СВІТЛІЙ ПАМ’ЯТІ ПІДПОЛКОВНИКА РОМАНА ТЕРЕШКА

ПРИСВЯТА СВІТЛІЙ ПАМ’ЯТІ БАГАТОЛІТНЬОГО ОЧІЛЬНИКА СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ ЛЬВІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПІДПОЛКОВНИКА РОМАНА ТЕРЕШКА

Сьогодні, 16 вересня 2021 року минуло два роки з часу відходу у Небесну Вічність дорогого нам побратима підполковника Романа Терешка.
21 березня 2010 року мене прийняли в Спілку Офіцерів України, Львівську міську організацію, яку на той час очолював підполковник Роман Терешко – людина великої душі, справжнього українського патріотизму, високої вимогливості до виконання свого обов’язку. З цього часу минуло понад 11 літ. Завжди буду згадувати наше цікаве акордне життя у цій офіцерській спільноті: сотні патріотичних заходів, які проводилися не лише у Львові, Львівській області, а також на теренах нашої Неньки-України – поїздки в Батурин, в Кути, в Канів, в Кам’янець Подільський, Хотин, до Стольного Києва.
Всюди з нами попереду був лідер нашої організації підполковник Роман Терешко!
А як не згадати нашу історичну поїздку в Холм (нині – територія Польщі), місцями життя короля Данила Галицького.
На все в житті є Божа Воля!
16 вересня 2019 року дорогий нам пан Роман Терешко після важкої хвороби відійшов у Вічність.
І так трапилось, що в даний час мені довірили очолювати Спілку Офіцерів України, Львівську міську організацію. Завжди при зустрічі з членами Львівської міської та обласної організацій та його дружиною пані Катериною ми з великою любов’ю згадуємо дорогу нам людину – підполковника Романа Терешка.
Вічная пам’ять ТОБІ, дорогий наш друже, ти залишив добрий слід на Богом даній нам Землі.
Згадую фотосвітлини, зроблені під час святкування 75-ї річниці від дня народження близької нам людини.
Слава Ісусу Христу! Миру тобі, мій український народе!

Голова Львівської міської організації
Спілки Офіцерів України
підполковник Роман Голубович

Comments are closed.