Відбувся 26-й з’їзд Спілки офіцерів України

24.07.2021 - 26-й з'їзд СОУ

24.07.2021 — 26-й з’їзд СОУ

24 липня 2021 року відбувся 26 з’їзд Всеукраїнської громадської організації Спілка офіцерів України. З’їзд проходив в період підготовки та відзначення 30-ї річниці від дня заснування Спілки, яка веде свій відлік від Першого з’їзду офіцерів – громадян України, що відбувся 27-28 липня 1991 року.
З’їзду передувала проведена відповідно до рішення Виконавчого комітету звітно-виборча кампанія у районних, міських, обласних організаціях Спілки. В ході зборів і конференцій підбивалися підсумки діяльності організацій у звітному періоді, розглядалася ретроспектива багаторічної діяльності, заплановані заходи на майбутнє. Були обрані керівні органи організацій і делегати на 26 з’їзд Всеукраїнської громадської організації Спілка офіцерів України.
В роботі з’їзду взяли участь 117 делегатів від 21 обласної, Київської та Севастопольської міської організацій, представники Міністерства оборони України, Міністерства у справах ветеранів України, Народного руху України та Конгресу українських націоналістів, інших громадських організацій.
З’їзд заслухав звіти Виконавчого комітету, скарбника, контрольно-ревізійної комісії, Суду честі Спілки офіцерів України. Виступ делегатів і гостей з’їзду містили оцінки діяльності Спілки у минулому та у звітному періоді (2018-2021 роки) з питань національної безпеки, розвитку Збройних Сил України та інших формувань сектору безпеки та оборони, соціального і правового захисту військовослужбовців, ветеранів війни та військової служби, членів їхніх сімей, національно-патріотичного і духовного виховання воїнів. Розглядалися й питання подальшого удосконалення внутрішньо організаційної роботи, актуалізації напрямів діяльності, пошуку відповідних часу форм і методів роботи.
Прийнята Резолюція 26 з’їзду Всеукраїнської громадської організації Спілка офіцерів України, доопрацювати яку з урахуванням висловлених делегатами пропозицій доручено новообраному Центральному Проводу Спілки. З’їзд також доручив Центральному Проводу розглянути та прийняти рішення по зверненням які надійшли від Одеської та Київської обласних організацій, Української Народної Ради й окремих делегатів.
26 з’їзд Всеукраїнської громадської організації Спілка офіцерів України обрав керівні органи – Голову та першого заступника Голови, Центральний Провід, контрольно-ревізійну комісію, Суд Честі та скарбника Спілки.
Головою Спілки офіцерів України обрано полковника Олександра Саська, першим заступником Голови-керівником Секретаріату підполковника Сергія Мартіяна, головами контрольно-ревізійної комісії – полковника Ельхана Нурієва, Суду Честі – полковника Сергія Граба, а скарбником – полковника Євгена Білика.
Матеріали 26 з’їзду Всеукраїнської громадської організації Спілка офіцерів України будуть оприлюднені на Порталі Українських офіцерів, а розроблені звернення – направлені у відповідні інстанції.

Comments are closed.