Відійшов у вічність наш побратим, великий патріот України, полковник Солодяк Володимир Онуфрієвич

Image-14 серпня 2020р відійшов у вічність наш побратим, великий патріот України, делегат 1 з’їзду Спілки офіцерів України, полковник Солодяк Володимир Онуфрієвич.
Солодяк В. О. народився 26.01.1929р в селі Мігово Старосамбірського району Львівської області. Володимир Солодяк у 1953р закінчив Ульяновське військове училище зв’язку, а в 1968р Військову Академію зв’язку у м. Ленінграді. Завершив військову службу у 1975р на посаді начальника зв’язку військового з’єднання (Залізна дивізія) Прикарпатського військового округу. Після закінчення служби працював у Міністерстві зв’язку України.
З 1991 року включився в активну громадську роботу по відновленню Незалежності України, військових формувань нашої країни. Брав активну участь у підготовці і проведенню 1 з’їзду СОУ. З 1991 — 1994р очолював Секретаріат Київської міської організації СОУ. В 1994 — 2001р був головою секретаріату СОУ- заступником голови ВГО СОУ. З перших днів діяльності СОУ В.Солодяк доклав багато зусиль щодо організації роботи керівних органів СОУ. Одним з перших , разом з делегатами 2-го з’їзду СОУ 2 листопада 1991р присягнув на вірність українському народові. Брав активну участь у проведенні всіх заходів за участі СОУ. В роботі проявляв ініціативу, принциповість і відповідальність, дбав про честь України, її Збройних Сил. Часто виступав у військових частинах Київського гарнізону з питань прийняття Присяги на вірність Україні, роз’яснював рішення Верховного Ради України у сфері військового будівництва, готував проекти звернень, заяв та інших документів з питань Статутної діяльності нашої організації, проблем розбудови ЗСУ, військово-патріотичного виховання воїнів та їх соціального захисту. Особисто розробив проект першої нагороди СОУ до 5 річниці організації — Хрест з мечами. В. Солодяк брав активну участь у Помаранчевій революції 2004р.
Спілка офіцерів України завжди буде пам’ятати невтомного борця за Незалежність України, нашого дорогого побратима Володимира Солодяка. Нехай Господь пом’яне його у Царстві Своєму.

Comments are closed.