Зі святами Покрови Пресвятої Богородиці та православного лицарства!

imageСпілка офіцерів України вітає зі святами Покрови Пресвятої Богородиці та православного лицарства!
14 жовтня Пресвята Богородиця зібрала під свої Покрова все лицарство України – козаків, воїнів Української повстанської армії та сьогоднішніх захисників України.
Роками і віками захисники України під Покровом Пресвятої Богородиці виборювали свою свободу і незалежність, право жити своїм життям, будувати щастя за своїм уподобанням, боронили свою землю від будь-яких нападників!
І знову доля наслала на Україну чергові випробування – зовнішнього агресора і внутрішнього зрадника. Але й сьогодні Пресвята Богородиця вчергове веде захисників України до перемоги – відновлення суверенітету над окупованими українськими землями, звільнення від іноземних зайд і колаборантів, розвитку і процвітання Батьківщини!
Всеукраїнська громадська організація Спілка офіцерів України щиро вітає співвітчизників, членів Спілки, воїнів Збройних Сил України, інших структур сектору безпеки і оборони, ветеранів війни і військової служби зі святом Покрови Пресвятої Богородиці та спільним святом українського воїнства – Днем захисників і захисниць України, Днем Українського козацтва та Днем створення Української повстанської армії!
Ми бажаємо святої віри у Боже Благословення і захист Пресвятої Богородиці у боротьбі за свободу, незалежність і територіальну цілісність Батьківщини. Нехай ці величні свята наповняють серця вірою в Україну та її долю, світлими почуттями надії і любові, дарують щастя та добро, а кожен новий день приносить нові успіхи.
Слава Ісусу! Слава навіки Богу!
Слава Україні! Героям слава!

Голова Всеукраїнської громадської організації Спілка офіцерів України
полковник Олександр САСЬКО

image (1)

Comments are closed.