Вітання Спілки офіцерів України з Днем Сухопутних військ Збройних Сил України

24461589Всеукраїнська Громадська організація СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ щиросердно вітає всіх військовослужбовців — офіцерів, сержантів, солдатів, працівників Збройних Сил, ветеранів, членів сімей з Днем Сухопутних військ Збройних Сил України.
День Сухопутних військ — свято сильних і мужніх людей, справжніх патріотів своєї країни, її надійних захисників.
Ще від часів зародження української нації наше наземне військо вважалося одним із наймогутніших у Європі. Наших вояків охоче брали на службу в багатьох країнах. А за часів Богдана Хмельницького козацька піхота визнавалася найкращою у світі.
Гідні нащадки цих традицій, Сухопутні війська і нині є найпотужнішим і найчисельнішим видом Збройних Сил України. Мехнізовані і танкові, ракетні та артилерійські частини і підрозділи, армійська авіація та протиповітряна оборона, частини і підрозділи бойового забезпечення та логістики є не тільки гордістю України. З вами український народ пов’язує свої надії і сподівання на незалежне, мирне і квітуче майбутнє.
Нині ви, разом з представниками інших видів Збройних Сил України, з честю виконуєте військовий і громадянський обов’язок, захищаєте суверенітет нашої держави на сході України від російського агресора. Віримо, що Українська армія переможе і надалі буде прикладом боєздатності та професіоналізму.
Бажаю вам, дорогі друзі, і членам ваших родин оптимізму, міцного здоров’я, родинного щастя, твердості духу в боротьбі з ворогом, перемоги Україні та миру і процвітання на нашій Богом даній українській землі!
Слава Україні! Героям Слава!

Голова Всеукраїнської громадської організації Спілка офіцерів України
полковник Олександр САСЬКО
12 грудня 2020 року

Comments are closed.