ПІДЛЯГАЮТЬ ЗНИЩЕННЮ ЯК СКАЖЕНІ СОБАКИ

ПІДЛЯГАЮТЬ ЗНИЩЕННЮ ЯК СКАЖЕНІ СОБАКИ

Все військово-політичне керівництво фашистської путінської Росії на чолі з божевільним Путіним і його холуй тарган Лукашенко – воєнні злочинці і підлягають знищенню як скажені собаки, де б вони не були.
«Мочіть і в сартирі!». У них повинна земля горіти під ногами!
Кожен громадянин України має не лише право, а й конституційний обов’язок знищити агресора, який посягнув на Вітчизну, її незалежність і територіальну цілісність!
При найменшій нагоді знищу Путіна особисто! Рівень моєї підготовки дозволяє зробити це голими руками. З двійником не сплутаю. Знаю «кремлівського карлика» добре. Знайомі.
Пригадайте безсмертну поему Івана Котляревського «Енеїда»: «Де общеє добро в упадку, / Забудь отця, забудь і матку, / Лети повинность ісправлять» (лети Вітчизну захищати – Авт.).
Згадайте українських амазонок, які боронили свій рідний край, коли гинули чоловіки, запорозьких козаків, Героїв Крут, Героїв Небесної сотні, перших добровольців Майдану на східному фронті, які в 2014 році зупинили до зубів озброєну московську орду.

Ми пережили три голодомори (1921-1922, 1932-1933, 1946-1947 рр.), втративши понад 10 мільйонів українців. Нас нещадно русифікували, асимілювали, робили з нас «єдину спільність — совєцкій народ» і «єдіний братскій народ».

Але ми залишилися українцями і здобули свою незалежність, завдяки нашому українському нездоланному Духу!

Український народ вижив і вийшов переможцем у Другій світовій війні, під час якої втрати (включаючи військових і цивільних) склали близько 14 300 000 українців. Це – 20,1% від загальносвітових людських втрат (понад 71 мільйон чоловік).

Українці рятують світ від ядерної пожежі

Ще у березні 2017 року у статті «Ми не брати…»(«Україна Молода») я попереджав, що через російську військову агресію впродовж трьох-п’ять років Україна опиниться в епіцентрі глобальної геополітики, де буде вирішуватися не лише її доля, а й майбутнє всієї цивілізації.
Сьогодні йде війна з путінською фашистською Росією не лише за збереження унітарної незалежної Держави Україна. Українці рятують світ від ядерної пожежі, яку погрожує розпалити «божевільний з ядерною кнопкою» Путін, щоб потрапити до «раю».
Та спочатку він згорить на землі або опиниться на шибениці!

Це чекає Путіна.

«На кону зараз – не лише доля України та ваш світовий авторитет. На кону – майбутнє безпеки усього світу»,- заявили президенти України Кравчук, Кучма і Ющенко (15 лютого).

Зрозумів нарешті це і Захід. Президент США Джо Байден 15 лютого 2022 року наголосив: «Це більше, ніж про Росію і Україну, це про захист того у що ми віримо — про майбутнє, яке ми хочемо для цього світу, про свободу і право країн обирати свою долю, право народів обирати своє майбутнє».
«Ворога РОДУ твого знищуй без пощади…».

За декілька тисяч років до появи християнства і хрещення Київської Русi наші пращури — орії-руси(ни) залишили своїм нащадкам — нинішнім українцям — заповіді, за якими ми повинні були жити, щоб бути вільним, сильним і рівноправним (рівновеликим) РОДОМ серед інших наРОДІВ.
Заповіді наших предків, які мають Вселенську космічну силу, вороги Київської Русi знищували і заховали їх, щоб ми ніколи не мали до них доступу і не змогли жити за ними.
Наведу ті Заповіді наших предків, за якими ми повинні жити у цей тяжкий для українського РОДУ час:

1.«Стій за Землю свою, земля нам дана нашими Світлими Богами, зорана нашими предками, зрошена потом і кров’ю батьків, дідів, прадідів твоїх».

2. «Ворога РОДУ твого знищуй без пощади…».

3. «Захищайся сам і захищай побратима твого, щоб РІД твій не скінчився (не перервався)».

4. «Будь вірним у дружбі, любові РОДУ твоєму та вірним і мужнім у праведній січі».

5. «Бачачи підступність ворога, тим же відповідай йому».

6. «Не вір ворогу раненому та вбивці брата твого».

7. «Держись правоти і правди, вони приведуть до перемоги».

8. «Не відповідай добром на зло. Не покаране зло породжує ще більше — абсолютне зло».

9. «Сила і непереможність РОДУ твого — в ЄДНОСТІ РОДУ твого».

10. «Не опускай голови своєї, як раб. Не принижуйся ні перед ким і не давай нікому принижувати твій РІД. Не плач, не жалійся, не проси, не бійся. Живи, борись і переможеш!».

11. «Щоб руки наші трудилися о рала наші, а мечами добували незалежність нашу».

12. «Усе, що залежить від чужої волі, — зло. Усе, що залежить від власної волі, — добро. Рід твій повинен знати це коротке визначення добра і зла».

Ми, українці, вистоїмо у війні з російським агресором, здобудемо перемогу над ворогом і повернемо до складу України анексований Крим і окуповані території Донбасу.
Російська імперія («цент світового Зла») розвалиться в наслідок національно-визвольної боротьби поневолених народів, для яких Україна буде взірцем демократичної держави.
У недалекому майбутньому Україна постане як духовний та інтелектуальний центр об’єднаної Європи від Ла-Маншу до Уралу. Так буде!
За нами Правда, за нами Бог! Перемога буде за нами! Віримо, боримося і перемагаємо ворогів на всіх фронтах!
Слава Нації! Смерть ворогам! Україна понад усе!

Григорій ОМЕЛЬЧЕНКО
Герой України,
генерал-лейтенант

Comments are closed.