Звернення Львівської обласної організації Спілки офіцерів України

соуШановні виборці Львівської ОТГ,

22 листопада нам, львів’янам, доведеться зробити світоглядний вибір між вчорашнім і завтрашнім, між минулим і майбутнім -  маємо обрати міського голову в складних умовах війни і пандемії COVID-19, маємо віддати свої голоси за людину, яка разом з нами торуватиме складний шлях у прийдешнє. 

Мусимо зробити єдино правильний вибір на користь кандидата, який найкраще знає проблеми Львова та Львівської ОТГ, має практичний досвід управління і розуміє, яким чином перетворити наше місто на сучасну науково-індустріальну потугу і разом з тим зберегти культурну спадщину й традиції  королівського міста.

Такою людиною, безумовно, є Олег Синютка, який, обіймаючи посаду голови ЛОДА, демонстрував відкритість у спілкуванні з мешканцями Львова та області, зокрема з ветеранами російсько-української війни, усіляко допомогаючи їм і членам їхніх сімей у вирішенні соціальних питань.

Війна України за Незалежність  триває. Народний депутат України Олег Синютка і зараз у перших лавах оборонців прав і свобод захисників нашої Вітчизни. Ми переконані, що  саме він спроможний системно вирішувати  проблеми міста, які накопичилися за останні 15 років.

 Діяльність очільника Львівської ОТГ дуже тісно пов′язана зі складними  процесами пошуків та утвердження нашої європейської ідентичності. Львівська обласна організація Спілки офіцерів України переконана, що  наше місто повинне стати промотором повернення Української держави в лоно Європи, зберігаючи та зміцнюючи при цьому нашу національну ідентичність.

 Кожен член Львівської ОТГ має зробити власний вибір. Просимо вас, шановні земляки, усвідомити наслідки свого вибору і взяти на себе відповідальність за результати голосування.

Закликаємо усіх небайдужих за долю міста, регіону та держави прийти у неділю, 22 листопада, на виборчі дільниці та зробити свій вибір на користь європейського майбутнього Львова і підтримати народного депутата України від партії «Європейська Солідарність» Олега  Синютку.

З пошаною,

Голова Львівської обласної організації

Спілки офіцерів України  полковник Петро Костюк

15 листопада 2020 року.

Comments are closed.