З ДНЕМ УКРАЇНСЬКИХ МИРОТВОРЦІВ!

217807503_4504303799633177_6218791642522093594_nДорогі колеги воїни-українськІ миротворці, шановні брати ветерани!
Всеукраінська громадська організація СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ щиро вітає Вас з Днем українських миротворців!
День українських миротворців встановлений постановою Верховної Ради України від 21 травня 2013 року. Саме в цей день в 1992 році з місії в Боснії почалося участь українських військових в операціях з підтримання миру і безпеки, які під егідою ООН, ОБСЄ, НАТО та ЄС проводяться в «гарячих точках» планети.
За ці роки понад 45 тисяч українських військовослужбовців взяли участь в міжнародних миротворчих операціях у різних регіонах планети — Косово, Боснії і Герцеговині, Анголі, Македонії, Гватемалі, Таджикистані, Афганістані, Хорватії, Кувейті, Сьєрра-Леоне, Придністров’я, Іраку, Лівані, Ефіопії, Еритреї, Грузії, Судані, Кот-д’Івуарі, Демократичній Республіці Конго та інших.
Українські миротворці — гордість і слава українського війська, символ могутності й боєздатності збройних сил нашої держави. Вірність присязі, взаємовиручка, готовність в будь-яку хвилину виконати найважче бойове завдання і сьогодні залишаються головними якостями українських миротворців.
Низький уклін ветеранам українських миротворців, що є кістяком ДШВ, CCO. Особливі слова вітання ветеранам — миротворцям, які не втратили зв’язку з армією. Ваша мужність, солдатська стійкість і доблесть є прикладом для нинішнього покоління воїнів. Вічна пам’ять українським миротворцям, які загинули при виконанні військового обов’язку! Подвиг тих, хто зберіг мир ціною власного життя, безсмертний.
Від щирого серця бажаємо Всім воїнам і ветеранам українських миротворців міцного здоров’я, щастя, успішного виконання завдань, поставлених державою, та нових успіхів у нелегкій справі служіння Батьківщині!
Слава Україні!
Героям Слава!

Голова ВГО СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ
полковник Олександр САСЬКО

Comments are closed.