Вітання Голови Всеукраїнської громадської організації Спілка офіцерів України з нагоди 30-річчя створення організації

225521244_4543520092378214_3300588983854075129_n

Шановні спілчани!
Статут Всеукраїнської громадської організації «Спілка офіцерів України» був затверджений 30 років тому на 1-му З’їзді українських офіцерів, що відбувся у Києві.
За роки свого існування Спілка офіцерів України не зрадила своїм визначеним цілям і завданням.Ми виконали поставлену мету — держава Україна отримала власні Збройні Сили! Ми захистили мир та спокій в суспільстві і пишаємось цим! Сьогодні Спілка, ровесниця нашої держави, на свій, досить поважний, як для українського громадсько-політичного життя, вік: сповнена енергії, ідей та натхнення!
Спілка об’єднує тих, хто гідно виконує військовий обов’язок із захисту територіальної цілісності України у складі військових частин Збройних Сил України, Державної прикордонної служби України, Національної гвардії України.
Спілка офіцерів завжди знаходиться на вістрі суспільного життя, активно підтримує Збройні Сили України на шляху їх розвитку, стоїть на захисті конституційних прав військовослужбовців, бере участь в усіх державних процесах, таких як формування територіальної оборони, збереження історичних традицій війська, підготовки молоді до виконання військового обов’язку, їх національно-патріотичного виховання.
Щиро вітаю новий склад Центрального Проводу та усіх членів Спілки офіцерів України з 30-ю річницею створення нашої організації, бажаю Вам оптимізму і незламної віри у майбутнє Української держави, у нашу перемогу над російським окупантом! Боротьба за Украіну триває, тож будьмо мужніми і свідомими нашої мети!
Слава Україні!
Героям Слава!

Голова ВГО СОУ
полковник Олександр САСЬКО

Comments are closed.