Спілка офіцерів України вітає воїнів Сил спеціальних операцій Збройних Сил України

ссо

Всеукраїнська громадська організація
Спілка офіцерів України щиро вітає воїнів
Сил спеціальних операцій Збройних Сил України
з професійним святом.

Сили спеціальних операцій Збройних Сил України створені у суворі роки російсько-української війни, мужньо і гідно виконують свій військовий обов’язок, високо несуть прапор захисників України.
Ваш високий професіоналізм і виваженість рішень, твердість руки, безкомпромісна громадянська позиція і мужність переконують, що майбутнє нації в надійних руках.
Тихо і непомітно ви вирішуєте щоденні бойові та навчальні завдання, досягаєте нових вершин бойової майстерності, про які суспільство може тільки здогадуватись. Сухі і короткі повідомлення з фронту не дають змогу повною мірою оцінити ваш внесок у результати щоденного бойового протистояння, але ми щасливі від того, що ви є, що відповідаєте духу і запитам сьогодення.
Ми схиляємо голови перед тими, хто віддав своє життя у боротьбі за свободу і незалежність Батьківщини. Їхні імена назавжди залишаться в нашій пам’яті. Герої не вмирають!
Спілка офіцерів України бажає військовослужбовцям і працівникам Сил спеціальних операцій нових досягнень і здобутків, належної суспільної оцінки вашого ратного труда, оптимізму і здоров’я, віри у квітучу та щасливу Україну і ваше гідне місце у її житті!

Миру вам через перемогу для Батьківщини!
Слава Україні! Героям слава!

Голова Всеукраїнської громадської організації
Спілка офіцерів України
полковник Олександр Сасько

29 липня 2021 року

Comments are closed.