Вітання Міністра оборони України Андрія Тарана з нагоди річниці Всеукраїнської громадської організації Спілка офіцерів України

customLogoШановні спілчани!

Статут Всеукраїнської громадської організації «Спілка офіцерів України» був затверджений 29 років тому – далекого вже 1991-го, на 1-му З’їзді офіцерів – громадян України, що відбувся у Києві.
Можна впевнено констатувати, що назва тодішнього З’їзду була абсолютно правдивою і точною – за роки свого існування Спілка офіцерів України жодного разу не зрадила своїм визначеним цілям і завданням.
Сьогодні Спілка, ровесниця нашої держави, на свій, досить поважний, як для українського громадсько-політичного життя, вік: сповнена енергії, ідей та натхнення!
Спілка об’єднує тих, хто гідно виконує військовий обов’язок із захисту територіальної цілісності України у складі військових частин Збройних Сил України, Державної прикордонної служби України, Національної гвардії України.
Ви завжди на вістрі суспільного життя, активно підтримуєте Збройні Сили України на шляху їх розвитку, стоїте на захисті фундаментальних прав військовослужбовців – ви справжні Громадяни України, державники.
Ви міцно включені у державні процеси, виступаєте своєрідним каталізатором найрізноманітніших процесів: і формування територіальної оборони, і збереження історичних традицій війська, і підготовки молоді до виконання військового обов’язку і патріотичного виховання.
Звичайно, Міністерство оборони інколи отримує від вас і критичні зауваження, проте вдячний вам і за них – бо це завжди свіжий погляд для Міноборони і Збройних Сил, завжди конструктив, який допомагає нам знаходити точки дотику і спільно рухатися вперед.
Щиро вітаю Центральний Провід організації і усіх членів Спілки офіцерів України!
Бажаю оптимізму і незламної віри у майбутнє Української держави!
Боротьба за неї триває, тож будьмо мужніми і свідомими нашої мети!
Слава Україні!

Міністр оборони України
Андрій ТАРАН

зсуmil.gov.ua

Comments are closed.