Співчуття з приводу смерті полковника АНДРІЄНКА ЮРІЯ АНДРІЙОВИЧА

100050886_340146890282425_7213048388495867904_nСпілка офіцерів України з глибоким сумом сповіщає, що 24 травня 2020 року передчасно відлетів у вирій Вічності справжній Патріот України, учасник бойових дій, ліквідатор аварії на ЧАЕС полковник АНДРІЄНКО ЮРІЙ АНДРІЙОВИЧ.
Юрій Андрієнко народився 22 квітня 1964 року у м.Корець Рівненської області. Після закінчення школи вступив до Челябінського ВВАУШ де здобував освіту і практику військового авіаційного штурмана. З 1985 року — на офіцерських льотних посадах в розвідувальній авіації, а згодом — у одному із управлінь Генерального Штабу. Військовий штурман 1-го класу, провів у небі тисячі годин, виконуючи важливі оборонні завдання. За самовіддану службу нагороджений багатьма державними та відомчими нагородами.
Після закінчення військової служби передавав свій досвід у Центральному Аероклубі ТСО України ім. О.К.Антонова на посаді начальника Аероклубу. Брав активну участь у діяльності Київської організації Спілки офіцерів України, займав державницьку громадянську позицію до останніх днів.
Ані Афган, ані Чорнобиль, ані війна на сході України не здолали полковника Юрія Андрієнка. Підступна хвороба зробила це за мить.
Навіть небо, якому Юрій Андрійович присвятив все своє життя, сьогодні плаче за ним. Просимо згадати його в молитві.
У ці скорботні дні Центральний Провід СОУ, Київська організація Спілки офіцерів України та авіаційні організації Товариства сприяння обороні України висловлюють щирі, глибокі співчуття рідним, близьким та друзям покійного.
Світла пам’ять про Юрія Андрійовича назавжди збережеться в наших серцях.
Спочивай з миром, Друже!
Царства Небесного!

Comments are closed.