З приводу складання в ЗСУ списків учасників Революції гідності — запит СОУ до МО України.

Міністру оборони України
Тарану А.В.

Шановний Андрію Васильовичу!

Всеукраїнська громадська організація Спілка офіцерів України поінформана про те, що у військових частинах, установах і закладах збираються та узагальнюються відомості стосовно “діючихˮ (?) військовослужбовців, які брали участь у Революції Гідності у 2013-2014 роках.
Зокрема, в засобах масової інформації оприлюднене розпорядження військового комісара Харківського ОВК, в якому йдеться про підготовку списків військовослужбовців для створення єдиної електронної бази даних. (наприклад: ttps://www.depo.ua/ukr/politics/v-ukraini-formuyut-spiski-maydanivtsiv-dokument-202007231192306)
Зазначена інформація викликала стурбованість у суспільстві в цілому та у певної частини військовослужбовців, зокрема. Відсутність достовірної інформації про мотиви формування таких списків, на наш погляд, дестабілізує морально-психологічний стан військовослужбовців, негативно впливає на мотивацію до військової служби та на бойову готовність військ.
Зважаючи на значний суспільний резонанс такої акції просимо поінформувати Спілку офіцерів України про правові підстави, мету, мотиви, доцільність і необхідність збору та узагальнення списків військовослужбовців, які брали участь у Революції Гідності, про яку електронну базу даних йдеться та про правові підстави для її формування.

З повагою,
Голова Всеукраїнської громадської організації
Спілка офіцерів України
полковник Олександр Сасько

про_списки_запит

Comments are closed.