Миродавцеві.  Ісус дає Свій небесний єлей усім, хто щиро вірує в Нього. Але Ісус прийшов НЕ для того, щоб примирити Синів світла із синами пітьми».

Меч Ісуса – це наш Меч Орея, який наповнений люттю до ворога, що прийшов на нашу землю, щоб поневолити нас і «стерти українську націю з лиця землі». Наш обов’язок – міцно взяти в руки цей Меч і без жалю і пощади знищити нацистську Московію-Моксель і її виродків-нелюдів – підвид тварино подібної людини, яка керується у своїй діяльності не розумом (його немає), а хижацькими інстинктами.

Москальські виродки-нелюди — це гібрид, який появися на світ від «пса», що перебував на ланцюгу (як раб) і «свині»-алкоголічки, яка все життя копирсалася в хліву в багнюці — так звані, собако-свині/свино-собаки (на фото).

Москалі – підвид тварино подібної  людини – собако-свині/свино-собаки

Москалі – підвид тварино подібної
людини – собако-свині/свино-собаки

 

Деградація і дебілізація Московії

 Наведу наукові докази і фактичні дані про виведення в Московії за час її існування виродків-нелюдів, як підвид тварино подібної людини, яка керується у своїй діяльності не розумом (його немає), а хижацькими інстинктами.

Видатний український і російський науковець та філософ зі світовим ім’ям, природознавець, засновник геохімії, біогеохімії та радіогеології, вчення про біосферу, ноосферу, академік, професор Володимир Вернадський (1863-1945), повернувшись 1926 року в Росію написав: «Вражають бідність, п’янство, бюрократія, розкрадання, аморальність і грубість. Я більше всього боюся БІОЛОГІЧНОГО виродження росіян».

Не минуло і ста років. Виродження москалів стало явним…

Російський поет і письменник, лауреат Нобелівської премії з літератури Іван Бунін писав: «Относительно духовности, морали и интеллекта, то московское образованное общество — это сборище разрушителей, кощунственных людей, духовных бродяг, умственных мошенников, моральных развратников , бесстыдных лжецов, простецких хвастунов и дикарей. Но все они — высокомерные до посмешища. К этому, извините, «обществу», относятся также и нравственные и умственные, сифилитические калеки, идиоты, уроды, полусумасшедшие, истерические люди, циничные моральные и физические проститутки обоих полов. И вот это гнусное мракобесие-болото считаем мы, московиты, своей духовной, культурной и умственной элитой, передовым авангард новой Московии. Тьфу! Я с ужасом думаю, кого нарожает это пьяное кровавое быдло, захватившее власть в России, и что будет с моей страной через два-три поколения. Впрочем, что тут думать. Всё более или менее ясно».

У серпні 2015 року російський лікар-психіатр вищої категорії, провідний спеціаліст iз розробки і впровадження федеральних програм з надання психологічної і психіатричної допомоги населенню Олександр Федорович заявив, що 4,3 млн жителів Російської Федерації страждають шизофренією.
У лютому 2016 року російські спеціалісти у сфері психіатрії забили на сполох, заявивши, що в Росії кількість людей з різними психічними розладами досягла критичного рівня — 70%, тобто двоє з трьох мають психічні розлади.

Психічні розлади мають близько 20% підлітків у віці від 14 до 19 років, понад мільйон громадян похилого віку страждають від різних форм маразму. На сьогодні, за оцінками російських експертів, психіатричної допомоги потребують майже 21 млн. жителів Росії (або 14,3%). Шизофренія, маніакально-депресивний психоз, епілепсія — на другому місці після серцево-судинних захворювань.

«Як психіатр бачу дві проблеми сучасного російського суспільства: деградація і дебілізація», — заявив відомий російський психіатр, доктор медичних наук Олександр Бухановський в інтерв’ю газеті «Аргументы и факты» від 17 квітня 2013 року.

Доктор історичних наук, головний науковий співробітник Інституту світової економіки і міжнародних відносин РАН Георгій Мирський зробив висновок: «Деградація російського народу йде невідворотньо».

Ще 2009 року відомий вчений, доктор фізико-математичних, віце-президент Російської академії природничих наук Сергій Капіца повідомив: «Дебілізація Росії вже відбулася. Дані наукових досліджень засвідчують те, що ми, нарешті, прийшли до того, до чого прагнули всі ці 15 років, — виховали країну ідіотів».

Відома російська правозахисниця Валерія Новодворська зазначала: «В Росії, об’єктивно, є лише 5-10% нормальних людей. Я ніколи не бачила приводу пишатися своєю країною. Лише червоніла і соромилася за неї».

«Мене нудить від російських дебілів, у яких немає нічого за душею, окрім балаканини і претензії на «велич», вони — нікчемні дешеві дурні виродки, об яких соромно навіть забруднювати руки», — заявила художниця, москвичка Олена Хейдіз.

Татарський письменник Борис Халімов зазначив: «Насильство, матюки, горілка, бруд, воші, брехня, пожежі, підпали, страти, зґвалтування, самогубства — ось що мені приніс російській народ, і більше нічого. Російський народ дебілізований, люмпенізований, п’яний, російська мова — мафіозна, а шлюби татар iз росіянами забруднюють татарську націю всіма хворобами і нечистотами російської дійсності».

Хто такий російський народ сьогодні, підсумував віце-спікер Державної Думи РФ Володимир Жириновський (нині покійний): «Ми роз’яснимо нашому народу, що таке російський народ. Це дикість взагалі! Хто з нами залишився? Ми з вами залишилися — Шарікови. Преображенські виїхали».

Алкоголізм і наркоманія

як спосіб життя

 На початок 2022 року, за офіційними даними Федеральної служби РФ з контролю за обігом, кількість наркоманів в Росії становить понад 6 млн. осіб: 20% від загального числа — школярі 9-13 років; 60% — молоді люди 16–30 років, 20% — старше 30 років.

Експерти стверджують, що ця цифра занижена мінімум у два рази.

Згідно з даними МВС РФ, приблизно 90% злочинів у Росії відбувається на ґрунті наркоманії.
Головний нарколог Мінздраву Росії Євген Брюн стверджує, що в країні офіційно зареєстровано понад 3 млн. хронічних алкоголіків і, як мінімум — 10 млн. осіб, які зловживають алкоголем. За оцінками експертів, кількість алкоголіків більша у 3-5 разів від офіційних даних. Алкоголізм — одна з характерних генетичних рис росіян.

Російські вчені б’ють на сполох: на сьогодні епідемія наркоманії і алкоголізму в Росії, якою охоплено, за оцінками експертів, не менше 50 млн. росіян, поширюється з величезною швидкістю, захоплює і вражає, перш за все молодих людей, підлітків і навіть дітей, загрожуючи майбутньому. Наркотики і алкоголь проникли майже в кожну сім’ю.

Серед російських військових і їх найманців, які воюють в Україні, третина – хронічні п’яниці, алкоголіки, наркомани, гомосексуалісти, психічно хворі, схильні до самогубств, особи з кримінальним минулим, зокрема і випущені з в’язниць на окупованій росіянами території Донбасу.

Такий УЗАГАЛЬНЕНИЙ морально-психологічний і фізіологічний портрет вояка  рашистської армії, яка «…от тайги до британских морей всех сильней…».
Прочитайте записи у військових квитках рашистів: «Склонен к употреблению алкогольных и наркотических веществ, воровству и анальным оргиям» (на фото).

Зображення9

Російський релігійний філософ Василь Розанов зазначив: «Московія — це моральний бруд, чудовисько, яким навіть пекло з огидою зригнуло б на землю. Не народ, а пекельний виродок. Росія не має в собі ніякого здорового і цінного зерна. Росії власне — немає, вона — лише уявляється. Це — жахливий фантом, жахливий кошмар, який давить душу освічених людей».

Російський філософ Іван Ільїн зробив висновок: «Росія найпаскудніша, до блювоти огидна країна у всій світовій історії. Методом селекції там вивели потворних моральних виродків, у яких саме поняття добра і зла вивернуті навиворіт. Усю свою історію ця нація вовтузиться у лайні і при цьому бажає втопити в ньому весь світ».

«Садистська жорстокість російського національного характеру»,
в «жилах» якого до цього часу «тече темна і зла рабська кров»

 На основі великого масиву історичних фактів і архівних матеріалів російський письменник Максим Горький зробив висновок: «Головною рисою російського національного характеру є жорстокість, і то жорстокість садистська. Кажу не про окремі вибухи жорстокості, а про психіку, про душу народу. Ми жорстокі звірі, в наших жилах все ще тече темна і зла рабська кров — отруєна спадковістю татарського і кріпацького ярма».

Зауважу, що Горький, перебуваючи у 1922 році в Берліні, написав відому статтю «Про російське селянство», яка ніколи не друкувалася в СРСР.

Наведу окремі її положення, якими він характеризував росіян: «Винятково російському народу притаманне почуття особливої жорстокості, холоднокровної, яка випробовує межу людського терпіння і ніби вивчає чіпкість, стійкість до життя. У російській жорстокості відчувається диявольська витонченість, у ній є щось тонке, вишукане».

Горький також зазначав: «Жорстокість — ось, що все життя вражало і мучило мене. В чому, де коріння людської жорстокості? Я багато думав над цим і — нічого не зрозумів і не розумію…».

Зауважу, коли Горький шукав відповіді на своє запитання, ще не було наукових пояснень генетиків і сучасної психіатрії щодо найважливіших характерних рис народу та про спільні біологічні і спадкові риси його характеру.

П’ять років тому в газеті «Україна молода» (07.04.2017) я опублікував статтю «Москалі-садисти: чому росіяни жорстко катують українських військових», яка викликала гнів і обурення у москальському  середовищі. В ній були викладені масові історичні факти і наукові висновки про «садистську жорстокість росіян, як національну  рису характеру», в «жилах» якого до цього часу «тече темна і зла рабська кров».

Статтю можете прочитати тут.

У ній я дав відповідь на запитання, яке мучило Горького – «В  чому і де коріння жорстокості росіян?» і навів приклади їхнього садизму на окупованих територіях Донецької і Луганської областей.

Але те, що було виявлено в Бучі, Ірпені, Гостомелі та інших містечках і селах Київської області  після звільнення їх від рашистів-нацистів не підлягає визначенню і розумінню!

Буча. Мирні жителі. Діти, дівчата, жінки. Закатовані. Згвалтовані. Розстріляні.

Буча. Мирні жителі. Діти, дівчата, жінки.
Закатовані. Згвалтовані. Розстріляні.

 

Це — Аушвіц, Сребрениця, Руанда, Геноцид ХХІ століття разом взяті! Тисячі мирних людей різного віку, діти, неповнолітні — вбиті, розшматовані, закатовані, згвалтовані (в тому числі 10-12-річні дівчатка і навіть — немовлята!), розстріляні з зав’язаними руками і очима (в тому числі і діти), вбиті з особливим звірячим садизмом, масові поховання по декілька сотень в одній могилі, присипаній землею…Над тілами згвалтованих і розстріляних дівчат і жінок москальські нелюди глумилися — їздили по них танками…

Такими ж садистами москалі були в усі часи Російської імперії, і під час більшовицького комуністичного тоталітарного режиму («червоний» і «великий терор», Голодомор-геноцид в Україні, масові депортації цілих народів),і в часи Другої світової війни, і в Афганістані, і залишаються ними й сьогодні. Прикладів цьому безліч.

Ось така вона дика, душевно хвора, аморальна, деградована і дебільна ординська Московія – Моксель! Вона повинна бути ЗНИЩЕНА (УТИЛІЗОВАНА) економічно, політично і фізично як воші, клопи, таргани, колорадські жуки, скорпіони, як короста, сифіліс, трипер, як соціально-біологічне сміття нелюдів-виродків і цивілізаційний непотріб. Планета Земля повинна бути очищена від москальського ординського племені раз і назавжди. В цьому — порятунок людства!

Згідно дослідження, проведеного Active group в кінці березня, 86,6% росіян підтримують потенційний напад Путіна на території країн Європейського Союзу.

Звертаюся до політичних лідерів цивілізованих країн світу і їх народів – дайте  відповідь на  просте запитання: чи мають право на життя москальські виродки-нелюди – підвид тварино подібної людини, яка керується у своїй діяльності не розумом (його немає) і моральними європейськими цінностями, а хижацькими інстинктами і погрожує світу застосувати ядерну зброю і знищити цивілізацію?

Якщо вам складно відповісти або не знаєте відповіді, підкажу.

Відповідь на це питання дали Майстри Далекого Сходу після завершення Першої світової війни: «Сьогодні уже не тисячі, а мільйони кажуть: «Ні війні!». Людство усвідомило той факт, що ще одна велика битва буде рівнозначна його повному знищенню, і досить багато людей стверджують, що краще нехай зникне правитель або цілий народ, які оголосили війну, але цивілізація уціліє» (Life and Teaching of the Masters of the Far East.Vol.3: Copyright,- 1935).

Не прислухалися… 1 вересня 1939 року Гітлер у співучасті зі Сталіним розпочав Другу світову війну, яка забрала життя понад 71 000 000 людей (військових і цивільних).

То може людству, щоб врятувати себе, пора прислухається до Майстрів Далекого Сходу?

Впродовж останніх п’яти років я регулярно публічно нагадую про це світовим і європейським організаціям (ООН, ПАРЄ, ОБСЄ, Європарламент, Євросоюз, НАТО), переконую їх в необхідності фізичного знищення Путіна за аналогією ліквідації  Усами бен Ладена. Не доходить, безрезультатно — як горохом об стінку…

Знищимо москальський нацизм

— врятуємо людство!

Зображення11

У знищенні нацистської рашистської Московії нам, українцям, допоможуть віра в Ісуса Христа і Збройні Сили України, настанови Ісуса та незламний Дух українських воїнів Світла.

Дайте нам лише сучасну зброю і ми самі врятуємо цивілізацію від ядерної пожежі, яку погрожує розпалити кривавий кремлівський карлик Путін. Його голову на підносі доставимо в ООН, а вуха — в НАТО!

Голову Путіна на підносі доставимо в ООН, а вуха – в НАТО!

Голову Путіна на підносі доставимо в ООН, а вуха – в НАТО!

УкРАїці! Проклянемо наших ворогів, як Ісус «прокляв смоковницю», яка після Його прокляття «всохла від кореню».

«Майте віру в Бога. Усе, чого будете просити у молитві, віруйте, що одержите, – і буде вам так»  (Євангеліє від Марка: «В’їзд у Єрусалим; проклін смоковниці; про силу молитви»).

Щоденно читаємо Народну молитву, яка поставлена епіграфом до статті, допоки «не згине на віки вічні московія-моксель – суха гілка на Древі Життя, ракова пухлина на тілі Землі, центр світового зла».

Москальських нацистів-рашистів і їх, так званий «руZZкій мір», визбираємо, «зрубаємо» по всьому світу і як «сухе галуззя, кинемо у вогонь і спалимо його» (Євангеліє від Івана: 15:5-6).

 Уважно читаємо Євангеліє від Матфея (7,15-21):

«Остерігайтеся лжепророків, які приходять до вас в одежі овечій, а всередині — вовки хижі» (путін, кіріл, онуфрій і їм подібні – Авт.), яких потрібно знищувати без пощади і жалю, у будь-який доступний спосіб і де б вони не були.

«Погане дерево і плоди погані родить. Не може дерево погане плоди добрі родити» (так москалі розмножують своїх виродків-нелюдів — підвид тварино подібної людини – Авт.). «Тож за їхніми плодами пізнаєте їх».

 «Всяке дерево, що не дає плоду доброго, зрубують і у вогонь кидають» (Євангеліє  від Матфея (7:19).Так і з москалями будемо чинити, допоки останній не згорить у Вогні праведнім.

З вірою в Бога «суху гілку на Древі Життя, ракову пухлину на тілі Землі, центр світового зла» — Московію СПАЛИМО до тла і розвіємо попіл на її згарищі, де на вікі вічні будуть рости лише кропива і будяки…

Виконаємо волю Отця Небесного — здобудемо Перемогу над ординською нацистською Московією — Перемогу Світла над пітьмою, Добра над злом!

Слава Отцю, і Сину, і Святому Духу, і нині, і повсякчас, і на віки вічні. Амінь.

Бійцям «Українському СМЕРШУ» наказ: негайно приступити до виконання Волі Отця Небесного — похоронити Московію-Моксель на віки вічні!

Рашистів-нацистів і їх посібників (зрадників і колаборантів) знищувати безпощадно, в полон не брати!

 Від імені нашої організації звертаюся до народних депутатів і президента  з вимогою невідкладно прийняти закон про заборону діяльності в Україні УПЦ Московського патріархату і націоналізувати всю її церковну власність.

Прийнятий закон посилить захист національної безпеки і територіальної цілісності України, запобігатиме колабораціонізму, припинить розпалювання  міжрелігійної ворожнечі і стабілізує релігійне середовище в Україні. «Український СМЕРШ» допоможе владі і суспільству в реалізації закону на практиці.

СЛАВА УКРАЇНІ! СМЕРТЬ НАЦИСТСЬКІЙ МОСКОВІЇ!

12

Від імені «Українського СМЕРШУ»

Григорій Омельченко,

Герой України, генерал-лейтенант СБУ,
народний депутат України 2-6 скликань,

член ПАРЄ (2006-2010)

 

Comments are closed.