До 29-ої річниці від дня створення Спілки офіцерів України.

images

Центральний Провід Всеукраїнської громадської організації Спілка офіцерів України щиро вітає спілчан з 29-ю річницею створення!
27 липня 1991 року розпочав роботу 1-й З’їзд офіцерів — громадян України, на якому було прийнято Постанову про створення «Спілки офіцерів України» та визначено її цілі і завдання.

З’їзд засвідчив чітку орієнтацію значної частини кадрових офіцерів, що служили як в Україні, так і за її межами на досягнення незалежності України, будівництво національних Збройних Сил та соціальний захист військовослужбовців. Основною метою СОУ була визначена консолідація зусиль офіцерів навколо української державотворчої ідеї та сприяння створенню професійних Збройних Сил України парламентсько-правовим шляхом. Одразу після свого створення СОУ активно включилася в боротьбу за незалежність Української держави, виступила проти повернення тоталітарного режиму прихильників ГКЧП в Україні. Об’єднання радянських офіцерів у громадську організацію національно-патріотичного спрямування стало додатковим каталізатором розвалу СРСР, стало ще одним фактором, який закликав українців до боротьби за незалежність України.
Спілка відіграла значну роль у формуванні Міністерства оборони України, приведенні до присяги військовослужбовців у складний час становлення незалежності країни, розробці нормативної бази з питань національної безпеки та оборони.
Члени Спілки офіцерів України були активними учасниками Помаранчевої революції у 2004-2005 роках, Революції Гідності у 2013-2014 роках.
Значна частина спілчан і сьогодні гідно виконує військовий обов’язок із захисту територіальної цілісності України у складі військових частин Збройних Сил України, Державної прикордонної служби України, Національної гвардії України.
СОУ будує свою діяльність на ідеологічних засадах українського націоналізму, брала й бере активну участь у громадсько-політичному житті держави, у своїй діяльності співпрацює з усіма національно — патріотичними партіями і громадськими організаціями України, регулярно відгукується на всі події в столиці, державі і в світі: заявами, пікетуваннями, мітингами тощо.
Кожна обласна організація має свій “почеркˮ, свої акценти у діяльності. Глибокі історичні розвідки Київської і Львівської організацій, польові пошукові роботи Рівненської, системні напрацювання Дніпропетровської та Черкаської організацій у формуванні територіальної оборони, регулярна волонтерська діяльність Хмельницької, підготовка молоді до виконання військового обов’язку тернопільчанами та прикарпатцями – таке життя Спілки сьогодні. Підрозділи окремих механізованих бригад, морські піхотинці та десантники добре знайомі із членами Київської, Одеської, Миколаївської організацій.
Центральний Провід вітає делегатів 1-й З’їзду офіцерів, всіх членів Спілки офіцерів України з черговою річницею і бажає оптимізму і незламної віри у майбутнє України, єднання на основі національних цінностей та інтересів, нових планів, досягнень і здобутків у реалізації статутних завдань, сімейного щастя і якнайшвидшого досягнення миру через нашу перемогу над російським агресором!

Голова Всеукраїнської громадської організації
Спілка офіцерів України
полковник Олександр САСЬКО

886430368

Comments are closed.