Генерал-лейтенант Олександр Скіпальський зустрівся з Патріархом Філаретом

242138273_4693682264028662_7019931456539733847_n15 вересня 2021 року Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет у своїй резиденції зустрівся з засновником Головного управління розвідки Міністерства оборони України, колишнім заступником голови Служби безпеки України, відомим військовим, громадським і політичним діячем, Почесним Головою Спілки офіцерів України генерал-лейтенантом Олександром Скіпальським.
Сторони обговорили питання утвердження духовності, моралі в Україні, захисту державності та проблеми національної безпеки в контексті конфесійних відносин.
«Хочу подякувати Вам, Ваша Святосте, за тверду проукраїнську позицію, за Ваше багаторічне церковне служіння. Ми давно знайомі. Моя повага та підтримка з давніх часів була та є на Вашому боці», – сказав Олександр Скіпальський.
Патріарх Філарет наголосив на важливості існування справді незалежної Української Православної Церкви, її значенні в житті українського народу та суспільства, в боротьбі з російською агресією. Предстоятель підкреслив роль вітчизняних спецслужб у збереженні суверенітету та незалежності нашої країни.
Святійший Патріарх Філарет подякував генералу Скіпальському за послідовну патріотичну позицію та вручив видання Київської Патріархії.

полковник Віталй ЛАЗОРКІН

Comments are closed.