Вітання СОУ З Днем військ зв’язку та кібернетичної безпеки ЗСУ

FB_IMG_1596916913112Всеукраінська громадська організація СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ вітає своїх побратимів і всіх воїнів-зв‘язківців з їх професійним святом — Днем військ зв’язку та кібернетичної безпеки!
День військ зв’язку встановлено згідно з Указом Президента від 1 лютого 2000 року. Саме в цей день, 8 серпня 1920 року, в Києві, на базі колишнього Костянтинівського юнкерського військового училища, почалася підготовка зв’язківців на других Київських військово-інженерних курсах.
З початком Незалежності України 3 січня 1992 року управління зв’язку Київського військового округу прийняло на себе управління системою і військами зв’язку Київського, Прикарпатського, Одеського військових округів, а також військами зв’язку Військово-Повітряних сил і Військ Протиповітряної оборони. З цього і почалося формування Управління зв’язку Головного штабу ЗС України. У лютому 2020 року, відповідно до плану реформування військових структур ЗСУ за стандартами НАТО, Головне управління зв’язку та інформаційних систем ГШ ЗСУ було переформовано у Командування Військ зв’язку та кібернетичної безпеки Збройних Сил України. Нині війська зв’язку – це спеціальні війська, призначені для забезпечення зв’язку і управління військами Збройних Сил, його технічна основа і воїни-зв’язківці входять до складу всіх родів військ. Наразі спеціальність військового зв’язківця одна з найбільш затребуваних в зоні бойових дій на сході України.
ВГО СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ бажає всім воїнам-зв‘язківцям великого родинного щастя, міцного здоров‘я, добра та успіхів в бойовій, спеціальній і технічній підготовці!
Слава Україні!
Героям Слава!

Голова ВГО СОУ
полковник Олександр САСЬКО.

Comments are closed.