Вітання СОУ з Днем народження Рефату Чубарову

originalВсеукраінська громадська організація СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ вітає з днем народження чудову людину, полум’яного українського патріота, борця за права людини Рефата Чубарова!
Рефа́т Абдурахма́нович Чуба́ров український кримськотатарський політик і громадський діяч, народний депутат України III—V скликань, та чинний депутат VIII скликання, Голова Меджлісу кримськотатарського народу (з листопада 2013), заступник Голови Ради представників кримськотатарського народу (з 1999), з 2009 року — почесний професор Києво-Могилянської академії.
Шановний друже Рефате, ми дуже цінуємо Ваш внесок у боротьбу за звільнення окупованих Росією територій Криму і Донбасу. Лише перемога України у загарбницькій війні, яку веде Росія, дозволить Українському і Кримської-татарському народам будувати спільне щасливе майбутнє, звільнити з полону окупантів всіх громадян України!
Бажаємо Вам великого родинного щастя, міцного здоров‘я, успіхів у Вашій громадсько-політичній роботі та Божої ласки на Многії і Благіі літа!
Слава Україні!
Героям Слава!

Голова ВГО СОУ
полковник Олександр САСЬКО

Comments are closed.