Відбулась презентація книги Сергія Мартинюка «Пишаюсь, що я Українець, або Лелеки рідним гніздам не зраджують»

Патріот22 грудня в Центральному Будинку офіцерів ЗСУ відбулась презентація книги Сергія Мартинюка «Пишаюсь, що я Українець, або Лелеки рідним гніздам не зраджують».
Відгуркотіла презентація книги Сергія Мартинюка. Гостина актова зала яка була облаштована під святкову літературну вітальню. Поважні гості, письменники, офіцери, курсанти, друзі ювіляра. Квіти, промови, пісні, побажання…
Відкрив презентацію голова Спілки офіцерів України полковник Сасько Олександр Вікторович:
- Хтось мудрий зауважив: літературу важко аналізувати, її треба читати. Кожна літературна зустріч — це теплота спілкування, радість від занурення у цілющі джерела літературного слова, яке єднає всіх спраглих, що прагнуть до творчих пошуків. У творчої людини є велике щастя — це народження нової книги. Нещодавно літературний свят поповнився новою книгою — «Пишаюсь, що я Українець або Лелеки рідним гніздам не зраджують», яку ми сьогодні будемо презентувати разом з її автором — знаним сучасним письменником, журналістом, членом Центрального проводу СОУ Мартинюком Сергієм Яковичем. Сергій Якович лауреат Всеукраїнської літературної премії ім. В. Юхимовича і Володимира Сосюри, Всеукраїнської літературної премії НСПУ «Благовіст», лауреат літературно-наукового конкурсу ім. Воляників-Швабинських від фудації Українського вільного університету. Але спочатку подарунок. Нас прийшли привітати солісти Заслуженого академічного ансамблю пісні і танцю ЗСУ. Начальник Ансамблю полковник Сергій Макаренко. Художній керівник та головний диригент Дмитро Антонюк.
Свої музикальні твори представили:
Лауреат міжнародних конкурсів Юлія Олійник «Виростеш ти, сину».
Заслужений артист України Сергій Юрченко «Я повернусь» (авторська пісня)
Заслужений артист України Олексій Шпортько «Ніхто, крім нас».
І далі закрутилась літературна толока. Чарівна і елегантна Антонія Цвід привітала і вручила почесну грамоту від голови Київської письменницької громади Марія Морозенко і величезний букет квітів. Дякую пані Антонія за прихильність, щирість і Українське серце.
Тетяна Дейнегіна Заслужений журналіст України, прекрасна і незламна жінка побажала щастя і перемог, нових творчих здобутків і ніколи не здаватись.
Голова ТО публіцистів Петрук Володимир побажав дорости до рівня Павла Штепи і його «Московства».
Директор Ірпінського історико-краєзнавчого музею Анатолій Зборовський побажав читати книги Сергія Мартинюка. І наголосив, що Ірпінь притягує таланти. І саме в Ірпіні прискорено б’ється серце, душу наповнюють незвичні хвилювання, зникає весь світ, і думки шикуються в літературні строчки. Дякую пане Анатолію за справжність і гідність.
Народний артист України Анатолій Демчук своєю гуморною харизмою зачарував всю літературну залу. Дякую мій друже за козацьку відвагу.
Друзі Сергій Замелюхін і Кривобок Володимир також доєднались до літературної толоки. Друзі Ви найкращі.
На презентації були присутні представники:
Національного університету оборони України ім. Івана Черняховського.
Київського військового ліцею ім. Івана Богуна.
Військового інституту Київського національного університету ім. Т. Шевченка.
Дякую військовим командирам за допомогу.
І на завершення мій заключний штришок. Неперевершена Л. Костенко.
Земля кружляє у космічнім вальсі.
Вітри галактик — вічні скрипалі.
Гармонія крізь тугу дисонансів
Приносить ритми танцю по землі.
Шануймося друзі, ми того варті!

269839158_4436926109762730_2230777290175843866_n

269781787_4436926916429316_5196980674640663885_n

facebook.com

Comments are closed.