Співчуття з приводу смерті підполковника Юрія Беглярова

aVrMxEUcHprUbiXK7vzZGf4mQ3P8b9uhiALgI2N6Всеукраїнська громадська організація СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ з сумом повідомляє про велику втрату в рядах Львівської обласної організації СОУ: у суботу, 22 січня в День Соборності України, на 73-му році життя відійшов у вічність ветеран Спілки офіцерів України підполковник Юрій Леонович Бегляров, наш вірний і чуйний товариш.

Підполковник Георгій-Юрій Бегляров був одним із перших членів Спілки офіцерів, яка була створена на зорі незалежності і зробила вагомий внесок у творення Збройних Сил України та інших силових структур Української держави, одним із перших голів осередків ЛОО СОУ (1991р.), член Виконкому Львівської обласної організації Спілки офіцерів України,член медіагрупи ЛОО СОУ. Ветеран українського війська, фотограф (понад 40 років займався фотографією, брав участь у виставках (у лютому 2021року відбулася його авторська виставка «Фотомить у жанрі портрету, на якій було представлено понад 30 світлин, які вподальшому увійшли у каталог виставки), автор графічних макетів цілої низки книг, дизайнер, автор відеофільмів. Зокрема, Юрій Бегляров є автором кліпу «Твоя Україна» (про українську соборність) співавтором книжки «1243 вулиці Львова». Він був серед тих, хто підготував до видання книгу «Служимо Україні» — історія Львівської обласної організації СОУ. Серед спілчан Юрій Леонович мав авторитет чесного, порядного офіцера, надійного товариша!

Ми висловлюємо свої співчуття родині Юрія Леоновича, який був для молоді та побратимів прикладом патріотизму і любові до України. Пам‘ять про нашого побратима збережеться в наших серцях.

Похорон відбудеться у Львові, у понеділок, 24 січня 2022 року о 12.00 годині з каплички біля Комунальної міської клінічної лікарні №8 (вул. Навроцького 23).

Голова Всеукраїнської громадської організації
Спілка офіцерів України
полковник Олександр САСЬКО

Comments are closed.