Всеукраїнська громадська організація Спілка офіцерів України щиро вітає співвітчизників, членів Спілки, воїнів Збройних Сил України, інших структур сектору безпеки і оборони, ветеранів війни і військової служби зі світлим святом Воскресіння Ісуса Христа — В е л и к о д н е м!

2

Всеукраїнська громадська організація Спілка офіцерів України щиро вітає співвітчизників, членів Спілки, воїнів Збройних Сил України, інших структур сектору безпеки і оборони, ветеранів війни і військової служби зі світлим святом Воскресіння Ісуса Христа —  В е л и к о д н е м!

Тепле і лагідне весняне свято вчергове нагадує нам про нетлінні багатства людства – мир, добро і благополуччя, про споконвічні устремління людей до щастя і процвітання, нескінченість і вічне продовження людського життя. Відродження Христове наповнює нас вірою у невідворотність позитивних і поступальних змін,  новими сподіваннями, спонукає до нових звершень і здобутків.

Нехай же це величне свято наповнить серце вірою в Україну та її долю, світлими почуттями надії і любові, дарує щастя та добро, а кожен новий день приносить нові успіхи.

Особливі слова вдячності і поваги висловлюємо тим, хто на передових рубежах бореться за свободу і незалежність України, за життя та здоров’я ближніх – захисникам Батьківщини та медичним працівникам! Зичимо вам Божого благословення, Божого захисту і перемоги та підтримки у служінні!

Бажаємо, щоби любов і тепло сімейного щастя огортало кожну українську родину, діти та онуки раділи кожному дню, сміливо і вільно крокували по життю і досягали нових вершин!

Христос Воскрес! Воістину воскрес!

Голова Всеукраїнської громадської організації
Спілка офіцерів України
полковник                                                      Олександр Сасько

Comments are closed.