Операція «Українського СМЕРШУ» – «Z:3»

plakat-1

Джерело Український репортер

До Дня народження духовного батька України Тараса ШЕВЧЕНКА:

«І вражою злою кров’ю
Волю окропіте…»

Російські окупанти використовують на своїй техніці нацистські позначки. Буквою Z під час Другої світової війни було позначено будівлю у нацистському концентраційному таборі Заксенгаузен, де скоєно масові вбивства, повідомляє в telegram-каналі Служба безпеки України.

На цій “Станції Z” розміщувався крематорій із чотирма печами, в якому нацисти спалювали тіла в’язнів.1943 року там було також прибудовано газову камеру. Транспорт із людьми направляли безпосередньо до цієї споруди, минаючи реєстрацію в концтаборі.

“Чим надихалися російські окупанти, плануючи знищення України й мирного населення – вже зрозуміло. Але й кінець нацистського режиму ми теж пам’ятаємо, – кажуть у СБУ. – На окупантів чекає повний розгром і Гаазький трибунал. Разом переможемо!».

Допомагаємо нашим славним Збройним силам, спецслужбам, теробороні!

Бійцям «Українського СМЕРШУ»:

Наказ про початок проведення з 00:00 годин 9 березня 2022 року української спецоперації під кодовою назвою «Z:3»: ZНАЙШОВ – ZНИЩИВ – ZНИК!

ПАМ’ЯТАЙТЕ: ви – невидимка, привиди! Ви скрізь, але ворог вас не бачить… Дійте як пілот-ас – «Привид Києва», який станом на 7 березня збив 38 ворожих літаків і крилату ракету «Калібр».

У російських нацистів-фашистів земля повинна горіти під ногами. В полон НЕ брати! Знищувати без пощади і безжально!

Тепер – це знак знищення російських нацистів-фашистів,
які будуть горіти по всьому світу, де б вони не були…
Смерть російським окупантам!

5 березня міжнародний терорист і воєнний злочинець – президент РФ Путін на зустрічі з жінками льотного складу російських авіакомпаній у навчальному центрі ПАТ «Аерофлот»назвав вимоги до України для припинення війни: нейтральний статус України, не вступ України в НАТО, визнання Україною Криму російським, визнання незалежності так званих «ДНР/ЛНР», демілітаризація (скорочення армії України, зброї, військової техніки з узгодженим мінімумом).

Кривавий кремлівський карлик пригрозив, що якщо керівництво України не прийме його умови, тобто капітуляцію, це «поставить під питання майбутнє української держави».

Нам, українцям, божевільний Путін загрожує знищенням! Дійсно ідіот-психопат-шизофренік… (висновки психіатрів щодо психічного стану Путіна читайте у моїй статті «Мою пропозицію «врятуй світ – вбий Путіна» підтримав сенатор США ЛіндсіГрем».

Прокурор Міжнародного кримінального суду в Гаазі Карім Хан (Велика Британія) ініціював розслідування злочинів Росії проти України. Дії окупанта він кваліфікує як військові злочини та злочини проти людства.

Про це йдеться у його заяві на сайті суду.

«…Я висловив стурбованість подіями, реакцією світових лідерів і світової спільноти на події, що відбуваються в Україні. Я хочу повідомити, що вирішив якомога швидше почати розслідування ситуації в Україні», – наголосив Хан.Він зазначив, що Україна не є державою-учасницею Римського статуту Міжнародного кримінального суду («МКС», або «Суду»), тому сама не може передати цю ситуацію до його офісу. «Але двічі скористалася своїми прерогативами, щоб на законних підставах визнати юрисдикцію Суду щодо підозрюваних злочинів за Римським статутом, які відбуваються на її території, якщо Суд вирішить її здійснити», – зазначив він.

Перша декларація подана урядом України щодо злочинів, скоєних на території з 21 листопада 2013 року до 22 лютого 2014 року. Друга декларація стосувалась усіх злочинів, скоєних на території України з 20 лютого 2014 року.

«Я ознайомився з висновками Офісу, що випливають із попереднього вивчення ситуації в Україні, та підтвердив, що є достатні підстави для початку розслідування. Зокрема, я впевнений, що є обґрунтовані підстави вважати, що в Україні були скоєні як воєнні злочини, так і злочини проти людства», – зазначив прокурор.Він також зазначив, що проситиме підтримки в розслідуванні в усіх держав-учасниць і міжнародної спільноти.

«Я буду закликати до додаткової бюджетної підтримки, до добровільних внесків на підтримку всіх наших ситуацій, до позики безоплатного персоналу. Важливість і терміновість нашої місії є занадто серйозними, щоб бути заручниками браку коштів. Я продовжуватиму уважно стежити за подіями в Україні і знову закликаю до стриманості та суворого дотримання чинних норм міжнародного гуманітарного права. Якщо хтось має інформацію про ситуацію, її можна надіслати до мого офісу за адресою: otp.informationdesk@icc-cpi.int.», – додав прокурор.

Карім Хан повідомив про негайний початок розслідування ситуації в Україні після звернення 39 держав-учасниць МКС.

«Я повідомив Президії МКС про своє рішення негайно розпочати активне розслідування ситуації. Наша робота зі збору доказів розпочалася», — сказано в повідомленні на сайті МКС.

Він зазначив, що розпочати розслідування його Офісу дозволило звернення 39 країн, які ратифікували Римський статут.

7 березня «Міжнародний суд, головний судовий орган ООН, почав публічні слухання у справі щодо звинувачень у геноциді, відповідно до Конвенції про запобігання злочину геноциду і покарання за нього (Україна проти Російської Федерації) у Палаці миру в Гаазі, де розташований суд», – повідомилапресслужба Суду.

РПЦ — «пристанище демонів» і служителька «антихристу» Путіну

Російський патріарх Кирило (агент КДБ СРСР «Михайлов») підтримав версію Путіна у своїй проповіді, в якій говорив про бойові дії в Україні на прощену неділю (6 березня). Він не засудив війну в Україні,не згадав, що це Росія напала на Україну та вбиває православних людей в Україні, додавши до свого виступу дозу гомофобії.

Відомий православний мислитель Андрій Кураєв вже назвав промову патріарха найганабнішою в історії.«Патріарх Кирило промовляє найганебнішу зі своїх проповідей. Вона увійде в історію як приклад найницішої маніпуляції», – оцінив Кураєв.

Російська православна церква, очолювана патріархом Кирилом, оголосила Україні «священну війну», а окупацію частини території України назвала «Хрестовим походом православ’я» і благословила «антихриста» Путіна на воєнну агресію проти України і війну в Сирії.

У травні 2015 року президент Петро Порошенко під час урочистого засідання Верховної Ради зачитував імена Героїв України, половина з яких загинула в боротьбі проти російської агресії. Щоб вшанувати хвилиною мовчання загиблих Героїв, піднялися всі присутні в парламенті представники церков і конфесій і навіть іноземці. Лише священики УПЦ МП на чолі з Онуфрієм демонстративно не встали.

Представники Московського патріархату у Криму і на Донбасі відкрито підтримують російську агресію, брали активну участь у проведенні референдумів та проголошенні так званих «ЛНР» і «ДНР» і приєднанні Криму до РФ, закликали парафіян брати в руки зброю і вбивати українців, благословили ватажків терористичних організацій «ЛНР» і «ДНР» на війну проти України, надавали бойовикам прихисток в культових і храмових приміщеннях, переховували в храмах і церквах зброю. Навіть Святогірську Лавру використовували як базу для російських диверсійних груп і сховище для зброї.

Російські терористи у Святогірській Лаврі. Крайній праворуч Гіркін

Патріарх Кирило на появу російських вояків зі зброєю у храмах зауважив: «Їм зі зброєю в храм дозволено — вони захисники».

Зафіксовані непоодинокі випадки, коли російські священики зі зброєю в руках, перебуваючи в лавах окупаційних військ на Донбасі, вбивали й катували українських військовополонених. Священики МП відмовлялися відспівувати українських військових, які загинули у боротьбі з російським агресором.

7 березня ц. р. на знімальну групу агенції журналістських розслідувань «Слідство.Інфо» напали під час зйомки репортажу у Києво-Печерській лаврі, коли журналісти намагалися дізнатися позицію священнослужителів щодо російського вторгнення та вбивства мирних українців.

Журналісти зустріли настоятеля Лаври митрополита Російської православної церкви в Україні Павла і поставили йому питання щодо російського вторгнення та вбивства мирних українців. Митрополит відмовився відповідати на запитання. У той же час чоловік, який був поруч з настоятелем Лаври (ймовірний помічник) передавав іншому чоловіку гроші. За кілька хвилин чоловік, якому передали гроші, напав на репортера «Слідства.Інфо» Дмитра Реплянчука і почав бити журналіста палкою.

Митрополит РПЦ Ілларіон зазначає: «У нашому національному характері переважає холуйство і холопство, похабство і кровожерливість, безжалість і п’янство».

Існує ціла мережа російських священиків, які є таємними агентами або кадровими офіцерами ГРУ і ФСБ РФ і активно допомагають російським військовим та їх найманцям у війні проти України. РПЦ і РПЦУ (УПЦ МП) є важливою складовою у війні, яку Росія веде проти України.

Воістину, російська церква — це «пристанище демонів» і «служителька антихриста Путіна», а Кирило — диявол у рясі! Вдумайтесь лише, що вчинили політичний і релігійний психопати-маніяки президент Путін (підполковник КДБ) і патріарх Кирило (агент КДБ «Михайлов») зі своїми співвітчизниками: громадян Росії — етнічних росіян, православних за вірою, вони послали в Україну вбивати своїх братів і сестер по вірі і крові в ім’я чергового міфу — «Вєлікой Росії» і «руского міра».

Під ковпаком російських спецслужб

Нашою групою офіцерів-ветеранів спецслужб України (які складають ядро «Українського СМЕРШУ») встановлено наступне:

1).Агентура ФСБ, ГРУ і СЗР взяла під свій контроль всі сфери життєдіяльності України. Реалізуючи свої плани з ліквідації української державності, Кремль (Путін) постійно, системно і цілеспрямовано проводить свою підривну діяльність проти України по всім фронтам: дипломатичному, економічному, інформаційному, політичному, релігійному, воєнному та іншим з використанням різноманітних сил і засобів, основними із яких є таємна агентурна мережа і агенти політичного впливу Москви. За роки незалежності російська агентурна мережа повністю опутала Україну невидимою павутиною.

2). Головною силою політичного впливу Москви в Україні є проросійська політична партія «Опозиційна платформа – За життя» (своєрідна «п’ята колона»), прозвана в народі «московська окупаційна платформа». Співголови партії народні депутати України Рабінович (агент КДБ СРСР, псевдонім «Жолудь») і Бойко, вони ж – співголови фракції ОПЗЖ в парламенті, яка налічує 44 депутати. Голова політради партії і її співголова – народний депутат Медведчук, підозрюваний у вчиненні державної зради, втік з Україні з під домашнього арешту (агент КДБ СРСР, псевдонім «Соколовський», кум президента РФ Путіна).

Поіменний список з біографічними даними членів фракції ОПЗЖ, яка є п’ятою колоною Москви – ВОРОГОМ України тут:

НАГАДУЮ бійцям «УкрСМЕРШУ»: відповідно до п. 4 Наказу від 28 лютого 2022 року ви повинні «взяти під жорсткий контроль депутатів і представників влади всіх рівнів проросійського блоку ОПЗЖ. У критичних ситуаціях вони повинні бути локалізовані, а у випадку вчинення дій, які мають ознаки державної зради – ЗНИЩЕНІ за законами воєнного часу!

п. 5. Вжити заходів для встановлення місцезнаходження офіційно підозрюваного у державній зраді Віктора Медведчука (голова політради партії «ОПЗЖ», кум Путіна, агент КДБ СРСР (псевдонім «Соколовський») і ЗНИЩИТИ»

Відповідно до цього наказу підлягає ЗНИЩЕННЮ Ілля Кива, якому офіційно оголошена підозра у державній зраді (ст. 111 ККУ).

3). Російська православна церква в Україні (РПЦУ) на чолі з предстоятелем Онуфрієм (агент КДБ СРСР) це – релігійна агентурна мережа в нашій країні. Вона тісно пов’язана з «ОПЗЖ», лідери якої активно підтримують РПЦ, її патріарха Кіріла-Гундяєва (агент КДБ «Михайлов», як і його попередник Алексій ІІ, агент КДБ під псевдонімом «Дроздов» – знайомий з обома особисто) та РПЦУ і її предстоятеля Онуфрія, внесеного в базу даних сайту «Миротворець» як «агент впливу».

Довідково: усі дев’ять постійних членів «Диявольського» синоду РПЦ в Україні (УПЦ МП) були агентами КДБ СРСР і сьогодні є «агентами політичного і релігійного впливу Москви, а саме:

1.Онуфрій (Березовський), митрополит Київський і всієї України, Предстоятель РПЦ в Україні;
2.Агафангел (Саввін), митрополит Одеський і Ізмаїльський;
3.Лазар (Швець), митрополит Сімферопольський і Кримський;
4.Іларіон (Шукало), митрополит Донецький і Маріупольський;
5.Марк (Петровцій), митрополит Хустський і Виноградівський;
6.Феодор (Гаюн), митрополит Кам’янець-Подільський і Городоцький, голова Церковного суду УПЦ МП (РПЦ в Україні);
7.Павел (Лебідь), митрополит Вишгородський і Чорнобильський;
8.Митрофан (Юрчук), митрополит Луганський та Алчевський, голова ВЗЦЗ УПЦ МП (РПЦ в Україні);
9.Антоній (Паканич), митрополит Бориспільський і Броварський, керуючий справами УПЦ МП (РПЦ в Україні).

Вони виступають проти вступу України в НАТО, не визнають автокефалії Православної церкви України, підтримують агресора і вбивцю Путіна.

Всі члени Синоду відзначені вищими орденами РПЦ, п’ятеро з них (Онуфрій, Лазар, Іларіон, Павел, Антоній) нагороджені президентами РФ Путіним і Медведєвим державними нагородами Росії «Орденом Дружби», двоє (Марк і Феодор) внесені до бази даних Центру «Миротворець».

«Стережіться лжепророків, що приходять до вас в овечій одежі, а всередині хижі вовки» (Євангеліє від Матвія 7: 15).

Аналіз архівних матеріалів КДБ СРСР (з ними я знайомився 1992 року у складі комісії в Москві) засвідчив, що весь патріархат РПЦ і всі члени синоду РПЦ в Україні (УПЦ МП) були агентами КДБ, семеро з них можуть бути діючими агентами ФСБ і СЗР РФ.

Голова СЗР України Єгор Божок 24 січня 2019 року заявив Укрінформу, що «на 99% священнослужителі РПЦ всередині Росії контролюються ФСБ, а ті, які працюють за кордоном, – СЗР РФ».

4). Агенти впливу не просто виконують окремі доручення Кремля, а створюють організації, які перешкоджають Україні взагалі будувати свою державність. Вони діють під прикриттям красивих назв і гасел забезпечення стандартів захисту прав людини, дотримання Конституції, міжнародних норм. Але це тільки ширма. Основна їх ціль – виконання завдань Москви, націлених на дестабілізацію всіх сфер життєдіяльності України і ліквідацію її незалежності.

Інформація про цінних і особливо цінних агентів КДБ УРСР зберігається в архівах ФСБ РФ. Для російських спецслужб використання цих агентів, які перебувають у вищих колах політичної, релігійної і державної влади України, завжди вважалось вищим пілотажем. Сьогодні ми пожинаємо плоди цієї роботи. «Ви пізнаєте їх за плодами їхніми» (Євангеліє від Матвія 7:15-21).

Деркач – агент КДБ-ФСБ РФ

Андрій Деркач у 1989 – 1990 рр. проходив службу в Ракетних військах стратегічного призначення в

Первомайській дивізії (Миколаївська обл.), мав військове звання лейтенант.Був завербований КДБ СРСР.
За сприянням батька Леоніда Деркача, який в цей час був начальником відділу кадрів УКДБ в Дніпропетровській обл., лейтенант Андрій Деркач у 1990 році був направлений на навчання у Вищу Червонопрапорну школу КДБ СРСР ім. Ф. Е. Дзержинського (з серпня 1992 року Академія Міністерства безпеки РФ, в 1995 році перейменована в Академію ФСБ), яку закінчив у 1993 році у званні старшого лейтенанта, дипломна робота «Організація і проведення зустрічей з негласною агентурою».

Відповідно до указу президента РФ Єльцина «Про затвердження положення щодо порядку розгляду питань громадянства Російської Федерації» за №386 від 10 квітня 1992 року, Деркач, навчаючись на другому курсі Вищої школи КДБ, отримав громадянство РФ і прийняв присягу на вірність РФ, текст якої затверджений указом президента РФ Єльцина №7 від 5 січня 1992 року. У присязі, зокрема є такі слова: «Клянусь мужньо, не жаліючи свого життя, захищати народ і державні інтереси Російської Федерації».

Відмова від отримання громадянства РФ і прийняття присяги «захищати державні інтереси Російської Федерації» означала автоматичне відрахування з Академії. По закінченні навчання, перед отриманням дипломів, у випускників Академії – громадян незалежних держав (колишніх союзних республік), які навчалися в ній до 1994 року, відбирали підписку про таємну співпрацю з ФСБ в інтересах Російської Федерації, згідно даній ними клятві. Тим, хто відмовлявся, диплом випускника Академії не видавався і військове звання не присвоювалося.

Після закінчення Академії Міністерства безпеки РФ у 1993 році Деркачу було присвоєно військове звання старший лейтенант і він був направлений для проходження подальшої служби в Управління СБУ у Дніпропетровській області, де працював оперуповноваженим в 1993 – 1994 роках.

За нашою інформацією Андрій Деркач значиться в кадрах ФСБ РФ на посаді «офіцера діючого резерву», який «виконує завдання по захисту держаних інтересів Російської Федерації». По суті своєї діяльності виконує обов’язки резидента російських спецслужб в Сумській обл. Має військове звання «полковник ФСБ», нагороджений медалями ФСБ РФ «За взаимодействие с ФСБ России» і «100 лет ВЧК-КГБ-ФСБ» России».
10 вересня 2020 року Міністерство фінансів США запровадило персональні санкції проти Деркача через спроби вплинути на вибори президента США.

За даними Міністерства Андрій Деркач – «активний агент Росії з більш ніж десятирічним стажем, який підтримує тісний зв’язок із російською розвідкою».

Під контролем Деркача знаходяться Сумська і Охтирська єпархія, яка належить до УПЦ МП (РПЦ в Україні). Єпархію очолює митрополит РПЦ Євлогій (в миру Євген Анатолійович Гутченко). В 1999 році Євлогій закінчив Московську духовну семінарію Під час навчання був завербований ФСБ РФ як агент.

До складу єпархії входять парафії та два монастирі на території десяти районів області (Сумський, Охтирський, Білопільський, Великописарівський, Краснопільський, Лебединський, Роменський, Липоводолинський, Недригайлівський, Тростянецький) та міста Суми.

На даний час російське православне козацтво в Сумах (яке наповнене кадровими офіцерами спецслужб Росії, в т. ч. бойовиками спецназу та їх агентурою з громадян України) представлене п’ятьма організаціями:
1.Сумський полк слобідського козацтва Герасима Кондратьєва. Отаман Кондратенко С. Н.
2.Сумський окремий Спасо-Преображенський козацький полк. Отаман Борисенко А. П. (т. в. о. отамана Губін А. А.).
3.Сумський гусарський полк. Командир полку Гончук Д. Ф.
4.Сумський окремий козачий округ – лівобережний ( «Сокіл»). Отаман Покутний Н. Н.
5.Сумська паланка Міжнародної громадської організації «Військо Запорізьке». Отаман Лях В. В.

У 2016 році козаки чотирьох козацьких організацій (які об’єдналися в 2015 році в асоціацію, а саме: сумського окремого Спасо-Преображенського козацького полку, сумського полку слобідського козацтва Герасима Кондратьєва, Сумського окремого козацького округу – лівобережного ( «Сокіл») і сумського гусарського полку, а також Сумської паланки Міжнародної громадської організації «Військо Запорізьке») брали участь у таких заходах:
– охорона правопорядку під час проведення хресних ходів УПЦ МП на свята Богоявлення, Корсунської ікони Божої Матері, а також забезпечення безпеки під час богослужінь поза храмами;
– захист православних храмів УПЦ МП від захоплення радикально налаштованими «розкольниками»;
– підготовка і проведення громадських заходів патріотичного характеру в дусі «руского міра»;
– проведення зустрічей, семінарів, екскурсій, лекцій для учнів з метою популяризації козацького руху і морально-патріотичного виховання молоді під гаслом «Союз русскогонарода» під крилом УПЦ МП (РПЦ в Україні).

В 2016 році козаки Спасо-Преображенського полку в с. Запсілля, в Свято-Троїцькому храмі склали присягу на вірність російському імператору.

Якщо в Запоріжжі місцева єпархія МП співпрацює з «Безсмертним полком», то Сумська єпархія УПЦ МП єдина в ідейному плані «Русского мира» з благодійним фондом «Вічний вогонь» і рухом «Пам’ятай ім’я своє» – постійними учасниками і хресних ходів ПМ, і акцій на 9 травня.

У січні 2009 року Деркач був делегатом Помісного Собору РПЦ від мирян Конотопської єпархії УПЦ МП і брав участь у виборах Патріарха Кирила (агент КДБ СРСР під псевдонімом «Михайлов», його попередник Алєксій ІІ – агент КДБ, псевдонім «Дроздов» – знайомий з обома особисто).

У липні 2009 року Священний Синод РПЦ ввів Деркача до складу Міжсоборної присутності РПЦ, де він перебував до жовтня 2014 року. Деркач є доцентом Київської духовної семінарії УПЦ МП (РПЦ в Україні).

У вересні 2018 рокуАндрій Деркач і Нестор Шуфрич були одними із 28-ми підписантів листа до Вселенського патріарха Варфоломія, в якому закликав відкласти надання Томасу про автокефалію ПЦУ. Список підписантів тут

У лютому 2021 року Деркач написав листа до Вселенського патріарха Варфоломія, у якому просив його не приїжджати в Україну із «загарбницьким планом» на 30-ту річницю відзначення Дня Незалежності України. Крім того у листі Деркач просить патріарха Варфоломія взяти участь у новому «Аммані» і тільки тоді їхати в Україну із «дорожньою картою».

Деркач нагороджений вищими церковними орденами УПЦ МП і РПЦ – Святого Рівноапостольного князя Володимира, Преподобного Нестора-літописця, Святих Антонія і Феодосія Печерських, Святого Димитрія Ростовського, Святого Феодосія Чернігівського.

У вересні 2020 року Держдеп США повідомив, що «Андрій Деркач понад 10 років був активним російським агентом і підтримував тісні зв’язки зі спецслужбами РФ». За спроби вплинути на американські президентські вибори щодо нього запроваджені санкції.

***

«Українському СМЕРШУ»: взяти під тотальний жорсткий контроль діяльність РПЦ в Україні (УПЦ МП). Провести під відео/аудіо запис «благословенну теплу» профілактичну бесіду з членами «диявольського синоду» на чолі з Онуфрієм і представниками місцевих російських церков та попередити про недопустимість вживати у церковних молитвах імена вбивць українців «диявола» Кирила і «антихриста» Путіна.

Систематично перевіряти дотримання зазначених вимог під час богослужінь.

Перевірити Києво-Печерську лавру, церкви, храми, монастирі РПЦ в Україні на предмет виявлення зброї, боєприпасів, РДГ, поранених російських військових, проросійських агітаційних пропагандистських матеріалів.Про результати повідомляти СБУ і Національну поліцію.

Агент Москви «Казбек»

Ветерани спецслужб України виявили ще одного агента Москви Андрія Портнова (псевдонім «Казбек») – екс-глава адміністрації президента-зрадника Януковича (який перебуваючи під санкціями ЄС, повернувся з Москви в Україну після президентських виборів у 2019 році).

Про це йдеться в документальному фільмі «Слуга Кремля. Агент «Казбек-Портнов» – Прямий доказ» (див. тут)

Встановлено:

1) Через «Казбека» в Кремль потрапляли плани оперативно-розшукових заходів правоохоронних органів України щодо осіб, в яких був зацікавлений Кремль;
2) «Казбек» в інтересах Кремля організовував в Україні потужні цільові інформаційні кампанії з дискредитації органів державної влади України та державних діячів нашої країни;
3) За погодженням з Кремлем і задля забезпечення інтересів російського агресора, «Казбек» створював в Україні т. з. правозахисні громадські об’єднання;
4) В інтересах Кремля за безпосереднього сприяння «Казбека» в Україні приймалися відповідні судові рішення на шкоду інтересам нашої Держави.

9 грудня 2021 року США наклали санкції на агента Москви Портнова, який «розвинув широкі зв’язки в українській системі правосуддя та правоохоронних органах через хабарі», був відомий як людина, яка могла «вирішувати» питання в судах, нівелюючи прогрес у судовій реформі. А до середини 2019 року його діяльність разом із іншим українським «високопосадовцем» призвела до «формування найвищих інституцій у сфері правосуддя та впливу на конституційний суд України», він був причетний і до спроби впливу на Генеральну прокуратуру України».
***
НАКАЗ керівникам структурних підрозділів«Українського СМЕРШУ»: відповідно до наказу від 28 лютого 2022 року ПРИСТУПИТИ до виконання операції «Z:3»з 00:00 годин 9 березня 2022 року. План (інструкції) виконання операції ви отримали. У випадку загрози захоплення ворогом плану – знищити (спалити!).

Вітаю українців з Днем народження Великого Кобзаря Тараса Шевченка. Виконаємо священні слова його Заповіту:«І вражою злою кров’ю Волю окропіте…»

 

ЗРАДНИКІВ, ШПИГУНІВ, АГЕНТІВ, ДИВЕРСАНТІВ,РОСІЙСЬКИХ ФАШИСТІВ-НАЦИСТІВ, МАРОДЕРІВЗНИЩУВАТИ БЕЗЖАЛЬНО! (наказ від 28.02.2022).
СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!
СЛАВА НАЦІЇ! СМЕРТЬ РОСІЙСЬКИМ ОКУПАНТАМ!

 

 

Від імені «УКРАЇНСЬКОГО СМЕРШУ» генерал-лейтенант СБУ Герой України

Григорій Омельченко

Comments are closed.