«Для мене кожна світлина це частина історії!» — фотограф Спілки офіцерів України Георгій Бегляров

 

foto-avtora-materialuДжерело: АрміяInform

«Для мене кожна світлина це частина історії!» — фотограф Спілки офіцерів України Георгій Бегляров

Підполковник у відставці Георгій-Юрій Бегляров був одним з перших членів Спілки офіцерів України (СОУ), яка сформувалася на зорі незалежності й була дотична до створення ЗСУ.

Близько 40 років чоловік присвятив фото, захопившись спочатку зніманням на плівку, а потім уже опанував «цифру».

У Львові у виставкових залах Будинку архітекторів сьогодні, 5 лютого, відкрилася його авторська виставка «Фотомить у жанрі портрету», на якій представлено понад 30 світлин Георгія Беглярова як учасника медіагрупи Львівського осередку СОУ.

З його слів, на виставці представлені портрети людей, які в той чи інший спосіб пов’язані зі службою у силових структурах України, членством у громадських організаціях патріотичного спрямування, ветеранів національно-визвольного руху, ветеранів АТО/ООС. А також людей, чия діяльність сприяє збереженню історичної пам’яті українського народу, зокрема науковців, працівників бібліотек, видавництв тощо.

Серед організацій, з якими члени СОУ регулярно беруть спільну участь у громадсько-політичних заходах і просто близько знайомі, необхідно зазначити насамперед Братство ветеранів ОУН-УПА, Галицьке Братство вояків 1-ї УД «Галичина» тощо.

Георгій Леонович підкреслює, що для нього кожен представлений знімок — частина великої історії нашої країни та тих подій, які вона переживає на сучасному етапі існування.

Виставка функціонуватиме у Львові до третьої декади лютого. Побачити її можна у Пороховій вежі.

Фото та відео автора

Кореспондент АрміяInform

Comments are closed.