Вітання СОУ з черговою річницею відродження ВМС України!

originalВсеукраінська громадська організація СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ вітає Український народ з Днем відродження ВМС України!
05 квітня 1992 р. на вимогу делегатів III з’їзду СОУ від Севастопольської організації СОУ, підтримавши ініціативу особового складу кораблів та частин Чорноморського флоту, який прийняв присягу на вірність народу України, Президент України Леонід Макарович Кравчук видав Указ №209 про відродження Військово–Морських Сил України на базі сил Чорноморського флоту, що базувалися на території України – “Про невідкладні заходи по будівництву Збройних Сил України”, яким передбачалось сформувати Військово–Морські Сили України на базі сил Чорноморського флоту, дислокованих на території України. Цією подією, розпочалося новітнє відродження Українського флоту. Члени Спілки офіцерів України переконані, що Україна повинна мати Військово–Морські Сили з високим бойовим потенціалом, сильним моральним духом особового складу, здатними виконати покладені завдання із захисту територіальноі цілісності та державного суверенітету України.
Перемогли тоді, переможемо і нині!
ВГО Спілка офіцерів України вітає всіх військових моряків, ветеранів Військово–Морських Сил, та членів їх сімей, які і донині залишилися вірними даній присязі Украінського народу, та українську громадськість з черговою річницею відродження ВМС України!
Слава Україні!
Героям Слава!

Голова ВГО Спілка офіцерів України
полковник Олександр САСЬКО

Comments are closed.