Вітання з Днем художника симпатику СОУ Марині СОЧЕНКО

Марина_СоченкоВсеукраінська громадська організація СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ вітає з Днем художника симпатика СПІЛКИ Марину Петрівну СОЧЕНКО — видатну українську художницю, заслужену діячку мистецтв України, членкіню Національної спілки художників України!
Марина Петровна має багатий творчий досвід: з 1989 по 1993 рік – викладачка живопису в Київській державній академіі декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені Михайла Бойчук. З 1992 року член Національної Спілки Художників України. З 1993 по 1997 – аспірантка в Академії мистецтв. З 1998 року – старший викладач кафедри живопису та композиції Національної Академії образотворчого мистецтва і архітектури. 2017р. – заслужений діяч мистецтв України. 2018р. – лауреат народної премії ім. Тараса Шевченка. Учасниця подій Революції Гідності, писала картини-репортажі народних віч, робила замальовки. Створила галерею портретів учасників Майдану з різних куточків України, яка складає близько 200 портретів. Після початку війни, продовжила волонтерську діяльність. Малювала в госпіталях поранених бійців АТО. У складі високомобільної групи центру морально-психологічного забезпечення Збройних Сил України декілька разів була на передовій лінії фронту, звідки привезла більш ніж сто портретів героїв, захисників України. В результаті до дня збройних сил України в Українському домі презентувала виставку «Народжені вільними».
Започаткувала мистецький проект «Волонтери – дітям», в рамках якого провела серію виставок у школах Києва «Заради майбутнього України».
Зі своїми картинами і плакатами організувала та провела мистецьку акцію на підтримку Олега Сенцова та інших українських політв’язнів, ув’язнених Кремлем під російським посольством.
Бажаємо Марині Петрівні великого родинного щастя, нових творчих успіхів на славу України! Многая Вам літа!

Голова ВГО СОУ
полковник Олександр САСЬКО

Comments are closed.