ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ

unnamedВсеукраінська громадська організація СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ сьогодні разом з усім Українським народом вшановує пам’ять про наших Героїв-захисників, полеглих за Україну. У День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави, піднесімо щирі й сердечні молитви за славних воїнів, наших новітніх Героїв. Нехай Господь упокоїть їхні душі у Царстві Небесному та дарує їм вічне блаженне життя. А також теплим словом підтримаймо їхніх рідних та близьких, попросімо у Господа, щоби Він духовно зміцнив їх та розрадив.
Вірні сини й доньки нашої держави, віддавши свої життя в неоголошеній російсько-українській війні, яка триває вже восьмий рік, виявили найвищу міру любови до кожного із нас, бо воістину «Немає більше від тієї любови, як хто душу свою покладе за друзів своїх». Вони віддали найдорогоцінніше, чим володіє людина, – власні життя. Тож наш обов’язок – молитися за них, шанувати і передавати славну пам’ять про них наступним поколінням.
На жаль, страшна війна ще триває. І ми щодня молимося та просимо Господа, щоби Він дарував сили відстоювати нашу територіальну цілісність. Всі ми прагнемо перемоги над агресором і віримо, що здобудемо цю перемогу. Дай Боже, щоби війна якнайшвидше завершилася, і в нашій рідній Україні нарешті запанував справедливий мир. А нашим полеглим братам і сестрам – вічна пам’ять! Ми будемо молитися за вас, як за рідних, і завжди нестимемо у своїх серцях пам’ять про ваш подвиг любові.
Героям Слава!

Голова ВГО СОУ
полковник Олександр САСЬКО

Comments are closed.