Шановні колеги, друзі! Щиро вітаємо з Різдвом Христовим і Новим, 2020, роком!

нрШановні колеги, друзі!

Щиро вітаємо з Різдвом Христовим і Новим, 2020,  роком!

 

Україна та українці, а з ними – і Спілка офіцерів України, прожили складний і суперечливий рік. Продовжується війна за незалежність на сході України, зберігається складна економічна ситуація та не менш складні внутрішні суспільно-політичні відносини. Результати виборів, що відбулися у 2019 році, вчергове оголили та загострили ці та інші проблеми суспільного буття, спонукають до консолідації здорових національно-патріотичних сил, вимагають активної життєвої позиції, з новою силою кличуть до боротьби.

Водночас, маємо згадати і здобутки року – в економіці, зовнішній політиці, науці, освіті, культурі, спорті. Україну знають у світі, наш прапор гордо майорить над здобутками наших співвітчизників.

Згадуючи минулий рік, маємо згадати тих, хто пішов у вічність, схилити голови перед тими, хто поклав життя на вівтар свободи і незалежності Батьківщини.

Зустрічаючи Різдво Христове і Новий рік,  Спілка офіцерів України бажає нових звершень у боротьбі за свободу і незалежність Батьківщини, свіжості сприйняття і тверезої оцінки всіх подій, невичерпного оптимізму, віри в майбутнє, нових бажань, сподівань та очікувань,  нових досягнень, перемог і здобутків! І, звичайно, здоров’я, щоби все це прийняти.

Нехай тепло сімейного щастя огортає ваші родини, діти та онуки радо зустрічають кожен день, сміливо і вільно крокують по життю і радують батьків досягненням нових вершин!

З Новим роком і Різдвом Христовим!

Слава Україні! Героям слава!

 

Голова Всеукраїнської громадської організації Спілка офіцерів України

полковник Олександр Сасько

Comments are closed.