Бійці невидимого «Українського «Смершу» одержали наказ без пощади вбивати окупантів

Джерело Український репортер

karikatura-243

Час звернень до російських військових і батьків, які послали своїх синів вбивати наших дітей, матерів, бомбити дитячі садочки, школи, житлові квартали – ЗАВЕРШИВСЯ!

На момент, коли пишу ці рядки, російські фашистські виродки вбили 352 цивільних, з них – 16 маленьких українців. Поранення отримали 2040 людей, серед яких 45 – діти. Знаю, що коли ви будете читати, вбитих і поранених серед цивільних буде більше. За наказом «кремлівського кривавого карлика» системами залпового вогню і ракетами обстрілюють наші міста. Російські фашисти навмисно б’ють по житлових будинках, щоб посіяти паніку серед мирного населення. Ми не боїмося. Страху і паніки ворог не дочекається! Навзаєм отримає люту смерть!

Путінські фашисти знищують пам’ятки культури, займаються мародерством, грабують мирне населення, ведуть себе гірше ніж гітлерівці під час Другої світової війни.

Від імені нашої таємної організації ветеранів спецслужб «УКРАЇНСЬКИЙ «СМЕРШ» дякую «Українському репортеру» та іншим інтернет-виданням, які обнародували мою статтю «Російські окупанти підлягають знищенню як скажені собаки» і звернення до російських офіцерів (російською) «Спаси мир – убей Путина!»
Ласкаво просимо до «раю»!

1 березня, зі сходом сонця над Україною, ми ПРИПИНЯЄМО пропонувати російським військовослужбовцям здаватися в полон. Складуть зброю добровільно – матимуть шанс залишитися живими. В інших випадках в полон брати НЕ БУДЕМО – БУДЕМО ЗНИЩУВАТИ БЕЗ ПОЩАДИ (як заповідали наші пращури орії-руси)!
Виключення – для білоруських військових, які ще мають шанс відмовитися виконувати злочинний наказ диктатора Лукашенка про вторгнення в Україну і воювати на боці фашиста Путіна.

Солдати і офіцери-білоруси, ваш час відмовитися йти воювати проти України або добровільно здатися в полон завершується о 24-й годині 1 березня. По завершенні цього терміну ви будете поставлені в один ряд з російськими фашистськими окупантами і ЗНИЩЕНІ, як скажені собаки! Вибір за вами. Пропоную вам ще раз прослухати звернення вашого легендарного земляка підполковника спецназу ПДВ (ВДВ) «Чорний Орел» Валерія Сахащика.

Білоруси, найдіть час прочитати мій відкритий лист до вашого диктатора Лукашенка і білоруського народу «Жыве Беларусь! Смерть диктаторам!», опублікований 18 серпня 2020 року виданням «Український репортер» .

Якби ви ще тоді прислухалися до моїх рекомендацій, білоруський народ уже жив би в демократичній вільній Білорусії і вона не була б напівколонією (губернією) путінської фашистської Росії.

Побратими-сябри, з якими у 1969-1971 роках я служив у Радянській армії в спецназі «Мисливці за ядром», а в1984-1991 роках багатьох білоруських офіцерів навчаву Вищій Київській школі МВС СРСР, пригадайте свого однополчанина і викладача Григорія Омельченка. Що було для нас дорожчим за життя? Офіцерська честь і братство!

Якщо, ви прийдете до нас зі зброєю, щоб нас поневолити, ми будемо вас ВБИВАТИ без жалю і пощади (алез «любов’ю»), як це робимо зараз з російськими фашистами!

Лише з 24 по 28 ЛЮТОГО (російською «февраль», різницю в звучанні цього слова українською – живі москалі уже добре розуміють!) Збройні сили, Національна гвардія, Національна поліція, СБУ, територіальна оборона, бійці невидимого «Українського «Смершу» знищили з «любов’ю» понад 5300 путінських фашистів і «кадировських шакалів».

Нагадаю, за 10 років афганської війни (1979 – 1989) радянські втрати склали 15 031 військовослужбовець. А ми за п’ять днів народної вітчизняної війни відправили до пекла понад 5 000 загарбників! А скільки їх буде за місяць? Порахуйте самі. Ласкаво просимо до «раю»!

Ми захищаємо свою, Богом дану землю, домівку, рідних, неньку Україну!

Білоруські військові, а ви кого збираєтесь захищати в Україні? Гітлера 21-го століття – Путіна?
Залишайтесь вдома і усуньте від влади диктатора Лукашенка, який пов’язаний кров’ю з кремлівським божевільним Путіним. У них руки по лікті в крові! Знищивши свого диктатора-таргана, ви звільните свій народ, якому присягали на вірність, від рабства.
Розмови закінчені!

На цьому будь які розмови з агресором ми ПРИПИНЯЄМО!

НАКАЗ керівникам структурних підрозділів організації «УКРАЇНСЬКИЙ «СМЕРШ»:

1. Агентурну і оперативну інформацію (донесення, аудіо, відео) про пересування, місцезнаходження ворога продовжуйте направляти представникам правоохоронних органів, яким ви довіряєте, дублюйте її своєму куратуру і мені (адреса і телефони вам відомі).
2. Російських окупантів, які добровільно НЕ склали зброї – ЗНИЩУЙТЕ на місці у будь який доступний спосіб.НІЯКОЇ ПОЩАДИ! Мародерів, затриманих на місці вчинення злочину, розстрілюйте як російських фашистів.
3. Зафіксуйте трупи на відео або фото, відправляйте на сайт місцевої поліції чи СБУ або в соціальні мережі, вказавши точні координати їх знаходження.
4. Візьміть під жорсткий контроль депутатів і представників влади всіх рівнів проросійського блоку «ОПЗЖ». У критичних ситуаціях вони повинні бути локалізовані, а у випадку вчинення дій, які мають ознаки державної зради – ЗНИЩЕНІ за законами воєнного часу!
5. Вжити заходів для встановлення місцезнаходження офіційно підозрюваного у державній зраді Віктора Медведчука (голова політради партії «ОПЗЖ», кум Путіна, агент КДБ СРСР (псевдонім «Соколовський») і ЗНИЩИТИ.
6. У своїй діяльності дотримуйтеся сурової конспірації.

СЛАВА НАЦІЇ! СМЕРТЬ ВОРОГАМ!
СВОЇХ НЕ КИДАЄМО! ФАШИСТІВ В ПОЛОН НЕ БЕРЕМО!
УКРАЇНА ПОНАД УСЕ!

 

Від імені «УКРАЇНСЬКОГО «СМЕРШУ» генерал-лейтенант СБУ
Григорій ОМЕЛЬЧЕНКО

Малюнок на головній сторінці Андрія Петренка

Comments are closed.