СОУ вітає З Днем Сил спеціальних операцій.

Всеукраінська громадська організація СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ щиро вітає бойових побратимів — воїнів спецпризначенців з нагоди Дня Сил спеціальних операцій Збройних Сил України!
Сили спеціальних операцій – наймолодший окремий рід Збройних Сил, який за короткий термін став гордістю українського війська, а служба в ньому – великою честю. Ваш девіз «Йду на ви!» яскраво підкреслює, що Сили спеціальних операцій поповнюються військовослужбовцями, що завжди напоготові дивитися в очі ворогу та цілеспрямовано досягати своєї мети.
Сьогодні Ви у неймовірно складних умовах демонструєте незламний характер та волю до перемоги над російськими окупантами!
Ви завжди підтверджували і підтверджуєте свій високий професіоналізм та відданість справі під час виконання бойових завдань в ході проведення Операції об’єднаних сил.
Вічна пам’ять героям, що віддали своє життя за свободу та незалежність України! Їх подвиги назавжди вписані в історію нашої держави та Сил спеціальних операцій. Особливоі пошани заслуговують ветерани російсько-української війни, чий бойовий досвід сприяє вихованню воїнів-спецпризначенців.
Від щирого серця бажаю Вам міцного здоров’я, витримки, сили духу та незламноі віри у перемогу України над державою-окупантом Росією!
Родинного Вам щастя, добробуту та Божої ласки!
Слава Україні!
Героям Слава!

Голова ВГО СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ
полковник Олександр САСЬКО

Comments are closed.