ОПЕРАЦІЯ «ЛЮТЬ МЕЧА АРЕЯ»: ЗНИЩИМО МОСКАЛЬСЬКИЙ ФАШИЗМ-НАЦИЗМ – ВРЯТУЄМО ЦИВІЛІЗАЦІЮ.

1.

     Єдине, що не підвладне людині – це час, який як ніхто перевіряє на міць професійну честь і дружбу…

«Путін – воєнний злочинець»

Президент Росії Путін, який розпочав війну проти України та руками своїх окупаційних військ знищує український народ, є воєнним злочинцем. За такі злочини Міжнародний кримінальний суд у Гаазі зобов’язаний видати ордер на арешт глави держави-агресора.

З такою вимогою 2 квітня виступила експрокурорка Міжнародного трибуналу ООН Карла дель Понте, яка свого часу представляла сторону обвинувачення у справі експрезидента Югославії Слободана Мілошевича. Про це йдеться у її інтерв’ю швейцарській газеті Le Temps.

«Carla Del Ponte: «Poutine est un criminel de guerre» Ancienne procureure des Tribunaux pénaux internationaux pour l’ex-Yougoslavie et le Rwanda, Carla Del Ponte presse la justice internationale à émettre un mandat d’arrêt international pour crimes de guerre à l’encontre de Vladimir Poutine et des hauts responsables politiques et militaires».

Дель Понте зазначила, що видача міжнародного ордера на арешт необхідна для притягнення Путіна та інших російських політичних і військових лідерів до відповідальності. За злочини, вчинені ними в Україні з моменту вторгнення російською армією 24 лютого.

«Путін – воєнний злочинець», – заявила вона, наголосивши, що за п’ять тижнів тисячі українців було вбито, кілька мільйонів вимушено залишили свої будинки, а цілі квартали деяких міст зруйновані бомбардуваннями. Водночас її особливо вразило використання масових поховань у війні проти українського народу. За словами експрокурорки, вона сподівалася, що ніколи більше такого не побачить.

Карла дель Понте (Carla Del Ponte)

Карла дель Понте (Carla Del Ponte)

Карла дель Понте (Carla Del Ponte)

В інтерв’ю дель Понте наголосила, що видача ордера на його арешт стане важливим сигналом того, що «слідчу роботу проведено». Вона також заявила, що видача такого ордера – «єдиний інструмент, який дозволяє заарештувати винного у воєнному злочині й передати його справу до Міжнародного кримінального суду».

Водночас дель Понте визнає, що підписаний ордер не обов’язково означає, що Путіна дійсно буде взято під варту. «Якщо він залишиться в Росії, цього ніколи не станеться. Але він більше не зможе покинути свою країну, і це стане зрозумілим сигналом того, що проти нього виступають багато держав», – сказала колишній прокурор.

Карла дель Понте вела розслідування військових злочинів у Югославії та Руанді, а також порушення прав людини під час війни у Сирії, у справах про корупцію в оточенні президента РФ Бориса Єльцина (відома як

«справа Mabetex») і відмиванні коштів у Швейцарії експрем’єр міністром України Павлом Лазаренком.

Хочу подякувати пані дель Понте (моїй добре знайомій) за її принципову позицію щодо воєнного злочинця Путіна і необхідності видачі міжнародного ордеру на його арешт.

«Агресорам – по заслугам…»

Справа в тім, що обрання президенту РФ Путіну міри запобіжного заходу тримання під вартою і оголошення його в міжнародний розшук я добиваюся вісім років (!), коли 7 березня 2014 року офіційно направив керівникам СБУ і ГПУ заяву про порушення кримінального провадження щодо Путіна як організатора вчинення злочинів проти миру, безпеки людства, міжнародного правопорядку та розв’язання агресивної війни проти України. Впродовж всіх цих років я неодноразово ставив це питання перед президентом Порошенком та генеральними прокурорами, які були в той період.

Детально про це ви можете прочитати, наприклад, у статті під заголовком

«Агресорам – по заслугам: є всі підстави притягнути Путіна до міжнародної кримінальної відповідальності» (Україна молода, 14 вересня 2016 року). https://www.umoloda.kiev.ua/number/3047/180/103450/

Знайдіть 20 хвилин часу, щоб ознайомитися з публікацією. Ви багато чого побачите і зрозумієте…

Маючи практичний досвід слідчої і оперативно-розшукової роботи в МВС і СБУ та міжнародні зв’язки, я запропонував Генеральному прокурору свою допомогу (слідчим, консультантом, радником) у розслідуванні злочинів, вчинених Путіним. Сподівався на плідну співпрацю. Відповіді на свою пропозицію – не отримав…

Видання «Українського репортеру» 2 квітня помістило замітку «У світі виношують план арешту Путіна» і нагадало читачам про мою публікацію чотирьохрічної давнини (18.03.2018 р.) «Григорій Омельченко: «Путін може закінчити життя, як Чаушеску, Хусейн або Каддафі».

https://ukrreporter.com.ua/politic/grygorij-omelchenko-putin-mozhe- zakinchyty-zhyttya-yak-chaushesku-husejn-abo-kaddafi.html

Рекомендую прочитати статтю, вона проллє світло на деякі події минулого, сьогодення і їх зв’язок…

Я неодноразово направляв в ООН, ПАРЄ, ОБСЄ і Міжнародний кримінальний суд матеріали про злочини проти миру, людяності, людства, міжнародного правопорядку, вчинені президентом РФ Путіним і просив вжити відповідних економічних, фінансових, політичних і юридичних санкцій, які б зупинили воєнного злочинця і вбивцю Путіна.

Направив в ООН юридичні обгрунтування фізичного знищення Путіна за аналогією ліквідації міжнародного терориста Усами бен Ладена, яка світом визнана законною і правомірною, як вчинена в стані необхідної оборони.

https://ukrreporter.com.ua/politic/war/pidlyagaye-likvidatsiyi-yak-usama-ben- laden-pravovi-pidstavy-fizychnogo-znyshhennya-putina.html

Але там була гра у велику геополітику і заробляння мільярдних коштів на крові українців, що привело до 24-го лютого – початку Третьої світової війни, у якій Україна рятує колективного боягуза НАТО і всю цивілізацію від ядерної пожежі, яку погрожує розпалити психопат Путін…

Знайомство і співпраця з Карлою дель Понте

Так трапилося, що доля звела мене з Генеральним прокурором Швейцарії Карлою дель Понте в далекому 1999 року в Цюріху по справі експрем’єр- міністра України Павла Лазаренка.

Пригадую 1994 – 1996 роки. Будучи головою парламентського Комітету з питань боротьби з корупцією і організованою злочинністю і членом ТСК у справі «Бласко», я знайшов за кордоном фірми і валютні рахунки Лазаренка, на яких були сховані десятки мільйонів доларів США. Отримані копії документів з депутатськими зверненнями я неодноразово направляв президенту Леоніду Кучмі з рекомендацією не призначати Лазаренка членом уряду, а згодом – прем’єр-міністром. Від керівників Генпрокуратури і СБУ вимагав порушити кримінальну справу щодо Лазаренка і притягти його до відповідальності за відмивання коштів за кордоном. Проте політичне керівництво країни (президент Кучма і парламент) і керівники правоохоронних органів не реагували на мої депутатські звернення, а стали на шлях приховування злочинної діяльності Лазаренка.

Лише після звільнення Лазаренка з посади прем’єр-міністра (2 липня 1997 року) Генпрокуратура 14 вересня 1998 року порушила проти нього кримінальну справу на підставі моїх матеріалів і депутатських звернень, направлених їй в 1994-1996 роках.

«Панамець Бабло Лазаріні»…

На початку грудня 1998 року Лазаренко автомобілем виїхав з Брюсселю, де перебував по лінії міжпарламентських зв’язків Верховної Ради з Євросоюзом, до Базеля (Швейцарія). Він прибув до Швейцарії, щоб перевірити, відкриті у цій країні, свої кодові рахунки та поступлення на них коштів. На паспортному контролі Лазаренко пред’явив свій панамський паспорт, оскільки в українському (дипломатичному) він не мав швейцарської візи. На велике його здивування Лазаренко був затриманий «за порушення візового режиму». За це незначне правопорушення Лазаренка мали депортувати зі Швейцарії. Але замість цього народного депутата України, лідера фракції «Громада» Лазаренка доправили до Женеви. Лазаренко не знав, що в Женеві прокуратура за дев’ять місяців до його затримання в Базелі, 6 березня 1998 року порушила проти нього кримінальну справу за моїми матеріалами про відмивання коштів на території цієї країни. Справу вів мій добре знайомий слідчий суддя Каспер-Ансерме, який взяв Лазаренка під варту.

В очолюваному мною Комітеті Верховної Ради Павла Лазаренка охрестили «Бабло Лазаріні».

18 грудня 1998 року Лазаренко був відпущений під заставу та обов’язок з’явитися до Женеви на слухання по його справі, призначене на початок березня 1999 року. Але цього не сталося. У лютому 1999 року Лазаренко втік до США, сподіваючись отримати політичний притулок – але замість цього був арештований.

У березні 1999 року я направив сенаторам, конгресменам та урядовцям США звернення про злочинну діяльність Лазаренка, який утримувався в американській федеральній в’язниці і просив надати йому політичний притулок, щоб уникнути кримінальної відповідальності в Україні за вчинення тяжких посадових і економічних злочинів.

У зверненні я просив НЕ надавати Лазаренку політичного притулку і передав Міністерству юстиції і ФБР США документи про відмивання Лазаренком мільйонних коштів у США і Швейцарії.

Детальніше про злочинну діяльність Лазаренка читайте у статті «Жодної копійки не повернуто: Україна має шанси отримати частину мільйонів Лазаренка» (Україна молода, 28.09.2016 р.)

https://www.umoloda.kiev.ua/number/3053/188/103968/

Перша зустріч

На початку літа 1999 року в Цюріху я зустрівся з Генеральним прокурором Швейцарії Карлою дель Понте у справі Лазаренка. Під час зустрічі ми обговорили всі деталі злочинної діяльності Лазаренка. Я переконав генпрокуроршу, що порушена в Україні кримінальна справа проти Лазаренка не є політично вмотивованою і передав дель Понте матеріали про його злочинну діяльність та копію мого звернення до США, в якому просив не надавати Лазаренку політичного притулку.

1999 р. Цюріх. Карла дель Понте і Григорій Омельченко

1999 р. Цюріх. Карла дель Понте і Григорій Омельченко

1999 р. Цюріх. Карла дель Понте і Григорій Омельченко

Зустріч з пані Карлою справила на мене приємне враження як людини, жінки і професіонала своє справи. Як український полковник я не міг не подарувати їй квіти по завершенню нашої зустрічі…

У серпні 1999 року Рада безпеки ООН призначила Карлу дель Понте на посаду обвинувача в Міжнародний трибунал по колишній Югославії, що розслідував військові злочини в ході Балканських конфліктів.

У кінці червня 2000 року суд Кантону Женеви заочно засудив Лазаренка, який був під вартою у США, за відмивання коштів до півтора року ув’язнення. В цей термін було зараховано його перебування у американській в’язниці.

У 2006 році суд США визнав Лазаренка винним у відмиванні коштів і засудив його до дев’яти років ув’язнення.

Впродовж 2002 – 2004 років мав ще зустрічі з Карлою дель Понте як юридичний експерт у роботі Міжнародного громадського трибуналу, який розслідував факти бомбардування Югославії силами НАТО з 24 березня по 10 червня 1999 року в ході проведення військової операції «Союзна сила». Операцію проти Югославії НАТО розпочало без дозволу Ради безпеки ООН за наказом Генерального секретаря Альянсу Хав’єра Солана.

Сербська сторона вважала цю операцію актом агресії з боку НАТО. В ході бомбардувань, за оцінками Югославської сторони, загинуло 5700 мирних жителів, за даними США – 1500. Знищено близько 90 пам’яток історії і архітектури, близько 300 будівель шкіл, вишів, бібліотек, більше 20 лікарень, майже 40 тисяч житлових будинків повністю зруйновано або пошкоджено.

У кінці січня 2007 року дель Понте залишила свій пост прокурора Міжнародного трибуналу.

Крайній раз бачився з нею весною 2009 року в регіональній штаб-квартирі ООН в Женеві, де брав участь як член ПАРЄ в роботі Міжнародної конференції, присвяченій попередженню воєнних конфліктів і боротьбі з міжнародним тероризмом.

 Як слідчий в минулому зазначу, що Карла дель Понте абсолютно права у необхідності видачі Міжнародного ордеру на арешт воєнного злочинця Путіна. Юридичних підстав для цього – достатньо.

Нагадаю, 16 березня Міжнародний кримінальний суд ООН в Гаазі ухвалив рішення про запровадження тимчасових заходів щодо Росії у справі про влаштування окупантом геноциду в Україні:

1)       негайно припинити військові операції, які почалися на території України 24 лютого 2022 року;

2)    забезпечити, що будь-які військові чи регулярні збройні підрозділи, а також інші організації чи особи, які контролюються РФ, не будуть вживали кроків щодо продовження військової операції.

 Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба пояснив, що рішенням суду на найвищому юридичному рівні констатовано факт вторгнення Росії та

визначено, що безпідставна агресія Росії має припинитися. «13 суддів підтримали рішення, проти були лише двоє (РФ і Китай). Це потужний результат, який додає ваги рішенню. Рішення Суду є юридично зобов’язувальним відповідно до норм міжнародного права. Рішення стане точкою відліку для інших юридичних і політичних оцінок російської агресії. Україна тут перемогла і вимагає від Росії негайно виконати наказ та припинити агресію», – написав він у Facebook.

Росія відмовилася виконувати рішення Суду.

 Формула порятунку цивілізації

 Водночас, я стверджував і продовжую стверджувати, що за ради порятунку цивілізації, Путіна необхідно ФІЗИЧНО ЗНИЩИТИ, як Усаму бен Ладена. Фізичну ліквідацію Путіна я запропонував ще п’ять років тому. Міжнародно правові і юридичні підстави його знищення неодноразово направляв в ООН. Зауважу, що Усама бен Ладен, на відміну від Путіна, являв собою набагато меншу загрозу для світу, ніж Путін з ядерною зброєю.

У ситуації, яка склалася у зв’язку з воєнною агресією Росії проти України, відповідно до норм міжнародного права, ст. 51 Статуту ООН, законів війни та національного законодавства України, фізична ліквідація Путіна буде легітимною, правовою і законною, як така, що вчинена у стані необхідної оборони і крайньої необхідності, за аналогією вбивства Усами бен Ладена (знищення якого, за твердженням міністра закордонних справ Росії Лаврова, «виправдано з точки зору міжнародного права і права на самооборону»).

Мою пропозицію вбити Путіна в березні ц. р. підтримали сенатор США Ліндсі Грем і полковник Річард Кемп, який командував британськими військами в Афганістані.

Формулу порятунку земної цивілізації після завершення Першої світової війни вивели Майстри Далекого Сходу. На їх переконання (я з ними повністю погоджуюся), вона повинна змінити методи ведення війни і з часом дозволить повністю з нею покінчити.

Вперше  ця  Формула  ними  була  обнародувана  1924  року  (цитую):

«Сьогодні уже не тисячі, а мільйони кажуть: «Ні війні!». Людство усвідомило той факт, що ще одна велика битва буде рівнозначна його повному знищенню, і досить багато людей стверджують, що краще нехай зникне правитель або цілий народ, які оголосили війну, але цивілізація уціліє» (Life and Teaching of the Masters of the Far East.Vol.3: Copyright,- 1935).

Не прислухалися…1 вересня 1939 року Гітлер у співучасті зі Сталіним розпочав Другу світову війну, яка забрала життя понад 71 000 000 людей (військових і цивільних).

Сьогоднішній «коктейль Гітлер-Сталін» ХХІ століття – психопат Путін шантажує світ ядерною війною заради задоволення своїх політичних амбіцій.

Російська соціологічна агенція «Левада-центр» 24-30 березня провела опитування громадян РФ і встановила, що після початку повномасштабного вторгнення російських військ в Україну 24 лютого підтримка росіянами дій президента Путіна зросла до 83%, тобто у березні збільшилася на понад 10% порівняно з показниками підтримки в лютому (71%). Не схвалюють дій Путіна лише 15%. У лютому таких було 27% опитаних. Водночас рівень довіри росіян до Путіна виріс на 10% порівняно з лютим – з 34% до 44%, міністра оборони Шойгу з 12% у лютому до 16% в березні.

4

Понад половини росіян (51%) «пишаються» війною Путіна проти України. Ще 14% відчувають «радість» та «піднесення». «Сором» відчувають лише 5%.

Соціологи зафіксували суттєве зростання кількості росіян, які переконані що Росія рухається в правильному напрямку. У березні таких було 69% (у лютому – 52%). Лише 22% росіян вважають, що країна рухається в неправильному напрямку. Загалом більшість росіян вважають, що було б краще, якби Путін залишався президентом як найдовше.

Згідно дослідження, проведеного Active group, 86,6% росіян підтримують потенційний напад Путіна на території країн Європейського Союзу.

Ось така вона дика, душевно хвора, аморальня, деградована ординська Московія – Моксель! Вона повинна бути ЗНИЩЕНА (УТИЛІЗОВАНА) економічно, політично і фізично як воші, клопи, таргани, колорадські жуки, скорпіони, як короста, сифіліс, трипер, як соціально-біологічне сміття нелюдів-виродків і цивілізаційний непотріб. Планета Земля повинна бути очищена від москальського ординського племені раз і назавжди. В цьому – порятунок людства!

Російський філософ Іван Ільїн (1882-1954) ще в минулому столітті встановив діагноз ординській країні (цитую мовою оригіналу): «Россия — самая паскудная, до блевоты мерзкая страна во всей мировой истории. Методом селекции там вывели чудовищных моральных уродов, у которых само понятие Добра и Зла вывернуто на изнанку. Всю свою историю эта нация барахтается в дерьме и при этом желает потопить в нем весь мир…».

Російський поет і письменник, лауреат Нобелівської премії з літератури Іван Бунін (1887-1953) писав: «Относительно духовности, морали и интеллекта, то московское образованное общество — это сборище разрушителей, кощунственных людей, духовных бродяг, умственных мошенников, моральных развратников , бесстыдных лжецов, простецких хвастунов и дикарей. Но все они — высокомерные до посмешища. К этому, извините, «обществу», относятся также инравственныеи умственные, сифилитические калеки, идиоты, уроды, полусумасшедшие, истерические люди, циничные моральные и физические проститутки обоих полов. И вот это гнусное мракобесие- болото считаем мы, московиты, своей духовной, культурной и умственной элитой, передовым авангард новой Московии. Тьфу! Я с ужасом думаю, кого нарожает это пьяное кровавое быдло, захватившее власть в России, и что будет с моей страной через два- три поколения. Впрочем, что тут думать. Всё более или менее ясно».

Те, що було виявлено в Бучі, Ірпені, Гостомелі та інших містечках і селах Київської області після звільнення їх від російських фашистів-нацистів не підлягаю визначенню!

Це – Аушвіц, Сребрениця, Руанда, Геноцид ХХІ століття разом взяті! Сотні, тисячі мирних людей різного віку, діти, неповнолітні – вбиті, розшматовані, згвалтовані (в тому числі 10-12-річні дівчатка!), розстріляні з зав’язаними руками і очима (в тому числі і діти), вбиті з особливим звірячим садизмом, масові поховання по декілька сотень в одній могилі,

присипаній землею… Над тілами згвалтованих і розстріляних дівчат і жінок москальські нелюди глумилися – їздили по них танками…

На сьогодні в Бучі виявлено 410 тіл – закатованих, згвалтованих, розтерзаних, розстріляних пострілом в голову або груди, роздавлених танками дітей, жінок, чоловіків похилого віку. Таке справжнє звірине фашистське нацистське нутро Московії…

Послухайте звернення президента Зеленського про ці жахливі нелюдські злочини, вчинені російськими виродками, подивіться фото, відео…

5

https://t.me/censor_net/10820?fbclid=IwAR0YcqKNMTw1cSZqwQJCiH28dD5fUb_DxsbOVLa9vTso9— mD8_9074Mhg

 https://www.youtube.com/watch?v=Oetl29XG0-I

https://www.youtube.com/watch?v=S0pxkRhGTts

В мережі продовжують оприлюднювати кадри з Бучі, на яких зафіксовані воєнні злочини російських військових проти мирного населення. УВАГА! Новина містить кадри, не рекомендовані до перегляду неповнолітнім, вагітним та людям зі слабкою психікою!

Фото оприлюднив командир  добровольчого  батальйону  МВС  України

«Луганськ-1», екснардеп Артем Вітко. «Строго 18+. Ще кадри із Бучі Київської області» — підписав він фото.

6 7 8 9 10

https://www.youtube.com/watch?v=RMyW-YbDtvE

11

12

 

Можливо після цих жахливих відео-фото, якими заповнений інтернет, сита, вгодована, безпечна Європа (особливо Німеччина, Франція, Угорщина) перестане висловлювати свої чергові до блювоти стурбованість і співчуття? Вони нам не потрібні! Нам потрібна лише зброя, зброя, зброя!

Може, врешті-решт, зрозуміють гнилі європейські політики, що пора уже перестати жувати сосиски, пити пиво і перелякано говорити: «головне, щоб не почалася Третя світова війна…» (вона уже йде, ідіоти!); «не приведи Боже, спровокувати Росію…» (хай продовжують і далі вбивати наших дітей, мирних жителів, гвалтувати наших дівчат, жінок); «головне, щоб Путін не образився…(так він уже давно має усіх вас…)»; «щоб не поставити під загрозу стабільність Німеччини, війна в Україні робить усіх нас біднішими…» (міністр фінансів Крістіан Лінднер); «угорська економіка не може функціонувати без російського газу і нафти, тому не буде санкцій, які б стосувалися цих енергоносіїв…» (прем’єр-міністр Віктор Орбан).

Угорець Орбан, мабуть, дещо забув з історії часів окупації своєї країни Радянською імперією. Нагадаю. У листопаді 1956 – січні 1957 року радянські війська потопили в крові національно-визвольний рух угорців за свободу своєї країни. Було вбито близько 1500 борців за незалежність Угорщини, десятки тисяч потрапили у в’язниці. Тоді Радянському Союзу улесливо догоджав такий собі партійний діяч Угорщини Янош Кадар. Сьогодні це робить Віктор Орбан, який стелиться під воєнного злочинця Путіна, «без газу якого не може функціонувати угорська економіка» і будує в Угорщині авторитарний режим на зразок Лукашенка-Путіна.

Чи економічна стабільність, російська нафта і газ для вас важливіші ніж життя українських дітей, людей похилого віку, мирного населення України? Від початку вторгнення російських загарбників загинуло 161 дитина, 264 отримали поранення! Не ваших – українських…

Цікаво, чи приїдуть на запрошення президента Зеленського колишні керівники Німеччини і Франції Меркель і Саркозі відвідати Бучу, щоб побачити наслідки своєї співпраці з головорізом Путіним…

Що їм, путінським підстилкам і політичним повіям сниться після того, що натворили російські нелюди-виродки в Бучі, Ірпені, Гостомелі…

Чи розуміють ці нафталінові європейські лідери, що агресія і звірства Путіна стали можливими через те, що 14 років тому вони заблокували вступ України до НАТО…

Що Меркель і Саркозі можуть сказати українцям, якщо приїдуть в Бучу, адже вони є моральними і політичними співучасниками злочинів Путіна проти миру, людства, людяності…

Хоча для таких як Меркель, Саркозі, Орбан і їм подібним путінське бабло (газ і нафта) важливіші, ніж життя українських дітей, жінок, людей похилого віку…

То, чим вони кращі за головоріза, м’ясника, вбивцю кривавого кремлівського карлика, якому дозволили вчинити ці страшні злочини проти України? За своєю аморальністю, цинізмом, бездушністю – нічим!

Запитаю прямо у нинішніх макронів, шольців, лінднерів, орбанів і їм подібним: скільки вам ще треба, щоб було вбито українських дітей, мирних жителів; скільки вам ще потрібно, щоб було згвалтовано наших дівчат, жінок, щоб ви нарешті наважилися чинити ефективний тиск на фашистську Росію і посилити проти неї санкції, в тому числі застосували ембарго на путінський газ і нафту? Скажіть: скільки вам ще потрібно української крові, щоб ви напилися?

А що ви будете говорити і робити, коли москальські нелюди-виродки почнуть вбивати і гвалтувати ваших дітей, сестер, дружин, матерів, бабусь, як це вони робили, коли прийшли в Європу під час Другої світової війни? Забули? Нагадаю.

Російський письменник-мемуарист, учасник війни Леонід Рабічев у своїй книзі описує, як вчиняли російські солдати й офіцери з німецькими жінками і неповнолітніми дівчатками (цитую мовою оригіналу для росіян): «Наши танкисты, пехотинцы, артиллеристы, связисты нагнали колонну беженцев и, позабыв о долге и чести и об отступающих без боя немецких подразделениях, тысячами набросились на женщин и девочек. Обливающихся кровью и теряющих сознание оттаскивают в сторону, бросающихся на помощь им детей расстреливают… А сзади уже следующее подразделение. И опять остановка, и я не могу удержать своих связистов, которые тоже уже становятся в новые очереди, а телефонисточки мои давятся от хохота… До горизонта между гор тряпья, перевернутых повозок трупы женщин, стариков, детей».

Американський історик Уїльям Лютер Пірс засвідчив: «Коли російські військові частини перехоплювали колони німецьких біженців, які тікали на Захід, то вони творили таке, чого в Європі не бачили з часів навали монголів у Середні віки. Всіх чоловіків зазвичай просто вбивали на місці. Всіх жінок, майже без винятку, піддавали груповому зґвалтуванню. Така була доля і восьмирічних дівчаток, і восьмидесятилітніх бабусь, і жінок на останніх стадіях вагітності. Жінкам, які чинили спротив зґвалтуванню, перерізали горло або розстрілювали. Іноді радянські танкові колони просто чавили гусеницями біженців, які врятувалися. Коли військові частини Радянської Росії займали населені пункти Східної Прусії, то вони починали таку звірячу оргію тортур, зґвалтувань і убивств, що неможливо все описати в повному обсязі. Інколи російські військові кастрували чоловіків і хлопчиків, перед тим як вбити їх. Іноді вони видавлювали їм очі або спалювали їх живими. Деяких жінок, після групового зґвалтування, розпинали, прибивши їх ще живими до дверей комор, а потім використовували їх як мішені для стрільби».

Запам’ятай Європо! Такими ж садистами москалі були в усі часи Російської імперії, і під час більшовицького комуністичного тоталітарного режиму («червоний» і «великий терор», Голодомор-геноцид в Україні, масові депортації цілих народів), і в часи Другої світової війни, і в Афганістані, і залишаються ними й сьогодні. Прикладів цьому безліч, відкрийте лише очі.

А ви не задумувались над тим, що з такою політикою ви становитесь співучасниками злочинів проти миру, людства і людяності, які вчиняє фашистська Росія на чолі з воєнним злочинцем, м’ясником, головорізом Путіним і, що за це прийдеться нести відповідальність? І не лише моральну, політичну чи, навіть, судову, а у вигляді помсти одинака чи групи месників, які знайдуть вас, де б ви не були і ви сповна отримаєте те, що заслужили –вирок людського гніву! Історія знає багато таких випадків. Подумайте над цим…

Меркель злякалася їхати в Київ, щоб відвідати Бучу на запрошення Зеленського. Їй не хватило навіть мужності відповісти на це запрошення. Відповідь передала через свого речника, що вона не шкодує про своє рішення «не приймати Україну в НАТО».

Про це повідомив «Український репортер» у замітці «Меркель: рішення не приймати Україну до НАТО було правильним». https://ukrreporter.com.ua/ua/yevropa/merkel-rishennya-ne-pryjmaty-ukrayinu-do-nato-bulo-pravylnym.html

19

Українська сторона гідно відповіла на весь світ про цинізм «путінської повії» (див. тут:

https://www.youtube.com/watch?v=oBaGCaDyD8c

Результати соціологічних досліджень – чергове підтвердження правильності Формули Майстрів Далекого Сходу, як запобігти Третій світовій війні, яка може стати ядерною і призведе до загибелі цивілізації. Про необхідність застосування цієї Формули до Путіна і Московії я неодноразово нагадував впродовж останніх п’яти років.

Нагадаю, що Верховна Рада Законом визнала, що «РФ є державою- терористом, однією з цілей політичного режиму якої є геноцид Українського народу, фізичне знищення, масові вбивства громадян України, вчинення міжнародних злочинів проти цивільного населення, використання заборонених методів війни, руйнування цивільних об’єктів та об’єктів критичної інфраструктури, створення штучних гуманітарних катастроф в Україні або окремих регіонах. Політичний режим РФ є НАЦИСТСЬКИМ за своєю суттю, практикою та ідеологічно наслідує націонал-соціалістичний (нацистський) тоталітарний режим».

Бійцям «Українського СМЕРШУ» наказ:: після виявлених у Бучі, Ірпені, Гостомелі злочинів, вчинених проти мирного населення, ніякого жалю і пощади до російських фашистів-нелюдів-виродків НЕ ПОВИННО БУТИ! Ні до ранених, ні до контужених, ні до тих, хто здається в полон і молить пощади!

ЗНИЩУВАТИ, ЗНИЩУВАТИ, ЗНИЩУВАТИ у будь-який доступний спосіб, де тільки можна, без пощади і жалю!!!

Починаємо операцію «ЛЮТЬ МЕЧА АРЕЯ»: https://www.youtube.com/watch?v=8pCBs5Yehag масове безпощадне «полювання» (сафарі) і жорстку «рибалку» на російських фашистів-нацистів по всьому світу!

Влаштуємо головорізу-м’яснику Путіну до 25 квітня палаюче свято в Москві і нагадаємо йому скільки разів вона була спалена!

Додаткові інструкції для проведення акції тотального знищення і утилізації російських фашистів-нацистів отримаєте окремо. Виконувати неухильно! Трупи нелюдів зафіксувати на фото і відео для виставлення в соціальних мережах. Наявні у них документи, жетони (особисті номери), фотографії, телефони вилучити для ідентифікації особи, щоб потів повідомити батькам, які народили і виховали таких виродків. Підлягають суровому покаранню (виключно до ліквідації) і їх батьки.

13 14 16 17 18

На світлинах: військовослужбовці в/ч 51460 із села Князє-Волконскоє Хабаровського краю (РФ).

Вони знаходилася в Бучі і вчинили вбивства мирних жителів

Всі дані військовослужбовців в/ч 51460 (п.і.п., дата народження, звання, особистий номер, телефони, адреса проживання і т. д.) встановлені. Див. тут:

https://docs.google.com/spreadsheets/u/0/d/1- xGVW1ZVWWVT01Qfx24tb10Y_EGwWm2j/htmlview?fbclid=IwAR1Fsq9T1fO3Ew7v5uFX_d_edrXo M5CZF29QcnmROi17E1LyaOCC0hWfKGY#gid=2106249015

 Радник глави ОП Олексій Арестович опублікував список російських військових частин і підрозділів, які вчинили воєнні злочини в Бучі, Гостомелі, Ірпені. Про це він повідомив на своїй сторінці у фейсбук (цитую мовою оригіналу):

— 64 отдельная мотострелковая бригада 35 армии Восточного военного округа;

—   5 отдельная танковая бригада 36 армии Восточного военного округа;

—   331 парашютно-десантный полк 98 воздушно-десантной дивизии;

—   137 парашютно-десантный полк 106 воздушно-десантной дивизии;

—   104 и 234 десантно-штурмовых полка 76 десантно-штурмовая дивизии;

—   14 и 45 отдельные бригады специального назначения;

—   63 отряд полиции особого назначения Росгвардии;

—   155 отдельная бригады морской пехоты Тихоокеанского флота.

ГУР Міноборони України виклало у відкритий доступ список військовослужбовців російської 64 окремої мотострілецької бригади 35-ї загальновійськової армії РФ, які можуть бути причетні до масових убивствцивільних громадян у Бучі. Назву лише прізвища командного складу, полковників 64-ї бригади: Курбанов А.Б., Клобуков В.С., Винс О.В., Шершнєв О.Л. Список решти особового складу тут:

https://gur.gov.ua/content/voennye-prestupnyky-neposredstvenno- uchastvuiushchye-v-sovershenyy-voennykh-prestuplenyi-protyv-naroda- ukrayny-v-h-bucha-voennosluzhashchye-64-otdelnoi-motostrelkovoi-bryhady- 35-oa-vvo.html

СЛАВА УКРАЇНІ! СМЕРТЬ ПУТІНУ І НАЦИСТСЬКІЙ МОСКОВІЇ!

Зображення5

Від імені «Українського СМЕРШУ» Григорій ОМЕЛЬЧЕНКО

Герой України,

Генерал-лейтенант СБУ,

Народний депутат України 2-6 скликань,

Член ПАРЄ (2006 – 2010)

Comments are closed.