Генерал Омельченко: “Зрадників і шпигунів виявляти і знищувати безжально”

Medvedchukv

 Джерело Український репортер

28 лютого видання «Український репортер» і «Універсум» довели бійцям«Українського «СМЕРШУ» наказ: зрадників, шпигунів, агентів, диверсантів, російських військових фашистів, мародерів в полон не брати, а знищувати без пощади на місці.

В наказі «УкрСМЕРШУ», зокрема, вказано:

«4. Візьміть під жорсткий контроль депутатів і представників влади всіх рівнів проросійського блоку «ОПЗЖ». У критичних ситуаціях вони повинні бути локалізовані, а у випадку вчинення дій, які мають ознаки державної зради – ЗНИЩЕНІ за законами воєнного часу!
5. Вжити заходів для встановлення місцезнаходження офіційно підозрюваного у державній зраді Віктора Медведчука (голова політради партії «ОПЗЖ», кум Путіна, агент КДБ СРСР, псевдонім «Соколовський») і ЗНИЩИТИ».

Затриманий Нестор Шуфрич

За повідомленням ЗМІ і бійця «Українського СМЕРШУ», 4 березня воїни 206-го батальйону територіальної оборони Києва затримали представника «п’ятої московської колони», народного депутата від проросійськогоблоку «ОПЗЖ» Нестора Шуфрича за те, що він фотографував блокпост.


Один із бійців батальйону розповів, що Шуфрич під’їхав до блокпосту, вийшов із машини з охороною і почав його фотографувати.Бійці тероборонизатримали Шуфрича і трьох йогоохоронців. У затриманих вилучили цілий арсенал зброї: два автомати, три пістолети, один автомат зі спиляним номером (див. фото).

Шуфрич пояснив, що нібито хотів сфотографувати місцеву культурну пам’ятку (насправді – позицію військових). А от чогойого охорона пробувала чинити опірпри затриманні і звідки взялася незареєстрована зброя – не пояснив, – зазначають журналісти.

Як заявив боєць тероборони, Шуфрича «цілого і неушкодженого» та його охоронців передали працівникам СБУ.

Він повинен був розстріляним на місці

Після затримання Шуфрича секретар РНБО Олексій Данилов звернувся до партії ОПЗЖ (цитую): «Я хотів би прямо сказати народним депутатам з ОПЗЖ: якщо ви ще будете шлятися по наших блокпостах, то вас будуть просто вбивати. Краще сидіть вдома і чекайте на краще. Тому що коли ви сунетеся на наші блокпости і починаєте їх фотографувати, а потім передавати ворогу, ви будете знищені на місці. Вам нема там що робити. Це ви спільно привели в нашу країну війну, спільно з російським агресором, тому що ви є колаборанти”.

Вранці 5 березня СБУ відпустила Шуфрича. Представники правоохоронних органів не знайшли у йогодіях нічого злочинного.

Шуфрич стверджує, що просто робив селфі, коли його затримали бійці територіальної оборони біля Києво-Печерської лаври.«Вчора, коли яробив селфі, щоб показати, що я в Києві, вибрав це місце, чому – пояснювати, я думаю, не треба. Повірте мені, навколо не було жодного блокпосту. Було кілька бетонних плит, на які у сьогоднішньому Києві вже ніхто не звертає уваги», – написав нардеп у Facebook.

За словами Шуфрича, коли він «практично перестав фотографуватися», «вискочили кілька людей, випустили кілька черг у повітря». Політик запевняє, що його охорона не зробила «жодного пострілу, встановлено правоохоронцями».

«Ми показали їм зроблені фотографії, а також поліції, яка була поруч, але потім терміново кудись поїхала. Поруч зі мною був підполковник Національної поліції. Представники тероборони, яких ви потім побачили, попросили зустрітися з їхнім керівництвом. Самостійно пішов до них, показав фотографії. Подивившись, вони не побачили в них нічого кримінального, але попросили, щоб я почекав на спеціалізовані правоохоронні органи і я погодився. Поки ми на них чекали, ви стали свідками того, що, на жаль, побачив увесь світ», – розповів він.

«Але, на жаль, почалася комендантська година і мені довелося переночувати з метою безпеки. Вранці я був доставлений на обумовлене місце», – додав нардеп.

Довідково: Шуфрич Нестор Іванович, 1966 р. н., український проросійський політик, соратник Віктора Медведчука, член партії СДПУ (о) з 1996 по 2007 рік, 1-й заступник голови партії з 2005 року, член Партії регіонів (з листопада 2007), нині член проросійської партії «Опозиційна платформа — За життя». Ярий противник вступу України в НАТО.Заперечує російсько-українську війну, що триває з 2014 року, а бойові дії на Сході України називає «війною між українцями».

Один із 148 народних депутатів України, які підписали звернення до Сейму Польщі з проханням визнати геноцидом поляків події національно-визвольної війни України 1942—1944 років. Цей крок перший Президент України Леонід Кравчук кваліфікував як національну зраду.

За свідченням міського голови Києва Олександра Попова стежив за розгоном студентів 30 листопада 2013 року.
16 січня 2014 року голосував за «Закони про диктатуру».
18 січня 2018 року був одним з 36 депутатів, що голосували проти Закону про визнання українського суверенітету над окупованими територіями Донецької та Луганської областей.

17 лютого 2020 року програма “Схеми” опублікувала розслідування про те, як Шуфрич придбав та зареєстрував за російськими законами нерухомість в окупованому Криму – віллу по сусідству з Медведчуком.

Віктор Медведчук є ВОРОГОМ України і за законами воєнного часу підлягає знищенню!Будучи під домашнім арештом як підозрюваний у державній зраді (ст. 111 КК), він втік з України.
Правоохоронні органи і бійці «Українського СМЕРШУ» повинні«вжити всіх заходів для встановлення місцезнаходження підозрюваного у державній зраді Віктора Медведчука (голова політради партії ОПЗЖ, кум Путіна, агент КДБ СРСР під псевдонімом «Соколовський») і ЗНИЩИТИ його» (п.5 наказу «УкрСМЕРШУ» від 28,02.2022).

Від імені «Українського СМЕРШУ» оголошую ПОДЯКУ бійцям 206-го батальйону територіальної оборони Києва,які затримали Шуфрича для встановлення всіх обставин. Вони неухильно виконувалинаказ «УкрСМЕРШУ» від 28 лютого: «п. 4.Візьміть під жорсткий контроль депутатів і представників влади всіх рівнів проросійського блоку «ОПЗЖ». У критичних ситуаціях вони повинні бути локалізовані, а у випадку вчинення дій, які мають ознаки державної зради – ЗНИЩЕНІ за законами воєнного часу!».

Бійцям «Українського СМЕРШУ»: за оперативною інформацією в Київську область прибула ворожа техніка, а саме ЗРК «Тор» та тактично-ракетний комплекс «Точка-У» (з їх бойовими і технічними характеристика ознайомтесь в Google). Техніка рухається в бік Києва.

Наголошую – це особливо небезпечна зброя в руках російських терористів, які прибули в Україну зі спеціальним завданням – знищити систему ППО, яка захищає Київ і завдати удару по урядовому кварталу столиці (ОП, КМ, парламент).

Якщо побачите колону такої військової техніки (на фото)зробіть відео/фото зйомку і терміново відправте на офіційні сайти МО, СБУ, МВС, зазначивши місце (село, район, трасу, дорогу) перебування чи напрямку руху цієї колони.

По можливості, рух колони заблокувати і знищити!

Наказ «УкрСМЕРШУ» від 28 лютого 2022 року виконувати БЕЗЗАПЕРЕЧНО!

СМЕРТЬ ШПИГУНАМ, АГЕНТАМ, ДИВЕРСАНТАМ, ЗРАДНИКАМ,РОСІЙСЬКИМ ЗАГАРБНИКАМ!

 

Від імені «УКРАЇНСЬКОГО «СМЕРШУ» генерал-лейтенант СБУ
Герой України Григорій ОМЕЛЬЧЕНКО

Comments are closed.