З Новим роком і Різдвом Христовим!

соуЗНРВсеукраїнська громадська організація Спілка офіцерів України щиро вітає
співвітчизників, членів Спілки, воїнів Збройних Сил України, інших структур сектору безпеки і оборони, ветеранів війни і військової служби
з Новим, 2022, роком і Різдвом Христовим!

Нелегким був рік, що минає. Російсько-українська війна на Донбасі, зовнішні і внутрішні загрози національній безпеці України, які не тільки зберігаються, а й посилюються, кризові явища в економіці та у політичному житті країни, безробіття і незадовільний рівень життя кожної української сім’ї — це, і не тільки це, не додавало оптимізму, бентежило і вимагало відповідних дій.
Згадуючи милий рік згадаймо і тих, кого з нами вже немає, схилімо голови перед пам’яттю про тих, хто віддав своє життя в боротьбі зі злим і підступним ворогом.
Поряд з тим, проводжаючи 2021 рік, нам варто згадати і досягнення країни, сімейні, свої особисто. Не все так погано у нашому домі.
І зустрічаючи новий рік і Різдво Христове бажаємо нових звершень у боротьбі за свободу і незалежність Батьківщини, свіжості сприйняття і тверезої оцінки всіх подій, невичерпного оптимізму, віри в майбутнє, нових бажань, сподівань і очікувань,та нових досягнень, перемог і здобутків!
Нехай тепло сімейного щастя огортає кожну українську родину, діти та онуки радіють кожному дню, сміливо і вільно крокують по життю і радують батьків досягненням нових вершин!

З Новим роком і Різдвом Христовим!
Слава Україні! Героям слава!

Голова Всеукраїнської громадської організації Спілка офіцерів України
полковник Олександр Сасько

Comments are closed.