ЗАЯВА ВГО СОУ у зв’язку із катастрофою літака Харківського національного університету Повітряних сил імені Івана Кожедуба.

ChUHUIV-300x300ЗАЯВА
Всеукраїнської громадської організації СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ у зв’язку із катастрофою літака Харківського національного університету Повітряних сил імені Івана Кожедуба.

26 вересня до України та українців прийшла біда. Україна втратила 26 гарних, розумних, сильних і перспективних курсантів і офіцерів Повітряних Сил Збройних Сил України. Один, В’ячеслав Золочевський, народився в цей день вдруге, дай Бог тобі здоров’я!
Спілка офіцерів України висловлює щирі співчуття кожній родині загиблих, ми поділяємо біль і гіркоту ваших непоправних втрат, віримо, що імена кожного курсанта та офіцера назавжди закарбуються в пам’яті українського народу. Сили вам і мужності перебороти цю трагедію! Вічна пам’ять синам України!
Спілка офіцерів України висловлює щирі співчуття Міністерству оборони України, Генеральному штабу Збройних Сил України, командуванню Повітряних Сил Збройних Сил України та Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба у зв’язку із загибеллю навчального підрозділу та групи бойових наставників — частини військового колективу, великого бойового братства захисників України, кращих її синів.
Авіаційна катастрофа вчергове підтвердила, якою дорогою ціною досягається бойова майстерність, готовність Збройних Сил України до захисту Батьківщини, наскільки важливе єднання всього народу, органів державної влади у всебічному забезпеченні життєдіяльності військ. Тому Спілка офіцерів України вимагає всебічного, об’єктивного та неупередженого розслідування всіх обставин трагедії, формування виважених висновків і належних заходів з метою убезпечення навчально-бойових процесів у Збройних Силах України. Ми вважаємо неприпустимими поспішні оцінки і кадрові рішення, призупинення інтенсивності військового життя і підготовки військ.
Спілка офіцерів України закликає представників засобів масової інформації утриматись від поширення неперевіреної та упередженої інформації, формування і поширення висновків та оцінок так званих “незалежних експертівˮ, особливо тих, які до літаків і пілотів ніколи не мали будь-якого відношення.
Ми закликаємо незалежних експертів утриматись від гіпотетичних припущень, безпідставних експертиз, безвідповідальних заяв і непродуманих, авантюристичних пропозицій.
Спілка офіцерів України закликає кожного громадянина України ретельно перевіряти та оцінювати будь-яку інформацію, що надходить, утриматись від поширення неперевіреної і свідомо хибної інформації із російських і проросійських джерел, спрямованої на дестабілізацію ситуації в Україні та дискредитацію її Збройних Сил.
Україна застигла в скорботі, але ми віримо, що це соціальне потрясіння спонукає українське суспільство до подальшого гуртування навколо ідеї будівництва незалежної, сильної, заможної і квітучої України.
Слава Україні!
Героям слава!

Голова Всеукраїнської громадської організації СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ
полковник Олександр САСЬКО

Comments are closed.