З ДНЕМ ТАНКІСТІВ!

SnymokВсеукраінська громадська організація СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ вітає своїх побратимів і весь Український народ з Святом — Днем танкістів, який в Україні відзначається згідно з Указом Президента від 29 серпня 1997 року у другу неділю вересня. Україна має багаторічну історію становлення та розвитку танкових військ, які є важливою складовою бойового потенціалу Збройних Сил України.
Танкові війська можна сміливо назвати «бронею» піхоти – без них піхотинцям важко ходити у наступ та утримувати здобуті позиції.
Російська збройна агресія щодо України багато чого змінила – вперше з часів Другої світової війни на території Східної Європи, а саме на східних кордонах та на окупованій території України, відбувалися танкові бої. Українські танкісти брали активну участь у визволенні населених пунктів Донеччини і Луганщини, боях за Дебальцеве, Мар’їнку, Піски, Авдіївку, проявили себе воїни-танкісти і в жорстоких боях за Донецький аеропорт. Чимало українських танкістів загинуло, захищаючи Батьківщину, чимало з них нагороджено за виявлені мужність і героїзм.
Дорогі друзі танкісти, ми бажаємо Вам нових перемог у боях з російськими окупантами та якнайшвидше звільнити територію України від жорстокого ворога!
Великого Вам родинного щастя, міцного здоров‘я та Божої ласки!
Слава Україні!
Героям Слава!

Голова ВГО СОУ
полковник Олександр САСЬКО

Comments are closed.